Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 3 of 3
  1. #1
    New Bodybuilder
    Join Date
    01-11-11
    Posts
    4

    Default Σκόνη η Μπάρα πρωτεΐνης?

    Γεια σας και απο εμενα σαν πολυ νεος με τον κοσμο του σωματικου χτισιματος(μολις 2.5 μηνων) εχω πολες και διαφορες αποριες θα ηθελα τα φωτα σας ,την γνωση και την γνωμη σας σχετικα με τον στοχο που θελω να καταφερω.
    Εχω ξεκινησει γυμναστηριο εδω και 2,5 μηνες εντατικα 5 φορες την εβδομαδα και και συνχρονος διατροφη με διατροφολογο αλλα πολες φορες δεν ακολουθω πιστα το προγραμμα της αλλα το προσπαθω.

    Αφου μπηκα ωμος και εδω λεω να κρατησω χαρακτηρα και με την προσθετη βοηθεια σας να καταφερω το επιθυμητο αποτελεσμα.
    Θελω να αυξησω τον οκγο τους μυς σε χερια, πλατυ οχι τρελα πραγματα αλλα πιο πολυ θελω γραμμωση και κοιλιακους να δωσω βαρος.

    Μια βοηθεια θελω μια καλη αλλα οχι πολυ ακριβη μπαρα πρωτεΐνης αλλα εχω ακουσει-διαβασει οτι η σογια που περιεχει παιζει σε μεγαλο ποσοστο αν ειναι μεταλλαγμενη αρα αν ξερετε να παιζει χωρις, βρηκα να φτιαξω και μονος μου αλλα δεν ξερω τη θα βγει, μπορω να διαθεσω 2 με 2.5 ευρω στην μπαρα.Τωρα δουλευω με ON WHOLLY OATS BARS την πηρα σε προσφορα 1.25 ευρω την μπαρα.

    Απο την αλλη λεω αν την κοψω αλλα θελω να συνεχισω να περνω συμπληρωμα πρωτεΐνης και λεω να παρω σκονη,στο γυμαστηριο που παω οι γυμανστες μου προτεινανε την platinum τις ΟΝ αλλα ο ενας απο αυτους εχει την gold της ΟΝ και δεν ξερω πια και τι διαφορες εχουν και πια πρεπει πραγματτικα να παρω εγω μου ειπαν ομως την platinum μπορουν να μου την φερουν με 60 ευρω καλη τιμη?

    βασικα στοιχεια μου ειμαι υψος 1.72/κιλα 72.2/λιπος 21.5/ηλικια 29.ειμαι σχετικα λεπτος μικρο καμωμενος σαν φιγουρα.


    Πριν λιγο ειδα και αυτην εδω τι λεει αξηζει? Optimum:Platinum Hydrobuilder
    Last edited by darksun; 08-11-11 at 07:36.

  2. #2
    New Member
    Join Date
    14-10-10
    Posts
    20

    Default

    Προτίμησε τη σκόνη απο μιά καλή πρωτεϊνη. Οι μπάρες του εμπορίου είναι κάργα ζάχαρη και λίπος!!!!

  3. #3
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    02-09-11
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    8

    Default

    Θα συμφωνησω με το παιδι απο πανω.Καμια σχεση η σκονη πρωτεινης με την μπαρα. Φουλ ζαχαρη οι μπαρες.Παρε την σκονη σου και εισαι κομπλε.


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Σπιτική μπάρα πρωτεϊνης By TheNext
    By TheNext in forum Συνταγές Για Bodybuilding & Fitness
    Replies: 9
    Last Post: 24-03-15, 03:18
  2. ποτε καλυτερα ειναι η μπαρα πρωτεινης?
    By joef in forum Συμπληρώματα Διατροφής Bodybuilding
    Replies: 0
    Last Post: 01-04-07, 10:16
  3. Να αλλαζα την σκονη πρωτεινης με L-glutamine?
    By dimitrakis105kg in forum Συμπληρώματα Διατροφής Bodybuilding
    Replies: 0
    Last Post: 06-12-05, 23:46

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •