Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 30 of 1037

Threaded View

  1. #11
    Pumping Iron
    Join Date
    02-01-11
    Posts
    362

    Default

    Quote Originally Posted by afthartos View Post
    Εμενα μου τη δινουν ολα τα χελιδονακια, κατσουλιεροι και δεν ξερω κι εγω τι αλλα αποδημητικα πτηνα ερχονται το Μαϊο, ειναι 20 κιλα κατω απ το υψος τους, θελουν να γραμμωσουν μεχρι τις 10 Ιουνιου και το Σεπτεμβρη εχουν αποδημησει απο τα γυμναστηρια μεχρι τον επομενο Μαϊο. Επισης σε αυτη την κατηγορια ανθρωπων η οποια στα βραβεια MAD ειναι η κατηγορια των πρωτοεμφανιζομενων εμπεριεχονται και ανθρωποι με threads που να λενε "επειγον, θελω να γραμμωσω ειμαι 14 χρονων, 1.35 και 25 κιλα και θελω τον Ιουνιο να ειμαι φετες οπως ο Βασιλακης της κυρα Φανής από δίπλα που τον ρωτησα στο σχολειο και μου ειπε οτι παίρνει 8 καψουλες βιταμίνη Τ τυλιγμενες με μπεϊκον και κανει 22.000 κοιλιακους τη μερα. . . Εγω βεβαια ειχα δει προχτες στα max perry τη μανα του που αγορασε 2 κιλα σοκολάτα με φραγκόσυκα αλλα αυτος λεει οτι δεν τρωει. Τελικα τι να κανω? Εχω αγχωθει. Λετε τα max perry να ειναι το μυστικό? Εγω που μενω στη Σουβάλα και δεν εχει max perry?Ειμαι σε απογνωση. Ευχαριστω εκ των προτερων." Λαμπαδιαζεις που λαμπαδιαζεις με τετοια post, σου βγαινει και το ματι με τα ορθογραφικα που ειναι "εφχαρηστο εκ τον πρωταιρον" και λες αυτοκτονω ο π**στης ή συνεχίζω να ζω κι ότι γινει?
    Ρε τι θα γινει θα μας ξεκανεις!!!Ενα τεταρτο κυλιομουν απ τα γελια!Ακου 8 καψουλες βιταμινη Τ τυλιγμενες με μπεικον
    Last edited by kreator; 26-03-12 at 14:53.


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Ερωτηση για λιποδιαλυτη σχετικα με την ενεργεια που δινει
    By Nienor in forum Συμπληρώματα Διατροφής Bodybuilding
    Replies: 5
    Last Post: 21-05-12, 15:28

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •