Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 4 of 64 FirstFirst 123456781454 ... LastLast
Results 91 to 120 of 1919

Thread: SadeAdu's - Log

  1. #91
    Pumping Iron nastasia's Avatar
    Join Date
    03-12-10
    Posts
    280

    Default

    Quote Originally Posted by SadeAdu View Post
    Δευτέρα: Πόδια και κάποιες ασκήσεις για πλάτη

    Τρίτη: Plyometrics

    Τετάρτη: Χέρια-Στήθος και λίγες για ώμους

    Πέμπτη: Cardio

    Παρασκευή: Cardio

    Παρατηρήσεις:
    ===========

    1) Κακή επιλογή τα Plyometrics την Τρίτη μετά τα πόδια...την Τετάρτη σερνόμουνα!
    2) Ακόμα είναι πιασμένα τα χέρια μου και το στήθος απο την Τετάρτη
    3) Χωρίς να έχω κάνει ούτε μισό κοιλιακό πονάνε οι κοιλιακοί μου!!Μάλλον απο τα Plyometrics και το cardio??
    4) Τελικά το Cardio είναι το αγαπημένο μου πρόγραμμα! α) με κουράζει απίστευτα αλλά πραγματικά νιώθω οτι κάνει δουλειά β) γίνομαι παπί απο τον ιδρώτα γ) είναι συνδιασμός ασκήσεων έχει και plyometrics και core exercises και kempo(αυτό με τις μπουνιές κλωτσιές που λέγαμε?? ε αυτό)

    Αύριο θα πρέπει να γίνω "ξινή" και να αρχίσω τα ευχαριστώ ευχαριστώ δεν θέλω κάνω διατροφή blah blah blah...είναι τα 1α γεννέθλια του γιού της κολλητής μου και δεν το μπορώ να με πιέζουν και να επιμένουν και το ξέρω απο τώρα τι θα γίνει...είναι και η κολλητή μου ο θηλυκός Master chef...δράματα θα έχουμε πάλι αύριο! Με κουράζει αλλά τι να κάνουμε προτιμώ να χαλάω "σάλιο" για να εξηγώ..παρά για να τρώω :P
    αν δεν εχεις ορεξη να εξηγεις και να το κανεις γενικα θεμα, λες με ποναει το στομαχι μου και δε μπορω να φαω. αν πεις κανω διαιτα τη πατησες στανταρ, θα ακουσεις ενα καρο μπουρδες, ιδιως απο κατι θειτσες. "φαε κατι, τοσο κοπο εκανα, εχεις αδυνατισεις πολυ, και αυριο ημερα ειναι για διαιτα, και αν εισαι εγκυος η θηλαζεις τοτε ουυυ μπουρδες στο τετραγωνο, τρως για δυο κτλ", μη χαλας τζαμπα το σαλιο σου.

  2. #92
    Senior Bodybuilder SadeAdu's Avatar
    Join Date
    08-02-12
    Location
    Keratsini
    Posts
    1,812

    Default

    Quote Originally Posted by Marvin View Post
    Φφφφφ τι ειπες τωρα..χαλβας και παστελι λατρεμενα!!!!Ανετα κανω τσιτ μονο με αυτα.Εδω που τα λεμε θα επρεπε να επιβραβευσεις τον εαυτο σου με μια μεριδα χαλβα,αν βεβαια πιστευεις οτι το ελεγχεις,για τον κοπο που εχεις κανει ολον αυτο τον καιρο.Θα σου κανει καλο και στην ψυχολογια αλλα θα σταματησεις και να το σκεφτεσαι.Ειπαμε ομως μονο αν νιωθεις οτι θα φας τοσο οσο θα σε κανει να μην το μετανιωσεις!!!
    Νίκη μου με τα χίλια ζόρια κρατιόμουνα αλλά απο την άλλη σκέφτομαι πως θα επιβραβεύσω τον εαυτό μου μόνο όταν αρχίσω να βλέπω πολύ μεγάλες αλλαγές στο σώμα μου είναι να μην με πιάσει το πείσμα γιατί αμα με πιάσει...και τώρα με έχει πιάσει οπότε σκέφτομαι όταν πατήσω τα 2 πεντάρια να κάνω ένα cheat! Στο τέλος του μήνα θα ξαναπατήσω στην ζυγαριά και θα σας έχω νέα :P τα 2 πεντάρια όπως το υπολογίζω θα τάχω αρχές Γενάρη οπότε έχουμε μέλλον ακόμη ε?

  3. #93
    Senior Bodybuilder SadeAdu's Avatar
    Join Date
    08-02-12
    Location
    Keratsini
    Posts
    1,812

    Default

    Quote Originally Posted by nastasia View Post
    αν δεν εχεις ορεξη να εξηγεις και να το κανεις γενικα θεμα, λες με ποναει το στομαχι μου και δε μπορω να φαω. αν πεις κανω διαιτα τη πατησες στανταρ, θα ακουσεις ενα καρο μπουρδες, ιδιως απο κατι θειτσες. "φαε κατι, τοσο κοπο εκανα, εχεις αδυνατισεις πολυ, και αυριο ημερα ειναι για διαιτα, και αν εισαι εγκυος η θηλαζεις τοτε ουυυ μπουρδες στο τετραγωνο, τρως για δυο κτλ", μη χαλας τζαμπα το σαλιο σου.
    Καλώς την nastasia :) Ασε άσε φαντάζομαι όπως όλοι μας και εγώ έχω ακούσει διάφορα (και που είσαι ακόμα είναι νωρίς είμαι φρέσκια) το πιο πρόσφατο στην δουλειά :

    Συνάδελφος Α : "Τόσες φορές που τρώς βλέπεις αποτέλεσμα? και η γυναίκα μου όλο λέει για μικρά συχνά γεύματα αλλά όλο και στρουμπουλεύει"

    Αμέσως μετά Συνάδελφος Β: "καλά ναι σίγουρα αυτά είναι για 2-3 μήνες και μετά τέλος τα ξαναπαίρνεις δεν χάνεις έτσι κιλά!"

    Τώρα για τις σοκολάτες-μπισκότα-κουλούρια-(δεν τελειώνει η λίστα)...κυκλοφορεί στο γραφείο δεν το συζητάμε! Απλά το κακό είναι πως για λόγους που δεν μπορώ να κατανοήσω επειδή είναι έξω απο την δική μου σφαίρα "λειτουργίας-αντιμετώπισης", η πλειοψηφία ξυνίζει να βλέπει κάποιον-α να προσπαθεί για το καλύτερο και η αρχική αντίδραση είναι η ακύρωση της προσπάθειας σου-το κουτσομπολιό και η ισοπέδωση. Πως μου την δίνουν οι κομπλεξικοί άνθρωποι δεν μπορείτε να το διανοηθείτε δεν μπορείς να τους πιάσεις πουθενά!

    Το όμορφο-καλό-δύσκολο-σύνθετο-αρμονικό (ότι και αν είναι αυτό) πάντα το θαυμάζω και το επαινώ ακόμα και αν αδυνατώ για τους χι ψι λόγους να το προσεγγίσω γιατί αυτό θα με κάνει να φτάσω ένα βήμα παραπέρα και να βγώ απο την γυάλα μου!

  4. #94
    Pumping Iron nastasia's Avatar
    Join Date
    03-12-10
    Posts
    280

    Default

    Quote Originally Posted by SadeAdu View Post
    Καλώς την nastasia :) Ασε άσε φαντάζομαι όπως όλοι μας και εγώ έχω ακούσει διάφορα (και που είσαι ακόμα είναι νωρίς είμαι φρέσκια) το πιο πρόσφατο στην δουλειά :

    Συνάδελφος Α : "Τόσες φορές που τρώς βλέπεις αποτέλεσμα? και η γυναίκα μου όλο λέει για μικρά συχνά γεύματα αλλά όλο και στρουμπουλεύει"

    Αμέσως μετά Συνάδελφος Β: "καλά ναι σίγουρα αυτά είναι για 2-3 μήνες και μετά τέλος τα ξαναπαίρνεις δεν χάνεις έτσι κιλά!"

    Τώρα για τις σοκολάτες-μπισκότα-κουλούρια-(δεν τελειώνει η λίστα)...κυκλοφορεί στο γραφείο δεν το συζητάμε! Απλά το κακό είναι πως για λόγους που δεν μπορώ να κατανοήσω επειδή είναι έξω απο την δική μου σφαίρα "λειτουργίας-αντιμετώπισης", η πλειοψηφία ξυνίζει να βλέπει κάποιον-α να προσπαθεί για το καλύτερο και η αρχική αντίδραση είναι η ακύρωση της προσπάθειας σου-το κουτσομπολιό και η ισοπέδωση. Πως μου την δίνουν οι κομπλεξικοί άνθρωποι δεν μπορείτε να το διανοηθείτε δεν μπορείς να τους πιάσεις πουθενά!

    Το όμορφο-καλό-δύσκολο-σύνθετο-αρμονικό (ότι και αν είναι αυτό) πάντα το θαυμάζω και το επαινώ ακόμα και αν αδυνατώ για τους χι ψι λόγους να το προσεγγίσω γιατί αυτό θα με κάνει να φτάσω ένα βήμα παραπέρα και να βγώ απο την γυάλα μου!
    ο καθενας το κοντο του και το μακρυ του, ασε εγω οταν γυρισω δουλεια θα πω το παραμυθι πως παρουσιασα προδιαβητη στην εγκυμοσυνη - που ειναι αληθεια- αρα εχω προδιαθεση, αρα μου επιβαλλεται να τρωω συγκεκριμενα πραγματα σε συγκεκριμενες ωρες. εσυ πες πως εχεις χαμηλο αιματοκριτη και πρεπει να τρως λιγο και συχνα.
    μην εξηγεις σε ασχετους για διαιτες και διατροφες διοτι θα συγχιστεις. εγω ενα διαστημα απο τις πολλες λλαλλακιες που ακουγα στη δουλεια και τα νευρα μου ηταν οριακο φοραγα

  5. #95
    Pumping Iron mairh's Avatar
    Join Date
    14-08-12
    Location
    thessaloniki
    Posts
    497

    Default

    κορίτσια και μένα κάποιοι με κοιτάζουν σαν alien .
    Βγαίνουμε έξω : - μα καλά είναι δυνατόν να πίνεις σόδα;
    στη σχολη : -που πας με το ταπεράκι κοτζαμ γυναίκα?

    απλά δεν απάνταω
    the question isn't can you? IT'S WILL YOU?

  6. #96
    Pumping Iron nastasia's Avatar
    Join Date
    03-12-10
    Posts
    280

    Default

    Quote Originally Posted by mairh View Post
    κορίτσια και μένα κάποιοι με κοιτάζουν σαν alien .
    Βγαίνουμε έξω : - μα καλά είναι δυνατόν να πίνεις σόδα;
    στη σχολη : -που πας με το ταπεράκι κοτζαμ γυναίκα?

    απλά δεν απάνταω
    ναι μωρε απλα αν πεις οτι ειναι θεμα υγειας, συνηθως μαζευονται και κοβουν τις πολλες μπουρδες.

  7. #97
    Pumping Iron mairh's Avatar
    Join Date
    14-08-12
    Location
    thessaloniki
    Posts
    497

    Default

    για το ποτό βρήκα την δικαιολογία πως παλιότερα έκανα ένα άσχημο μεθύσι και εκτοτε το αποφεύγω
    the question isn't can you? IT'S WILL YOU?

  8. #98
    Senior Bodybuilder SadeAdu's Avatar
    Join Date
    08-02-12
    Location
    Keratsini
    Posts
    1,812

    Default

    Quote Originally Posted by nastasia View Post
    ο καθενας το κοντο του και το μακρυ του, ασε εγω οταν γυρισω δουλεια θα πω το παραμυθι πως παρουσιασα προδιαβητη στην εγκυμοσυνη - που ειναι αληθεια- αρα εχω προδιαθεση, αρα μου επιβαλλεται να τρωω συγκεκριμενα πραγματα σε συγκεκριμενες ωρες. εσυ πες πως εχεις χαμηλο αιματοκριτη και πρεπει να τρως λιγο και συχνα.
    μην εξηγεις σε ασχετους για διαιτες και διατροφες διοτι θα συγχιστεις. εγω ενα διαστημα απο τις πολλες λλαλλακιες που ακουγα στη δουλεια και τα νευρα μου ηταν οριακο φοραγα
    Χεχεχεε μακάρι να μπορούσα να βάλω και εγώ ακουστικά δεν φαντάζεσαι τι καλά θα ήταν!! Και εγώ "άσχετη" είμαι όσον αφορά την διατροφή και την γυμναστική αλλά τουλάχιστον ακούω και δεν έχω παρωπίδες ούτε δαιμονοποιώ το διαφορετικό...τέλος πάντων ας τους συνδέσουμε με Κάιρο τις καλύτερες "εξηγήσεις" θα τις δίνει απο μόνη της η εικόνα μας με την πάροδο του χρόνου πρώτα ο Θεός όλα θα γίνουν στην ώρα τους!

    Και με την ευκαιρία να σου ζήσει το παιδάκι σου πάντα γερό και δυνατό! Τώρα σκέφτομαι τις μαμάδες που εργάζονται, φροντίζουν το σπίτι-σύζυγο-παιδί και καταφέρνουν και βρίσκουν χρόνο για γυμναστική και διατροφή! Χαράς το κουράγιο σου !!! εμείς οι υπόλοιπες ούτε να παραπονιόμαστε πρέπει ούτε τίποτα θα πέσει κεραυνός να μας ΚΑΨΕΙ!!!!

  9. #99
    Senior Bodybuilder SadeAdu's Avatar
    Join Date
    08-02-12
    Location
    Keratsini
    Posts
    1,812

    Default

    Quote Originally Posted by mairh View Post
    για το ποτό βρήκα την δικαιολογία πως παλιότερα έκανα ένα άσχημο μεθύσι και εκτοτε το αποφεύγω
    Υπάρχει καλύτερη!! "Πίνω αντιβίωση!!" χααχχαχαα

  10. #100
    Pumping Iron nastasia's Avatar
    Join Date
    03-12-10
    Posts
    280

    Default

    Quote Originally Posted by SadeAdu View Post
    Υπάρχει καλύτερη!! "Πίνω αντιβίωση!!" χααχχαχαα
    χαχα εχω πιει εγω αντιβιωση ουυυυυ, αν και επειδη πια βγαινω μια στο τοσο πινω κανα τσιπουρακι. ευχαριστω και για τις ευχες σου.

  11. #101
    Senior Bodybuilder SadeAdu's Avatar
    Join Date
    08-02-12
    Location
    Keratsini
    Posts
    1,812

    Default

    Σήμερα έχει γεννέθλια η αδελφούλα μου και ΔΕΝ κάνει να φάω ούτε κουταλίτσα τούρτα φφφφφφ!!! Το κακό με τα περισσότερα γλυκά-τούρτες είναι πως δεν μυρίζουν...αποτέλεσμα? δεν μπορώ να πάω απο πάνω, να πάρω μια βαθιά εισπνοή-δόση όπως κάνω συχνά με τα απαγορευμένα φαγητά και να ηρεμίσει το "θηρίο" νομίζοντας οτι έχει φάει! Τον τελευταίο καιρό έχω ανεβάσει level στο skill οφθαλμόλουτρο σε λίγο καιρό θα απονείμω στον εαυτό μου και μετάλλιο "οφθαλμολουσίας"!

    Αναμένεται κατάληψη του "σπιτικού" γυμναστηρίου λόγω επικείμενων επισκέψεων οπότε η σημερινή γυμναστική θα γίνει μεταμεσονύχτια! Ελπίζω το μεταμεσονύχτιο cardio (μετά το σημερινό εργασιακό 11ωρο) να μην με στείλει στην αγκαλιά του λατρεμένου??? Κρατικού Νικαίας!! δεν ξέρω και αν εφημερεύει σήμερα! Δεν με χάλασε! ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΜΟΥ λοιπόν :P

    Όπα όπα το παίρνω πίσω το παράπονο...είπαμε υπάρχουν και μανούλες!

  12. #102

    Join Date
    22-10-12
    Location
    Αθηνα
    Posts
    2,500

    Default

    Να την χαιρεσαι την αδερφουλα,κουραγιο!!!!Μια ιδεα ειναι ολα, απλα μερικες φορες οπτικοποιουνται .....αλλα εμεις δεν μασαμε...μασαμε!!!

  13. #103
    Senior Bodybuilder SadeAdu's Avatar
    Join Date
    08-02-12
    Location
    Keratsini
    Posts
    1,812

    Default

    Δευτέρα: Πόδια

    Τρίτη: Cardio

    Τετάρτη: OFF

    Πέμπτη: Χέρια-Ώμους

    Παρασκευή: Plyometrics (μεταμεσονύκτιο)

    Σάββατο: Cardio

    Παρατηρήσεις:
    ===========

    1) Το πιάσιμο απο τα πόδια της Δευτέρας έκανε να μου περάσει σχεδόν 4 μέρες!
    2) Νιώθω μια μικρήηηηη ενοχλησούλα εσωτερικά στο αριστερό γόνατο
    3) Την Τετάρτη ήμουν μεταξύ φθοράς και αφθαρσίας δεν είχα κουράγιο για γυμναστική!
    4) Θα μειώσω τα off απο 2 (Σαββατοκύριακο) σε 1 (μόνο Κυριακή off) και θα κάνω το Σάββατο μια επιπλέον αερόβια!
    5) Note to self: πρέπει να ξεκλέψω χρόνο απο κάπου (άγνωστο απο που ακόμα) για να κοιμάμαι καμία ώρα παραπάνω...ο καθημερινός 5ωρος ύπνος και στις καλές μέρες 6ωρος με έχει σκοτώσει!
    6) Το επόμενο Σάββατο θα ανέβω στην ζυγαριά μετά απο 1,5 μήνα...ετοιμάζομαι για την μεγάλη ΑΝΑΤΡΟΠΗ!

  14. #104
    Pumping Iron mairh's Avatar
    Join Date
    14-08-12
    Location
    thessaloniki
    Posts
    497

    Default

    Αξιώθηκα να ακούσω Sade και ναι Μ Α Γ Ε Υ Τ Η Κ Α
    the question isn't can you? IT'S WILL YOU?

  15. #105
    Senior Bodybuilder SadeAdu's Avatar
    Join Date
    08-02-12
    Location
    Keratsini
    Posts
    1,812

    Default

    Quote Originally Posted by mairh View Post
    Αξιώθηκα να ακούσω Sade και ναι Μ Α Γ Ε Υ Τ Η Κ Α
    !!!!!!!! Με συγκινείς !!!!!!!!! Την λατρεύωωωω χααχχαχαχα Δεν είναι Η φωνή...Η μουσική...ΤΑ masterpieces? :):)

    Άντε ας ποστάρω τώρα το πρόγραμμα μου ( όποιος έβαλε το 75 posts rule για link θέλει παραδειγματική τιμωρία μεσαιωνικά βασανιστήρια!!!)

  16. #106
    Senior Bodybuilder SadeAdu's Avatar
    Join Date
    08-02-12
    Location
    Keratsini
    Posts
    1,812

    Default

    Λοιπόν έτσι για να έχετε μια ιδέα για το τι κάνω κάθε φορά θα βάλω links με το τι περιλαμβάνουν τα προγράμματα του p90x (τουλάχιστον αυτά που κάνω εγώ)

    ΠΟΔΙΑ : (http://www.jefit.com/routines/workou...e.php?id=1909#)
    (Όπου έχει "Back" εγώ κάνω με εναλλαγή α) squats με 15 κιλά μπάρα β) deadlift με 15 κιλά μπάρα γ) sumo squats με 10κιλο βαράκι)

    PLYOMETRICS : (http://www.jefit.com/routines/workou...se.php?id=3820)

    ΧΕΡΙΑ & ΠΛΑΤΗ : (http://www.jefit.com/routines/workou...se.php?id=3816)
    (Όπου έχει pull ups κάνω στήθος (κάθομαι με πλάτη στην μπάλα και κάνω ανοίγματα με τα βαράκια ή push ups). Όσο για τα diamond push ups δεν το συζητώ...και που τα σκέφτομαι πονάω)

    ΧΕΡΙΑ & ΩΜΟΙ : (http://www.jefit.com/routines/workou...se.php?id=3821)

    CARDIO : Κάνω copy paste τα πιο σημαντικά μην τυφλωθείτε απο το διάβασμα! (http://blog.charleslloydfitness.com/...rdio-x-review/)
    α) Υou go through a series of Sun Salutations, Runners Poses, Warrior one, Warrior two and Reverse Warrior.
    β) Kenpo X : 1) Ball Kicks 2) Hook/Uppercut/Side Kicks 3) Front & Back Knuckles/Ball Kick/Back Kick 4) Jab/Cross/Hook/Uppercut 5) Three Direction Kick
    γ) Ploymetrics : 1) Airborne Heisman 2) Swing Kick 3) Jump Shot 4) Tires 5) Wacky Jacks
    δ) Core Synergistics : 1) Squat X-Press 2) Steam Engine 3) Draya Roll 4) Squat Run 5) Superman/Banana

    Το Kempo δεν το γράφω γιατί αν και πολύ διασκεδαστική τύπου αερόβια δεν πιστεύω οτι μου είναι αρκετό. Ίσως το κάνω μέρες που δεν θα χω κουράγιο για τίποτα άλλο και θα θέλω να κάνω μια light αερόβια.
    Last edited by SadeAdu; 17-11-12 at 21:04.

  17. #107

    Join Date
    22-10-12
    Location
    Αθηνα
    Posts
    2,500

    Default

    Επανερχομαι το μεσημερι μετα το σχολασμα να τα μελετησω ενα ενα τα λιγκ σου.Καλημερα!!!

  18. #108
    Senior Bodybuilder SadeAdu's Avatar
    Join Date
    08-02-12
    Location
    Keratsini
    Posts
    1,812

    Default

    Quote Originally Posted by Marvin View Post
    Επανερχομαι το μεσημερι μετα το σχολασμα να τα μελετησω ενα ενα τα λιγκ σου.Καλημερα!!!
    Καλημέραααα :) ανυπομονώ να ακούσω τα αποτελέσματα της "μελέτης"!!!! Ευχαριστώωωω εκ των προτέρωωων για το ενδιαφέρον Νίκη μου!

  19. #109
    Senior Bodybuilder SadeAdu's Avatar
    Join Date
    08-02-12
    Location
    Keratsini
    Posts
    1,812

    Default

    Καλησπέρα και καλή εβδομάδα :)

    Η εβδομάδα ξεκίνησε με χαμένο γεύμα (το ξυνόμηλο) άντε καλή μου αρχή χαχχαχαχα και προβλέπεται μέσα στην εβδομάδα να χάσω και άλλα...στην δουλειά οι ταχύτητες αυτή την εβδομάδα θα είναι στο τέρμα προβλέπονται 11ωρα στην καλύτερη των περιπτώσεων...λόγω αδειούχων συναδέλφων...περαστικά μου λοιπόν! Το οτι τρώω τα υπόλοιπα γεύματα σαν γλάρος αμάσητα δεν το σχολιάζω φαντάζομαι θα το χετε κάνει οι περισσότεροι όταν δεν προλαβαίνετε να πάρετε ανάσα στην δουλειά. Πάω να κάνω τα πόδια της Δευτέρας γιατί αν δεν τα κάνω ΤΩΡΑ δεν θα τα κάνω ποτέ!

    ΥΓ Θέλω διακοπές...θέλω τζάκι κουβερτούλα κεράκια τσακ τσουκ ξυλαράκια που καίγονται....πολλά θέλω...προσγειώνομαι σε 3...2...1.

  20. #110
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    Aυτες η "μικροαναποδιες" σε διατροφη - γυμναστικη ειναι σταγονα στον ωκεανο απο τη στιγμη που κρατας μια συνεπεια σε βαθος χρονου !!!
    Να μη σου οτι ειναι "αυτες" που δινουν μια διαφορετικη νοτα σπαζοντας τη ρουτινα και μπορουμε και συνεχιζουμε
    Το υστερογραφο το προσυπογραφω χωρις προσγειωση , και προσθετω και τσιπουρακι γιατι το ξεχασες αθελα σου
    Η τεστοστερονη εφταιγε για ολα ......αγαπη μου !!!

  21. #111

    Join Date
    22-10-12
    Location
    Αθηνα
    Posts
    2,500

    Default

    Quote Originally Posted by SadeAdu View Post
    Καλημέραααα :) ανυπομονώ να ακούσω τα αποτελέσματα της "μελέτης"!!!! Ευχαριστώωωω εκ των προτέρωωων για το ενδιαφέρον Νίκη μου!
    Δεν θα πω ψεματα..μπερδευτηκα!!

  22. #112
    Senior Bodybuilder SadeAdu's Avatar
    Join Date
    08-02-12
    Location
    Keratsini
    Posts
    1,812

    Default

    Quote Originally Posted by tsourekas View Post
    Το υστερογραφο το προσυπογραφω χωρις προσγειωση , και προσθετω και τσιπουρακι γιατι το ξεχασες αθελα σου
    Χμμμ αντί για τσιπουράκι βάλε μια ρακή και είμαι μερικώς καλυμμένη! Αλλά μία εεε γιατί δεν είμαι γερό ποτήρι ζαλίζομαι και με σφηνάκι είμαι οικονομική συμφέρω!

  23. #113
    Senior Bodybuilder SadeAdu's Avatar
    Join Date
    08-02-12
    Location
    Keratsini
    Posts
    1,812

    Default

    Quote Originally Posted by Marvin View Post
    Δεν θα πω ψεματα..μπερδευτηκα!!
    Επειδή είπες θα μελετήσεις τα links γιαυτό το έγραψα χεχεεχεχ μην μου μπερδεύεσαι!

  24. #114
    Pumping Iron mairh's Avatar
    Join Date
    14-08-12
    Location
    thessaloniki
    Posts
    497

    Default

    κι εγώ χάθηκα λίγο
    the question isn't can you? IT'S WILL YOU?

  25. #115
    Senior Bodybuilder SadeAdu's Avatar
    Join Date
    08-02-12
    Location
    Keratsini
    Posts
    1,812

    Default

    Quote Originally Posted by mairh View Post
    κι εγώ χάθηκα λίγο
    Πως σας βραχυκύκλωσα έτσι βρε κορίτσια :P ??

    Έβαλα links με το τι ασκήσεις περιέχουν τα προγράμματα που κάνω για να έχετε μια ιδέα...είπε η Νίκη οτι θα τα "μελετήσει" και απάντησα εγώ "περιμένω τα αποτελέσματα της μελέτης" ελπίζω να σας ξεμπέρδεψα τώρα ε? ε? Μαίρη και εσύ ξανθούλα σαν και μας? :P

  26. #116
    Pumping Iron mairh's Avatar
    Join Date
    14-08-12
    Location
    thessaloniki
    Posts
    497

    Default

    Αν και φυσική ξανθιά είπα να τονίσω λίγο το μπλε μάτι με ένα σοκολατί !!!
    the question isn't can you? IT'S WILL YOU?

  27. #117
    Senior Bodybuilder SadeAdu's Avatar
    Join Date
    08-02-12
    Location
    Keratsini
    Posts
    1,812

    Default

    Quote Originally Posted by mairh View Post
    Αν και φυσική ξανθιά είπα να τονίσω λίγο το μπλε μάτι με ένα σοκολατί !!!
    Εεεε που θα πάει κάποια στιγμή θα ξαναγυρίσεις στην φυσική σου προδιάθεση...εγγύηση :P Μπλέ μάτι, σοκολατί μαλλί, στο άμεσο μέλλον κορμάρα...ήθελα να ήξερα πόσο μυωπία μπορεί να έχει αυτός ο μελαχρινός με το τατού?? Ποντάρω πάνω απο 7 βαθμούς!

  28. #118

    Join Date
    22-10-12
    Location
    Αθηνα
    Posts
    2,500

    Default

    ΟΟΟΟχι αυτο το καταλαβα,για τα αποτελεσματα,απλα οπως λεει και η Μαιρη,Μαιρουλα ,Μαριω ..Χαθηκα στη μεταφραση!!

  29. #119
    Pumping Iron mairh's Avatar
    Join Date
    14-08-12
    Location
    thessaloniki
    Posts
    497

    Default

    Quote Originally Posted by SadeAdu View Post
    Εεεε που θα πάει κάποια στιγμή θα ξαναγυρίσεις στην φυσική σου προδιάθεση...εγγύηση :P Μπλέ μάτι, σοκολατί μαλλί, στο άμεσο μέλλον κορμάρα...ήθελα να ήξερα πόσο μυωπία μπορεί να έχει αυτός ο μελαχρινός με το τατού?? Ποντάρω πάνω απο 7 βαθμούς!
    Πρόδωσα την αδελφότητα ...
    the question isn't can you? IT'S WILL YOU?

  30. #120
    Senior Bodybuilder SadeAdu's Avatar
    Join Date
    08-02-12
    Location
    Keratsini
    Posts
    1,812

    Default

    Και ΝΑΙ...ΜΗΝ πάτε να δείτε το Breaking Dawn 2...ακόμα "κλαίω" την αερόβια που έχασα για αυτή την σαχλαμάρα...


 
Page 4 of 64 FirstFirst 123456781454 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •