Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 3 of 35 FirstFirst 123456713 ... LastLast
Results 61 to 90 of 1037
  1. #61
    Senior Bodybuilder cuban's Avatar
    Join Date
    28-03-06
    Location
    Greece
    Posts
    11,073

    Default

    Quote Originally Posted by Παυλίδης View Post
    Και έχουν και το επικριτικό στυλάκι "τα λιγούρια με κοιτάνε, εγώ ήρθα να κάνω την προπόνηση μου". Ου μωρή.
    Χαχαχαχαχαχα !!!! δεν παίζεσαι !!!
    GO HARD... OR GO HOME!
    CAN YOU HANDLE IT ?

  2. #62
    Junior Bodybuilder ktinosGW's Avatar
    Join Date
    21-09-11
    Location
    Αλεξανδρουπολη
    Posts
    208

    Default

    Μου τη δίνει που στα αποδητίρια δεν βαζουν μια πετσέτα οταν βζαίνουν απο το μπανιο να μην φαίνεται το φασολάκι τους.
    Μου τη δίνει που κόπέλες κάνουν διάδρομο τρεχουν στο 7,5 και βζαζουν την μπλουζα και μένουν με το τιραντάκι ====>σήνέχεια διαδρόμου===>Μου την δίνει να παιζουν με την τετοστερόνη μου.
    Μου τη δίνει που ο πάγκαλος δεν είναι πίσω απο τα σιδερα.
    Μου τη δίνει που δεν μπορώ να αγοράσω το toyota celicca.
    Μου τη δίνουν τα σημπληρώματα διατροφής που είναι σκετο νερό.
    Μου τη δίνει να περνανε γιμνασιόπαιδα μεσημεριάτικα με μηχανι cebring εξάτμησι και να ξηπνανε όλη την γειτονιά.
    Μου τη δινει που πιάστικε ο πυχης μου στο γημναστίριο και δεν μπορουσα να κάνω έλξεις μπάρα και μηχανήματα.
    Μου τη δίνει που αφήνουν τα μπουκαλάκια με νερό κάτω στο πατωμα στο γημναστήριο και παίζω όλη την ώρα ποδόσφαιρο.
    Μου τη δίνει που είμαι βαρηκοος και δεν κάνω με διάθεση την γημναστική και δεν ακουω την μουσική και τα κιλά να βαράνε και τι λένε.
    Μου τη δίνει που γήμνασα πολλή πλάτη μου χρόνια, που σηκώνω 60 κιλά Τ-bar και στο στήθος οριζοντιο σηκώνω μόνο 20 κιλα.
    Μου τη δίνει η φουρνάρισσα της γειτονίας.
    Τα είπα και εγώ
    goustaro monozigo

  3. #63
    Junior Bodybuilder Δανάη's Avatar
    Join Date
    10-10-11
    Posts
    206

    Default

    Quote Originally Posted by Παυλίδης View Post
    Και έχουν και το επικριτικό στυλάκι "τα λιγούρια με κοιτάνε, εγώ ήρθα να κάνω την προπόνηση μου". Ου μωρή.
    νομίζεις Παυλίδη....... επιτηδες το φορανε για να τις κοιτανε οι αντρες αλλα και οι αλλες οι γυναικες...και να σκάζουν απο την ζηλια τους γιατι δεν εχουν τοσο ωραιο ποπο οπως αυτες οι ψωναρες,ενω με το εσωρουχο αν τις δεις ειναι μες στην κυτταριτιδα
    Last edited by Δανάη; 04-02-12 at 23:20.

  4. #64
    Pumping Iron wolfpi's Avatar
    Join Date
    27-06-08
    Location
    Greece.
    Posts
    669

    Default

    χαχαχα...παιδια το thread είναι όλα τα λεφτα..χαχαχα

  5. #65
    Senior Bodybuilder Nastya's Avatar
    Join Date
    18-02-11
    Location
    here...on the red planet Mars
    Posts
    2,009

    Default

    Μου την δινει που μου ηρθαν τα κοινοχρηστα και κοντεψα να παθω εγκεφαλικο απο το ποσο. Κλεφτη διαχειριστη
    Μια Βδομαδα τρως αγγουρι και το Σαββατο εισαι μουρη

  6. #66
    Senior Bodybuilder Παυλίδης's Avatar
    Join Date
    26-06-10
    Posts
    2,204

    Default

    Quote Originally Posted by tsourekas View Post
    Xaxaxaxa !Ελα ρε Παυλιδη μην εισαι τοσο κακος Πλασματακια του θεου ειναι και αυτα οπως και μειςΤι ψυχη εχει να σε πουν λιγουρι μπροστα στο θεαμα που σου προσφερουν....???
    Όχι! Όσο έρχεται με στρινγκ και κολάν και ο,τι άλλο προκλητικό μπορεί να φορέσει, το λιγούρι είναι αυτή.

    Quote Originally Posted by Δανάη View Post
    νομίζεις Παυλίδη....... επιτηδες το φορανε για να τις κοιτανε οι αντρες αλλα και οι αλλες οι γυναικες...και να σκάζουν απο την ζηλια τους γιατι δεν εχουν τοσο ωραιο ποπο οπως αυτες οι ψωναρες,ενω με το εσωρουχο αν τις δεις ειναι μες στην κυτταριτιδα
    Φυσικά τα φοράνε επίτηδες, το πρόβλημα δεν είναι να είσαι προκλητική, το πρόβλημα είναι να είσαι προκλητική και να θες να το παίξεις και λουλουδένια ή αφοσιωμένη. Ε δε γίνονται όλα ρε κοπελιά, διάλεξε, ή το ένα ή το άλλο. Αυτό με την κυτταρίτιδα δε το ξέρω, για πες, κόμπλεξ;

    Nastya μαζευόμαστε πολλοί για τα κοινόχρηστα, post #5.

  7. #67
    Senior Bodybuilder Nastya's Avatar
    Join Date
    18-02-11
    Location
    here...on the red planet Mars
    Posts
    2,009

    Default

    Quote Originally Posted by Παυλίδης View Post
    Nastya μαζευόμαστε πολλοί για τα κοινόχρηστα, post #5.
    δεν παλευεται η κατασταση, πραγματικα. Αλλα ατομα με διπλασιο σπιτι πληρωνουν ιδια κοινοχρηστα με μενα που μενω σε γκαρσονιερα. 140 ευρω για 47 ωρες / μηνα.
    Μια Βδομαδα τρως αγγουρι και το Σαββατο εισαι μουρη

  8. #68
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    Quote Originally Posted by Nastya View Post
    δεν παλευεται η κατασταση, πραγματικα. Αλλα ατομα με διπλασιο σπιτι πληρωνουν ιδια κοινοχρηστα με μενα που μενω σε γκαρσονιερα. 140 ευρω για 47 ωρες / μηνα.
    Μη το σκεφτεσαι καν, θα ερθω να μεινουμε μαζι να μοιραστουμε τα εξοδα
    Η τεστοστερονη εφταιγε για ολα ......αγαπη μου !!!

  9. #69
    Senior Bodybuilder Παυλίδης's Avatar
    Join Date
    26-06-10
    Posts
    2,204

    Default

    Να υποθέσω μένεις σε φοιτητοπολυκατοικία και τα κοινόχρηστα τα βγάζει εταιρία, ε;
    Εν τω μεταξύ είδα το 47 ώρες και λέω δεν είναι λίγες, μετά συνειδητοποίησα ότι είναι 1,5 ώρα τη μέρα. Κι εγώ σε γκαρσονιέρα μένω και τη βγάζω με ηλεκτρικό, κλείνω και όλες τις πόρτες να ζεσταίνεται μόνο το δωμάτιο που θέλω κάθε φορά και είμαι ΟΚ.

  10. #70
    Senior Bodybuilder alexgi's Avatar
    Join Date
    02-06-10
    Location
    Πάτρα,Κόρινθος
    Posts
    1,888

    Default

    Quote Originally Posted by Nastya View Post
    δεν παλευεται η κατασταση, πραγματικα. Αλλα ατομα με διπλασιο σπιτι πληρωνουν ιδια κοινοχρηστα με μενα που μενω σε γκαρσονιερα. 140 ευρω για 47 ωρες / μηνα.
    παιδια ας ενωθουμε δεν παει αλλο...να μαζευτουμε και να τους δειρουμε....ειναι κλεφτες....100 ευρω και μενω σε τρυπα...και να πεις οτι τ αναβω και πολυ
    Know your limits, never accept them.

  11. #71
    Senior Bodybuilder Nastya's Avatar
    Join Date
    18-02-11
    Location
    here...on the red planet Mars
    Posts
    2,009

    Default

    Quote Originally Posted by Παυλίδης View Post
    Να υποθέσω μένεις σε φοιτητοπολυκατοικία και τα κοινόχρηστα τα βγάζει εταιρία, ε;
    Εν τω μεταξύ είδα το 47 ώρες και λέω δεν είναι λίγες, μετά συνειδητοποίησα ότι είναι 1,5 ώρα τη μέρα. Κι εγώ σε γκαρσονιέρα μένω και τη βγάζω με ηλεκτρικό, κλείνω και όλες τις πόρτες να ζεσταίνεται μόνο το δωμάτιο που θέλω κάθε φορά και είμαι ΟΚ.
    Δεν το ξανα αναβω . Σκετη κοροιδια. Κλιματιστικο ολη την ημερα και τελος

    Σε μια κοπελα της ηρθαν 250
    Μια Βδομαδα τρως αγγουρι και το Σαββατο εισαι μουρη

  12. #72
    Pumping Iron rax87's Avatar
    Join Date
    26-01-12
    Posts
    385

    Default

    Όσο έρχεται με στρινγκ και κολάν και ο,τι άλλο προκλητικό μπορεί να φορέσει, το λιγούρι είναι αυτή.
    Σωστοοοος!
    no pain...no gain!!

  13. #73
    Advanced Bodybuilder Slack `N Track's Avatar
    Join Date
    05-01-11
    Location
    Thess/Houston
    Posts
    1,143

    Default

    Ναι...ενταξυ...τετοια να λετε να τα διαβαζουν τα κοριτσια να ερχοντε με μποξερακια και φουστανελες...

    Καλα κανουν τα κοριτσια και φορανε τις στριγγαρες τους, εαν εισαι διακριτικος δεν σε κοιταει καμμια σαν να σε λεει λιγουρι. Αμα χασκεις σαν χανος, και κοιτας σαν εξωφθαλμος ροφος τι να περιμενεις να σε πει κανεις...

    Pain is so close to pleasure...

    Supporting Anonymous

  14. #74
    Pumping Iron rax87's Avatar
    Join Date
    26-01-12
    Posts
    385

    Default

    Καλα κανουν τα κοριτσια και φορανε τις στριγγαρες τους,
    no pain...no gain!!

  15. #75
    Junior Bodybuilder Δανάη's Avatar
    Join Date
    10-10-11
    Posts
    206

    Default

    Quote Originally Posted by Παυλίδης View Post
    Αυτό με την κυτταρίτιδα δε το ξέρω, για πες, κόμπλεξ;
    τι δεν ξερεις καλό μου,δεν τα ειχες ποτε σου με ελληνιδα; ειχα διαβάσει παλαιοτερα οτι ειμαστε πρώτες στην ευρωπη οχι μονο λόγω κακης διατροφης αλλα και γονιδίων,ειδικά κάτω ακριβως απο τους γλουτους 98 στις 100 έχουν κυτταριτιδα,οποτε αυτο που βλέπεις αν το δεις με μαγιω μπορει να αλλάξεις γνωμη




    Quote Originally Posted by Slack `N Track View Post
    εαν εισαι διακριτικος δεν σε κοιταει καμμια
    χαχα δειξε μου εναν που ειναι διακριτικός οσο διακριτικος και να εισαι καποια στιγμη θα πιαστεις

  16. #76
    Senior Bodybuilder shadowmaker's Avatar
    Join Date
    12-05-11
    Posts
    2,825

    Default

    Quote Originally Posted by Δανάη View Post
    τι δεν ξερεις καλό μου,δεν τα ειχες ποτε σου με ελληνιδα; ειχα διαβάσει παλαιοτερα οτι ειμαστε πρώτες στην ευρωπη οχι μονο λόγω κακης διατροφης αλλα και γονιδίων,ειδικά κάτω ακριβως απο τους γλουτους 98 στις 100 έχουν κυτταριτιδα,οποτε αυτο που βλέπεις αν το δεις με μαγιω μπορει να αλλάξεις γνωμη
    Έχεις διαβάσει όμως ότι οι Ελληνίδες είναι πιο τσαχπίνες και πιο παιχνιδιάρες;

    Για να το σοβαρέψω λίιιγο, εντάξει μπορεί μια κοπέλα να έχει κυτταρίτιδα. Ε και; Αυτό που με στεναχωρεί περισσότερο είναι οι κοπέλες που δεν προσπαθούν να κάνουν κάτι. Άσχετα από το αν θα το καταφέρουν ή όχι.
    Προσπάθησε να κάνεις ό,τι καλύτερο μπορείς. Η προσπάθεια αξίζει μεγαλύτερου σεβασμού και εκτίμησης από το αποτέλεσμα. Τουλάχιστον εγώ αυτό πιστεύω.

    Και για να γυρίσουμε σε χαβαλέ-mode

    Οι στριγκάρες δεν με χαλάνε αυτές καθαυτές. Απλώς μαζεύουν άχρηστους που μου πιάνουν τον χώρο

    Mike: It is almost literally impossible for most people to work too "hard" -- but it is easily possible for anybody to work too "much."

    Yoda: Try not. Do... or do not. There is no try.

    Shadow: Frequency, volume, intensity... choose two.

  17. #77
    Advanced Bodybuilder strafou's Avatar
    Join Date
    13-03-11
    Location
    χανια,κρητη,αποκορωνας
    Posts
    837

    Default

    Μου την δινουν οι χοντρες και κιριος οι ομορφες χοντρες, ρε κοπελια εχεις ενα αγγελικο προσοπακι και ενα σομα αστα να πανε γιατι....? οπως λεει και ο shadowmaker κοπελια κανε κατι προσπαθισε ειναι κριμα.
    Οτι φτιαζει γρηγορα χαλαει και γρηγορα.....!!!

  18. #78
    Senior Bodybuilder Παυλίδης's Avatar
    Join Date
    26-06-10
    Posts
    2,204

    Default

    Slack δε λέω να μη φοράνε προκλητικά ρούχα, αλλά όταν φοράνε μη το παίζουν αθώες και θιγμένες από τα βλέμματα.

    Δανάη αν σου πω ότι βλέπω 98 στις 100 να έχουν κυτταρίτιδα θα σου πω ψέματα, τουλάχιστον στο ηλικιακό φάσμα που με αφορά είναι πολύ μικρότερο το ποσοστό με τα δικά μου μάτια. Δίνετε παραπάνω σημασία εσείς; Την αγνοούμε επιδεικτικά εμείς; Κάτι πάει στραβά πάντως με την κυτταρίτιδα, γιατί δε ξέρω κανέναν που να έχει πει "καλή αυτή, αλλά έχει κυτταρίτιδα".

  19. #79
    Advanced Bodybuilder Slack `N Track's Avatar
    Join Date
    05-01-11
    Location
    Thess/Houston
    Posts
    1,143

    Default

    Προς θεου δεν ελεγα εσενα mate οταν ελεγα "οταν κοιτας..." γενικα μιλουσα σαν κατασταση.

    Οσον αφορα το ντε-μεκ αθωο και θιγμενο στυλακι, αφου ξερεις τωρα η φυση ειναι αυτη, δεν μπορεις να την αλλαξεις. Ποσες φορες οταν ειμασταν με καμμια "αναφτρα" μας εφερνε σε σημειο που οι πιεσεις και οι θερμοκρασιες να εχουν ξεπερασει τα κρισιμα επιπεδα και μετα σου σφυραγε αδιαφορα;

    Ειναι η φυση τους.

    BTW, Η κυτταριτιδα δεν με χαλαει καθολου.
    Pain is so close to pleasure...

    Supporting Anonymous

  20. #80
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    22-12-09
    Location
    .
    Posts
    1,155

    Default

    -Μου τη δινει που για να μου κατσει ελληνιδα πρεπει να την κυνηγαω 1 μηνα+...
    no one other else can impress me!! RON IS BIG!! I WANT RONNIES SIZE!!

  21. #81
    Senior Bodybuilder Nastya's Avatar
    Join Date
    18-02-11
    Location
    here...on the red planet Mars
    Posts
    2,009

    Default

    Η δε σε γουσταρει ή κατι κανεις λαθος
    Μια Βδομαδα τρως αγγουρι και το Σαββατο εισαι μουρη

  22. #82
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    15-04-11
    Posts
    134

    Default

    μου την δινει που ισως σε κανα χρονο θα γινω μεταναστης...

  23. #83
    Senior Bodybuilder PowerBuilderi's Avatar
    Join Date
    03-02-10
    Location
    Athens, Burkina Faso (Upper Volta).
    Posts
    2,419

    Default

    Quote Originally Posted by strafou View Post
    Μου την δινουν οι χοντρες και κυριως οι ομορφες χοντρες, ρε κοπελια εχεις ενα αγγελικο προσοπακι και ενα σομα αστα να πανε γιατι....? οπως λεει και ο shadowmaker κοπελια κανε κατι προσπαθισε ειναι κριμα.
    Πωπω και μενα με εκνευριζει αφανταστα αυτο. θελω να ξεσπασω, αλλα δε μπορω και να πω τπτ...
    There is never an absolute answer to everything, exept of course that you have to do your squats.

  24. #84
    Senior Bodybuilder pao34's Avatar
    Join Date
    23-02-07
    Location
    Greece.
    Posts
    1,287

    Default

    Quote Originally Posted by Nastya View Post
    Η δε σε γουσταρει ή κατι κανεις λαθος
    πολυ σωστο..!

    κοινοχρηστα? τι ειναι αυτο? εμεις δεν βαλαμε φετος μαλλον για να μην παραπονιεται κανενας

    ΜΟΥ ΤΗΝ ΔΙΝΕΙ Η ΥΠΕΡΠΡΟΠΟΝΗΣΗ!!!!!!!!
    Last edited by pao34; 05-02-12 at 23:49.

  25. #85
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    Μου τι διδει που ο παππους μου ελεγε : Ερε μια Κατοχη που σας χρειαζεται.....! Ο πατερας μου : Ερε μια Χουντα που σας χρειαζεται.....! Και εγω : Ερε ενα Πασοκ που σας χρειαζεται.......!
    Η τεστοστερονη εφταιγε για ολα ......αγαπη μου !!!

  26. #86
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    22-12-09
    Location
    .
    Posts
    1,155

    Default

    Quote Originally Posted by Nastya View Post
    Η δε σε γουσταρει ή κατι κανεις λαθος
    μπα δε νομιζω, δε γινετε με τις ξενες απ το 2ωρο που τις γνωριζω να κανουμε παρτυ κ με αυτες ξενερα...
    no one other else can impress me!! RON IS BIG!! I WANT RONNIES SIZE!!

  27. #87
    Advanced Bodybuilder Slack `N Track's Avatar
    Join Date
    05-01-11
    Location
    Thess/Houston
    Posts
    1,143

    Default

    Quote Originally Posted by maxmuscle View Post
    μπα δε νομιζω, δε γινετε με τις ξενες απ το 2ωρο που τις γνωριζω να κανουμε παρτυ κ με αυτες ξενερα...
    Ειναι αλλος τομεας πολιτικης αυτος...εχεις επιτυχια επι των εξωτερικων ας πουμε. Η εγχωρια "τακτικη" ειναι λιγο διαφορετικη...

    Δεν μπορω να αναπτυξω το θεμα οπως πρεπει γιατι...θα βγω στη σεντρα...
    Pain is so close to pleasure...

    Supporting Anonymous

  28. #88
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    Quote Originally Posted by maxmuscle View Post
    μπα δε νομιζω, δε γινετε με τις ξενες απ το 2ωρο που τις γνωριζω να κανουμε παρτυ κ με αυτες ξενερα...
    Xaxaxaxa ! maxmuscle το fast food βλαπτει την υγεια δε το εμαθες ακομα απο εδω μεσα....
    Η τεστοστερονη εφταιγε για ολα ......αγαπη μου !!!

  29. #89
    Senior Bodybuilder Leo 11's Avatar
    Join Date
    27-06-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    14,554

    Default

    Quote Originally Posted by tsourekas View Post
    Xaxaxaxa ! maxmuscle το fast food βλαπτει την υγεια δε το εμαθες ακομα απο εδω μεσα....


    εσυ δεν υπαρχεις man....παραλιγο να φτυσω τον καφε στην οθονη του pc μου!!!!!!!
    Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
    sanguine tuo...

  30. #90
    Pumping Iron rax87's Avatar
    Join Date
    26-01-12
    Posts
    385

    Default

    με τις ξενες απ το 2ωρο που τις γνωριζω να κανουμε παρτυ κ με αυτες ξενερα...
    Αυτο δε σημαινει πως οι ''εξωτερικες''δεν ειναι ποτε ξενερωτες...Και εν παση περιπτωση κι εγω στο εξωτερικο ξενη θα ειμαι!!!
    Αρ γιου κατσινγκ μι???
    no pain...no gain!!


 
Page 3 of 35 FirstFirst 123456713 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Ερωτηση για λιποδιαλυτη σχετικα με την ενεργεια που δινει
    By Nienor in forum Συμπληρώματα Διατροφής Bodybuilding
    Replies: 5
    Last Post: 21-05-12, 14:28

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •