Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 31 of 35 FirstFirst ... 21272829303132333435 LastLast
Results 901 to 930 of 1037
  1. #901
    Senior Bodybuilder DIVER's Avatar
    Join Date
    29-08-11
    Location
    Αθήνα-Νέα Ιωνία
    Posts
    8,865

    Default

    Quote Originally Posted by Leo 11 View Post
    ...χαχαχα...μου τη δινει που δεν ζω σπιτι σου?????????θες κατοικιδιο????
    Τρελή είναι η κοπέλα; Εσύ τρως ΠΟΛΥ δε συμφέρεις!

  2. #902
    Senior Bodybuilder Κωστας21's Avatar
    Join Date
    19-06-12
    Location
    Ελλαδα,-
    Posts
    3,601

    Default

    Μου τη δίνει που για άλλη μια φορά οι φασίστες του ΑΝΤΑΡΣΥΑ και του ΣΥΡΙΖΑ, κάναν μπουρδέλο τη φοιτητική συνέλευση και πλακώσαν στο ξύλο τους ΚΝίτες κ' τους ΜΑΣίτες ... -.-

    Κατάληψη για τη κατάληψη, και ξύλο για το ξύλο!
    ΟΥΓΚ!!!
    Victory loves preparation...

  3. #903
    Banned New Member
    Join Date
    14-05-14
    Location
    Κορωπί
    Posts
    52

    Default

    Bump

    Μου τη δίνει που δεν έχω πρόσβαση στο προχωρημένο bodybuilding.
    Μου τη δίνει που έχουν μόνο οι ευνοημένοι του φόρουμ και τα μέλη με πάααααρα πολλά ποστς πρόσβαση στο προχωρημένο.
    Μου τη δίνει και με στεναχωρεί που νεαρά παιδιά πάνε και παίρνουν φάρμακα που τους πλασάρει ο κάθε γυμναστηριακός και δεν μπορούν έστω πρώτα εδώ να διαβάσουν κάτι που και να θέλανε δεν μπορούν και που παίρνουν τα φάρμακα όπως να ναι μετά και καταστρέφονται.
    Μου την δίνει η μυστικοπάθεια,ο κομπλεξισμός και η έλλειψη ειλικρίνειας και αληθειας στον χώρο του bodybuilding όσον αφορά αυτό και πολλά άλλα.

    Όλα τα παραπάνω δεν τα λέω για να κράξω κανέναν.Τα λέω για βελτίωση και για να συνειδητοποιηθούμε σαν άνθρωποι και να μην κρυβόμαστε επιτέλους πίσω από το δάχτυλο μας.

  4. #904
    Junior Bodybuilder PanaGois's Avatar
    Join Date
    27-05-14
    Location
    RODOS
    Posts
    188

    Default

    Μου την δινει οταν γυρναω απ το γυμναστηριο να ειναι κλειστος ο θερμοσυφωνας Μου την δινει ο καθηγητης της βιοχειμιας
    Μου την δινει που θελω πανω απο μια πενταετια για να εξασκω το επαγγελμα μου
    Μου την δινει να εχει μεινει 1 τοταλ 2% και ενω ξερουν πως το θελω για την διατροφη μου να μου το τρωνε
    Μου την δινει που καθε 3 κ λιγο παω στο σουπερ μαρκετ για αυγα
    Μου την δινουν αυτοι στο γυμναστηριο που πιανουνε το smith για καμια ωρα
    Μου την δινει που οι παχισαρκοι δεν καταλαβαινουν ποσο κακο κανουν στον εαυτο τους και του βλεπω να συνεχιζουν να τρωνε αιδιες
    Μου την δινει που ο jeff seid λεει πως δεν παιρνει στεροιδη
    Μου την δινουν οι ασχετοι που λενε τα συμπληρωματα αναβολικα
    Μου την δινουν τα φαγητα των χριστουγεννων και του Πασχα!..φιουυυ

  5. #905
    Pumping Iron giorgos98's Avatar
    Join Date
    06-06-13
    Posts
    434

    Default

    Quote Originally Posted by PanaGois View Post
    Μου την δινει οταν γυρναω απ το γυμναστηριο να ειναι κλειστος ο θερμοσυφωνας Μου την δινει ο καθηγητης της βιοχειμιας
    Μου την δινει που θελω πανω απο μια πενταετια για να εξασκω το επαγγελμα μου
    Μου την δινει να εχει μεινει 1 τοταλ 2% και ενω ξερουν πως το θελω για την διατροφη μου να μου το τρωνε
    Μου την δινει που καθε 3 κ λιγο παω στο σουπερ μαρκετ για αυγα
    Μου την δινουν αυτοι στο γυμναστηριο που πιανουνε το smith για καμια ωρα
    Μου την δινει που οι παχισαρκοι δεν καταλαβαινουν ποσο κακο κανουν στον εαυτο τους και του βλεπω να συνεχιζουν να τρωνε αιδιες
    Μου την δινει που ο jeff seid λεει πως δεν παιρνει στεροιδη
    Μου την δινουν οι ασχετοι που λενε τα συμπληρωματα αναβολικα
    Μου την δινουν τα φαγητα των χριστουγεννων και του Πασχα!..φιουυυ
    Εδω ο simeon panda και ο ulisses λενε πως δεν παιρνουν!
    BODYBUILDING IS AN ART, YOUR BODY IS THE CANVAS, WEIGHTS ARE YOU BRUSH AND NUTRITION IS YOUR PAINT. WE ALL HAVE ABILITY TO TURN A SELF PORTRAIT INTO A MASTERPIECE.

  6. #906
    Junior Bodybuilder memory's Avatar
    Join Date
    28-10-13
    Location
    Basildon, Essex UK
    Posts
    166

    Default

    Μου την δινουν αυτοι που μπενουν στο γυμναστηριο με την ζωνη για τα βαρη φορεμενη και την βγαζουν αφου τελιωσουν προπονηση, και το χειροτερο οτι μερικοι την φορανε ακομα και οταν κανουν δικεφαλους τρικεφαλους..

    Μου την δινουν επισης ολοι αυτοι που ερχονται με τα τζιν και κρατανε monster η red bull στο χερι.

    Και τελος μου την δινει οταν στο αποκορηφομα του σετ εκει που τα δινεις ολα στις τελευταιες επαναληψεις τελιωνει το τραγουδι ειτε απο το γυμ ειτε απο το κιν σου
    Everything Works But Nothing Works Forever


  7. #907
    Pumping Iron Constantinos21's Avatar
    Join Date
    06-09-11
    Location
    Salonica
    Posts
    488

    Default

    Μου την δίνει όταν θέλω να φάω γύρο, πίτσα, σοκολάτα, παγωτό, γαριδάκια, και δεν λέει να φύγει η επιθυμία!

  8. #908
    Senior Bodybuilder Κωστας21's Avatar
    Join Date
    19-06-12
    Location
    Ελλαδα,-
    Posts
    3,601

    Default

    Μου τη δίνει που ενώ όλοι χύνουμαι ιδρώτα στο τζυμ, σκάει ο άλλος χαλαρός με polo πουκαμισάκι, κάνει 2 περιστροφές ώμων για ζέσταμα και βάζει 80 κιλάκια χαλαρά στον επικληνή για 1-2 σετ έτσι στην πλάκα με τον φίλο του!!!
    Τι νομίζεις ότι κάνεις ρε φίλε, θέλεις να μη ξαναπατήσουμε ποτέ με τέτοια ψυχολογία?!
    Victory loves preparation...

  9. #909
    Advanced Bodybuilder aggelos92's Avatar
    Join Date
    02-04-13
    Location
    Aθήνα
    Posts
    1,032

    Default

    Μου τη δίνει όταν ενώ περνάω από μια πλατεία και μια ταβέρνα που έχει εκεί στο δρόμο για το γυμναστήριο με κοιτάνε λες και κατέβηκα από άλλο πλανήτη επειδή κρατάω πετσέτα και γάντια στο χέρι....χαχαχα
    Pain is WEAKNESS leaving the body.....

  10. #910
    Senior Bodybuilder DIVER's Avatar
    Join Date
    29-08-11
    Location
    Αθήνα-Νέα Ιωνία
    Posts
    8,865

    Default

    Μου τη δίνει το ξέστρωμα των χαλιών...

  11. #911
    New Member
    Join Date
    05-06-14
    Location
    Χαλάνδρι
    Posts
    12

    Default

    μου την δινει ο γειτονας που καθε απογευμα που κατεβαινω κατω (σε ενα δωματιακι της πολυκατοικιας μου εξωτερικο) για να κανω ποδηλατο ερχεται και με ρωταει τι κανω, τι ασκησεις εχω σημερα, γιατι κανω το ενα γιατι κανω το αλλο κλπ! Οσο και να εχω προσπαθησει ευγενικα να τον διωξω δεν πιανει..... η ευγενια εξαντλητε οπως και η υπομονη !!!!
    μου την δινει που η μανα μου δεν καταλαβαινει οτι θελω να τρωω υγιεινα
    μου την δινει που δεν εχω λεφτα να παρω μια μπαρα

  12. #912
    Senior Bodybuilder DIVER's Avatar
    Join Date
    29-08-11
    Location
    Αθήνα-Νέα Ιωνία
    Posts
    8,865

    Default

    Μου τη δίνει που έχουν γεμίσει οι δρόμοι με οδηγούς ποδηλάτων που αγνοούν τον οποιοδήποτε κανόνα του ΚΟΚ.

    Μου τη δίνει που και η ''κουτσή Μαρία'' έχει φτιάξει σελίδα στο facebook και σε ζαλίζει να κάνεις και like.

    Μου τη δίνει να βάζω στο στόμα μου την τελευταία μπουκιά του γεύματός μου και να πεινάω ακόμα.
    BP:120
    BSQ:160
    DL:190
    OHP:87,5

  13. #913
    Junior Bodybuilder chrisgewrgi's Avatar
    Join Date
    30-03-15
    Posts
    135

    Default

    εμενα μου την δινει που οι σαμπρελες εχουν βαλβιδα και εγω δεν εχω να φουσκωσω ευκολα

  14. #914
    Advanced Bodybuilder Optimus Prime's Avatar
    Join Date
    20-07-13
    Location
    Keto Universe
    Posts
    921

    Default

    Μου την δίνει που στον ελεγχο του αεροδρομίου ανοίγουν τα κουτια της πρωτεινης και τα μυριζουν...!!!
    " The angry man will defeat himself in the battle as well as in life" Samurai Maxim

  15. #915

    Default

    Μου τι δίνει τώρα που άνοιξε ο καιρός και οι άνδρες βάζουν βαριά-έντονα αποσμητικά spray με το κιλό.
    Το είχε κάνει σήμερα ένας 40αρης κύριος στο γυμναστήριο και με έπιασε φτέρνισμα από τη μυρωδιά.

  16. #916
    Senior Bodybuilder Leo 11's Avatar
    Join Date
    27-06-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    14,554

    Default

    Quote Originally Posted by DIVER1564 View Post
    Μου τη δίνει που έχουν γεμίσει οι δρόμοι με οδηγούς ποδηλάτων που αγνοούν τον οποιοδήποτε κανόνα του ΚΟΚ.

    Μου τη δίνει που και η ''κουτσή Μαρία'' έχει φτιάξει σελίδα στο facebook και σε ζαλίζει να κάνεις και like.

    Μου τη δίνει να βάζω στο στόμα μου την τελευταία μπουκιά του γεύματός μου και να πεινάω ακόμα.

    ...για την πεθερα μου λες???
    Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
    sanguine tuo...

  17. #917
    Senior Bodybuilder anna_lou's Avatar
    Join Date
    01-02-11
    Location
    Φραπεδούπολη
    Posts
    4,283

    Default

    Μου τη δίνει που μια ειναι καλά το χέρι μου μια τσινάει!
    Μου τη δίνει που στο σούπερ μάρκετ με ρωτάνε καλά αυτό το κόττατζ πως το τρως?
    Μου τη δίνει που ο λάκας στο γυμναστήριο κόντεψε να με γκρεμίσει την ώρα που έκανα άρσεις!
    Μου τη δίνει που στη δουλειά όλοι άντρα θέλουν τώρα τον εθέλουν!
    Επιτρέπεται να πέσεις αλλά επιβάλλεται να σηκωθεις! Σήκω καλέ!!!
    Άθελα σου με έβαλες να σου ορκιστώ πως θα τα καταφέρω και πισωγύρισμα δεν θα κάνω...άθελα σου με πείσμωσες ακόμη ποιο πολύ! Το χαμόγελο σου δεν θα το σβήσω ποτέ από τη καρδιά μου!!!

  18. #918
    Pumping Iron giotaras's Avatar
    Join Date
    15-12-13
    Location
    thessaloniki
    Posts
    481

    Default

    Μου τη δίνει όταν έρχεται η γκόμενα στο γυμναστήριο με 10 κιλά πατσουλί επάνω της και βλεφαρίδα τσίτα. Μου γυρίζουν τα έντερα. Μου την δίνει ο πιτσιρικάς που νομίζει ότι κάνει χέρια και στο ένα κρατάει τον αλτήρα και στο άλλο κρατάει το τηλ.και γράφει στο φέις και μετά εναλλάξ. Μου τη δίνει που κάθονται οι κυράτσες στον πάγκο για να λύσουν τα οικογενειακά τους. Μου τη δίνει που όταν τα δίνω όλα πάνω στο σετ έρχονται και να με ρωτήσουν πότε θα τελειώσω με την μπάρα και να επιμένουν κιόλας. Μου την δίνει η κολόμυγα που κάθεται στην μύτη μου όταν κάνω πάγκο. Μου τη δίνει που έρχονται στο γυμναστήριο τα ντουμάνια από την ταβέρνα που είναι δίπλα. Μου την δίνει που όταν φεύγω από το γυμναστήριο τους βλέπω να σαβουριάζουν κοψίδια,τηγανιτές πατάτες ,τυροκροκέτες ,μελιτζανοσαλάτες.........άντε γαμίδια είμαι και σε δίαιτα τώρα και δεν έχει αλλο δρόμο απο εκεί περνάω.

  19. #919
    Pumping Iron ti_na_kano's Avatar
    Join Date
    14-03-13
    Posts
    409

    Default

    Μου τη δινει που ερχονται δυο πιτσιρικια στο γυμναστηριο και κανουν φασαρια,χαζογελανε και σκορπανε τα βαρη δεξια και αριστερα. Μου τη δινει που στο κωλοχωρι που μενω ολοι πρεπει να σε γνωριζουν και καθε φορα που με βλεπει καποιος με ρωταει "τινος εισαι εσυ μα...?" Μου τη δινει που ακομα δεν εχω βρει δουλεια και ξεπαραδιαζω τις οικονομιες μου για να κανω υγειινη διατροφη. Μου τη δινει που ολα τα υγιεινα ειναι πανακριβα....Μου τη δινει που οταν τα γιαουρτια ειναι σε προσφορα εγω βρισκω μονο τα ταμπελακια στο μαρκετ οσο νωρις και να παω....Μου τη δινει που 5 χρονια τωρα φτιαχνω βαλιτσα για να βρεθω με το αγορι μου που μενει σε αλλη πολη και τα βραδια στριμωχνομαστε σε μονο παιδικο κρεβατι. Μου τη δινει που ενω ειχαμε κανει μια αρχη στη Θεσσαλονικη με δικο μας σπιτι ολα πηγαν στραβα και αναγκαστηκαμε να τα μαζεψουμε και να γυρισουμε σπιτια μας....Μου τη δινει που δε βρισκω κολλαν για τη γυμναστικη ετσι οπως τα θελω και ολα ειναι διαφανα και τσιγαροχαρτα....Μου τη δινει που στο voucher που επιλεχτηκα μας δουλευουν ψιλο γαζι και ενω ηταν να ξεκινησει απο τον Φεβρουαριο ακομα περιμενω να δημιουργηθουν τμηματα....
    Αν περπατάς μπροστά μου,μπορεί να μην ακολουθήσω.
    Αν περπατάς πίσω μου, μπορεί να μη σε οδηγήσω.
    Γι' αυτό περπάτα δίπλα μου και αγάπα με για πάντα.

  20. #920
    New Bodybuilder
    Join Date
    09-05-15
    Posts
    3

    Default

    Μου τι δινει που απο τοτε που θυμαμαι τον εαυτο μου ειμαι σ ενα σκαμπανεβασμα 7 κιλων..Τα βαζω τα χανω τα βαζω τα χανω...
    Μου τι δινει που η καθε χοντρη και ασχετη σχολιαζει το γεγονος οτι πχ εγω τρωω μαυρο ψωμι,ξηρους καρπους και φρουτα και να μου σχολιαζει "ελα μωρε μια χαρα εισαι τι να χασεις εσυ;"ενω παραλληλα τρωει μπροστα μου χαζοσφολιατες κ συσκευασμενα κρουασαν...Δεν αντιλεγω καλη ειμαι..αλλα εχω υπαρξει κ πολυ καλυτερη..κ αυτο μου τι δινει..
    Μου τι δινει που λεω στη μαμα ΜΙΚΡΕΣ ΜΕΡΙΔΕΣ...κ βαζει διπλες κ τριπλες λεγοντας "σιγα τη μεγαλη μεριδα"
    Μου τι δινει που στη δουλεια αλλα και γενικοτερα ολοι θελουν να δειχτουν και να παινευτουν..κ δυστυχως πολλες φορες το κανουν μ ασχημο τροπο..

  21. #921

    Default

    Μου τη δίνει που ενώ έχω τόσες υποχρεώσεις βαριέμαι να ασχοληθώ έστω και με μία από αυτές.

    (Βαριέμαι ακόμα και ότι μου τη δίνει να βαριέμαι.
    Μόλις παρατήρησα επίσης ότι η βαρεμάρα είναι αυτοαναφορικό σύστημα. Μπορείς να βαριέσαι να βαριέσαι. Σίγουρα τη βαρεμάρα θα είχε στο μυαλό του ο Ράσελ όταν μίλαγε για αυτοαναφορικά συστήματα)...
    "..He who's down one day can be up the next, unless he really wants to stay in bed, that is..."
    D.Q

  22. #922
    Senior Bodybuilder Κωστας21's Avatar
    Join Date
    19-06-12
    Location
    Ελλαδα,-
    Posts
    3,601

    Default

    Μου τη δίνει που όλοι γύρω μου μιλάνε σχεδόν μόνο για ******.

    Καλό είναι μάγκα μου, άλλα δεν έχεις άλλα ενδιαφέροντα να κουβεντιάσεις στην παρέα;
    Victory loves preparation...

  23. #923
    Junior Bodybuilder Youngbuilder's Avatar
    Join Date
    27-04-15
    Location
    Περιστέρι,Αττική
    Posts
    123

    Default Παραμύθια!

    Κάποιος πρέπει να εξηγήσει σε όλους τους άκυρους με το bodybuilding ότι πρέπει να κρατάνε το στόμα τους κλειστό όταν δεν ξέρουν...
    Τις προάλλες (μιας και είμαι μαθητής) άκουσα στο προαύλιο του σχολείου μου 2 αγόρια να συζητάνε για εμένα και άλλους 2 φίλους μου οι οποίοι διαφέρουμε σωματικά από όλους τους άλλους της ηλικίας μας και σε όγκο και σε γνώση και στα πάντα σχετικά με την γυμναστική...τέλος πάντων,η παρακάτω συζήτηση ήταν αυτή που είχανε:
    -Ο Θοδωρής (Εγώ),ο Τόλης και ο Γιάννης παίρνουν πρωτεΐνες και κρεατίνες,αποκλείεται να είναι έτσι από τέτοια ηλικία...
    -Ναι ρε σίγουρα,μα ούτως η άλλος δεν θέλει τίποτα άλλο...λίγη γυμναστική και μια πρωτεΐνη και γίνεσαι εύκολα έτσι...
    Άρχισα να γελάω και δεν το πήρα σοβαρά γιατί είπα στον εαυτό μου πως είναι άμαθοι σχετικά με το bodybuilding κτλπ.
    Έλα όμως που βάλανε τις ίδιες ιδέες σε όλο το υπόλοιπο σχολείο και αυτοί στους παραέξω...γι'αυτό λοιπόν πρέπει να γίνει κάτι και να ενημερωθούν,οι νέοι τουλάχιστον, πως χρειάζεται τεράστια αφοσίωση,τεράστιες θυσίες και μεγάλη επιμονή για να πετύχουμε τον στόχο μας...και πως επίσης η πρωτεΐνη και η κρεατίνη είναι απλά συμπληρώματα διατροφής...

  24. #924
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    Κι εσένα τι σε νοιάζει;! Δες την διαφήμιση των Τζάμπο, "Με κράζεις;! Με θαυμάζεις!!!".

    Εμένα όταν πλέον με ρωτάνε τι παίρνω ή αν παίρνω, τους λέω "τα πάντα, είμαι νεροχύτης φίλε"!!!
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

  25. #925
    Junior Bodybuilder Youngbuilder's Avatar
    Join Date
    27-04-15
    Location
    Περιστέρι,Αττική
    Posts
    123

    Default

    Χαχαχαχα ωραία απάντηση,αλλά το bodybuilding έχει γίνει πολύ παρεξηγημένο ακριβώς εξαιτίας κάτι τέτοιων παραμυθιών...

  26. #926
    Senior Bodybuilder giannis_84's Avatar
    Join Date
    05-10-09
    Location
    Greek bb Mecca
    Posts
    1,814

    Default

    Quote Originally Posted by Κωστας21 View Post
    Μου τη δίνει που όλοι γύρω μου μιλάνε σχεδόν μόνο για ******.

    ..
    True story! Με τις περισσοτερες εξ αυτών να ναι fake ή fail (δηλ. συνευρεσεις της πλακας)..
    "Don't bitch at me when your results aren't there, don't tell me your program sucks... Your program's just fine, YOU suck!"
    Μερα χωρις γυμναστηριο, ποσο χαμενη πηγε..!
    ...Albums are on!

  27. #927

    Default

    -Μου την δινει που θελω να βαλω προγραμμα στην διατροφη μου και σπιτι μου πασαρουν οτι βγαζει η κατσαρολα

  28. #928
    Senior Bodybuilder Renesis's Avatar
    Join Date
    03-06-14
    Location
    Πειραιάς
    Posts
    1,862

    Default

    Μου τη δίνει που πάντα πιάνει βροχή όταν απλώνω μπουγάδα
    Πυραμίδα ο άνθρωπος.Στη βάση του το κτήνος,στη κορυφή ο Θεός..
    Χρέος μας η ανηφόρα

  29. #929
    Senior Bodybuilder DIVER's Avatar
    Join Date
    29-08-11
    Location
    Αθήνα-Νέα Ιωνία
    Posts
    8,865

    Default

    Quote Originally Posted by Renesis View Post
    Μου τη δίνει που πάντα πιάνει βροχή όταν απλώνω μπουγάδα
    Μη μου το θυμίζεις, έπλυνα το μηχανάκι και σήμερα έγινε @##$@#!@#$
    BP:120
    BSQ:160
    DL:190
    OHP:87,5

  30. #930
    Pumping Iron ti_na_kano's Avatar
    Join Date
    14-03-13
    Posts
    409

    Default

    Μου τη δίνει όταν ακούω συνομήλικους να μιλάνε για τις γαμάτες δίαιτες που ακολουθούν (του αστροναύτη, του καρπουζιού, της μπαλαρίνας, του εξωγήινου κ.τ.λ.) και σκέφτομαι , μα καλά σε τέτοια ηλικία ακόμα πιστεύουν σε αυτά???
    Μου τη δίνει που μετά από τον τραυματισμό που είχα στο γόνατο, αυτό που έχει απομείνει πια είναι ένα απαίσιο , θορυβώδες "κλακ-κλακ" που όταν κάνω κυρίως squat ακούγεται σε όλο το οικοδομικό τετράγωνο. Και περισσότερο δε με νοιάζει που ακούγεται ασχέτως το πόσο καλό ζέσταμα κάνω στα πόδια, είναι που όταν το ακούω κοντεύω να λιποθυμήσω η λιγόψυχη και εκτελώ την άσκηση μετά φόβου....
    Αν περπατάς μπροστά μου,μπορεί να μην ακολουθήσω.
    Αν περπατάς πίσω μου, μπορεί να μη σε οδηγήσω.
    Γι' αυτό περπάτα δίπλα μου και αγάπα με για πάντα.


 
Page 31 of 35 FirstFirst ... 21272829303132333435 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Ερωτηση για λιποδιαλυτη σχετικα με την ενεργεια που δινει
    By Nienor in forum Συμπληρώματα Διατροφής Bodybuilding
    Replies: 5
    Last Post: 21-05-12, 15:28

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •