Εχει δυο μηνες που ακολουθω το προγραμμα μου και θελοντας να αποφυγω να συνιθισει το σωμα μου και να μην αντιδραει ιδιετερα λεω να σχεδιασω ενα καινουργιο. Λεω να το κανω μονος για να αρχισω να μαθενω και να μπω στην λογικη. Αλλωστε και εσεις υπαρχετε για συμβουλες, και γυμναστης να του παω το τελικο και να μου δωσει το πρασινο φως η να κανει διορθωσεις.

Πριν αρχισω ομως να το σχεδιαζω θα ηθελα να μου πειτε καπια πραγματα για να μην βρεθω στον γαμο του Καραγκιοζη με αυτα που θα σκευτω μονος...:P Τις επαναληψης και τον αριθμο των σετ να τα πειραξω η να τα αφισω ιδια; Να προσθεσω ασκησεις (θεωρωντας οτι πλεων το σωμα μου εχει ενκλιματιστει στην γυμναστικη και μπορει να αντεξει) η απλος να αλλαξω καπιες απο αυτες;

Στοχοι μου ειναι να αυξισω τον μυΐκο μου ογκο (ηδη τα παω καλα σε αυτο το κομματι), να αυξησω τα κιλα των επαναληψεων (και σε αυτο δεν τα παω ασχημα νομιζω) και να μειωσω το λιπος μου, χωρις να με ενδιαφερει ο ρυθμος με τον οποιον επιτυνχανετε το τελευτεο. Κυριο μελιμα τα δυο πρωτα, και οσο παει το τελευτεο απο καλη διατροφη σε σχεση με τα μεχρι προτινος δεδομενα μου.
Να σημειωσω οτι δεν ακολουθω συγκεκριμενη διατροφη, απλος προσεχω τις θερμιδες και οσο μπορω τα μακρο.