Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 7 of 35 FirstFirst ... 3456789101117 ... LastLast
Results 181 to 210 of 1037
  1. #181
    Pumping Iron
    Join Date
    02-01-11
    Posts
    362

    Default

    Quote Originally Posted by afthartos View Post
    Εμενα μου τη δινουν ολα τα χελιδονακια, κατσουλιεροι και δεν ξερω κι εγω τι αλλα αποδημητικα πτηνα ερχονται το Μαϊο, ειναι 20 κιλα κατω απ το υψος τους, θελουν να γραμμωσουν μεχρι τις 10 Ιουνιου και το Σεπτεμβρη εχουν αποδημησει απο τα γυμναστηρια μεχρι τον επομενο Μαϊο. Επισης σε αυτη την κατηγορια ανθρωπων η οποια στα βραβεια MAD ειναι η κατηγορια των πρωτοεμφανιζομενων εμπεριεχονται και ανθρωποι με threads που να λενε "επειγον, θελω να γραμμωσω ειμαι 14 χρονων, 1.35 και 25 κιλα και θελω τον Ιουνιο να ειμαι φετες οπως ο Βασιλακης της κυρα Φανής από δίπλα που τον ρωτησα στο σχολειο και μου ειπε οτι παίρνει 8 καψουλες βιταμίνη Τ τυλιγμενες με μπεϊκον και κανει 22.000 κοιλιακους τη μερα. . . Εγω βεβαια ειχα δει προχτες στα max perry τη μανα του που αγορασε 2 κιλα σοκολάτα με φραγκόσυκα αλλα αυτος λεει οτι δεν τρωει. Τελικα τι να κανω? Εχω αγχωθει. Λετε τα max perry να ειναι το μυστικό? Εγω που μενω στη Σουβάλα και δεν εχει max perry?Ειμαι σε απογνωση. Ευχαριστω εκ των προτερων." Λαμπαδιαζεις που λαμπαδιαζεις με τετοια post, σου βγαινει και το ματι με τα ορθογραφικα που ειναι "εφχαρηστο εκ τον πρωταιρον" και λες αυτοκτονω ο π**στης ή συνεχίζω να ζω κι ότι γινει?
    Ρε τι θα γινει θα μας ξεκανεις!!!Ενα τεταρτο κυλιομουν απ τα γελια!Ακου 8 καψουλες βιταμινη Τ τυλιγμενες με μπεικον
    Last edited by kreator; 26-03-12 at 13:53.

  2. #182

    Join Date
    02-06-11
    Posts
    5,351

    Default

    Quote Originally Posted by afthartos View Post
    Εμενα μου τη δινουν ολα τα χελιδονακια, κατσουλιεροι και δεν ξερω κι εγω τι αλλα αποδημητικα πτηνα ερχονται το Μαϊο, ειναι 20 κιλα κατω απ το υψος τους, θελουν να γραμμωσουν μεχρι τις 10 Ιουνιου και το Σεπτεμβρη εχουν αποδημησει απο τα γυμναστηρια μεχρι τον επομενο Μαϊο. Επισης σε αυτη την κατηγορια ανθρωπων η οποια στα βραβεια MAD ειναι η κατηγορια των πρωτοεμφανιζομενων εμπεριεχονται και ανθρωποι με threads που να λενε "επειγον, θελω να γραμμωσω ειμαι 14 χρονων, 1.35 και 25 κιλα και θελω τον Ιουνιο να ειμαι φετες οπως ο Βασιλακης της κυρα Φανής από δίπλα που τον ρωτησα στο σχολειο και μου ειπε οτι παίρνει 8 καψουλες βιταμίνη Τ τυλιγμενες με μπεϊκον και κανει 22.000 κοιλιακους τη μερα. . . Εγω βεβαια ειχα δει προχτες στα max perry τη μανα του που αγορασε 2 κιλα σοκολάτα με φραγκόσυκα αλλα αυτος λεει οτι δεν τρωει. Τελικα τι να κανω? Εχω αγχωθει. Λετε τα max perry να ειναι το μυστικό? Εγω που μενω στη Σουβάλα και δεν εχει max perry?Ειμαι σε απογνωση. Ευχαριστω εκ των προτερων." Λαμπαδιαζεις που λαμπαδιαζεις με τετοια post, σου βγαινει και το ματι με τα ορθογραφικα που ειναι "εφχαρηστο εκ τον πρωταιρον" και λες αυτοκτονω ο π**στης ή συνεχίζω να ζω κι ότι γινει?
    θεος απλα!!!χαχαχχαχαχχαχαχχαχαχα!!!!!!

  3. #183
    Senior Bodybuilder nektar's Avatar
    Join Date
    17-03-12
    Location
    Athens. Ohhh! This? Last year!!!! lol
    Posts
    1,485

    Default

    Quote Originally Posted by nektar View Post
    Έχω λιώσει στο γέλιο με τα σχόλιά σας!!!

    Αυτές τις ημέρες δεν μου τη δίνει τπτ!!!!
    Αναθεωρώ... Μου τη δίνει η αγένεια και ακόμα πιο πολύ μου τη δίνει να με αγνοούν στις διάφορες υπηρεσίες εξυπηρέτησης πελατών επειδή είμαι ευγενική και δεν ρίχνω καντήλια... Από έξω μου τουλάχιστον...

    "Man cannot discover new oceans unless he has the courage to lose sight of the shore." Andre Gide

  4. #184
    Senior Bodybuilder DIVER's Avatar
    Join Date
    29-08-11
    Location
    Αθήνα-Νέα Ιωνία
    Posts
    8,865

    Default

    Μου τη δίνει να αγοράζω το φιλετάκι μου και να πληρώνω το #$@!χαρτο του χασάπη όσο και το φιλέτο......

  5. #185
    Senior Bodybuilder giannis_84's Avatar
    Join Date
    04-10-09
    Location
    Greek bb Mecca
    Posts
    1,814

    Default

    Ρε κυρα Διονυσια, αφου βλεπεις οτι σε γραφω, εσυ γιατι συνεχιζεις και μου μιλας και μαλιστα την ωρα που κανω αρσεις θανατου? Δε με νοιαζει ουτε τι γλυκα εφαγες και ουτε ξερω που ειναι ο αλτηρας του 1 κιλου! Σε ικετευω...δε σε αντεχω αλλοοοοοοοοοοοοοο!
    Υ.Γ.1 (συγνωμη παιδια, αλλα ηθελα να το βγαλω απο μεσα μου!)
    Υ.Γ.2 (ευχομαι με καποιο μαγικο τροπο να διαβασεις το μηνυμα μου και να ξεκοψεις...)
    παντα φιλικα και με ολες τις καλες προθεσεις...
    "Don't bitch at me when your results aren't there, don't tell me your program sucks... Your program's just fine, YOU suck!"
    Μερα χωρις γυμναστηριο, ποσο χαμενη πηγε..!
    ...Albums are on!

  6. #186
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    Giannis σε βλεπω να μην το γλιτωνεις το "ψυχικο" στη κυρα Διονυσια
    Η τεστοστερονη εφταιγε για ολα ......αγαπη μου !!!

  7. #187

    Join Date
    02-06-11
    Posts
    5,351

    Default

    ...μου τη δινει η αχαριστια!!!!

  8. #188
    Pumping Iron CostasMayLaf's Avatar
    Join Date
    02-07-11
    Location
    New World
    Posts
    537

    Default

    Μου τη δινουν αυτοι που οταν κανουν ασκηση και βογγανε σαν να τους σφαζεις.
    Μου τη δινουν αυτοι που φορανε ξωπλατα φανελακια χωρις καν να εχουν σωμα.
    Μου τη δινει που πρεπει να ξυπναω για να πηγαινω πανεπιστημιο (αν και πολλες φορες δεν παω)
    Μου τη δινει που οτι τρωω παει στη κοιλια (λιπος)

    Quote Originally Posted by konstantina81 View Post
    ...μου τη δινει η αχαριστια!!!!
    Η αχαριστια Ντινα μου ελεγε ενας φιλος, επρεπε να ειναι ποινικο αδικημα. σοφα λογια
    Last edited by CostasMayLaf; 28-03-12 at 00:51.
    “Your dreams are always going to be the most important to you than they will be to anybody else. So keep dreaming, keep believing, keep pressing forward. So all those warriors out there – be encouraged” - Kai Greene (IFBB Pro Bodybuilder)

  9. #189
    Junior Bodybuilder Muffin's Avatar
    Join Date
    22-08-10
    Posts
    100

    Default

    Μου την δινουν τα κρυοκωλα αστεια των Γερμανων για τους Ελληνες! Σιχαθηκα να τα ακουω! Και το κερασακι στην τουρτα? Λενε και οι Βουλγαροι για εμας! Που πας ρε Καραμητροοοοοο? Ειστε 10 φορες χειροτερα απο μας!!!!!
    Ή ο κόσμος παράγινε αναίσθητος ή εγώ παράγινα υπερευαίσθητη

  10. #190
    Senior Bodybuilder nina papaki's Avatar
    Join Date
    03-03-12
    Posts
    1,239

    Default

    Quote Originally Posted by konstantina81 View Post
    ...μου τη δινει η αχαριστια!!!!
    πραγματικά....

  11. #191
    Pumping Iron rax87's Avatar
    Join Date
    26-01-12
    Posts
    385

    Default

    Quote Originally Posted by laf View Post


    Η αχαριστια Ντινα μου ελεγε ενας φιλος, επρεπε να ειναι ποινικο αδικημα. σοφα λογια
    Α...αν υπηρχε τετοιος νομος εμενα το αφεντικο μου σιγουρα θα ηταν φυλακη!!!Μου τη δινει να λιωνω ολη μερα στη δουλεια,να δουλευω λες και ειναι δικη μου η επιχειρηση και επειδη εχουμε.....κριση να μην πληρωνομαι αυτα που αξιζω!Και μιλαμε για επιχειρηση που μεσα σε ολα τα σκ...ά αυτη ολο και περισσοτερο ανθιζει..
    no pain...no gain!!

  12. #192
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    Quote Originally Posted by rax87 View Post
    Α...αν υπηρχε τετοιος νομος εμενα το αφεντικο μου σιγουρα θα ηταν φυλακη!!!Μου τη δινει να λιωνω ολη μερα στη δουλεια,να δουλευω λες και ειναι δικη μου η επιχειρηση και επειδη εχουμε.....κριση να μην πληρωνομαι αυτα που αξιζω!Και μιλαμε για επιχειρηση που μεσα σε ολα τα σκ...ά αυτη ολο και περισσοτερο ανθιζει..
    ΕΝΑ να εχεις στο μυαλο σου , οι υπαλληλοι πληρωνονται για να φταινε............
    Η τεστοστερονη εφταιγε για ολα ......αγαπη μου !!!

  13. #193
    Pumping Iron rax87's Avatar
    Join Date
    26-01-12
    Posts
    385

    Default

    Quote Originally Posted by tsourekas View Post
    ΕΝΑ να εχεις στο μυαλο σου , οι υπαλληλοι πληρωνονται για να φταινε............
    Εσυ τι εισαι υπαλληλος???Για αφεντικο μου εκανε ετσι οπως το άκουσα!!Οχι η αληθεια ειναι οτι λαθος εχω κανει 2 φορες στα 4 χρονια μου εκει.Εχω φροντισει να γινω αναντικαταστατη(οπως πρεπει να ειμαστε παντου) και δεν τρεμει η θεση μου,ξερω πως θα φυγω τελευταια απο κει μεσα...αλλα ειμαι καλο κοριτσι τρομαρα μου και δεν εκμεταλλευομαι..
    no pain...no gain!!

  14. #194
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    Quote Originally Posted by rax87 View Post
    Εσυ τι εισαι υπαλληλος???Για αφεντικο μου εκανε ετσι οπως το άκουσα!!Οχι η αληθεια ειναι οτι λαθος εχω κανει 2 φορες στα 4 χρονια μου εκει.Εχω φροντισει να γινω αναντικαταστατη(οπως πρεπει να ειμαστε παντου) και δεν τρεμει η θεση μου,ξερω πως θα φυγω τελευταια απο κει μεσα...αλλα ειμαι καλο κοριτσι τρομαρα μου και δεν εκμεταλλευομαι..
    Ημουν 15 χρονια ,μετα ουδεις αναντικαταστατος ειδικα σημερα , 10 καλα 1 κακο αυτο θα σου χτυπανε ,και εγω τελευταιος θα εφευγα ελεγε αλλα φροντισε να μην μεινω τελευταιος......!!! Σου ευχομαι τα παραπανω να τα ανατρεψεις
    Η τεστοστερονη εφταιγε για ολα ......αγαπη μου !!!

  15. #195
    Senior Bodybuilder Leo 11's Avatar
    Join Date
    27-06-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    14,554

    Default

    ενα εχω στο μυαλο μου...να σηκωθω μια μερα απο το γραφειο...να το παρω πανω μου σε σταση squat και να το φορεσω στο κεφαλι αυτης της φοραδας της manager μου...και μετα να της πω γλυκα...αντε γεια μωρο μου....!!
    Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
    sanguine tuo...

  16. #196
    Pumping Iron rax87's Avatar
    Join Date
    26-01-12
    Posts
    385

    Default

    Quote Originally Posted by Leo 11 View Post
    ενα εχω στο μυαλο μου...να σηκωθω μια μερα απο το γραφειο...να το παρω πανω μου σε σταση squat και να το φορεσω στο κεφαλι αυτης της φοραδας της manager μου...και μετα να της πω γλυκα...αντε γεια μωρο μου....!!
    Ρε λυκακι φαντασου όμως τι πίεση μπορεί να τραβάει εκείνη για να είναι αυτό που είναι.Στην εταιρια που δουλευω ειμαι υπευθυνη διαχείρισης προσωπκου και μαρκετινγκ.Εκτος απο τους τρελλους συνεργάτες μου εχω να αντιμετωπισω και πόσα ακομα ατομα με διαφορετικες προσωπικοτητες και απόψεις..ε πρεπει να εισαι και λιγο σκυλι μαυρο για να μην φτασεις να παραιτηθεις.Ασχετα που νιωθω σαν την Κρουέλα στα 101 σκυλακια Δαλματιας και γυρναω σπιτι και νιωθω σκ...α και ζηταω απο τον Κυριο να με συγχωρεσει!!Τεσπα αυτη ειναι μια κουβεντα διχως τελος!
    no pain...no gain!!

  17. #197
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    23-01-11
    Posts
    196

    Default

    Quote Originally Posted by rax87 View Post
    Εχω φροντισει να γινω αναντικαταστατη(οπως πρεπει να ειμαστε παντου) και δεν τρεμει η θεση μου,ξερω πως θα φυγω τελευταια απο κει μεσα...αλλα ειμαι καλο κοριτσι τρομαρα μου και δεν εκμεταλλευομαι..
    Όπως είπε κι ο "tsourelas", Ουδείς Αναντικατάστατος.

  18. #198
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    Quote Originally Posted by lazarost800 View Post
    Όπως είπε κι ο "tsourelas", Ουδείς Αναντικατάστατος.
    ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ !!! tsourelas ???
    Η τεστοστερονη εφταιγε για ολα ......αγαπη μου !!!

  19. #199
    Senior Bodybuilder Leo 11's Avatar
    Join Date
    27-06-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    14,554

    Default

    Quote Originally Posted by tsourekas View Post
    ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ !!! tsourelas ???
    τσουρελλι : μικρο ειδος υδροβιου πτηνου...
    τσιλλαρκα : κοπρανα πουλιων

    xaxaxaxaxxaaxxaxaxaxaxaxa!!!!!!!!!!!! τσουρελοκτωνε μου!!!!!!!!!!!
    Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
    sanguine tuo...

  20. #200
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    Quote Originally Posted by Leo 11 View Post
    τσουρελλι : μικρο ειδος υδροβιου πτηνου...
    τσιλλαρκα : κοπρανα πουλιων

    xaxaxaxaxxaaxxaxaxaxaxaxa!!!!!!!!!!!! τσουρελοκτωνε μου!!!!!!!!!!!
    LoL Ρε συ Tsou re laki : Εκφοβισμος ,μπουλη - κολεγιοπαιδου....
    Η τεστοστερονη εφταιγε για ολα ......αγαπη μου !!!

  21. #201
    Senior Bodybuilder Leo 11's Avatar
    Join Date
    27-06-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    14,554

    Default

    Quote Originally Posted by tsourekas View Post
    LoL Ρε συ Tsou re laki : Εκφοβισμος ,μπουλη - κολεγιοπαιδου....
    Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
    sanguine tuo...

  22. #202
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    Μου τι διδει αφανταστα να καθομαι στο τραπεζι και να βρισκομαι περικυκλομενος απο απο 4 πιατα με τιγανητες πατατες....Σκυβω απελπισμενος το κεφαλι μου και κοιτοντας τις δικες μου βραστες μου λεν !!! ξεμπερδεψε μαζι μας με συνοπτικες διαδηκασιες και σηκω φυγε απο το τραπεζι χωρις να κοιταξεις πισω...
    Η τεστοστερονη εφταιγε για ολα ......αγαπη μου !!!

  23. #203
    Pumping Iron rax87's Avatar
    Join Date
    26-01-12
    Posts
    385

    Default

    Quote Originally Posted by tsourekas View Post
    Μου τι διδει αφανταστα να καθομαι στο τραπεζι και να βρισκομαι περικυκλομενος απο απο 4 πιατα με τιγανητες πατατες....Σκυβω απελπισμενος το κεφαλι μου και κοιτοντας τις δικες μου βραστες μου λεν !!! ξεμπερδεψε μαζι μας με συνοπτικες διαδηκασιες και σηκω φυγε απο το τραπεζι χωρις να κοιταξεις πισω...
    To ιδιο μου λενε και μενα τα νεροβραστα μακαρονια ολικης οταν περικυκλωνονται απο 3 αλλα πιατα με μακαροναδα καρμποναρα...
    no pain...no gain!!

  24. #204
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    Quote Originally Posted by rax87 View Post
    To ιδιο μου λενε και μενα τα νεροβραστα μακαρονια ολικης οταν περικυκλωνονται απο 3 αλλα πιατα με μακαροναδα καρμποναρα...
    ΧΑΧΑΧΑ ! Ρε συ τα πιατα μας εχουν τον ιδιο τροπο σκεψης
    Η τεστοστερονη εφταιγε για ολα ......αγαπη μου !!!

  25. #205
    Junior Bodybuilder kostaspro's Avatar
    Join Date
    09-12-05
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    170

    Default

    Ολα τα αλλα παλευονται ως ενα βαθμο,αλλα αυτο που πραγματικα δεν μπορω με τιποτα να αντεξω και μου την δινει περισσοτερο απο καθε τι ειναι η απλησια και η βρωμια,πραγματικα δεν μπορω να καταλαβω πως μπορει καποιος να μην κανει μπανιο,να φοραει λερωμενα ρουχα που βρωμοκοπανε και να εμφανιζεται στο γυμναστηριο για "προπονηση".
    Και το χειροτερο ολων ειναι οτι περιφερονται σε ολους τους χωρους σκορπιζοντας την ευωδια τους παντου (λες και το κανουν εξεπιτηδες),οποτε οτι και να κανεις,οπου και να πας θα σε βρουνε.



    ΟΥΣΤ ρε κουναβι.

  26. #206
    Pumping Iron rax87's Avatar
    Join Date
    26-01-12
    Posts
    385

    Default

    Quote Originally Posted by kostaspro View Post
    Ολα τα αλλα παλευονται ως ενα βαθμο,αλλα αυτο που πραγματικα δεν μπορω με τιποτα να αντεξω και μου την δινει περισσοτερο απο καθε τι ειναι η απλησια και η βρωμια,πραγματικα δεν μπορω να καταλαβω πως μπορει καποιος να μην κανει μπανιο,να φοραει λερωμενα ρουχα που βρωμοκοπανε και να εμφανιζεται στο γυμναστηριο για "προπονηση".
    Και το χειροτερο ολων ειναι οτι περιφερονται σε ολους τους χωρους σκορπιζοντας την ευωδια τους παντου (λες και το κανουν εξεπιτηδες),οποτε οτι και να κανεις,οπου και να πας θα σε βρουνε.



    ΟΥΣΤ ρε κουναβι.
    Kαι ακομα δεν ηρθε το καλοκαιρι!!!!!!!!!!!!Που εισαι ακομα!
    no pain...no gain!!

  27. #207

    Join Date
    02-06-11
    Posts
    5,351

    Default

    Quote Originally Posted by kostaspro View Post
    Ολα τα αλλα παλευονται ως ενα βαθμο,αλλα αυτο που πραγματικα δεν μπορω με τιποτα να αντεξω και μου την δινει περισσοτερο απο καθε τι ειναι η απλησια και η βρωμια,πραγματικα δεν μπορω να καταλαβω πως μπορει καποιος να μην κανει μπανιο,να φοραει λερωμενα ρουχα που βρωμοκοπανε και να εμφανιζεται στο γυμναστηριο για "προπονηση".
    Και το χειροτερο ολων ειναι οτι περιφερονται σε ολους τους χωρους σκορπιζοντας την ευωδια τους παντου (λες και το κανουν εξεπιτηδες),οποτε οτι και να κανεις,οπου και να πας θα σε βρουνε.



    ΟΥΣΤ ρε κουναβι.
    xxaxxaxaxxaxxaxa!!!!
    εγω ξερεις τι λεω απο μεσα μου σε παρόμοια σκηνικα....

    ποσο ακριβό ειναι το αποσμητικό,ρε φιλεεεεεεεεεεε.... ήμαρτον!!!
    η΄σιγοτραγουδω το...τι σταυρο κουβαλαω...του Πλουταρχου!!!χαχαχχαχαχχαχχαχαχα!!!

    κ το ξεπερνάωωωω lol

  28. #208
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    Mε τσαντιζει το γονιδιακο μου μνημονικο που χρειαζεται την συνεχη εγκεφαλικη μου επιτηρηση - απαγορευση , ετσι ωστε να μπορεσει να αντισταθει στις θεπσεσιες και βασανιστικες μυρωδιες που μπαινουν απο την διπλανη χασαποταβερνα την ωρα που κανω αεροβιο με προοπτικη γευματος μετα αυτου.....τονο πατατα νερομπλουμμμμμμμ.....
    Η τεστοστερονη εφταιγε για ολα ......αγαπη μου !!!

  29. #209
    Senior Bodybuilder nina papaki's Avatar
    Join Date
    03-03-12
    Posts
    1,239

    Default

    Quote Originally Posted by kostaspro View Post
    Ολα τα αλλα παλευονται ως ενα βαθμο,αλλα αυτο που πραγματικα δεν μπορω με τιποτα να αντεξω και μου την δινει περισσοτερο απο καθε τι ειναι η απλησια και η βρωμια,πραγματικα δεν μπορω να καταλαβω πως μπορει καποιος να μην κανει μπανιο,να φοραει λερωμενα ρουχα που βρωμοκοπανε και να εμφανιζεται στο γυμναστηριο για "προπονηση".
    Και το χειροτερο ολων ειναι οτι περιφερονται σε ολους τους χωρους σκορπιζοντας την ευωδια τους παντου (λες και το κανουν εξεπιτηδες),οποτε οτι και να κανεις,οπου και να πας θα σε βρουνε.



    ΟΥΣΤ ρε κουναβι.

    ΧΑΧΑΧΑΑΑΧΑΧ ελιωσαααααα
    θυμηθηκα σε ενα γυμναστηριο παλιοτερα που πηγαινα ερχοταν καθε μερα ενας, τουμπανο, σωματαρα, οκ , αλλα φορουσε κατι ναυλον μπλουζεςςςςςςς.....
    δεν ξερω πως τονε λεγανε εγω παντως τον ειχα βαφτισει "Ο ΒΡΩΜΕΡΟΣ" !!!

  30. #210
    Senior Bodybuilder nina papaki's Avatar
    Join Date
    03-03-12
    Posts
    1,239

    Default

    Quote Originally Posted by tsourekas View Post
    Mε τσαντιζει το γονιδιακο μου μνημονικο που χρειαζεται την συνεχη εγκεφαλικη μου επιτηρηση - απαγορευση , ετσι ωστε να μπορεσει να αντισταθει στις θεπσεσιες και βασανιστικες μυρωδιες που μπαινουν απο την διπλανη χασαποταβερνα την ωρα που κανω αεροβιο με προοπτικη γευματος μετα αυτου.....τονο πατατα νερομπλουμμμμμμμ.....
    Επ! Στο υψος σου εσυ...σκεψου χοληστερινες....τριγλυκεριδια...


 
Page 7 of 35 FirstFirst ... 3456789101117 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Ερωτηση για λιποδιαλυτη σχετικα με την ενεργεια που δινει
    By Nienor in forum Συμπληρώματα Διατροφής Bodybuilding
    Replies: 5
    Last Post: 21-05-12, 14:28

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •