Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 31 to 35 of 35
  1. #31
    Advanced Bodybuilder maka02049's Avatar
    Join Date
    06-03-10
    Location
    United Kingdom
    Posts
    1,091

    Default

    Κι εγώ στη μασχάλη είδα μεγάλη διαφορά από την πρώτη φορά. Στο μπικίνι από την πρώτη, άντε δέυτερη σου λέω εγώ βαριά βαριά, γιατί είχα κ μεγάλο πρόβλημα με θυλακίτιδες συνεχώς.. Τα πόδια λόγω κ της επιφάνειας, φέτος χάρηκα τη διαφορά (3η-4η συνεδρία δλδ).
    Και να έχουν μεγαλώσει, θα στις πάρει εκείνη την ώρα με τη μηχανή... Κ μένα αυτό μου κάνει αν έχουν βγει.. Καλύτερο άστο να στο κάνει εκείνη.. Γλιτώνεις κ χρόνο κ κόπο!!ν

  2. #32
    New Member
    Join Date
    24-10-14
    Posts
    15

    Default

    Ο πόνος μειώνεται μετά έτσι; Όσο κάνεις συνεδρίες. Γιατί εγώ που έχω πολύ μαύρη τρίχα πονούσα πολύ. Ειδικά στα σημεία που η πυκνότητα των τριχών είναι μεγάλη.

  3. #33
    Advanced Bodybuilder maka02049's Avatar
    Join Date
    06-03-10
    Location
    United Kingdom
    Posts
    1,091

    Default

    Ε, εσείς τα αγόρια.. Αντέχετε λιγότερο τον πόνο από μας.. Είναι η αλήθεια. Αν είσαι μελαχροινός πολύ ή έχεις μαύρισμα, νομίζω πονάει λίγο παραπάνω γιατί στο βάζουν κ πιο δυνατά το μηχάνημα.. Αλλά αν σε ενοχλεί κ δεν το αντέχεις το λες. Μη σε τρομάζει!
    Επίσης παίζει ρόλο αν υπάρχει ψαχνό στο σημείο ή κόκκαλα..γενικά λιγότερο λίπος-δέρμα..
    Εγώ στο καλάμι φαντάσου δαγκώνομαι... Και πίσω από τα γόνατα κ λίγο προς τα πάνω επίσης. Τα άλλα σημεία, κ τα πιο "εσωτερικά" ;) ;) που με το κερί δεν τα άντεχα με το laser δε νιώθω!!!!

  4. #34
    Advanced Bodybuilder maka02049's Avatar
    Join Date
    06-03-10
    Location
    United Kingdom
    Posts
    1,091

    Default

    Α εννοείται κ η τρίχα, όσο αδυνατίζει τόσο λίγοτερο θα νιώθεις το κάψιμο.
    Αυτό που δε μαρέσει καθόλου.. Είναι η μυρωδιά!!! Ειδικά την πρώτη φορά ένιωθα σαν τους εβραίους στα στρατόπεδα συγκέντρωσης... Καμμένη... Κυριολεκτικα!

  5. #35
    New Member
    Join Date
    24-10-14
    Posts
    15

    Default

    Ναι όντωςαυτή η μυρωδιά μου την έσπασε την πρώτη φορά. Την επόμενη μέρα έφυγε. Πιστεύεις ότι είναι 100% υγιεινό το laser αλεξανδρίτη; Έχω διαβάσει αρκετά άρθρα. Όλα λένε ότι δεν υπάρχει πρόβλημα.


 
Page 2 of 2 FirstFirst 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Προτεινόμενος τρόπος Αποτρίχωσης
    By pasxos in forum Γενικά Θέματα Bodybuilding & Fitness
    Replies: 0
    Last Post: 29-06-05, 03:21

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •