Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 5 of 5
  1. #1
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    06-11-11
    Posts
    5

    Default χρηση πρωτεινης ογκου και κρεατινης ταυτοχρονα

    Γεια σας παιδια..Θα ηθελα την βοηθεια σας καθως ειμαι καινουριος και δεν γνωριζω πολλα.Αθλουμαι απο πολυ μικρος, κυριως ποδοσφαιρο αλλα και στιβο. Μου προτεινε ο γυμναστης να παρω πρωτεινη ογκου καθως ειμαι εχω 1.80 υψος και ειμαι 69 κιλα. Ωστοσο μου ειπε και για κρεατινη οποτε αγορασα και τα 2. Η πρωτεινη ογκου ειναι η gainer της warriorlab και η κρεατινη ειναι η carboUp της warriorlab και αυτη η οποια ειναι μονουδρικη σε καψουλες. Αυτο που θελω ειναι να παρω 5 κιλα περιπου και να παρω ογκο απο τη μεση και πανω καθως και να σφιξω στην κοιλιακη περιοχη που τωρα τελευταια εχει παρει αρκετο λιπος. Τι να κανω ωστε να αφαιρεσω το λιπος απο την κοιλια και να αυξησω τον ογκο μου απο τη μεση και πανω και να παρω κιλα? Να χρησιμοποιησω την πρωτεινη ογκου και την κρεατινη? Αν ναι, γινεται ταυτοχρονα κ τα 2? Και ποτε θα παιρνω τη καθε μια? Παρακαλω απαντηστε γιατι εχω απελπιστει. Συγχωρεστε με για τυχον λαθη.

  2. #2
    Senior Bodybuilder zog89's Avatar
    Join Date
    29-03-10
    Location
    Berlin
    Posts
    1,953

    Default

    Ετών;
    διατροφή;
    προπόνηση;
    Obese To Fit

  3. #3
    Advanced Bodybuilder Slack `N Track's Avatar
    Join Date
    05-01-11
    Location
    Thess/Houston
    Posts
    1,143

    Default

    Quote Originally Posted by iceman91 View Post
    Γεια σας παιδια..Θα ηθελα την βοηθεια σας καθως ειμαι καινουριος και δεν γνωριζω πολλα.Αθλουμαι απο πολυ μικρος, κυριως ποδοσφαιρο αλλα και στιβο. Μου προτεινε ο γυμναστης να παρω πρωτεινη ογκου καθως ειμαι εχω 1.80 υψος και ειμαι 69 κιλα. Ωστοσο μου ειπε και για κρεατινη οποτε αγορασα και τα 2. Η πρωτεινη ογκου ειναι η gainer της warriorlab και η κρεατινη ειναι η carboUp της warriorlab και αυτη η οποια ειναι μονουδρικη σε καψουλες. Αυτο που θελω ειναι να παρω 5 κιλα περιπου και να παρω ογκο απο τη μεση και πανω καθως και να σφιξω στην κοιλιακη περιοχη που τωρα τελευταια εχει παρει αρκετο λιπος. Τι να κανω ωστε να αφαιρεσω το λιπος απο την κοιλια και να αυξησω τον ογκο μου απο τη μεση και πανω και να παρω κιλα? Να χρησιμοποιησω την πρωτεινη ογκου και την κρεατινη? Αν ναι, γινεται ταυτοχρονα κ τα 2? Και ποτε θα παιρνω τη καθε μια? Παρακαλω απαντηστε γιατι εχω απελπιστει. Συγχωρεστε με για τυχον λαθη.
    Αυτος ο Γυμναστης παιδακι μου σου μιλησε καθολου για διατροφη;
    Σου μιλησε καθολου για ξεκουραση;
    Σου μιλησε καθολου για σωστη, συνετη και συστηματικη ασκηση;

    Εαν δεν σου μιλησε και σου ειπε κατευθειαν το "κρεατινη-πρωτεινη", τοτε παρτο αναποδα και ξεκινα με την σειρα που σου εγραψα ποιο πανω, αρχισε να διαβαζεις στο φορουμ τα οσα εχουν γραψει κατα καιρους διαφοροι γνωστες του αντικειμενου και μετα απο καιρο επανερχεσε στα ακοπα (για σενα) συμπληρωματα αυτα.
    Pain is so close to pleasure...

    Supporting Anonymous

  4. #4
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    06-11-11
    Posts
    5

    Default

    Ειμαι 20 χρονων και τρωω πολυ μακαρονια αλλα και παρα πολυ κοτοπουλο καθως και αυγα..πινω και πολυ γαλα...αυτα κυριως σε πιο πολλες ποσοτητες...

  5. #5
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    06-11-11
    Posts
    5

    Default

    Μου ειπε και για διατροφη αυτα που ανεφερα παραπανω και μου ειπε να ξεκουραζομαι 2 μερεσ στην εβδομαδα..Τεταρτη και Κυριακη..οσον αφορα την προπονηση μου εχει βγαλει προγραμμα για ογκο..καθε μερα απο διαφορετικο μερος του σωματος..


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Χρήση Κρεατίνης
    By geop in forum Συμπληρώματα Διατροφής Bodybuilding
    Replies: 27
    Last Post: 11-10-12, 09:27
  2. Ερωτηση για χρηση κρεατινης
    By sportbill1 in forum Γενικά Θέματα Bodybuilding & Fitness
    Replies: 41
    Last Post: 18-04-12, 19:41
  3. χρηση κρεατινης με πρωτεινοκρεατινη
    By samios in forum Συμπληρώματα Διατροφής Bodybuilding
    Replies: 7
    Last Post: 29-07-08, 13:17

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •