Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 3 of 3
  1. #1
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    08-01-11
    Posts
    14

    Default Ερωτήσεις Για Το Πρόγραμμα Μου

    Γεια σας παίδες,σας έλλειψα? :) τεσπα
    Σας είχα ανοίξει ένα τόπικ που έλεγα για πόνο στον καρπό,δόξα τον θεό μου πέρασε...
    αλλά τώρα έχω άλλο θέμα εδώ και 4 μήνες όταν στριφογυρναω τον αριστερό μου καρπό κάνει κρακ κρακ :P και το κακό είναι ότι νιώθω μια ενόχληση στο κόκαλο το προς τα έξω,πρέπει να λέγεται "άκρο χέρι" (το κόκαλο)
    και το 2ο τώρα είναι ότι πονάει η μέση όταν κάθομαι με όρθια στο πιάνο και πήγα σε ορθοπεδικό και μου είπε ότι είναι θέμα κοιλιακών βεβαια ρωτάω και σας γιατί φοβάμε μήπως παίζει φάση να με πονάει από βάρη οκ αυτά

    και όποιος θέλει να μου πει να βάλω λινκ έχω βιντεάκια στο ytube που παίζω πιάνο

    και χρόνια πολλά σε όλους και όλες με υγεία χαρά και ευτυχία!!!!!...και γυμναστική
    Last edited by kostakas; 30-12-11 at 16:01.

  2. #2

    Default

    Χρονια πολλα...!!!Ακρο χερι ονομαζεται ολο το χερι απο τον καρπο και πανω(καρπος-μετακαρπιο-δαχτυλα).Αν καταλαβα καλα για ποιο κοκαλο μιλας,ονομαζεται ωλενη.Σύνδρομο του καρπιαίου σωλήνα,ψευδάρθρωση σκαφοειδούς και στενωτική τενοντοελυτρίτιδα ειναι οι πιο συχνες αιτιες για πονο στον καρπο αλλα υπαρχουν κι αλλες και σωστη διαγνωση θα μπορουσε να σου κανει μονο γιατρος μετα απο εξεταση οπου θα σου προτεινει και την καταλληλη θεραπεια.Για τη μεση τωρα,τη στιγμη που εχεις παει σε γιατρο εμεις περισσευουμε.Καλες γιορτες.

  3. #3
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    08-01-11
    Posts
    14

    Default

    ευχαριστώ φίλε μου..


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Ερωτήσεις Για Το Πρόγραμμα Μου!
    By acop in forum Προγράμματα Και Ασκήσεις
    Replies: 12
    Last Post: 14-10-10, 14:14
  2. Ερωτήσεις & Πρόγραμμα Διατροφής
    By panos18 in forum Γενικά Θέματα Bodybuilding & Fitness
    Replies: 29
    Last Post: 10-05-10, 22:08
  3. Ερωτήσεις Για Το Πρόγραμμα Μου
    By badgirl in forum Βάρη & Αερόβια Άσκηση Για Γυναίκες
    Replies: 51
    Last Post: 03-03-10, 05:59

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •