Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 17 of 35 FirstFirst ... 713141516171819202127 ... LastLast
Results 481 to 510 of 1037
  1. #481
    Senior Bodybuilder Mikekan's Avatar
    Join Date
    26-08-12
    Location
    Μαρούσι
    Posts
    1,332

    Default

    Quote Originally Posted by midas View Post
    Μου την δινει οταν τους λες κανω διατροφη και στα αυτια τους μπανει << α κανει διαιτα >>
    Kαι μένα μου τη δίνει αυτό πάρα πολύ!
    Μιχάλης

  2. #482
    Senior Bodybuilder Κωστας21's Avatar
    Join Date
    19-06-12
    Location
    Ελλαδα,-
    Posts
    3,601

    Default

    Μου τη δινει που μαθαινεις ξαφνικα πραγματα για ανθρωπους που ξερεις 10+ χρονια και βλεπεις οτι δεν ειναι αυτο που νομιζες ολον τον καιρο.
    Μου τη δινει να συμβαινουν πραγματα γυρω μου διχως εξηγησεις και να με επηρεαζουν αρνητικα.
    Γενικα, μου τη δινουν οι 'εκπληξεις'...
    Victory loves preparation...

  3. #483
    Advanced Bodybuilder Optimus Prime's Avatar
    Join Date
    20-07-13
    Location
    Keto Universe
    Posts
    921

    Default

    Μου την δινει που δεν χωράω στο μετρό και με κοιτάνε όλοι όταν μπαίνω...!!!
    " The angry man will defeat himself in the battle as well as in life" Samurai Maxim

  4. #484
    Senior Bodybuilder Κωστας21's Avatar
    Join Date
    19-06-12
    Location
    Ελλαδα,-
    Posts
    3,601

    Default

    ΜΟΥ ΤΗ ΔΙΝΕΙ που ολοι εχουν φυγει διακοπες και μενω μεσα...
    Victory loves preparation...

  5. #485
    Senior Bodybuilder anna_lou's Avatar
    Join Date
    01-02-11
    Location
    Φραπεδούπολη
    Posts
    4,283

    Default

    Μου την έδωσε τη Κυριακή που κάναμε μπάνιο περναει ένα μπιλντέρι (ο τύπος κορμάρα τα σαγόνια μου μάζευα) και μου λέγανε πόσο χάλια δίχνει, να τον υπερασπίζομαι και αυτοί να μου λένε πως δεν πάω καλά!
    Μου την έδωσε που τους ρώτησα σας αρέσει το κορμί η το παλικάρι με κοιλιά που κοιτάει την άμμο και μου είπαν ναι ο κοιλιάς γιατί είναι ποιο φυσικός
    Επιτρέπεται να πέσεις αλλά επιβάλλεται να σηκωθεις! Σήκω καλέ!!!
    Άθελα σου με έβαλες να σου ορκιστώ πως θα τα καταφέρω και πισωγύρισμα δεν θα κάνω...άθελα σου με πείσμωσες ακόμη ποιο πολύ! Το χαμόγελο σου δεν θα το σβήσω ποτέ από τη καρδιά μου!!!

  6. #486
    Senior Bodybuilder Κωστας21's Avatar
    Join Date
    19-06-12
    Location
    Ελλαδα,-
    Posts
    3,601

    Default

    Μου τη δινει που μιλαγα με μια φιλη στο chat και εχασα 200 χιλιαρικα στο ποκερ!!!!
    Victory loves preparation...

  7. #487
    New Member
    Join Date
    01-08-13
    Location
    αθηνα
    Posts
    59

    Default

    μου την δινει που εχασα αποτομα αρκετα κιλα και ολοι στην δουλεια με κοροιδευουν με αστειακια του τυπου πως εγινες ετσι,παμε σε καμοια ταβερνα να σε μαθουμε εμεις πως τρωνε σωστα ή
    ο ανθρωπος δεν ζει με βραστα και σαλατες(οχι ζει με τηγανιτα,γλυκα και χοληστερινη!!!)
    μου την δινει που εχω διπλωμα για μηχανη εναν χρονο και ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΕΥΡΟ για να αγορασω το μωρο μου <3
    μου τη δινει που καθε πρωι ξυπναω στις 6 ενω δουλευω 9 για να μαγειρεψω(το βραδυ απλα δεν παιζει μετα απο τοση κουρασω να μπω στην κουζινα)
    γενικα αν γραψω ο,τι μου την δινει θα φτιαξω σεντονι...
    το να ξερεις τους αλλους ειναι ευφυια,το να ξερεις τον εαυτο σου ειναι σοφια.
    το να κυριαρχεις στους αλλους ειναι ισχυς,το να κυριαρχεις στον εαυτο σου ειναι η πραγματικη δυναμη!!Λαο τσε

  8. #488
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,861

    Default

    Quote Originally Posted by anna_lou View Post
    Μου την έδωσε που τους ρώτησα σας αρέσει το κορμί η το παλικάρι με κοιλιά που κοιτάει την άμμο και μου είπαν ναι ο κοιλιάς γιατί είναι ποιο φυσικός

    Όσα δεν πιανει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια πες τους..

  9. #489
    Senior Bodybuilder anna_lou's Avatar
    Join Date
    01-02-11
    Location
    Φραπεδούπολη
    Posts
    4,283

    Default

    Quote Originally Posted by Kardoula View Post
    Όσα δεν πιανει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια πες τους..
    Τρελάθηκα ρε συ τα μυαλά μου κιμά τα κάνανε!
    Επιτρέπεται να πέσεις αλλά επιβάλλεται να σηκωθεις! Σήκω καλέ!!!
    Άθελα σου με έβαλες να σου ορκιστώ πως θα τα καταφέρω και πισωγύρισμα δεν θα κάνω...άθελα σου με πείσμωσες ακόμη ποιο πολύ! Το χαμόγελο σου δεν θα το σβήσω ποτέ από τη καρδιά μου!!!

  10. #490
    Junior Bodybuilder A1200's Avatar
    Join Date
    25-12-12
    Location
    Athens
    Posts
    132

    Default

    Προτιμούν τη κοιλία γιατί θεωρούν ότι είναι ποιο εύκολος και επίσης σου λέει ,όταν θα βγαίνει μόνος του ο φέτες θα είναι στα λεξοτανιλ από τη ζήλια ,καλύτερα ο σαπιοκοιλιας να έχω το κεφάλι μου ήσυχο .Αυτό που αγνοούν όμως είναι ότι οι ωραίοι δεν κερατωνουν ,έχουν πάρει την επιβεβαίωση τους,οι άσχημοι τα φοράνε που είναι στερημένοι.
    -Κώστας-
    je ne regrette rien

  11. #491
    Senior Bodybuilder anna_lou's Avatar
    Join Date
    01-02-11
    Location
    Φραπεδούπολη
    Posts
    4,283

    Default

    Quote Originally Posted by A1200 View Post
    Προτιμούν τη κοιλία γιατί θεωρούν ότι είναι ποιο εύκολος και επίσης σου λέει ,όταν θα βγαίνει μόνος του ο φέτες θα είναι στα λεξοτανιλ από τη ζήλια ,καλύτερα ο σαπιοκοιλιας να έχω το κεφάλι μου ήσυχο .Αυτό που αγνοούν όμως είναι ότι οι ωραίοι δεν κερατωνουν ,έχουν πάρει την επιβεβαίωση τους,οι άσχημοι τα φοράνε που είναι στερημένοι.
    -Κώστας-
    Κώστα χάρηκα!
    Δεν το είχα σκεφτεί έτσι ποτέ!
    Πα΄ντως εμένα θα μου άρεσε ο άλλος να είναι φέτες παρά φέτας!
    Επιτρέπεται να πέσεις αλλά επιβάλλεται να σηκωθεις! Σήκω καλέ!!!
    Άθελα σου με έβαλες να σου ορκιστώ πως θα τα καταφέρω και πισωγύρισμα δεν θα κάνω...άθελα σου με πείσμωσες ακόμη ποιο πολύ! Το χαμόγελο σου δεν θα το σβήσω ποτέ από τη καρδιά μου!!!

  12. #492
    New Member
    Join Date
    01-08-13
    Location
    αθηνα
    Posts
    59

    Default

    το αποτελεσμα του κερατωματος παρ ολα αυτα το ιδιο παραμενει ειτε ειναι απο τον γοη ειτε απο τον χαλια!δηλαδ
    η κ ασχημο αγορι να εχα αν με κερατωνε δεν θα λεγα σιγα...εισαι ασχημος. :p
    το να ξερεις τους αλλους ειναι ευφυια,το να ξερεις τον εαυτο σου ειναι σοφια.
    το να κυριαρχεις στους αλλους ειναι ισχυς,το να κυριαρχεις στον εαυτο σου ειναι η πραγματικη δυναμη!!Λαο τσε

  13. #493
    Advanced Bodybuilder Rea!'s Avatar
    Join Date
    12-08-13
    Location
    Στο χωριό... (Αφίδνες)
    Posts
    871

    Default

    Μου τη δίνει συνεργάτες που μου λένε τι θα κάνουμε ΣΚ όταν τους έχω ξεκαθαρίσει ότι δεν έχω άνθρωπο διαθέσιμο για τα παιδιά άρα δεν δουλεύω ΣΚ. siktir.
    I may not be there yet... But I am closer than I was yesterday. And my coach, professional Paris Nicolaou is suporting me!

  14. #494
    Senior Bodybuilder Mikekan's Avatar
    Join Date
    26-08-12
    Location
    Μαρούσι
    Posts
    1,332

    Default

    Mπα δεν νομίζω παιδιά οι περισσότερες γυναίκες που έχω μιλήσει θεωρούν ωραίο σώμα ίσα ίσα να φαίνονται οι κοιλιακοί σε ένα ποσοστό λίπους 14-15%. πιο πολύ το θεωρούν αντιαισθητικό.
    Μιχάλης

  15. #495
    Advanced Bodybuilder enas's Avatar
    Join Date
    28-01-13
    Location
    Athens
    Posts
    727

    Default

    μιας και λεμε τον πονο μας εμενα μου τη δινει που πρεπει να τρωω 4000 θερμιδες τη μερα για συντηρηση!!!

    Quote Originally Posted by Mikekan View Post
    Mπα δεν νομίζω παιδιά οι περισσότερες γυναίκες που έχω μιλήσει θεωρούν ωραίο σώμα ίσα ίσα να φαίνονται οι κοιλιακοί σε ένα ποσοστό λίπους 14-15%. πιο πολύ το θεωρούν αντιαισθητικό.
    συμφωνω δεν ειναι ζηλεια στις περισσοτερες περιπτωσεις απλα δεν τους αρεσει ο υπερβολικος ογκος!!
    200 pounds is always 200 pounds

  16. #496
    Pumping Iron kely's Avatar
    Join Date
    27-11-11
    Posts
    509

    Default

    Quote Originally Posted by Mikekan View Post
    Mπα δεν νομίζω παιδιά οι περισσότερες γυναίκες που έχω μιλήσει θεωρούν ωραίο σώμα ίσα ίσα να φαίνονται οι κοιλιακοί σε ένα ποσοστό λίπους 14-15%. πιο πολύ το θεωρούν αντιαισθητικό.
    Το ίδιο ισχύει και για τους άντρες!Οι περισσότεροι-από αυτούς που μιλάω εγώ βέβαια-δεν θεωρούν θηλυκό ένα πολύ γραμμωμένο σώμα στη γυναίκα!!!Μη σου πω κιόλασ ότι τη θέλουν με αρκετά πιασιματάκια-κιλάκια...

  17. #497
    Senior Bodybuilder Mikekan's Avatar
    Join Date
    26-08-12
    Location
    Μαρούσι
    Posts
    1,332

    Default

    Σωστό και αυτό!
    Μιχάλης

  18. #498
    Senior Bodybuilder iceburner's Avatar
    Join Date
    07-03-12
    Location
    Athens
    Posts
    2,926

    Default

    Μου τη δίνουν οι ψωροπερίεργοι αλλά και καλά "άνετοι"
    Μου τη δίνουν οι "κακοί"
    Μου τη δίνει η "ταμπέλα" που τσιμπάς όταν πεις ότι κάνεις βάρη-bobyduilding λόγο των παραπάνω κατηγοριών (και όχι μόνο)

    Και για να συνεχίσω το "οφ τοπικ"
    Το κέρατο, είναι κέρατο.-
    Τα "ακραία" κορμία κατά κανόνα δεν αρέσουν..αν και είναι θεμα γούστου καθαρά..
    βέβαια όσο φοβερό είνα να το βλέπεις ένα γυναικείο κορμί καραγραμμωμένο πρακτικά συνήθως αρέσει λιγότερο. αν και φαν του αθλητικού φουλ, δεν θέλω να μετράμε και ποιος από του 2 μας έχει τους περισσότερους και πιό βαθύς κοιλιακούς! (θέλω να τους έχω εγώ..χαχαχα)
    Εντ οφ οφ
    May the force be with you!

    https://www.youtube.com/channel/UC2048RHf8N0c1dSgdorMDlw

  19. #499
    Senior Bodybuilder Κωστας21's Avatar
    Join Date
    19-06-12
    Location
    Ελλαδα,-
    Posts
    3,601

    Default

    Quote Originally Posted by iceburner View Post
    Μου τη δίνουν οι ψωροπερίεργοι αλλά και καλά "άνετοι"
    Μου τη δίνουν οι "κακοί"
    Μου τη δίνει η "ταμπέλα" που τσιμπάς όταν πεις ότι κάνεις βάρη-bobyduilding λόγο των παραπάνω κατηγοριών (και όχι μόνο)

    Και για να συνεχίσω το "οφ τοπικ"
    Το κέρατο, είναι κέρατο.-
    Τα "ακραία" κορμία κατά κανόνα δεν αρέσουν..αν και είναι θεμα γούστου καθαρά..
    βέβαια όσο φοβερό είνα να το βλέπεις ένα γυναικείο κορμί καραγραμμωμένο πρακτικά συνήθως αρέσει λιγότερο. αν και φαν του αθλητικού φουλ, δεν θέλω να μετράμε και ποιος από του 2 μας έχει τους περισσότερους και πιό βαθύς κοιλιακούς! (θέλω να τους έχω εγώ..χαχαχα)
    Εντ οφ οφ
    Στην περιπτωση σου, ΣΙΓΟΥΡΑ εσυ θα τους εχεις !!!
    ( κοντινιου οφ οφ )
    Victory loves preparation...

  20. #500
    Pumping Iron manuserpro's Avatar
    Join Date
    13-03-13
    Posts
    300

    Default

    Quote Originally Posted by Mikekan View Post
    Mπα δεν νομίζω παιδιά οι περισσότερες γυναίκες που έχω μιλήσει θεωρούν ωραίο σώμα ίσα ίσα να φαίνονται οι κοιλιακοί σε ένα ποσοστό λίπους 14-15%. πιο πολύ το θεωρούν αντιαισθητικό.
    ετσι ειναι φιλε,σωστο αυτο που λες,το εχω καταλαβει και εγω.παλια νομιζα οτι η κοπελες το μονο που ηθελαν ηταν να εχει ο αλλος ωραιο σωμα.λαθος,αναζητουν πρωτιστως αλλα πραγματα.

  21. #501
    Advanced Bodybuilder noucca's Avatar
    Join Date
    03-11-12
    Location
    Silver City
    Posts
    717

    Default

    Quote Originally Posted by anna_lou View Post
    Μου την έδωσε τη Κυριακή που κάναμε μπάνιο περναει ένα μπιλντέρι (ο τύπος κορμάρα τα σαγόνια μου μάζευα) και μου λέγανε πόσο χάλια δίχνει, να τον υπερασπίζομαι και αυτοί να μου λένε πως δεν πάω καλά!
    Μου την έδωσε που τους ρώτησα σας αρέσει το κορμί η το παλικάρι με κοιλιά που κοιτάει την άμμο και μου είπαν ναι ο κοιλιάς γιατί είναι ποιο φυσικός
    Το ίδιο έπαθα όταν ανέβασε η Καρδούλα τις τελευταίες φωτογραφίες κι έπαθα πλάκα κι αποφάσισα ότι έτσι θέλω να γίνω κι εγώ και τις έδειξα στις φίλες μου. Όλες άρχισαν να ουρλιάζουν ότι είναι υπερβολικό, προσπάθησα να τους εξηγήσω μέχρι που μου πέταξαν "Μα δε βλέπεις τα μπούτια της που είναι σαν του ποδοσφαιριστή;" κι εκεί κατάλαβα: έχουμε φάει στη μάπα τόσες χτικιάρες κοκκαλιάρες μοντέλες, που ένα σώμα έστω και ελάχιστα τονωμένο δείχνει χοντρό.
    Το ίδιο και για τους άντρες. "Γυμνασμένος" είναι αυτός που φαίνεται το αυλάκι στο στήθος, οτιδήποτε παραπάνω είναι υπερβολή, εκτός αν είναι ραπεράς. Στους ραπεράδες επιτρέπεται να φαίνονται και οι κοιλιακοί.
    Αν δεν κοιτάς πού πας, θα πας εκεί που κοιτάς

  22. #502
    Senior Bodybuilder Κωστας21's Avatar
    Join Date
    19-06-12
    Location
    Ελλαδα,-
    Posts
    3,601

    Default

    Εγω δε καταλαβαινω στο σκεπτικο μιας γυναικας, τι το αρρενωπο βρισκουν σε ενα πλαδαρο και αδυναμο σωμα. Και γιατι το προτιμουν απο ενα καλογυμνασμενο κ' συμμετρικο. Προσοχη, δε μιαλω για builderia φαρμακωμενα που εχουν ξεφυγει, μιλαω για ομορφια και αισθητικα ωραιο σωμα. Το βλεπουν ανταγωνιστικα? Μηπως ο κοιλιτσας ειναι σιγουρο οτι δε θα τις απατησει επειδη δεν εχει την ιδια περαση με το γυμνασμενο?


    *Αχχ ρε Λεο που με εμπλεξες παλι και χαθηκα!!!!
    Victory loves preparation...

  23. #503
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,861

    Default

    Quote Originally Posted by noucca View Post
    Το ίδιο έπαθα όταν ανέβασε η Καρδούλα τις τελευταίες φωτογραφίες κι έπαθα πλάκα κι αποφάσισα ότι έτσι θέλω να γίνω κι εγώ και τις έδειξα στις φίλες μου. Όλες άρχισαν να ουρλιάζουν ότι είναι υπερβολικό, προσπάθησα να τους εξηγήσω μέχρι που μου πέταξαν "Μα δε βλέπεις τα μπούτια της που είναι σαν του ποδοσφαιριστή;" κι εκεί κατάλαβα: έχουμε φάει στη μάπα τόσες χτικιάρες κοκκαλιάρες μοντέλες, που ένα σώμα έστω και ελάχιστα τονωμένο δείχνει χοντρό.
    Για δωστες να δουν κι αυτή τη φωτό.. Φρέσκια, χτεσινη μετα το τζιμ. Εχουμε γεμισει με τα skinny fat προτυπα
    Attached Images Attached Images

  24. #504
    Advanced Bodybuilder noucca's Avatar
    Join Date
    03-11-12
    Location
    Silver City
    Posts
    717

    Default

    Πλάκα κάνεις, έτσι; Να δουν αυτούς τους ώμους να αρχίσουν πάλι;;; Γουστάρεις να φτερνίζεσαι;
    Αν δεν κοιτάς πού πας, θα πας εκεί που κοιτάς

  25. #505
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,861

    Default

    Χαχα, οχι οχι οκ!!

    Πέρα της πλάκας, το τι σώμα αρέσει/έλκει κάποιον/κάποια είναι σεβαστό. Αν μια κοπελίτσα της αρεσει να ειναι skinny fat, ας είναι. Αυτό όμως που δεν μπορώ, είναι να προσπαθούν με -φτωχά και αστεία- επιχειρήματα να πείσουν κάποιον ότι αυτό που του αρέσει είναι λάθος μόνο και μόνο επειδή έτσι φαίνεται στα δικά τους μάτια ή έτσι έχει περάσει ως πρότυπο. Όπως σεβόμαστε εμείς τις δικές τους προτιμησεις/στανταρ, να σέβονται και οι άλλοι τις δικές μας.

  26. #506
    Advanced Bodybuilder Rea!'s Avatar
    Join Date
    12-08-13
    Location
    Στο χωριό... (Αφίδνες)
    Posts
    871

    Default

    Μου τη δίνει που αθώωσαν τους αστυνομικούς και στο γέρο έριξαν μόνο 8 χρόνια με αναστολή (αυτοί που με ξέρουν από παλιά θα καταλάβουν). Θα βγει αυτός θα ξανακάνει τα ίδια και τα΄γίδια και μετά αναρωτιέσαι πόσο ηλίθιος μπορείς να είσαι που δεν βάζεις χέρι στο βάζο με το μέλι.
    I may not be there yet... But I am closer than I was yesterday. And my coach, professional Paris Nicolaou is suporting me!

  27. #507
    Advanced Bodybuilder Rea!'s Avatar
    Join Date
    12-08-13
    Location
    Στο χωριό... (Αφίδνες)
    Posts
    871

    Default

    Καρδούλα άστες να τρώνε τη σκόνη σου και ας φτερνίζονται.
    I may not be there yet... But I am closer than I was yesterday. And my coach, professional Paris Nicolaou is suporting me!

  28. #508
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    08-11-09
    Location
    .
    Posts
    123

    Default

    Hθελα απο χτες να το πω. Για κάποιο περίεργο λόγο μ' ενευρίζει να ακουω άτομα να λένε "θα φάω ένα γιαουρτάκι για βραδινο", ιδιως οταν το ακούω απο άντρες.
    Ειμαστε τόσο θύματα του μάρκετινγκ που νομίζουμε οτι με ενα γιαουρτακι το βραδυ θα διορθώσουμε τα 2 πιτογυρα που φαγαμε το μεσημέρι. Ασε που το "ενα γιαουρτακι" ειναι γιαουρτι με 3-4 κουταλιες της σουπας δημητριακά του εμπορίου (=ζαχαρη) συν το μέλι που βαζουμε γιατι "το μέλι ειναι θαυματουργό".

    Οι άντρες ειδικά ρε γμτ, δεν πρέπει να ακολουθουν γυναικείες διαφημίσεις. Αν δεν θέλουν να κανουν διατροφή bb ας μην κάνουν, καλύτερα με κοιλιτσα και κανονικό φαι παρά την ίδια κοιλίτσα με εντελώς γυναικουλίστικες διατροφικές συμπεριφορες.

  29. #509
    Advanced Bodybuilder noucca's Avatar
    Join Date
    03-11-12
    Location
    Silver City
    Posts
    717

    Default

    Υπάρχουν και άντρες που τρώνε "γιαουρτάκι"; Νόμιζα ότι είναι γυναικείο προνόμιο.
    Στο ίδιο κλίμα:

    Μου τη δίνει που όταν σε βλέπουν να κάνεις διατροφή και να αποδίδει, σε χρίζουν φωτεινό παντογνώστη κι αρχίζουν να σε ρωτούν για όλα τα άκυρα. "Γιατί δεν κάνει να τρώμε δημητριακά το βράδυ;", "Είναι αποδοτικά τα rasberry ketones; Τι εννοείς ότι είναι απάτη; Αφού τα διαφημίζει ο Dr. Oz!", "Τι γνώμη έχεις για το υγρό πόσιμο κολλαγόνο;", "Πόσα Ω3 έχει το κόκκινο λάχανο".
    Μου τη δίνει ο βασιλικός πολτός. Πολύ όμως!
    Μου τη δίνει ο Σκλαβενίτης που έφερε μια φορά το άγλυκο μούσλι "Φύση" και μετά το κατήργησε κι έχω γυρίσει όλα τα καταστήματα των Νοτίων Προαστίων για να το ξαναβρώ.
    Μου τη δίνουν τα κοριτσάκια που έρχονται δυο-δυο στο γυμναστήριο για να έχουν παρέα και πιάνουν διπλανά μηχανήματα για να μιλάνε και ακούγονται σε όλο το χώρο να χαζογελάνε και μετά πιάνουν και διπλανούς διαδρόμους. Ο δεύτερος από αριστερά είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ. Δεν ανεβαίνετε εκεί, τέλος!
    Μου τη δίνει που ό,τι ώρα και να ξεκινήσω για το γυμναστήριο, θα ανεβώ στον διάδρομο ακριβώς και θα πέσω στις διαφημίσεις στο ράδιο και θα πρέπει να πάρω ρυθμό από τον Τιμωρό του Jumbo.
    Αν δεν κοιτάς πού πας, θα πας εκεί που κοιτάς

  30. #510
    Senior Bodybuilder anna_lou's Avatar
    Join Date
    01-02-11
    Location
    Φραπεδούπολη
    Posts
    4,283

    Default

    Μου τη δίνει που χάσαμε χθές!
    Μου τη δίνει που είχαμε την ευκαιρία να πάμε ομίλους και την πέταξαν ετσι!
    Μου τη δίνει που απο εχθές με έχουν λιώσει στη καζούρα!
    Μου τη δίνει που ακόμα και άτομα που δεν έχουν δεί μάτς στη ζωή τους μου τη χώνουν!
    Μου τη δίνει που στα γκόλ της Σάλκε πανηγύριζαν!Εγώ πρέπει να είμαι πολύ βλαμένη που γουστάρω όταν κερδίζεται στην Ευρώπη!
    Μου τη δίνει σας λέω!
    Επιτρέπεται να πέσεις αλλά επιβάλλεται να σηκωθεις! Σήκω καλέ!!!
    Άθελα σου με έβαλες να σου ορκιστώ πως θα τα καταφέρω και πισωγύρισμα δεν θα κάνω...άθελα σου με πείσμωσες ακόμη ποιο πολύ! Το χαμόγελο σου δεν θα το σβήσω ποτέ από τη καρδιά μου!!!


 
Page 17 of 35 FirstFirst ... 713141516171819202127 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Ερωτηση για λιποδιαλυτη σχετικα με την ενεργεια που δινει
    By Nienor in forum Συμπληρώματα Διατροφής Bodybuilding
    Replies: 5
    Last Post: 21-05-12, 15:28

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •