Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 8 of 8

Threaded View

  1. #1
    New Bodybuilder
    Join Date
    26-11-11
    Posts
    3

    Cool Βοήθεια Για Δημιουργία Προγράμματος

    Καλημέρα
    Είμαι 25 χρονών πριν 2 χρόνια ήμουν 135 κιλά με ύψος 170. Σήμερα είμαι 92 κιλά με 172 ύψος. Τα κιλά τα έχασα βάζοντας γαστρικό δακτύλιο. Πριν περίπου 2 μήνες άνοιξα τον δακτύλιο και για να μη πάρω κιλά πήγα σε διατροφολόγο για να χάσω ομαλά αυτά τα λίγα κιλά που μου απέμειναν γιατί λόγο του δακτυλίου (δεν μου ήταν εύκολο να τρώω τροφές με ίνες και γενικά κρέατα) έχασα πολύ μυϊκή μάζα.. σκέφτηκα να πάω σε κάποιο γυμναστήριο αλλά στην περιοχή που ζω δεν υπάρχει κάποιος γυμναστής, το γυμναστήριο το έχει ένας που ασχολείται εμπειρικά πολλά χρόνια και δεν τον εμπιστεύομαι για να μου φτιάξει πρόγραμμα. Το πρόγραμμα διατροφής (1250 θερμίδων) διαμορφώνεται κάθε εβδομάδα αλλά συνήθως είναι :
    Πρωινό δεν έχω
    Μεσημέρι 3 ψάρια, 1 όσπριο, 1 λαδερό, 1 της αρεσκείας μου, 1 κόκκινο κρέας για σαλάτα μπρόκολο με πατάτες ή χωρίς, ανάλογος την μέρα
    Ενδιάμεσα φρούτα (μανταρίνια)
    Βράδυ ψητά (χοιρινό, μοσχάρι, φιλέτο κοτόπουλο) για σαλάτα έχω μπρόκολο με πατάτες ή χωρίς, ανάλογος την μέρα
    Έχω σχετικό πρόβλημα χαλάρωσης στα χεριά, στήθος, κοιλία και μπούτια παντού δηλαδή :P
    Με την γυμναστική δεν έχω καλές σχέσεις αλλά αντέχω το περπάτημα όχι το τρέξιμο το σιχαίνομαι? ακούω τους ειδικούς :D
    Last edited by crond; 26-11-11 at 04:37.


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Βοήθεια Για Δημιουργία Προγράμματος
    By Dar in forum Προγράμματα Και Ασκήσεις
    Replies: 18
    Last Post: 09-11-11, 21:42
  2. Replies: 2
    Last Post: 23-10-10, 17:11
  3. Βοηθεια για τη δημιουργια προγραματος
    By Giorgakis18 in forum Προγράμματα Και Ασκήσεις
    Replies: 5
    Last Post: 17-02-09, 20:59
  4. Τελευταία προσπάθεια για δημιουργία προγράμματος
    By xaris110 in forum Συμβουλές Για Νέους Με Το Bodybuilding
    Replies: 6
    Last Post: 21-12-08, 08:53

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •