Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 16 of 16
  1. #1
    Junior Bodybuilder virbas's Avatar
    Join Date
    21-12-11
    Location
    ΔΡΑΜΑ
    Posts
    173

    Default Γεια Σας Παιδιά! Νέος Με Απορίες Για Συμπληρώματα

    ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ. ΟΠΩΣ ΟΙ ΠΕΡΡΙΣΟΤΕΡΟΙ ΕΚΑΝΑ ΠΡΟΦΙΛ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΒΕΛΤΙΩΘΩ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΤΩΝ ΑΣΚΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΤΟΥ ΣΩΜΑΤΟΣ ... ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΚΑΝΩ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΚΑΙ MUAY THAI ΜΑΖΙ . . ΕΧΩ ΔΕΙ ΤΡΟΜΕΡΗ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΤΟ ΣΩΜΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΦΥΣΙΚΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ .. ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ 94 ΚΙΛΑ .(ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΗΜΟΥΝ 115) . ΕΔΩ ΚΑΙ 4 ΜΗΝΕΣ ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΠΑΙΡΝΩ ΠΡΟΤΕΙΝΗ . ΑΡΧΙΣΑ ΜΕ ΤΗΝ WEIDER CFM KAI ΤςΡΑ ΠΑΙΡΝΩ NUTREX RESEARCH MUSCLE INFUSION BLACK .. ΟΜΩΣ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΟΓΚΟ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟ WEIDER MUSCLE FREAK ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΧΕΙ ΜΕΣΑ ΝΙΤΡΙΚΟ-ΚΡΕΑΤΙΝΗ-ΚΑΦΕΙΝΗ-ΤΑΥΡΙΝΗ-ΠΡΟΤΕΙΝΗ ... ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ??? ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΔΟΥΛΕΙΑ??? ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΥΛΑΒΕΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟ??

  2. #2
    Junior Bodybuilder gsisr's Avatar
    Join Date
    04-03-11
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    224

    Default

    η muscle infusion απ ότι ξέρω είναι πολλών πηγών και δε κάνει για μετά τη προπόνηση. κράτα την για το πρωινό η και πριν τον υπνο αν θες και πάρε μια πιο καθαρή για μετα τη προπό. βέβαια αυτά είναι λεπτομέρειες. απέφυγε πρωτείνες όγκου. πολύ ζάχαρη. αν έχεις σκοπό να μπεις σ κρεατίνη εγώ στη θέση σ δε θ παιρνα φόρμουλα αλλά καθαρή κρεατίνη μαζί μ β αλανίνη. αν απλά θες κτ να σε ξυπνάει πριν τη προπόνηση πάρε ένα νιτρικό απλά. τον όγκο δε θα στο δώσει κανένα συμπλήρωμα. τρώγε καλά κ καθαρά

  3. #3
    Junior Bodybuilder virbas's Avatar
    Join Date
    21-12-11
    Location
    ΔΡΑΜΑ
    Posts
    173

    Default

    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΣΟΥ ΕΙΜΑΙ ΝΕΟΣ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΝ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΔΝ ΕΧΩ ΚΑΠΙΟΝ ΝΑ ΜΕ ΠΕΙ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟ .. ΚΑΙ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΤΙΣ ΠΗΡΑ ΕΠΕΙΔΗ ΜΕ ΤΙΣ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΑΝ ΩΣ ΙΔΑΝΙΚΕΣ . ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΡΕΑΤΙΝΗ ΔΝ ΘΕΛΩ ΑΝ ΤΗΝ ΠΑΙΡΝΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΙΡΝΩ ΑΝΑ ΤΡΕΙΣ ΜΗΝΕΣ ΟΙ ΚΑΙ 4 ΓΙΑ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΤΟΥ ΟΤΙ ΑΜΑ ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΚΣΕΦΕΥΓΩ ΘΑ ΓΙΝΩ ΠΟΛΥ ΑΡΓΟΣ!

  4. #4
    Junior Bodybuilder gsisr's Avatar
    Join Date
    04-03-11
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    224

    Default

    σε 3 4 χρόνια μπορεί. μήνες ξέχασε τ. γτ δε διαβάζεις να δεις κ μόνο σ τι κάνουν τ συμπληρώματα π θέλεις ν χρησιμοποιήσεις; όσο για τη κρεατίνη συνήθως όσοι κάνουν κύκλο τη χρησιμοποιούν 1-2 μήνες το πολύ ένα μήνα οφ και μετά ξανα αλλά αυτό παίζει κι από τις ποσότητες π θ πάρεις καθημερινά. α τ πιο σημαντικό. αν δεν ακολουθεις διατροφή καλύτερα ν αρχίσεις ν ψάχνεσαι μ αυτό το θέμα και ν αφήσεις για μετά τ συμπληρώματα...

  5. #5
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    Kαλως τον !

  6. #6
    Junior Bodybuilder virbas's Avatar
    Join Date
    21-12-11
    Location
    ΔΡΑΜΑ
    Posts
    173

    Default

    Οσο μπορω κανω καλη διατροφη ομως ειμαι φοιτητης και δν μπορω συνεχεια να ειμαι πανω απο μια κατσαρολα, μια φορα την ημερα μαγειρευω ... Τις μαλακιες τις εχω κομενες δν τροω πατατακια και και και .... Απο γυμναστικη κανω ΔΕΥΤΕΡΑ 19.00-20.00 στηθος δικεφαλο 20.00-22.30 μαι ται . Τριτη 11-1.10 πλατη τρικεφαλο . . Τεταρτη 20.00-22.30 μαι ται . Πεμπτη 12-1.30 ομους δικεφαλο .Παρασκευη 20.00-21.00 πλατη τρικεφαλο 21.00-22.30 μαι ται . Σαββατο 11-1.10 Στηθοσ δικεφαλο .. τα ποδια τα κανω ενδιαμεσα απο τισ μερες 2 ασκησεισ καθε μερα αν και μου ειπαν οτι με το μαι ται δν χρειαζεται να κανω ποδια γτ γυμναζονται επαρκως εκει! ΕΧΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ ΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΤΟ ΠΡΟΓΓΡΑΜΑ Μ?? (οι ωρες μαι ται δν καθοριζονται απο μενα) Σασ ευχαριστω και τους 2

  7. #7
    Junior Bodybuilder Pwnageseason's Avatar
    Join Date
    16-08-11
    Posts
    172

    Default

    Θα κλατάρεις στο τέλος με τόσες ώρες προπόνησης. Το γεγονός πως σταμάτησες να τρως βλακείες είναι μια αρχή, το επόμενο βήμα όμως είναι η διατροφή. Και εγώ φοιτητής είμαι και καταλαβαίνω. Μπορείς όμως να φτιάχνεις το φαγητό από την προηγούμενη μέρα και να το βάζεις στο ψυγείο. Αυτό κάνω κι εγώ. Αν δεν φτίαξεις τη διατροφή πεταμένα λεφτά τα συμπληρώματα. Γι΄αυτό εξάλλου αποκαλείται συμπλήρωμα διατροφής.
    Think BIG Eat BIG Train BIG Get Big =)

  8. #8
    Junior Bodybuilder virbas's Avatar
    Join Date
    21-12-11
    Location
    ΔΡΑΜΑ
    Posts
    173

    Default

    Φιλε μου εγω να σε πω τρωω το πρωι την βρωμη μου η κανα 2-3 αυγα πινω τον καφε μου.μετα θα φαω κατα τις 2 οι μακαρονια με κιμα η με κοψιδια , η μπριζολες πατατεσ στο φουρνο, η πανσετες , μετα μπορει να φαω παλι στις 6-7 η μπορει και οχι ...ξερω το μεσημεριανο μου ειναι γτπ αλλα τι να κανω εχω κρεοπολειο και την βγαζω με κρεας . τωρα απο φρουτα και λαχανικα δν τρωω ειναι λιγες οι φορες που θα φαω λογο το οτι βαριεμαι να τρεχω μαρκετ καθε μερα ...

  9. #9
    Junior Bodybuilder Pwnageseason's Avatar
    Join Date
    16-08-11
    Posts
    172

    Default

    Έχεις κρεοπωλείο και διαμαρτύρεσαι για διατροφή; Το μόνο που θα σου στοιχίσει είναι τα μακαρόνια και οι πατάτες άντε και το ρύζι.
    Think BIG Eat BIG Train BIG Get Big =)

  10. #10
    Junior Bodybuilder virbas's Avatar
    Join Date
    21-12-11
    Location
    ΔΡΑΜΑ
    Posts
    173

    Default

    XAXAXAXA εχεις δικιο ......

  11. #11

    Default

    Καλη αρχη φιλε μου!!!

  12. #12
    Junior Bodybuilder virbas's Avatar
    Join Date
    21-12-11
    Location
    ΔΡΑΜΑ
    Posts
    173

    Default

    Eυχαριστω και σε σενα επισης

  13. #13
    veggeto's Avatar
    Join Date
    07-05-09
    Posts
    1,921

    Default

    Καλως ηρθες φιλε!!

  14. #14
    Senior Bodybuilder zog89's Avatar
    Join Date
    29-03-10
    Location
    Berlin
    Posts
    1,953

    Default

    Καλως ηρθες
    Obese To Fit

  15. #15
    Junior Bodybuilder virbas's Avatar
    Join Date
    21-12-11
    Location
    ΔΡΑΜΑ
    Posts
    173

    Default

    Ευχαριστω παιδες για τισ ευχες σας

  16. #16
    Senior Bodybuilder Psilos23's Avatar
    Join Date
    19-02-08
    Location
    Chania, Kriti, Greece.
    Posts
    2,309

    Default

    welcome
    I can accept the failure,but i cannot accept it without try


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Νέος 16χρ. & Απορίες
    By Football in forum Συμβουλές Για Νέους Με Το Bodybuilding
    Replies: 3
    Last Post: 03-05-11, 21:50
  2. Νεος με αποριες!!
    By kocharo in forum Νέα Μέλη Στο Bodybuilders.gr
    Replies: 8
    Last Post: 01-04-09, 04:44
  3. Καλησπέρα παιδιά!!! Νέος στην παρέα
    By s.kaliman in forum Νέα Μέλη Στο Bodybuilders.gr
    Replies: 15
    Last Post: 16-02-09, 14:58

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •