Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 22 of 22
  1. #1

    Join Date
    08-08-11
    Posts
    366

    Default Musletech naNO x9 Hardcore (nitriko)

    Ti gnwmh exete gia auto pedia...?

  2. #2
    Pumping Iron chand2003's Avatar
    Join Date
    03-05-08
    Location
    Thessaloniki.
    Posts
    262

    Default

    Δεν πολυσυμπαθώ την εταιρεία αυτή...Υπάρχουν πολύ καλύτερα preworkout! Μπορείς να κάνεις μια αναζήτηση στο φορουμ και να δεις. Γνώμη μου είναι ότι δεν χρειάζεσαι τίποτα από αυτά στην ηλικία σου (18 δεν είπες ότι είσαι?) Σωστή διατροφή και πρππόνηση!

  3. #3

    Join Date
    08-08-11
    Posts
    366

    Default

    το εχω αγορασει φιλε μου... και οσο για την ετερια δν μπορω να καταλαβω γιατη την σνομπαρετε τοσο σε αυτο το φορουμ... Εγω και αυτο που πηπρα και τα αμινοξεα και την Νιτροτεκ μου δουλεψαν πολυ καλιτερα απο τα προιοντα της On...Οσο για αυτο το περα σημερα για 3 φορα και ειδα πολυ μεγαλη διαφορα....

  4. #4
    Senior Bodybuilder zog89's Avatar
    Join Date
    29-03-10
    Location
    Berlin
    Posts
    1,953

    Default

    Quote Originally Posted by UltraB View Post
    το εχω αγορασει φιλε μου... και οσο για την ετερια δν μπορω να καταλαβω γιατη την σνομπαρετε τοσο σε αυτο το φορουμ... Εγω και αυτο που πηπρα και τα αμινοξεα και την Νιτροτεκ μου δουλεψαν πολυ καλιτερα απο τα προιοντα της On...Οσο για αυτο το περα σημερα για 3 φορα και ειδα πολυ μεγαλη διαφορα....

    πως δουλεψαν δλδ; ειδες 33000% περισσοτερη μυικότητα;;

    ακολουθησε τα βημματα.
    1.βγαλε μια φωτο τωρα
    2.παρε οτι θες απο την muscletech
    3.σε ενα μηνα ξαναβγαλε
    4.βαλτες διπλα διπλα και μετα πες μου αμα δουλεψαν ή όχι.


    Καλα εε;;αμα με πεις οτι σε πιανει το nano σε 9sec το παιρνω αυριο κιολας!!!!!




    ΥΓ δεν ξερω καν γιατι απαντησα.
    Obese To Fit

  5. #5

    Join Date
    08-08-11
    Posts
    366

    Default

    Ειχα την nitrotech τωρα πηρα την Optimus gold standard και δεν εχει καμια διαφορα η nitrotech ηταν κλασεις ανοτερη..... Και ειχα τα αμινοξεα της Οn και παλη προτιμω της musletech ή tis Allstar ta bca.....Α και η κρεατινη που δουλευω τωρα της On δν μου εχει κανει απολητος τιποτα και την περνω εδω και 3 βδομαδες..... Εχω τελεια διατροφη και ακολοθου τελειο προγραμα προπονησης λογο οτι εχω στο γυμναστιριο τον Ανεστη Τσιφλικιδη αν τν ξερεις... Εχει παρει τιτλο και στην ελλαδα στο b.b .... Αρα ..? μηπως ειναι φημες οτι της musletech τα προιοντα δν ειναι καλα...?

  6. #6
    Pumping Iron ThomasT's Avatar
    Join Date
    31-05-10
    Location
    Void
    Posts
    417

    Default

    Κοιτα κανεις δεν λεει οτι τα συμπληρωματα της muscletech δεν ειναι καλα... Οι φημες που ακους ειναι λογω των εξωπραγματικων διαφημισεων της... Εγω απο MT εχω χρησιμοποιησει μονο το halo και εχω να πω πως ειναι πολυ καλο παρα τις φημες που ακουγονται... Τωρα εσυ θα κρινεις αν ειναι καλο με βαση πως δουλευει πανω σου...

    ΥΓ. Τι περιμενες να κανει η κρεατινη και τα αμινοξεα πανω σου σε 3 βδομαδες?
    Last edited by ThomasT; 15-11-11 at 22:59.
    I will believe what others have doubted.
    -Kai Greene

  7. #7

    Join Date
    08-08-11
    Posts
    366

    Default

    αμινοξεα δουλευω εδω και 1 χρονο . Αμινοξεα της ON δουλευω εδω και 1 μηνα και δεν μ δινουν την ενεργια π επερνα απο τα αλλα... Οσο για την κρεατινη οταν ειχα παρει της EAS ειδα διαφορα σε 3 βδομαδες.... Τωρα με την ΟΝ δεν ειδα τπτ...

  8. #8
    Pumping Iron chand2003's Avatar
    Join Date
    03-05-08
    Location
    Thessaloniki.
    Posts
    262

    Default

    Φίλε μου αν η πρώτη πρωτείνη που πήρες είναι η Nitrotech και το πρώτο νιτρικό το nano και τα πρώτα αμινο τα prototype τότε ναι όλα σου δούλεψαν τέλεια αν δεν έχεις ξαναπάρει. Τώρα όσον αφορά το nano δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο. Εμένα μετά από πολά νιτρικά που έχω δοκιμάσει δε με ικανοποίησε. Εξαρτάται και από τον κάθε οργανισμό και από το τι περιμένεις. Τώρα για τα προιόντα της muscletech που ανέφερες αυτό που δεν μου αρέσει είναι ότι όλα έχουν κρεατίνη και μάλιστα σε δόση που δεν αναγράφεται. Αν θέλω κρεατίνη θα βάλω αυτή που θέλω εγώ και θα βάλω όσο θέλω. Θα πρέπει να ξέρεις ότι όταν χρησιμοποιείς συμπλήρωμα και πριν δεν είχες καλή διατροφή τότε θα δεις διαφορά. Αλλά δεν γίνεται συνεχώς να βλέπεις διαφορά από το συμπλήρωμα αποκλειστικά.
    Το θέμα είναι το nano και ας παραμείνουμε σε αυτό. Δεν υπάρχει εμπάθεια απλά γνώμες εκφέρουμε. Άλλωστε αυτό ζήτησες.

  9. #9

    Join Date
    08-08-11
    Posts
    366

    Default

    1ον δεν ειπα οτι ηταν τα προτα μου σημπληροματα... περνω σημπληροματα 2 χρονια και εχω δοκιμασει πολλα.... και απο προτεινες ι καλητερη που πηρα ηταν ι nitrotech...αυτο ειπα... Και αμινοξεα περνω 1 χρονο... Νιτρικο ναι προτη φορα πηρα για αυτο και ζηταω γνωμη απο ατομα που το εχουν χρησιμοποιηση οπως εσυ... Οχι οπως ειπε ο μεγαλος ποιο επανο οτι επιδη ειναι muscletech δεν ειναι καλο....

  10. #10
    Pumping Iron chand2003's Avatar
    Join Date
    03-05-08
    Location
    Thessaloniki.
    Posts
    262

    Default

    Quote Originally Posted by UltraB View Post
    1ον δεν ειπα οτι ηταν τα προτα μου σημπληροματα... περνω σημπληροματα 2 χρονια και εχω δοκιμασει πολλα.... και απο προτεινες ι καλητερη που πηρα ηταν ι nitrotech...αυτο ειπα... Και αμινοξεα περνω 1 χρονο... Νιτρικο ναι προτη φορα πηρα για αυτο και ζηταω γνωμη απο ατομα που το εχουν χρησιμοποιηση οπως εσυ... Οχι οπως ειπε ο μεγαλος ποιο επανο οτι επιδη ειναι muscletech δεν ειναι καλο....
    Μάλλον σε μένα αναφέρεσαι που είπα ότι δεν την πολυσυμπαθώ. Λοιπόν να σου πω ότι σε μένα δε δούλεψε. Αφού το πήρες δοκίμασέ το και δες πως θα σου φανεί. Να επαναλάβω ότι κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός, έχει άλλη ευαισθησία. Σε άλλους δουλεύει σε άλλους όχι. Περιμένουμε να μας πεις και τις δικές σου εντυπώσεις.

  11. #11
    Senior Bodybuilder Psilos23's Avatar
    Join Date
    19-02-08
    Location
    Chania, Kriti, Greece.
    Posts
    2,309

    Default

    Φιλε μου Ουλτρα εγω συμφωνω μαζι σου οπως ειχα ξαναπει το μονο που την χαλαει την muscle tech ειναι οι τιμες των προιοντων της.
    Και μενα η νιτροτεκ μου αρεσει παρα πολυ και θα την εβαζα 2η πισω απο την μυοφουσιον αλλα too expensive..
    Tα αμινοξεα της ΟΝ και εμενα τα BCAA δεν καταλαβενα τπτ σε σχεση με της Syntrax τα Super chain aminos τα οποια νομιζω παιζουν συμαντικο ρολο δοκιμασε τα αν θες καποια στιγμη να μας πεις και την δικη σου γνωμη
    I can accept the failure,but i cannot accept it without try

  12. #12
    Advanced Bodybuilder Slack `N Track's Avatar
    Join Date
    05-01-11
    Location
    Thess/Houston
    Posts
    1,143

    Default

    Quote Originally Posted by UltraB View Post
    το εχω αγορασει φιλε μου... και οσο για την ετερια δν μπορω να καταλαβω γιατη την σνομπαρετε τοσο σε αυτο το φορουμ... Εγω και αυτο που πηπρα και τα αμινοξεα και την Νιτροτεκ μου δουλεψαν πολυ καλιτερα απο τα προιοντα της On...Οσο για αυτο το περα σημερα για 3 φορα και ειδα πολυ μεγαλη διαφορα....
    Ναι...λες να παιζει κανα ιδιαιτερο συμφερον; Δεν νομιζω...αλλα μιας και πετας τις "μπηχτες" αυτες καλα θα κανεις να μαθεις λοιπον οτι και στο εξωτερικο η εν λογο εταιρεια εχει κατα καιρους αποσπασει αρνητικα σχολια για πολλους και διαφορους λογους, τους οποιους δεν θα μπω στον κοπο να αναφερω γιατι πολυ απλα δεν με ενδιαφερει.

    Η εν λογο κατασκευαστρια εχει βγαλει πολυ καλα προιοντα αλλα εχει βγαλει και μουφες, αυτο που ρωτας ειναι ενα συγκεκριμενο προιον το οποιο εχει παρει σε αξιολογηση ενα εξαρακι στο supplementreviews, εδω θες να σου πουμε οτι αξιζει για δεκα;
    Pain is so close to pleasure...

    Supporting Anonymous

  13. #13

    Join Date
    08-08-11
    Posts
    366

    Default

    Ναι αν μπορεις πες μου ποιο ειναι το καλυτερο νιτρικο , ποια η καλυτερη προτεινη , ποια η καλυτερη κρεατινη και ποια τα καλυτερα αμινοξεα. Γιατι αν ειναι ετσι οπως μου λες κριμα να ξοδευω λευτα ενο μπορω να παρω κατι καλυτερο....Για ογκο τα θελω τα προιοντα...

  14. #14
    Bodybuilding Newbie Cutler's Avatar
    Join Date
    23-04-11
    Location
    Heraklion,Crete
    Posts
    13

    Angry

    με λιγα λογια μουφα.... το naNO x9 Hardcore

  15. #15
    Senior Bodybuilder lary2332's Avatar
    Join Date
    30-07-11
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    2,527

    Default

    εε μουφα ξεμουφα ολα σχετικα ειναι για τις εταιρειες συμπληρωματων!!εγω προσωπικα εχω παρει και απ της δυο εταιριες και αυτο που εχω δει ειναι οτι χωρις σωστη τροφη δεν κανεις τιποτα φαγητο παιδια καργα!!!!συν μετα το συμπληρωμα ειτε απ την μια η την αλλη εταιρια...

  16. #16

    Join Date
    08-08-11
    Posts
    366

    Default

    καθολου μουφα φιλε μου το naNO x9 εγω βλεπω διαφορα σε δυναμη και ενεργεια.... αρκετα μεγαλη... Αλλα δν ξερω αν υπαρχει κατι καλιτερο γιατι περνω προτη φορα νιτρικο.... Παντως ειναι ενα πολυ καλο boost....

  17. #17
    Senior Bodybuilder lary2332's Avatar
    Join Date
    30-07-11
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    2,527

    Default

    Quote Originally Posted by UltraB View Post
    καθολου μουφα φιλε μου το naNO x9 εγω βλεπω διαφορα σε δυναμη και ενεργεια.... αρκετα μεγαλη... Αλλα δν ξερω αν υπαρχει κατι καλιτερο γιατι περνω προτη φορα νιτρικο.... Παντως ειναι ενα πολυ καλο boost....
    βασικα απο οτι βλεπω το χεις δοκιμασει και ειναι πολυ καλο και σου δινει δυναμη κ.τ.λ.π. τοτε ως τη η ερωτηση ποια η γνωμη μας? οι γνωμη μας περισσευει..αν θες και και μια αλλη γνωμη μην μαθεις στα νιτρικα και παιρνεις συνεχως γιατι μετα αν αν δεν παιρνεις ψυχολογικα και μονο θα νιωθεις ατονιες και βαρεμαρα να ξεκινησεις προπονηση χωρις αυτο με αποτελεσμα να μην κανεις γυμναστικη μετην ιδια ενεργεια και δυναμη...κατι που θα ειναι καθαρα στο μυαλο σου. το εχω δει και αυτο γιαυτο στο λεω... η ιδεα ειναι μεγαλο πραγμα!! [δηλαδη μην το καθιερωσεις μονιμα]φιλικα...

  18. #18
    Advanced Bodybuilder razor023's Avatar
    Join Date
    17-04-09
    Location
    .
    Posts
    1,080

    Default

    Quote Originally Posted by UltraB View Post
    Ναι αν μπορεις πες μου ποιο ειναι το καλυτερο νιτρικο , ποια η καλυτερη προτεινη , ποια η καλυτερη κρεατινη και ποια τα καλυτερα αμινοξεα. Γιατι αν ειναι ετσι οπως μου λες κριμα να ξοδευω λευτα ενο μπορω να παρω κατι καλυτερο....Για ογκο τα θελω τα προιοντα...
    βιαζεσαι φιλαρακο βιαζεσαι παρα πολυ και εισαι μολις 18.δηλαδη του χρονου τι 8α δοκιμασεις?τι το θες το νιτρικο δεν μπορεις να πιεις εναν καφε ή μήπως θα κατεβεις στο olympia?ολες πρωτεινες του θεου ειναι.βεβαια αν βρεις την καλυτερη καποια στιγμη θα κερδισεις τον απιστευτο εξτρα μυικο ογκο των 0,000300 γραμμαριων/μηνα.

  19. #19

    Join Date
    08-08-11
    Posts
    366

    Default

    Quote Originally Posted by razor023 View Post
    βιαζεσαι φιλαρακο βιαζεσαι παρα πολυ και εισαι μολις 18.δηλαδη του χρονου τι 8α δοκιμασεις?τι το θες το νιτρικο δεν μπορεις να πιεις εναν καφε ή μήπως θα κατεβεις στο olympia?ολες πρωτεινες του θεου ειναι.βεβαια αν βρεις την καλυτερη καποια στιγμη θα κερδισεις τον απιστευτο εξτρα μυικο ογκο των 0,000300 γραμμαριων/μηνα.
    Μεγαλε 19 ειμαι και σε 3 μινες κληνω και τα 20.... Οποτε Relax 1 νιτρικο ειπα να παρω δν πηρα και φαρμακια... :P Τεσπα σεβαστη η γνωμη σου παντα..

  20. #20
    Advanced Bodybuilder razor023's Avatar
    Join Date
    17-04-09
    Location
    .
    Posts
    1,080

    Default

    Quote Originally Posted by UltraB View Post
    Μεγαλε 19 ειμαι και σε 3 μινες κληνω και τα 20.... Οποτε Relax 1 νιτρικο ειπα να παρω δν πηρα και φαρμακια... :P Τεσπα σεβαστη η γνωμη σου παντα..
    lol ιδια ηλικια εχουμε.τελος φλεβαρη γινομαι 20.αν θες την γνωμη μου επειδη εχω δοκιμασει πολλα συμπληρωματα,μεινε στα βασικα.δεν αξιζει να πετας τα λεφτα σου εφοσον εχεις καλη διατροφη.πρωτεινη κρεατινη μια πολυβιταμινη αντε κ κανα bcaa.δεν θα δεις θαυματα απο κουτακια των 30-50 ευρω.πεταμενα λεφτα πραγματικα

  21. #21

    Join Date
    08-08-11
    Posts
    366

    Default

    Εχεις δικιο απλα επειδη εχω 1 θεμα με τον υπνο.. Δεν μπρω να κοιμιθω πολυ... Θελω 1 καλο συμπληρομα να με τονωνει... Ξερετε κατι καλυτερο απο αυτο...? Ακουσα κατι για το Super Pump250 της Gaspari....

  22. #22
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    14-01-12
    Posts
    128

    Default

    Quote Originally Posted by UltraB View Post
    Εχεις δικιο απλα επειδη εχω 1 θεμα με τον υπνο.. Δεν μπρω να κοιμιθω πολυ... Θελω 1 καλο συμπληρομα να με τονωνει... Ξερετε κατι καλυτερο απο αυτο...? Ακουσα κατι για το Super Pump250 της Gaspari....

    Φτιάξε ένα φυσικό χυμό πορτοκαλί βαλε λήγω μελί και πετά μέσα αμινοξέα bcaa και πιεστό 15 λεπτά πριν την προπόνηση σου..


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Cell-Tech Hardcore Pro Series,Nitrotech Pro Series,naNO Vapor Pro Series,Vitakic
    By Πανος in forum Συμπληρώματα Διατροφής Bodybuilding
    Replies: 15
    Last Post: 12-04-11, 15:46
  2. MuscleTech Nano-Vapor
    By koftis in forum Αξιολογήσεις Για Συμπληρώματα Διατροφής
    Replies: 6
    Last Post: 28-06-09, 02:57
  3. Nano x9 - Παρενέργειες?
    By mammon in forum Αξιολογήσεις Για Συμπληρώματα Διατροφής
    Replies: 14
    Last Post: 20-02-09, 11:28

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •