Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 2 of 64 FirstFirst 1234561252 ... LastLast
Results 31 to 60 of 1919

Thread: SadeAdu's - Log

  1. #31
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    Sade μου και μονο που θυμασαι το ονομα μου με τιμα ...
    Και γω το κοτοπουλακι ετσι το φτιαχνω και ειναι γευστικοτατο & ζουμερο !!!
    Η τεστοστερονη εφταιγε για ολα ......αγαπη μου !!!

  2. #32
    Senior Bodybuilder SadeAdu's Avatar
    Join Date
    08-02-12
    Location
    Keratsini
    Posts
    1,812

    Default

    Quote Originally Posted by mairh View Post
    Για πες details για το σακουλοκοτόπουλο?
    Είναι πολύ εύκολο βάζεις όσα κομμάτια κοτόπουλο θές μέσα σε σακούλα (έχει σε όλα τα super market αυτές για ψήσιμο στον φούρνο) βάζεις απο μπαχαρικά ότι θες και κόβεις και λαχανικά (εγώ βάζω καρότο, πιπεριές, κολοκυθάκια κτλ) λίγο λαδάκι και τίποτα άλλο. Κλείνεις την σακουλίτσα και την βάζεις στο φούρνο μέσα σε ένα ταψάκι στους 180 βαθμούς και γίνεται και πολύ γρήγορα. Δοκίμασε το είναι τέλειο!

  3. #33
    Senior Bodybuilder SadeAdu's Avatar
    Join Date
    08-02-12
    Location
    Keratsini
    Posts
    1,812

    Default

    Quote Originally Posted by tsourekas View Post
    Sade μου και μονο που θυμασαι το ονομα μου με τιμα ...
    Και γω το κοτοπουλακι ετσι το φτιαχνω και ειναι γευστικοτατο & ζουμερο !!!
    Γεια σου βρε Θάνο και να ήθελα δεν ξεχνιέται (Θάνο λένε και τον αδελφό μου) απο ότι έχω καταλάβει είσαι η ψυχή του φόρουμ οπότε ένας λόγος παραπάνω! Και για το τυπικό της υπόθεσης Μάντη χάρηκα

  4. #34
    Pumping Iron mairh's Avatar
    Join Date
    14-08-12
    Location
    thessaloniki
    Posts
    497

    Default

    Μέσα στη βδομάδα θα το δοκιμάσω σίγουρα!!!!Ευχαριστώ!!!

  5. #35
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    Quote Originally Posted by SadeAdu View Post
    Γεια σου βρε Θάνο και να ήθελα δεν ξεχνιέται (Θάνο λένε και τον αδελφό μου) απο ότι έχω καταλάβει είσαι η ψυχή του φόρουμ οπότε ένας λόγος παραπάνω! Και για το τυπικό της υπόθεσης Μάντη χάρηκα
    Smooth operatooooor......smoootooooh operatoooor !!!!!!...xaxaxaxa.
    Καλημερα γλυκια μου Μαντη !!!
    Οποτε 2 τα κοινα μας μετα τη Sade, στo 3.....
    Το φορουμ εχει ψυχη απο μονο του ,εμεις απλα ειμαστε τα ερεθισματα.....
    Η τεστοστερονη εφταιγε για ολα ......αγαπη μου !!!

  6. #36
    Senior Bodybuilder SadeAdu's Avatar
    Join Date
    08-02-12
    Location
    Keratsini
    Posts
    1,812

    Default

    Quote Originally Posted by tsourekas View Post
    Smooth operatooooor......smoootooooh operatoooor !!!!!!...xaxaxaxa.
    Καλημερα γλυκια μου Μαντη !!!
    Οποτε 2 τα κοινα μας μετα τη Sade, στo 3.....
    Το φορουμ εχει ψυχη απο μονο του ,εμεις απλα ειμαστε τα ερεθισματα.....
    Καλημέρα καλημέρα όλη μέρα! Ε που θα πάει θα βγεί και 3ο κοινό. Εδώ βγήκε το δύσκολο το "τραγουδιστικό" τα υπόλοιπα θα ναι easy!

    Σαββάτο και Κυριακή είναι off days...μετά τα πόδια της Παρασκευής απο το πρόγραμμα κάθομαι πονάω...σηκώνομαι πονάω...στρίβω πονάω...μου θέλω και καφέ το απόγευμα!! Καμιά φυσικοθεραπεία ή κανένας χειροπρακτικός θα ταν πιο αρμόζουσες επιλογές!

  7. #37
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    Αυτό το τρόπο μαγειρέματος με τη σακούλα, θα τον δοκιμάσω μόλις κατέβω Χανιά και ξαναμπώ δυναμικά σε διατροφή και προπονήσεις. Είναι καλό γιατί όταν θα έχω διανυκτέρευση ή έξοδο θα χρησιμοποιώ σακούλες και δε θα λερώνω διάφορα σκεύη. Δε θα γκρινιάζει κι η μάνα μου...

    ΧΑΧΑΧΑΧΑ

    Περίπου πόση ώρα θέλει μέσα στο φούρνο;! Μπορώ να βάλω και το ρύζι;!
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

  8. #38
    Senior Bodybuilder SadeAdu's Avatar
    Join Date
    08-02-12
    Location
    Keratsini
    Posts
    1,812

    Default

    Quote Originally Posted by Mazda 6 View Post
    Αυτό το τρόπο μαγειρέματος με τη σακούλα, θα τον δοκιμάσω μόλις κατέβω Χανιά και ξαναμπώ δυναμικά σε διατροφή και προπονήσεις. Είναι καλό γιατί όταν θα έχω διανυκτέρευση ή έξοδο θα χρησιμοποιώ σακούλες και δε θα λερώνω διάφορα σκεύη. Δε θα γκρινιάζει κι η μάνα μου...

    ΧΑΧΑΧΑΧΑ

    Περίπου πόση ώρα θέλει μέσα στο φούρνο;! Μπορώ να βάλω και το ρύζι;!
    Καλώς τον Χανιώτη Δεν έχω δοκιμάσει να βάλω μέσα ρύζι αλλά υποθέτω πως θα ψήνεται μια χαρά αρκεί να βάλεις ανάλογη δοσολογία νερού, θα το δοκιμάσω με ρύζι και θα σας γράψω αποτελέσματα! Πχ 1 κούπα ρύζι 2 κούπες νερό απλά αν βάλεις καστανό ρύζι καλό είναι να το αφήσεις για μια ώρα σε μια λεκανίτσα με νερό και 2 φυλλαράκια δάφνης και πιπέρι για μαλακώσει και να πάρει άρωμα, εγώ έτσι το προετοιμάζω. Το μαγείρεμα με την σακούλα με έχει σώσει απο τρίψιμο ταψιών κτλ κτλ θα σε βολέψει! Τώρα για τον χρόνο ψησίματος εγώ το βάζω στους 180-200 βαθμούς max για μισή ώρα! (σε προθερμασμένο φούρνο-αερόθερμο) και είναι έτοιμο και βγαίνει απίστευτα μαλακό και γευστικό (εκτός απο λαδάκι και μπαχαρικά θέλει και ελάααααααααχιστο νερό σε περίπτωση που δοκιμάσεις σκέτο το κοτόπουλο με λαχανικά).

  9. #39
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    Θα περιμένω να κάνεις εσύ το πείραμα με το ρύζι και να γράψεις αποτέλεσματα :P

    Όχι πώς το μαγείρεμα του ρυζιού είναι πολύ σπουδαία υπόθεση, αλλά στον περιορισμένο χρόνο που θα έχω θα μου λύσει τα χέρια.

    Α, και ΟΚ, το ξέχασα ο γάιδαρος, καλή πιτυχία στη προσπάθειά σου!!!
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

  10. #40
    Senior Bodybuilder SadeAdu's Avatar
    Join Date
    08-02-12
    Location
    Keratsini
    Posts
    1,812

    Default

    Quote Originally Posted by Mazda 6 View Post
    Θα περιμένω να κάνεις εσύ το πείραμα με το ρύζι και να γράψεις αποτέλεσματα :P

    Όχι πώς το μαγείρεμα του ρυζιού είναι πολύ σπουδαία υπόθεση, αλλά στον περιορισμένο χρόνο που θα έχω θα μου λύσει τα χέρια.

    Α, και ΟΚ, το ξέχασα ο γάιδαρος, καλή πιτυχία στη προσπάθειά σου!!!
    Σωστός σωστός ας κάνω εγώ ο πείραμα και θα ποστάρω και φώτο με τα αποτελέσματα να δούμε τι ψάρια θα πιάσουμε. Ευχαριστώ πολύ να σαι καλά!

  11. #41
    Pumping Iron mairh's Avatar
    Join Date
    14-08-12
    Location
    thessaloniki
    Posts
    497

    Default

    Το σακουλοκοτόπουλο μαγειρεύτηκε με επιτυχία και φαγώθηκε με λαιμαργία!!!

  12. #42
    Senior Bodybuilder SadeAdu's Avatar
    Join Date
    08-02-12
    Location
    Keratsini
    Posts
    1,812

    Default

    Quote Originally Posted by mairh View Post
    Το σακουλοκοτόπουλο μαγειρεύτηκε με επιτυχία και φαγώθηκε με λαιμαργία!!!
    Ολεεε! Πολύ χαίρομαι...αύριο θα ποστάρω και την έμπνευση του Σταύρου για το "ρύζι στην σακούλα" και με φώτο γιατί τώρα δεν προλαβαίνω...έχει γυμναστική και μετά επίσκεψη σαν τον Βέγγο! Πάντως η εγχείρηση έγινε...ο ασθενής επιβίωσε.... και χαίρει άκρας υγείας! Αναλυτική γνωμάτευση αύριο!

  13. #43
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    12-10-04
    Location
    Ζεφιρυ City, Greece.
    Posts
    881

    Default

    Παω να αγορασω σακουλες ΤΩΡΑ αν και το εχω ξανακανει αλλα με μοσχαρι πουαλιος γινεται ξηρο

  14. #44
    Senior Bodybuilder SadeAdu's Avatar
    Join Date
    08-02-12
    Location
    Keratsini
    Posts
    1,812

    Default

    Quote Originally Posted by mrkaza View Post
    Παω να αγορασω σακουλες ΤΩΡΑ αν και το εχω ξανακανει αλλα με μοσχαρι πουαλιος γινεται ξηρο
    Δεν το περίμενα η σακούλα να είναι τόσο βολική τελικά...τώρα θα ποστάρω και ρύζι στην σακούλα! Θα πρέπει να επικοινωνήσουμε με την Sanitas να γίνει χορηγός στο bodybuilders.gr!

  15. #45
    Senior Bodybuilder SadeAdu's Avatar
    Join Date
    08-02-12
    Location
    Keratsini
    Posts
    1,812

    Default

    Quote Originally Posted by Mazda 6 View Post
    Θα περιμένω να κάνεις εσύ το πείραμα με το ρύζι και να γράψεις αποτέλεσματα :P
    Μετά απο την έμπνευση του Σταύρου για ρύζι στην σακούλα !!! (σου ανήκουν και τα πνευματικά δικαιώματα-ιδέα :P)...ήρθε και η εκτέλεση (ευτυχώς όχι με την κυριολεκτική έννοια)!

    Καστανό ρύζι στην σακούλα
    =====================
    2 κούπες καστανό ρύζι
    4 κούπες ζεστό νερό
    Ανάμεικτα λαχανικά (προαιρετικά)
    1 κονσέρβα μανιτάρια (προαιρετικά)
    2 κύβοι knorr λαχανικών ή κότας (πάλι προαιρετικά:P)

    Εκτέλεση:
    Ξεπλένουμε καλά το καστανό ρύζι, τα ανάμεικτα λαχανικά και τα μανιτάρια (αφού τα ψιλοκόψουμε). Ζεσταίνουμε 4 κούπες νερό και διαλύουμε στο ζεστό νερό 2 κύβους knorr. Ανακατεύουμε το καστανό ρύζι με τα λαχανικά και τα μανιτάρια, τα βάζουμε στην σακούλα και τοποθετούμε την σακούλα σε ένα ταψάκι φούρνου. Ρίχνουμε το νερό μέσα στην σακούλα με το ρύζι και τα λαχανικά και κλείνουμε καλά την σακούλα με το συρματάκι. Με μια οδοντογλυφίδα στο πάνω μέρος της σακούλας κάνουμε 3 τρυπούλες και βάζουμε το ταψί με την σακούλα σε προθερμασμένο φούρνο στους 200 βαθμούς (πάνω κάτω) για 1 ώρα. Μόλις δούμε οτι ήπιε το νερό είναι έτοιμο.

    Παρατηρήσεις
    --------------
    1) Βάζετε όσο ρύζι θέλετε να μαγειρέψετε την φορά αρκεί η δοσολογία να αντιστοιχεί σε 1 κούπα ρύζι 2 νερό. Έγω κάνω πολύ γιατί κάνουμε 3 διατροφή και όπως το βλέπω σε λίγο θα κάνουν και οι υπόλοιποι στο σπίτι...γλυκάθηκαν!
    2) Λαχανικά μανιτάρια κύβοι knorr κτλ μπορείτε να τα αφαιρέσετε χωρίς να αλλάξει τπτ ότι προτιμά ο καθένας απλά εμένα μαρέσει έτσι και με τους κύβους γίνεται νόστιμο χωρίς καθόλου έξτρα μπαχαρικά, λάδι, αλάτι κτλ κτλ
    3) Δεν θα συνιστούσα να μαγευρευτεί σε μία σακούλα με το κοτόπουλο γιατί το κοτόπουλο βγάζει και απο μόνο του υγρά όταν ψήνεται στην σακούλα υπάρχει κίνδυνος μέχρι να ψηθούν και ρύζι και κοτόπουλο...το ρύζι να γίνει λαπάς και όχι σπυρωτό! Για οικονομία χρόνου-ρεύματος μπορεί απλά να μπούν 2 σακούλες σε ένα ταψί, μία με το κοτόπουλο και μία με το ρύζι.
    4) Με αυτή την δοσολογία νερό-ρύζι, το ρύζι βγαίνει σπυρωτό...αν κάποιος το προτιμά πιο μαλακό πιλάφι style :P απλά βάζει ανα 1 κούπα ρύζι 3 κούπες νερό.
    5) Α και ξέχασα βγήκε πεντανόστιμο!
    Attached Images Attached Images

  16. #46
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    Miam miam...!!! Kερατσινι ειπες ε ???
    Πουσε Μπαρμα Σταθη να δεις ομορφιες.
    Η τεστοστερονη εφταιγε για ολα ......αγαπη μου !!!

  17. #47
    Pumping Iron mairh's Avatar
    Join Date
    14-08-12
    Location
    thessaloniki
    Posts
    497

    Default

    Δίνε ιδέες!!!

  18. #48
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,861

    Default

    Μπράβο, σ'ευχαριστούμε πολύ για τις ιδέες και την εκτέλεση!! Η μόνη ένσταση είναι οι κύβοι, δεν τους πάω με τίποτα.. πάρα πολύ αλάτι και συντηρητικά.

  19. #49
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    12-10-04
    Location
    Ζεφιρυ City, Greece.
    Posts
    881

    Default

    Εγώ προτείνω την δημιουργία τοπικ με όνομα οι συνταγές της SadeAdu ώστε να είναι μαζεμένες και το log σου καθαρό :) ώστε να μην χαθούν στο πέρασμα του χρόνου .

  20. #50
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    Η συνταγή θα γίνει ίδια, αλλά χωρίς τους κύβους και τα λαχανικά!!! Θα βάλω λίγο κάρυ και ταμπάσκο!!!

    Άντε καλή μου επιτυχία!!!

    ΧΑΧΑΧΑΧΑ
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

  21. #51
    Senior Bodybuilder SadeAdu's Avatar
    Join Date
    08-02-12
    Location
    Keratsini
    Posts
    1,812

    Default

    Quote Originally Posted by Kardoula View Post
    Μπράβο, σ'ευχαριστούμε πολύ για τις ιδέες και την εκτέλεση!! Η μόνη ένσταση είναι οι κύβοι, δεν τους πάω με τίποτα.. πάρα πολύ αλάτι και συντηρητικά.
    Ωχχχ δεν ξαναβάζω κύβουςςςςςς!!!! Η εκτέλεση δική μου η ιδέα του Σταύρου μην του φάω και τα πνευματικά δικαιώματα :P

  22. #52
    Senior Bodybuilder SadeAdu's Avatar
    Join Date
    08-02-12
    Location
    Keratsini
    Posts
    1,812

    Default

    Quote Originally Posted by Mazda 6 View Post
    Η συνταγή θα γίνει ίδια, αλλά χωρίς τους κύβους και τα λαχανικά!!! Θα βάλω λίγο κάρυ και ταμπάσκο!!!

    Άντε καλή μου επιτυχία!!!

    ΧΑΧΑΧΑΧΑ
    Δοκίμασε το και πες μας αν σου άρεσε! Αυτοί οι κύβοι τελικά δεν το περίμενα να ναι "αμαρτωλοί"...έπρεπε να το περιμένω ότι νόστιμο και ωραίο είναι και "απαγορευτικό"!

  23. #53
    Senior Bodybuilder SadeAdu's Avatar
    Join Date
    08-02-12
    Location
    Keratsini
    Posts
    1,812

    Default

    Quote Originally Posted by mrkaza View Post
    Εγώ προτείνω την δημιουργία τοπικ με όνομα οι συνταγές της SadeAdu ώστε να είναι μαζεμένες και το log σου καθαρό :) ώστε να μην χαθούν στο πέρασμα του χρόνου .
    Προς το παρόν τρώω συγκεκριμένα πράγματα...αλλά άμα αρχίσω log με συνταγές επειδή έχω θέμα με την μαγειρική το βλέπω να τρώω ban εφόρου ζωής απο το forum...αλλά για υγιεινά φαγητά κάντε μου τις προτάσεις σας θα βάλω και εγώ την φαντασία μου και κάτι θα κάνουμε! Εγώ και ο Μαμαλάκης συνάδελφοι ένα πράγμα!

  24. #54
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,861

    Default

    Quote Originally Posted by SadeAdu View Post
    έπρεπε να το περιμένω ότι νόστιμο και ωραίο είναι και "απαγορευτικό"!
    Δεν είναι απαραίτητο αυτό. Σίγουρα ένα γεύμα είναι πιο νοστιμο αν έχει κύβο ή βούτυρο γάλακτος ή κάποιο άλλο "παχυντικό" πρόσθετο, αλλά υπάρχουν τοσα μυρωδικά που μπορούμε να βάλουμε στη θέση τους. Κάρυ, λεμόνι, ρίγανη, μοσχοκάρυδο, σκόρδο, κρεμμύδι (δεν συνεχίζω τη λίστα γιατί μου τρέχουν τα σάλια )

  25. #55
    Senior Bodybuilder SadeAdu's Avatar
    Join Date
    08-02-12
    Location
    Keratsini
    Posts
    1,812

    Default

    Καλημέρα :) Μιας και σήμερα είναι off day γενικά δουλειά γυμναστική κτλ λέω να ποστάρω τι έκανα την προηγούμενη εβδομάδα απο θέμα γυμναστικής. Όπως έχω αναφέρει έχω ξεκινήσει ένα πρόγραμμα στο σπίτι το P90X το οποίο μπορώ να πώ είναι πολύ απαιτητικό και αρκετά δύσκολο αλλά μαρέσει και θα το συνεχίσω.

    Δευτέρα: Στήθος - Πλάτη
    (κάποιες απο τις ασκήσεις που απαιτούσαν μπάρα πχ pull ups δεν τις κάναμε με τα αδέλφια μου γιατί δεν έχουμε μπάρα και κάναμε εναλλακτικά ασκήσεις χεριών)

    Τρίτη: Plyometrics
    (θάνατος no1)

    Τετάρτη: Kempo
    (συνδιασμός ασκήσεων με μπουνιές κλωτσιές και ότι άλλο βάλει ο νούς σας - ότι πρέπει για εκτόνωση)

    Πέμπτη: Πόδια κυρίως και λίγες ασκήσεις για τρικέφαλα δικέφαλα και πλάτη

    Παρασκευή: Cardio
    (θάνατος no2)

    Παρατηρήσεις:
    ===========
    1) Όλα τα προγράμματα έχουν διάρκεια 1ας ώρας
    2) Είμαι πιασμένη παντού...παντού όμως...μόνο τα αυτιά και τα μαλλιά μου δεν πονάνε :P
    3) To μόνο "αρνητικό" είναι οτι κάααααααθε μα κάθε φορά γίνομαι παπί και θέλει κάθε μέρα λούσιμο ΚΑΙ τα μαλλιά και άντε μετά μπιστολάκι για την επόμενη μέρα...και όταν είναι και 11 το βράδυ και μετά απο αερόβια πφφφ...τα κορίτσια θα με καταλάβoυν!
    4) Τα χέρια μου είναι το πιο αδύναμο σημείο στο σώμα μου, ένα βρεφάκι έχει πιο δυνατά χέρια...στα push ups μιλάμε είμαι για γέλια και για κλάμματα συνάμα!

    Η Παρασκευή στην δουλειά ήταν βασανιστήριο! Κάθε όροφος και απο έναν Δημήτρη...απο το πρωί παρέλαση γλυκά, mini cheese cake, ταρτάκια, γκοφρετάκια και το μεσημεριανό αποκορύφωμα κέρασμα πίτσες σε όλους τους ορόφους...τα πάθη του Χριστού πέρασα αλλααα στάθηκα στο ύψος μου ρυζάκι κοτόπουλο και αντίσταση στους πειρασμούς! Οι συνάδελφοι μου μέσα στην χαρά και την ευτυχία...με βάζουν και παίρνω γλυκά ξέροντας οτι δεν θα τα φάω και τα τρώνε εκείνοι μην χάσουν το έξτρα μερίδιο χαχααχχα :P

  26. #56
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,861

    Default

    3) To μόνο "αρνητικό" είναι οτι κάααααααθε μα κάθε φορά γίνομαι παπί και θέλει κάθε μέρα λούσιμο ΚΑΙ τα μαλλιά και άντε μετά μπιστολάκι για την επόμενη μέρα...και όταν είναι και 11 το βράδυ και μετά απο αερόβια πφφφ...τα κορίτσια θα με καταλάβoυν!
    Ειδικά το καλοκαίρι μου ερχόταν να κουρευτώ γουλί μόνο και μόνο γι'αυτό! Κάθε μέρα λούσιμο και το μαλλί λίγδα




    Η Παρασκευή στην δουλειά ήταν βασανιστήριο! Κάθε όροφος και απο έναν Δημήτρη...απο το πρωί παρέλαση γλυκά, mini cheese cake, ταρτάκια, γκοφρετάκια και το μεσημεριανό αποκορύφωμα κέρασμα πίτσες σε όλους τους ορόφους...τα πάθη του Χριστού πέρασα αλλααα στάθηκα στο ύψος μου ρυζάκι κοτόπουλο και αντίσταση στους πειρασμούς! Οι συνάδελφοι μου μέσα στην χαρά και την ευτυχία...με βάζουν και παίρνω γλυκά ξέροντας οτι δεν θα τα φάω και τα τρώνε εκείνοι μην χάσουν το έξτρα μερίδιο χαχααχχα :P

    Τι μου θύμησες.. στην παλιά μου δουλειά, όταν κάποιος ερχοταν να κεράσει, ούτε καν πέρναγε από μένα, με προσπερνουσε λες και ήμουν αόρατη, χαχαχα

  27. #57
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    Ναι αλλα μολις περασε το πιτσογλυκοτσουναμι ..ποσο ομορφα αισθανθηκες που δεν υπεκυψες στις αδυναμιες σου ....!!!!!!
    Τοση ωρα προσπαθω να προβαλω στο μυαλο μου την εικονα της κλωτσοπατιναδας μεσα στο σαλονι.???
    Η τεστοστερονη εφταιγε για ολα ......αγαπη μου !!!

  28. #58
    Senior Bodybuilder SadeAdu's Avatar
    Join Date
    08-02-12
    Location
    Keratsini
    Posts
    1,812

    Default

    Quote Originally Posted by tsourekas View Post
    Ναι αλλα μολις περασε το πιτσογλυκοτσουναμι ..ποσο ομορφα αισθανθηκες που δεν υπεκυψες στις αδυναμιες σου ....!!!!!!
    Τοση ωρα προσπαθω να προβαλω στο μυαλο μου την εικονα της κλωτσοπατιναδας μεσα στο σαλονι.???
    Ναι ναι μετά το πιτσογλυκοτσουνάμι ένιωθα τέλεια!! Τώρα όσον αφορά την κλωτσοπατινάδα στο σαλόνι δεν μπορείς να φανταστείς...εγώ η αδερφή μου και ο αδερφός μου 3 άτομα σε μαξ 10 τμ...έπος...προς το παρόν μελανιές απο μπουνιές και κλωτσιές ξανάστροφες στην προσπάθεια εκτέλεσης των ασκήσεων σε τόσο περιορισμένο χώρο δεν έχουμε βγάλει...τώρα που ψήνουμε και τον άλλο μου αδερφό να κάνει...άσε θα είναι μονόδρομος το αδυνάτισμα γιατί δεν θα χωράμε και για πρακτικούς λόγους αχχαχαχα :P Εκτός αν πετάξουμε όλα τα έπιπλα και κοιμούνται τα αγόρια στο πάτωμα...είναι και αυτό μια λύση!

  29. #59

    Join Date
    22-10-12
    Location
    Αθηνα
    Posts
    2,500

    Default

    Καλησπερα ,αυτο το Kembo ,ευχαριστως θα το μαθαινα...ποτε δεν ξερεις που θα χρειαστει!!

    Πολλα μπραβο για την εγκρατεια σου!!

  30. #60
    Senior Bodybuilder SadeAdu's Avatar
    Join Date
    08-02-12
    Location
    Keratsini
    Posts
    1,812

    Default

    Quote Originally Posted by Marvin View Post
    Καλησπερα ,αυτο το Kembo ,ευχαριστως θα το μαθαινα...ποτε δεν ξερεις που θα χρειαστει!!

    Πολλα μπραβο για την εγκρατεια σου!!
    Σε ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια! Το προσπαθώ το προσπαθώ όσο μπορώ καλύτερα, εύχομαι με τον καιρό το αποτέλεσμα να με ανταμείψει (αργά και σταθερά) και μετά θα σας φτιάξω για την ψυχολογική υποστήριξη όσα ταψιά cheese cake λαχταράει η ψυχή σας...σε cheat day εννοείται...μην νομίζετε οτι σας ωθώ στον δρόμο της ακολασίας!


 
Page 2 of 64 FirstFirst 1234561252 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •