Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 4 of 29 FirstFirst 1234567814 ... LastLast
Results 91 to 120 of 862

Thread: Comrade.

  1. #91

    Join Date
    18-02-08
    Location
    Patra, R\'lyeh, Greece.
    Posts
    2,820

    Default

    Quote Originally Posted by K72 View Post
    Εγώ αν το ξανάκανα θα κρατούσα τα σκουώτ χαμηλά, παράδειγμα μια φορά την εβδομάδα speed sets 6-8*3. Το έκανα με τα σκουώτ να "τρέχουν" στο 531 και έφτασα μέχρι την ένατη εβδομάδα διότι ψιλοκαηκα...
    Ok ωραία,τα speed sets είναι καλή ιδέα ;)Thx!
    Λογικό να το κάψεις εκεί,απλά δεν παλεύεται!
    POWER TO YOU!!

  2. #92
    Senior Bodybuilder l3onid4s's Avatar
    Join Date
    29-09-10
    Location
    Πάτρα
    Posts
    1,548

    Default

    Quote Originally Posted by _Akaloupotos_ View Post
    Μίλησες σοφά comrade!Ειδικά μέχρι τα 150-160 SQ/DL έχεις δίκιο σε αυτό απλά βαριέμαι εύκολα και μου αρέσει να δοκιμάζω.Όμως όντως έχεις ένα δίκιο εδώ ρε φίλε +1
    Spotter δεν θέλω να έχω ρε συ,απλά θέλω να είμαι εγώ και το σίδερο(λολ?!?).Μόνο στην προσπάθεια για PR θέλω spotter.
    POWER TO YOU!!!
    Καλημέρα, σε καταλαβαίνω απόλυτα φίλε.Μπορεί προσπάθεια για pr να μην είχα κάνει ποτέ, αλλά μέχρι τα 6x110 που είχα φτάσει στα atg sq, δεν ήθελα ούτε μύγα πίσω μου, πιο πολύ από φόβο ότι αν κολλήσω θα πετάξω την μπάρα πίσω και δεν θα περιμένω να με σηκώσει.Κουφό;; :D
    Heavy squats will... Put muscles in places you didn't know they existed... Put hair on your scrotum... Cause any nearby women to conceive a child.

  3. #93

    Join Date
    18-02-08
    Location
    Patra, R\'lyeh, Greece.
    Posts
    2,820

    Default

    Quote Originally Posted by l3onid4s View Post
    Καλημέρα comrade!

    Δυστυχώς, βγαίνω έξω από τα νερά μου, δεν έχω μελετήσει τόσο διεξοδικά τα προγράμματα δύναμης, οπότε δεν μπορώ να εκφράσω και άποψη, με πιάνεις αδιάβαστο:)
    Πρέπει να συναντηθούμε Πάτρα για κανένα ιδιαίτερο μου φαίνεται, λολ.Μιλούσα και με τον Άλεξ και λέγαμε το ίδιο.
    Έλα ρε φίλε!;)
    Ναι ρε Πέμπτη που έχω και ρεπό,πάμε να πιούμε κανά καφέ να τα πούμε!;)

  4. #94

    Join Date
    18-02-08
    Location
    Patra, R\'lyeh, Greece.
    Posts
    2,820

    Default

    Quote Originally Posted by l3onid4s View Post
    Καλημέρα, σε καταλαβαίνω απόλυτα φίλε.Μπορεί προσπάθεια για pr να μην είχα κάνει ποτέ, αλλά μέχρι τα 6x110 που είχα φτάσει στα atg sq, δεν ήθελα ούτε μύγα πίσω μου, πιο πολύ από φόβο ότι αν κολλήσω θα πετάξω την μπάρα πίσω και δεν θα περιμένω να με σηκώσει.Κουφό;; :D
    Ωραίος!!!Δύο μεγάλα πνέυματα συναντιώνται!!!!:)Μου ακούγεται πολύ λογικό!

  5. #95

    Join Date
    18-02-08
    Location
    Patra, R\'lyeh, Greece.
    Posts
    2,820

    Default

    Δευτέρα 28/11
    REISE,REISE

    Χθεσινή διατροφή(έτσι για το γμτ):
    4 αυγά+4 ασπράδια+1,5 scoop κουάκερ+50 κοτόπουλο+λάδι
    μακαρόνια+κοτόπουλο
    300 κοτόπουλο+λάδι
    300 κοτόπουλο+λάδι
    γιαούρτι+ταχίνι
    2 ml jagermeister λολ
    1 αυγό+5 ασπράδια
    πολύ καφέ γενικά στην ημέρα

  6. #96

    Join Date
    03-12-08
    Posts
    1,182

    Default

    Tο jagermester θα κάνει τη διαφορά στη προπόνηση σου.

  7. #97
    Advanced Bodybuilder mirmidon's Avatar
    Join Date
    23-06-05
    Location
    LA, Greece.
    Posts
    808

    Default

    Eιχα 2-3 μερες να μπω...απο αυτα που διαβασα κι εγω σου προτεινω να μη μπεις σε αλλα προγραμματα προς το παρον. Απο την αλλη δε πιστευω πως θα χαθει κι ο κοσμος αν θες να δοκιμασεις κατι νεο. Απο τον Rip δε σου αρεσει καποιο προγραμματακι?

  8. #98

    Join Date
    18-02-08
    Location
    Patra, R\'lyeh, Greece.
    Posts
    2,820

    Default

    K72 lol ρε φίλε!
    Μirmidon:Έλα ρε θηρίο,ναι μια χαρά είναι απλά προσανατολίζομαι λίγο αλλού αυτήν την περίοδο!

    Δευτέρα 28/11

    SQ:4,4,3,3,3@100
    CP:5x3@57,5
    Pullups:5x5

    Clocksx4

  9. #99
    Pumping Iron digitalboy's Avatar
    Join Date
    28-10-09
    Location
    Agia City, Athens
    Posts
    487

    Default

    Quote Originally Posted by K72 View Post
    Tο jagermester θα κάνει τη διαφορά στη προπόνηση σου.
    Νομίζω αν το γύρναγες σε Jim Beam θα είχες καλύτερα αποτελέσματα!!!

    http://www.youtube.com/watch?v=3-UQgrHTQyk
    "The difference between a champion and an average lifter is one thing, mindset!" Edward Ignatius Coan

  10. #100

    Join Date
    18-02-08
    Location
    Patra, R\'lyeh, Greece.
    Posts
    2,820

    Default

    Quote Originally Posted by digitalboy View Post
    Νομίζω αν το γύρναγες σε Jim Beam θα είχες καλύτερα αποτελέσματα!!!

    http://www.youtube.com/watch?v=3-UQgrHTQyk
    LOL έχεις ένα point!!!+1

  11. #101

    Join Date
    18-02-08
    Location
    Patra, R\'lyeh, Greece.
    Posts
    2,820

    Default

    Διατροφη:4 αυγά+4 ασπράδια+1,5 κουάκερ+50 κοτόπουλο+λάδι
    1 μήλο
    1 μπολ κορν φλειξ-100 κοτόπουλο
    1 μπαγκέτα γαλοπούλα+250 γιαούρτι+ταχίνι
    (με πήγε κοπίδι λολ)
    300 κοτόπουλο+λάδι
    250 κοτόπουλο+λάδι
    2 αυγά+4 ασπράδια+200 γιαούρτι

    Νεό ανδρογόνο βλέπω ότι θα παίξει και εντάξει η τέστο θα βαρέσει κόκκινο.Dion το όνομά της.Πάντα σε ξανθό.λολ
    Μάλλον το τατουάζ θα παίξει στον πήχη και όχι στο άνω στήθος,λόγω CP.Θα το δούμε την Παρασκευή αυτό.
    MAY THE FORCE BE WITH YOU!!
    Last edited by _Akaloupotos_; 29-11-11 at 02:52.

  12. #102
    Senior Bodybuilder l3onid4s's Avatar
    Join Date
    29-09-10
    Location
    Πάτρα
    Posts
    1,548

    Default

    SQ:4,4,3,3,3@100
    Δεν ήθελες να πιέσεις για 5x5;

    Πάντα σε ξανθό
    Brunette is better, ρε!!

    Με το καλό και το μελάνι, αν είναι το πρώτο, welcome to the club.Μετά το ποπ δεν έχει στοπ όμως ;)

    Για τον καφέ, μια χαρά, με βολεύει και εμένα Πέμπτη.Ας πούμε και σε Άλεξ και κανονίζουμε μαν.
    Heavy squats will... Put muscles in places you didn't know they existed... Put hair on your scrotum... Cause any nearby women to conceive a child.

  13. #103

    Join Date
    18-02-08
    Location
    Patra, R\'lyeh, Greece.
    Posts
    2,820

    Default

    Τρίτη 29/11
    χΞΣ

    Καλημέρα COMRADES!
    Leo φίλε,ρε συ μπορούσα να πάω 5,5,4,4,4 αλλά πάντα τελειώνω 2 reps πριν failure οπότε δεν υπήρχε νόημα.Την άλλη φορά ;) δεν τρέχει και τίποτα.
    Ευχαριστώ για το μελάνι ;) ρε φίλε.Ρε συ Παρασκευή καλύτερα έκανα λάθος,Πέμπτη δουλεύω,Παρασκευή έχω ρεπό εν τέλει!Μίλα μαζί του και πες μου!;)

    CP:5x4@57,5
    Power Snatch:5x2@47,5
    Pullups:5x5
    Mάλλον είμαι κάτω 1/2 κιλό,θα το ξαναπάρω λολ
    Last edited by _Akaloupotos_; 29-11-11 at 16:37.

  14. #104

    Join Date
    18-02-08
    Location
    Patra, R\'lyeh, Greece.
    Posts
    2,820

    Default

    Διατροφή
    4 αυγά+6 ασπράδια+100 κοτόπουλο(ναι ναι το βρήκατε,προσπαθώ να ανεβάσω την ουρία μου λολ)+1,5 κουάκερ
    1 μήλο
    3 πιάτα corn flakes+γιαούρτι
    300 ψάριον+λάδι+ταχίνι
    250-300 ψάριον+λάδι+ταχίνι
    250 γιαούρτι+ταχίνι
    2 αυγά+4 ασπράδια
    2 ml Vodka γιατί το βράδυ δεν τελειώνει μέχρι να τελειώσει λολ

  15. #105
    Advanced Bodybuilder mirmidon's Avatar
    Join Date
    23-06-05
    Location
    LA, Greece.
    Posts
    808

    Default

    Θες να γραψεις γιατι τρως ετσι? :) Εννοω,εχεις παρα πολυ πρωτεινη σε καποια γευματα.Σε αλλα παλι εχεις σχετικα λιγο. Και λιπαρα νομιζω πολλα εχεις...για εξηγησε

  16. #106
    Advanced Bodybuilder Slack `N Track's Avatar
    Join Date
    05-01-11
    Location
    Thess/Houston
    Posts
    1,143

    Default

    Quote Originally Posted by _Akaloupotos_ View Post
    2 ml Vodka γιατί το βράδυ δεν τελειώνει μέχρι να τελειώσει λολ


    Δε παλευεσε ρε ...
    Pain is so close to pleasure...

    Supporting Anonymous

  17. #107

    Join Date
    18-02-08
    Location
    Patra, R\'lyeh, Greece.
    Posts
    2,820

    Default

    Quote Originally Posted by mirmidon View Post
    Θες να γραψεις γιατι τρως ετσι? :) Εννοω,εχεις παρα πολυ πρωτεινη σε καποια γευματα.Σε αλλα παλι εχεις σχετικα λιγο. Και λιπαρα νομιζω πολλα εχεις...για εξηγησε
    Χμ...βρε συ με βάζεις σε σκέψεις τώρα!!χαχα δεν το είχα πολυσκεφθεί να σου πω την αλήθεια.Γενικά έχω πειραματιστεί από linear eating μέχρι intermittent fasting,XDL diet,Anabolic diet αλλά να σου πω την αλήθεια πλέον την βγάζω σε P+F μακριά από προπόνηση,P+C κοντά σε προπόνηση.Μπορεί κάποια μέρα όμως να έχω ξεμείνει από carbs και να βαριέμαι να πάω να αγοράσω από το σούπερ-μάρκετ οπότε παίζω αναγκαστικά zero carb-high fat χαχα,ειλικρινά!Μπορεί να παίζω 3 μέρες σερί low carb και μετά την επόμενη να παίζω high και την μεθεπόμενη medium carb κτλ κτλ.
    Εσύ τί ακριβώς ακολουθείς btw???
    Ξέρεις όμως γενικά την βάζω σε δεύτερη μοίρα,δεν πολυ-τρελένομαι,δεν με νοιάζει ιδιαίτερα πλέον! ;)
    Κάτι που δεν απάντησα,συγνώμη,έχω λίγο πρωτείνη μόνο μεταπροπονητικά κυρίως(εκτός και εάν έχω ξεμείνει σε κανά άλλο γεύμα λολ)γιατί θεωρώ πως μόνο τότε είναι η μοναδική στιγμή μέσα στην ημέρα που μπορώ να αυξήσω τον υδατάνθρακα κατά πολύ και να μειώσω την πρωτείνη.
    Last edited by _Akaloupotos_; 30-11-11 at 22:45.

  18. #108

    Join Date
    18-02-08
    Location
    Patra, R\'lyeh, Greece.
    Posts
    2,820

    Default

    Quote Originally Posted by Slack `N Track View Post


    Δε παλευεσε ρε ...
    χαχα η τρελή ποσότητα των 2 ml! χαχαχα
    Μλκ να σου πω την αλήθεια σήμερα 2 ώρες αφού είχα ξυπνήσει σκεφτόμουν αυτά τα 2 ml που θα έπινα αργότερα χαχαχαχαα

  19. #109

    Join Date
    18-02-08
    Location
    Patra, R\'lyeh, Greece.
    Posts
    2,820

    Default

    Ας γράψω και τη σημερινή διατρόφα:
    4 αυγά+6 ασπράδια+100 μοσχάρι+2 σκουπ κουάκερ+λάδι
    ~300 ψάριον+λάδι+ταχίνι
    ~300 ψάριον+λάδι+ταχινάουα(παίζει ψηλά,ΠΟΛΥ ψηλά λολ)
    250 ψάρι(βακαλάος Αργεντινής παρακαλώ,ναι ναι εκεί με τις πυρηνικές δοκιμές ξέρεις λολx2)+λάδι
    θα δούμε τί άλλο θα βρω στο σπίτι χαχαχαχα μάλλον σε μοσχάρι θα εξηγηθώ
    2 ml vodka μην ξεχνάμε Slack χαχα

    I saw a bird walkin down the block
    Name Apache Rose Peacock
    I could not speak I was in shock
    I told my knees to please not knock
    Last edited by _Akaloupotos_; 30-11-11 at 23:00.

  20. #110
    Pumping Iron digitalboy's Avatar
    Join Date
    28-10-09
    Location
    Agia City, Athens
    Posts
    487

    Default

    Ρε συ θα κακαρίσεις με τόσα αυγά!!! :P :P :P Στις πόσες θερμίδες παίζεις περίπου??? Δεν βλέπω καθόλου συμπληρώματα, παίρνεις τίποτα? Επίσης δεν βλέπω καθόλου ρυζάκι(???) Έχω καταλάβει οτι πηραματίζεσε απλά ρωτάω... :P
    "The difference between a champion and an average lifter is one thing, mindset!" Edward Ignatius Coan

  21. #111
    Advanced Bodybuilder Slack `N Track's Avatar
    Join Date
    05-01-11
    Location
    Thess/Houston
    Posts
    1,143

    Default

    Quote Originally Posted by _Akaloupotos_ View Post
    2 ml vodka μην ξεχνάμε Slack χαχα


    Τι παιδι εισαι εσυ;
    Pain is so close to pleasure...

    Supporting Anonymous

  22. #112
    Senior Bodybuilder l3onid4s's Avatar
    Join Date
    29-09-10
    Location
    Πάτρα
    Posts
    1,548

    Default

    Χαχαχα, είσαι ωραίος ρε γίγαντα!!

    Αλλά τα 2 ml πώς τα υπολογίζεις; Μια σταγόνα; Lol.
    Το λιγότερο που μπορείς να μετρήσεις με σιγουριά είναι με καμιά μεζούρα 30ml.

    Edit: Θα στείλω στον Αλέξη μήνυμα αύριο και θα σου πω για την Παρασκευή μαν.Εγώ free είμαι, τις 2 τελειώνω σχολή, μετά μια προπονησούλα και τέλος.
    Heavy squats will... Put muscles in places you didn't know they existed... Put hair on your scrotum... Cause any nearby women to conceive a child.

  23. #113

    Join Date
    18-02-08
    Location
    Patra, R\'lyeh, Greece.
    Posts
    2,820

    Default

    Quote Originally Posted by digitalboy View Post
    Ρε συ θα κακαρίσεις με τόσα αυγά!!! :P :P :P Στις πόσες θερμίδες παίζεις περίπου??? Δεν βλέπω καθόλου συμπληρώματα, παίρνεις τίποτα? Επίσης δεν βλέπω καθόλου ρυζάκι(???) Έχω καταλάβει οτι πηραματίζεσε απλά ρωτάω... :P
    George ρε φίλε χαχαχα με τα αυγά έχεις δίκιο ρε αλλά τί να κάνω ρε συ,είναι φθηνή πηγή πρωτείνης,τα παίρνω από ΜΑΚΡΟ!Δεν ξέρω σε πόσες θερμίδες παίζω απλά κοιτάζω όταν πέφτω κάτω από 82,5 κιλά να ανεβάζω θερμίδες!Από συπληρώματα μόνο Vodka στα 2 ml!χαχα κρεατίνη πρέπει να πάρω κάποια στιγμή όμως γενικά κανένα συπλήρωμα.Ρύζι...το είχα ξεχάσει ρε φίλε να σου πω την αλήθεια,προτιμώ μαύρα μακαρόνια,καμιά πατάτα βραστή με λάδι και ρίγανη(Γ@Μ@ΕΙ),κουάκερ ;)
    Εσύ πώς το πας από διατροφή ρε φίλε?

  24. #114

    Join Date
    18-02-08
    Location
    Patra, R\'lyeh, Greece.
    Posts
    2,820

    Default

    Quote Originally Posted by l3onid4s View Post
    Χαχαχα, είσαι ωραίος ρε γίγαντα!!

    Αλλά τα 2 ml πώς τα υπολογίζεις; Μια σταγόνα; Lol.
    Το λιγότερο που μπορείς να μετρήσεις με σιγουριά είναι με καμιά μεζούρα 30ml.

    Edit: Θα στείλω στον Αλέξη μήνυμα αύριο και θα σου πω για την Παρασκευή μαν.Εγώ free είμαι, τις 2 τελειώνω σχολή, μετά μια προπονησούλα και τέλος.
    Μλκ...ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ρε φίλεεεεεεε!!! χαχαχαχα ρε συ νόμιζα ότι 1 σφηνάκι ήταν 2 ml χαχαχαχ ω ρε ΞΕΦΤΙΛΑ!!!! πωωωωωω!!!Καλά όπου βλέπετε 2 ml παίδες κάν'τε τα αυτομάτως.....45!!!! χαχαχαχαχα ω γαμώ την πουτ@ν@ μου!!!!!! χαχαχαχα

    Slack!!!!!καήκαμε ρε φίλε και δεν πήραμε γραμμή!!!!!!!χαχαχαχα
    Last edited by _Akaloupotos_; 30-11-11 at 23:19.

  25. #115
    Senior Bodybuilder l3onid4s's Avatar
    Join Date
    29-09-10
    Location
    Πάτρα
    Posts
    1,548

    Default

    καμιά πατάτα βραστή με λάδι και ρίγανη(Γ@Μ@ΕΙ)
    Θαμπς απ!

    Χαχαχαχαχα, τώρα σε καταλαβαίνω απόλυτα.45ml vodka εν ώρα εργασίας, εκεί που είσαι στη μέση της νύχτας, είναι ό,τι πρέπει για recomp, χαχαχαχαχα!!
    Ειδικά μια vodka για παραγωγή που είχαμε, Potemkin στο όνομα, βενζίνη σκέτη, έπινα προς το τέλος του καλοκαιριού grey goose ή belvedere και ήταν σαν να πίνω νερό, χαχαχαχαχα.
    Last edited by l3onid4s; 30-11-11 at 23:24.
    Heavy squats will... Put muscles in places you didn't know they existed... Put hair on your scrotum... Cause any nearby women to conceive a child.

  26. #116
    Pumping Iron digitalboy's Avatar
    Join Date
    28-10-09
    Location
    Agia City, Athens
    Posts
    487

    Default

    Χαχαχαχα δεν παιζεσαι!!! Αυτή την απορία με τα 2ml την είχα και εγώ...ρε μήπως να σου στείλω μια τσικουδιά να πίνεις? Tι vodka και μλκιες :P
    Τελοσπάντων πέρα απο την πλάκα εγώ είμαι 89-90 κιλά και προσπαθώ να αναίβω ακόμα λιγο (5 κιλά) απο διατροφή εγω πίνω πολύ γάλα, αυγά σε νορμάλ επίπεδο ,κρεας, ψάρι κτλ Τρωώ πολλά πράγματα γιατι αν τρώω τα ίδια και τα ίδια δεν παίρνω κιλά. Απο συμπληρώματα παιρνω μόνο μια whey αλλά θα την σταματίσω μόλις τελειώσει το κουτί δεν μου φαίνεται ιδιαίτερα χρήσιμη για τα λεφτά που δίνω. Θερμίδες έχω υπολογίσει οτι χρειάζομαι γυρω στις 3500 αλλά να σου πω την αλήθεια δεν μπορω να το τιρήσω καθε μέρα σχολαστικά.
    "The difference between a champion and an average lifter is one thing, mindset!" Edward Ignatius Coan

  27. #117

    Join Date
    18-02-08
    Location
    Patra, R\'lyeh, Greece.
    Posts
    2,820

    Default

    Quote Originally Posted by l3onid4s View Post
    Θαμπς απ!

    Χαχαχαχαχα, τώρα σε καταλαβαίνω απόλυτα.45ml vodka εν ώρα εργασίας, εκεί που είσαι στη μέση της νύχτας, είναι ό,τι πρέπει για recomp, χαχαχαχαχα!!
    Ειδικά μια vodka για παραγωγή που είχαμε, Potemkin στο όνομα, βενζίνη σκέτη, έπινα προς το τέλος του καλοκαιριού grey goose ή belvedere και ήταν σαν να πίνω νερό, χαχαχαχαχα.
    Η φάση είναι ότι βράδυ δεν το κρατάμε το μαγαζί,12 κλείνουμε αλλά επειδή γίνεται ΠΟΛΕΜΟΣ κάθε μέρα,ε έτσι για το καλό πίνουμε 1 σφηνάκι χαχαχα
    Οκ μίλα μαζί του και πες μου ρε φίλε ;)
    χαχα τί Vodka είναι αυτή ρε μλκ?????χαχαα ΒΟΜΠΑ!χαχα
    Last edited by _Akaloupotos_; 30-11-11 at 23:35.

  28. #118

    Join Date
    18-02-08
    Location
    Patra, R\'lyeh, Greece.
    Posts
    2,820

    Default

    Quote Originally Posted by digitalboy View Post
    Χαχαχαχα δεν παιζεσαι!!! Αυτή την απορία με τα 2ml την είχα και εγώ...ρε μήπως να σου στείλω μια τσικουδιά να πίνεις? Tι vodka και μλκιες :P
    Τελοσπάντων πέρα απο την πλάκα εγώ είμαι 89-90 κιλά και προσπαθώ να αναίβω ακόμα λιγο (5 κιλά) απο διατροφή εγω πίνω πολύ γάλα, αυγά σε νορμάλ επίπεδο ,κρεας, ψάρι κτλ Τρωώ πολλά πράγματα γιατι αν τρώω τα ίδια και τα ίδια δεν παίρνω κιλά. Απο συμπληρώματα παιρνω μόνο μια whey αλλά θα την σταματίσω μόλις τελειώσει το κουτί δεν μου φαίνεται ιδιαίτερα χρήσιμη για τα λεφτά που δίνω. Θερμίδες έχω υπολογίσει οτι χρειάζομαι γυρω στις 3500 αλλά να σου πω την αλήθεια δεν μπορω να το τιρήσω καθε μέρα σχολαστικά.
    Ω φίλε,είσαι μοσχάρι ε?Ω μάγκα μου!Έχω δυστυχώς δυσανεξία στη λακτόζη και με γάλα δεν την παλεύω(έχεις δοκιμάσει GO MAD ρε συ???χαχα),μόνο αυτό με λιγότερη λακτόζη καμιά φορά(πανάκριβο γαρ).Ναι ρε συ εφόσον καλύπτεσαι από διατροφή η whey δεν είναι και big deal anyway ;) καταλαβαίνω αυτό που λες για τις θερμίδες για αυτό και εγώ να σου πω την αλήθεια δεν πολυ-τρελένομαι,μου αρέσει να ανεβάζω κιλά στις ασκήσεις και το σωματικό μου βάρος να μένει ίδιο,εκεί ΓΟΥΣΤΑΡΩ!!!!
    Ν σου στείλω σε πμ τη διεύθυνσή μου και Τ.Κ. για την τσικουδιά ή να σε παρω τηλ???χαχαχαχα

  29. #119

    Join Date
    18-02-08
    Location
    Patra, R\'lyeh, Greece.
    Posts
    2,820

    Default

    Ένα ακόμα ωραίο προγραμματάκι:(ανά προπόνηση)

    Ηeavy SQ
    Heavy Press
    rest
    Heavy DL
    light SQ
    light Press
    rest

    καλό και απλό

  30. #120
    Pumping Iron digitalboy's Avatar
    Join Date
    28-10-09
    Location
    Agia City, Athens
    Posts
    487

    Default

    Ε μοσχάρι δεν θα το έλεγα...έχω αδύνατο καλούπι γενικά. Κοίτα και εγώ με το σωματικό βάρος δεν τραβάω και τρελό ζόρι πιο πολύ και εγώ την δύναμη θέλω να ανεβάσω το οποίο είναι και το δύσκολο της υπόθεσης. Στειλε πμ! χαχαχαχαχα
    "The difference between a champion and an average lifter is one thing, mindset!" Edward Ignatius Coan


 
Page 4 of 29 FirstFirst 1234567814 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •