Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 7 of 64 FirstFirst ... 345678910111757 ... LastLast
Results 181 to 210 of 1919

Thread: SadeAdu's - Log

  1. #181
    Senior Bodybuilder SadeAdu's Avatar
    Join Date
    08-02-12
    Location
    Keratsini
    Posts
    1,812

    Default

    Καλησπέρα ;)

    Μόλις πριν 20 λεπτάκια τελείωσα προπόνηση πόδια για 2η φορά μέσα σε μία εβδομάδα και μπορώ να πώ πως οκ τα πήγα μια χαρά αρχίζει και συνηθίζει το σώμα μου την "καταπόνηση" χωρίς ιδιαίτερα προβλήματα...βέβαια αύριο θα σέρνομαι αλλά δεν πειράζει μπρός τα κάλλη τι είναι ο πόνος που λέει και ο σοφός λαός!

    Νίκο σε ευχαριστώ και πάλι πολύ για τις προτάσεις! Το βιντεάκι είναι πολύ πολύ πολύ προχωρημένο επίπεδο για την αφεντιά μου...προς το παρόν θα αρκεστώ στις light εκδοχές που πρότεινες γιατί αυτά που δείχνει στο βίντεο είναι πολύ hardcore για τα "καλαμποκάκια" που έχω στα δικέφαλα μου(λέμε τώρα δικέφαλα αχαχχααχ ότι υπάρχει εκεί τέλοσπαντων σε μορφή μυός)!!!

    Αααα και τελικά η πατάτα στο μεταπροπονητικό γεύμα δούλεψε μια χαρά...η κραυγή πείνας του στομαχιού μου σταμάτησε να ηχεί (προσωρινά ελπίζω και αμετάκλητα)...φιμώθηκε επιτυχώς!

  2. #182
    Senior Bodybuilder Leo 11's Avatar
    Join Date
    27-06-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    14,554

    Default

    τι κι αν σερνεσε βρε???περπατα με τα χερια...απλα περπατα...και οταν ξανανιωσεις τα ποδια...ξανακαντο...σιγα...σιγα...και μετα θα κυλαει μονο του...θα δεις...ολα στο μυαλο ειναι μικρη...ολα εκει ειναι...

    stay strong...!
    Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
    sanguine tuo...

  3. #183
    Senior Bodybuilder SadeAdu's Avatar
    Join Date
    08-02-12
    Location
    Keratsini
    Posts
    1,812

    Default

    Quote Originally Posted by Leo 11 View Post
    τι κι αν σερνεσε βρε???περπατα με τα χερια...απλα περπατα...και οταν ξανανιωσεις τα ποδια...ξανακαντο...σιγα...σιγα...και μετα θα κυλαει μονο του...θα δεις...ολα στο μυαλο ειναι μικρη...ολα εκει ειναι...

    stay strong...!
    Πρόσεχε τι μου προτείνεις γιατί αν πάρω λίγη δόση απο την τρέλα σου μιας και μου αρέσει να γυμνάζω τα πόδια μετά θα πετάξω τα τακούνια και θα κυκλοφορώ με μια μπάρα στην πλάτη...βήμα squat βήμα squat εν δυό βήμα squat

  4. #184
    Senior Bodybuilder Leo 11's Avatar
    Join Date
    27-06-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    14,554

    Default

    Quote Originally Posted by SadeAdu View Post
    Πρόσεχε τι μου προτείνεις γιατί αν πάρω λίγη δόση απο την τρέλα σου μιας και μου αρέσει να γυμνάζω τα πόδια μετά θα πετάξω τα τακούνια και θα κυκλοφορώ με μια μπάρα στην πλάτη...βήμα squat βήμα squat εν δυό βήμα squat
    ...ok...προτιμω τα τακουνια απανω σου...ασε για μενα την μπαρα! ντα??

    καληνυχτα!χεχεχχεε!!!!!

    τα σπας!!!!!
    Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
    sanguine tuo...

  5. #185
    Senior Bodybuilder DIVER's Avatar
    Join Date
    29-08-11
    Location
    Αθήνα-Νέα Ιωνία
    Posts
    8,865

    Default

    Quote Originally Posted by Leo 11 View Post
    ...ok...προτιμω τα τακουνια απανω σου...ασε για μενα την μπαρα! ντα??
    Χαχαχαχαχα, μου'ρθε η εικόνα του Λεό με ψιλοτάκουνα και έχω κατουρηθεί στα γέλια πρωινάτικα.....

  6. #186
    Senior Bodybuilder Leo 11's Avatar
    Join Date
    27-06-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    14,554

    Default

    Quote Originally Posted by DIVER1564 View Post
    Χαχαχαχαχα, μου'ρθε η εικόνα του Λεό με ψιλοτάκουνα και έχω κατουρηθεί στα γέλια πρωινάτικα.....

    ...τι γελας ρε????εχει κατι ωραια 45 size που μου πανε γαντι...το μυστικο ειναι η ισορροπια και ο αερας που πρεπει να εχεις!!!!χεχεχεχε
    Last edited by Leo 11; 14-12-12 at 09:15.
    Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
    sanguine tuo...

  7. #187

    Join Date
    22-10-12
    Location
    Αθηνα
    Posts
    2,500

    Default

    Σαντυ μεταξυ μας το να ''σερνεσαι'' μετα απο προπονηση ποδιων ειναι μεγαλη πορωση για την επομενη προπονηση τους!!Δωσε πονο και ακου το Λυκο Μου!!!

  8. #188
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    Quote Originally Posted by SadeAdu View Post
    Πρόσεχε τι μου προτείνεις γιατί αν πάρω λίγη δόση απο την τρέλα σου μιας και μου αρέσει να γυμνάζω τα πόδια μετά θα πετάξω τα τακούνια και θα κυκλοφορώ με μια μπάρα στην πλάτη...βήμα squat βήμα squat εν δυό βήμα squat
    Εεεε....καλα τωρα και συ !!!!....μη μας τριβελιζεις , μπορει ο Χαλβας - Τσουρεκι να ειναι ακρος δελεαστικα , αλλα και η εικονα κορασιδας κανοντας Σκουατ ΜΕ ΤΑΚΟΥΝΙ ...
    Η τεστοστερονη εφταιγε για ολα ......αγαπη μου !!!

  9. #189
    Senior Bodybuilder SadeAdu's Avatar
    Join Date
    08-02-12
    Location
    Keratsini
    Posts
    1,812

    Default

    Quote Originally Posted by Marvin View Post
    Σαντυ μεταξυ μας το να ''σερνεσαι'' μετα απο προπονηση ποδιων ειναι μεγαλη πορωση για την επομενη προπονηση τους!!Δωσε πονο και ακου το Λυκο Μου!!!
    Μαρέσει το Σάντυ που θυμίζει τον τυφώνα!! Κάπως έτσι πήγαινα σήμερα μια στον βορρά μια στον νότο ευθυγράμμιση καμία! Αλλά όντως είναι πόρωση!

    Quote Originally Posted by tsourekas View Post
    Εεεε....καλα τωρα και συ !!!!....μη μας τριβελιζεις , μπορει ο Χαλβας - Τσουρεκι να ειναι ακρος δελεαστικα , αλλα και η εικονα κορασιδας κανοντας Σκουατ ΜΕ ΤΑΚΟΥΝΙ ...
    Χχαχαχααχ είμαι σίγουρη πως πιο δελεαστικές είναι οι κορασίδες που ποστάρεις στις φώτο!!! Άμα είχαν και έναν χαλβά "αγκαλιά" για τις υπογλυκαιμίες θα ταν πιστευώ ότι πρέπει για τις παραπάνω φατσούλες!!

    Quote Originally Posted by DIVER1564 View Post
    Χαχαχαχαχα, μου'ρθε η εικόνα του Λεό με ψιλοτάκουνα και έχω κατουρηθεί στα γέλια πρωινάτικα.....
    Μααα τον αδικείς τον χριστιανό...η εικόνα που του ταιριάζει είναι στο βουνό για κυνήγι με -10 στον έναν ώμο το τουφέκι στον άλλο ώμο η μπάρα και την επόμενη να ποστάρει πως θα πάει γυμναστήριο γιατί θέλει να ξετινάξει ότι απόθεμα ενέργειας του έχει απομείνει...και εμείς να χτυπάμε τα lexotanil για να συνέλθουμε!

  10. #190
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,861

    Default

    Bρε συ κούκλα μου, συγνώμη αν το χες αναφέρει και εγώ δεν το χω δει, αλλά επειδή έχω μπερδευτεί.. ποιο είναι το όνομά σου; Σόρρυ για το οφφ τόπικ.

  11. #191
    Senior Bodybuilder SadeAdu's Avatar
    Join Date
    08-02-12
    Location
    Keratsini
    Posts
    1,812

    Default

    Quote Originally Posted by Kardoula View Post
    Bρε συ κούκλα μου, συγνώμη αν το χες αναφέρει και εγώ δεν το χω δει, αλλά επειδή έχω μπερδευτεί.. ποιο είναι το όνομά σου; Σόρρυ για το οφφ τόπικ.
    Μάντη με λένε Ειρηνάκι μου (το καλλιτεχνικό δηλαδή χαχαχαχ)! Στην κολυμπήθρα ο παπάς φώναξε Αδαμαντία! (Ναι ναι ενώ όλα τα άλλα που γράφω εγώ εδώ είναι όλα ΟΝ TOPIC!! Εκφραστείτε ελεύθεραααα!!)

  12. #192
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,861

    Default

    A πα πα ντρέπομαι γιατί όντως το χες πει αλλά ένα μυαλό χειμώνα καλοκαίρι τι να πρωτοπρολάβει να θυμηθεί.. Μη δίνεις σημασία, μπορεί αργότερα να σε ξαναρωτήσω



    Quote Originally Posted by SadeAdu View Post

    Αααα και τελικά η πατάτα στο μεταπροπονητικό γεύμα δούλεψε μια χαρά...η κραυγή πείνας του στομαχιού μου σταμάτησε να ηχεί (προσωρινά ελπίζω και αμετάκλητα)...φιμώθηκε επιτυχώς!










    (οκ το σωσα το οφφ τόπικ )

  13. #193
    Senior Bodybuilder SadeAdu's Avatar
    Join Date
    08-02-12
    Location
    Keratsini
    Posts
    1,812

    Default

    Δευτέρα: Πόδια

    Τρίτη: OFF

    Τετάρτη: Cardio

    Πέμπτη: Πόδια

    Παρασκευή: OFF

    Σάββατο: OFF και κραιπάλη

    Κυριακή: Cardio

    Παρατηρήσεις:
    ===========

    1) Αυτή η εβδομάδα ήταν λιγο άκυρη απο άποψη γυμναστικής με πολλά OFF αλλά δεν νιώθω οτι με πήγε πολύ πίσω γιατί έκανα 2 φορές πόδια . Τα χρειαζόμουν αυτά τα OFF κυρίως για ψυχολογικό boost και λιγότερο σωματικά γιατί αυτό το "δεν προλαβαίνω να πάρω ανάσα μετά την επιστροφή απο δουλειά και βουρ αθλητικά και κοπάνημα στο σαλόνι" είναι λίγο βάρβαρο ψυχολογικά οπότε δίνω συγχωροχάρτι στον εαυτό μου για τα 3 OFF αυτής της εβδομάδας.
    2) Το Σαββάτο το έριξα έξω...έκανα 3-4 διατροφικές καγκουριές αλλά τις ευχαριστήθηκα. Το πρωί ξεκίνησα κανονικά όλα μου τα γεύματα πατάτα-ασπράδια, μετά ξυνόμηλο και μετά άρχισε η καφρίλα:
    -- Μεσημέρι 2πλός καφές ελληνικός μέτριος με κανονική! ζάχαρη (όποιος δεν έχει πιει ελληνικό coffee republic XANEI) και συνοδευτικό γλυκό του κουταλιού κυδωνάκι, 2 πιρουνιές μηλόπητα και μια δαγκωματιά cookie! Μετά έφαγα 100γρ κοτόπουλο με 100 γρ αγγούρι στις 18:00 (για να επανέλθω αχαχαχ) στις 21:00 κοτόπουλο-πατάτα-σαλάτα (100γρ-50γρ-100γρ) και στις 23:00 ενώ έβλεπα το Hobbit στο cinema έφαγα πατατάκια Lays ολικής άλεσης παρακαλώ ΑΑΧΧΑΑΧΑΧΧΑΑΧ και "έκλεψα" και μερικά barbeque απο του αδελφού μου! Με την επιστροφή στις 2 τα ξημερώματα για να κλείσω σωστά την μέρα μου έφαγα και το γιαουρτάκι

    Καλή Κυριακή σε όλους!

  14. #194
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,861

    Default

    Ωωωωωωωω βλέπω το ευχαριστήθηκες!!!
    Μπράβο Μάντυ, χρειάζεται και το off, για να ξεκουραζόμαστε όχι μόνο σωματικά, αλλά και ψυχικά. Κι εγώ προχτές έκανα ένα ελεύθερο γεύμα, μια κούπα βρώμη, αμύγδαλα, σταφίδες, ταχίνι και μισό σκουπ πρωτείνη. Το ευχαριστήθηκα!!!!

  15. #195
    Senior Bodybuilder SadeAdu's Avatar
    Join Date
    08-02-12
    Location
    Keratsini
    Posts
    1,812

    Default

    Το ελεύθερο σου απο ότι βλέπω είναι σε ισορροπημένα πλαίσια οπότε μια χαρά...αμα μου πεις οτι έκανες και εσύ καμιά μέρα καφρίλα στο cheat (η ημέρα μετά την ΣΙΓΟΥΡΗ ΝΙΚΗ ΣΟΥ στον επόμενο αγώνα δεν μετράει εεεεε!!!!) θα σου ανοίξω σαμπάνιααααα να την πιείς στο ΧΡΥΣΟ ΣΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟ!!
    Η επόμενη εβδομάδα θα προσπαθήσω να ναι πιο δυναμική για να επανέλθω στους σωστούς ρυθμούς...γιατί τα Χριστούγεννα θέλω να φάω γέμιση .

  16. #196
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,861

    Default

    Να μαστε καλά Μάντυ μου, να χουμε την υγεία μας και αν τα καταφέρω τότε, να σαι σίγουρη πως θα ανοίξω poll για να αποφασίσω τι σαβούρα θα φάω

    Όσο για το ελεύθερο γεύμα μου, ναι, να σου πω την αλήθεια, προτιμώ να είναι από τροφές που ήδη έχω στη διαιτά μου. Έχω παρατηρήσει πως όταν τρώω κάτι εντελώς διαφορετικό, εννοώ τα κλασικά πχ σουβλάκι, πίτσα, πατατάκια κλπ, το στομάχι μου επειδή έχει ξεσυνηθίσει, το νιώθω σαν πλυντήριο, έχω έντονες καούρες και γενικά δεν το σηκώνω.. Δεν σου λέω πως δεν θα φάω ποτέ, αλλά τα περισσότερα ελεύθερα γεύματα τα απολαμβάνω να είναι τέτοιου στυλ!

    Άντε με το καλό να ευχαριστηθείς τη γέμιση, ολεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!

  17. #197
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    Αδαμαντια να υποθεσω πως ολη αυτη η πανδαισια γευσεων ηταν λογο γιορτης ???
    Αν ναι , χρονια πολλα για εχτες κουκλιτσα !!!!
    Η τεστοστερονη εφταιγε για ολα ......αγαπη μου !!!

  18. #198
    Senior Bodybuilder SadeAdu's Avatar
    Join Date
    08-02-12
    Location
    Keratsini
    Posts
    1,812

    Default

    Quote Originally Posted by tsourekas View Post
    Αδαμαντια να υποθεσω πως ολη αυτη η πανδαισια γευσεων ηταν λογο γιορτης ???
    Αν ναι , χρονια πολλα για εχτες κουκλιτσα !!!!
    Καλησπέρα και καλή εβδομάδα! Όχι δεν γιόρταζα ευχαριστώ όμως για την σκέψη! Τον Σεπτέμβρη είναι η γιορτή μου.

  19. #199
    Senior Bodybuilder SadeAdu's Avatar
    Join Date
    08-02-12
    Location
    Keratsini
    Posts
    1,812

    Default

    Καλημέρα Πάμε στο ψητό!!

    Δευτέρα: OFF

    Τρίτη: Cardio και κάτι ψιλά χέρια

    Τετάρτη: Cardio και 3 ασκήσεις πλάτης

    Πέμπτη: Πόδια

    Παρασκευή: Cardio και στήθος

    Σάββατο: Πλειομετρικές (50 λεπτά)

    Κυριακή: Σήμερα λέω να κάνω το απόγευμα πόδια

    Παρατηρήσεις:
    ===========

    1) Αυτή η εβδομάδα για ένα περίεργο λόγο (συνήθως γίνεται της τρελής το πανηγύρι στις γιορτές) η δουλειά πήγαινε στο ρελαντί πολύ χαλαρά...συνέπεια-ανωμαλία???...ξεκινούσα την γυμναστική τις πρώτες 3 μέρες της εβδομάδας με βαριεστημένη διάθεση!!! Μήπως τελικά ο οργανισμός μου είναι ανώμαλος και θέλει να είναι στην τσίτα??? Ρητορική ερώτηση!
    2) Ξανάρχισε η πείνα και πλέον μεταφέρθηκε απο την μεταπροπονητική λύσσα!!! ΚΑΙ στο 2ο γεύμα στις 11 όπου συνηθίζω να τρώω ένα ξυνόμηλο...που σημαίνει αλλαγή στο διατροφικό πλάνο γιατί θέλω να ελπίζω πως κάτι δουλεύει καλά και έχει ενεργοποιηθεί ο μεταβολισμός μου!
    3) Έχετε καμία πρόταση για ασκήσεις στήθους? Νιώθω οτι δεν κάνω δουλειά σωστή ή δεν με πιάνουν όπως πρέπει...ή δεν τις κάνω σωστά ή κάνω λίγες!! Απο ασκήσεις στήθους κάνω αυτές : την 3 , 4 και 6 ---> http://www.vita.gr/html/ent/968/ent.1968.asp Στην 6 κάνω 2 κλίσεις μια ψηλά ο κορμός και μια χαμηλά (αυτή χαμηλά είναι θάνατος) και την 4η με μπάλα...κάθομαι κάτω και ακουμπάω την πλάτη μου στην μπάλα και την κάνω έτσι.
    4) Μέχρι στιγμής δεν έχω φάει ούτε ένα μελομακάρονο ούτε έναν κουραμπιέ! Στην δουλειά έχουμε ένα τραπέζι γεμάτο γλυκά ΌΤΙ μπορείτε να φανταστείτε...όλα φόρα παρτίδα μπροστά μου...μπισκότα με επικάλυψη σοκολάτας, κουραμπιέδες, μελομακάρονα, ξηρούς καρπούς χιονούλες...αλλά εγώ εκεί στο ύψος μου. Μου βγάλαν και ψευδώνυμα πλεόν...με λένε στην δουλειά Σπαρτιάτισα (που αντέχω) και ξενέρωτη (που λέω όλο όχι) χαχααχαχαχαα Είμαι λοιπόν μια Ξενέρωτη Σπαρτιάτισα και είμαι καλά!

    Καλή Κυριακή σε όλους...πάω να φάω μέρος του δώρου Χριστουγέννων στα ψώνια...το πάνω κάτω πάνω κάτω στις βιτρίνες φαντάζομαι δεν μετράει ως half-cardio εεε ???

  20. #200
    Νίκος.'s Avatar
    Join Date
    04-09-12
    Location
    dis ma be da place
    Posts
    192

    Default

    το καλο ειναι οτι αφηνεις πολλα στην φαντασια του αναγνωστη
    το κακο ειναι οτι δεν θα θελες να ξερεις τι φαντασια εχουμε μερικοι

    γραψε καμια πληροφορια για το καρντιο τις ασκησεις και την διατροφη σου

    για το στηθος που λες,κατ αρχην μν εμπιστευεσαι αυτο το σιτε που εβαλες,
    δλδ ποσο στα σοβαρα να παρεις τις πληροφοριες που δινει την στιγμη που γραφει απο διπλα
    εσυ ποσον καιρο εχεις να κανεις sex?
    dry another day
    cosmopolitan σελ 120

    ffs

    δεν ξερω τι οργανα εχεις στο σπιτι σου,αλλα για στηθος ειναι ο παγκος,ισιος και επικλινης(καλυτερα μονο επικλινης) το pull over και οι καμψεις


    πλειομετρικες ασκησεις τι ειναι?

    Quote Originally Posted by SadeAdu View Post
    αλλά εγώ εκεί στο ύψος μου.

    τι υψος εχεις?

  21. #201
    Senior Bodybuilder SadeAdu's Avatar
    Join Date
    08-02-12
    Location
    Keratsini
    Posts
    1,812

    Default

    Τελικά χθές δεν έκανα πόδια όλη μέρα γύρναγα σαν την άδικη κατάρα στα μαγαζιά. Σήμερα αναγκαστικά off...κρυάδες ατονία και κάκιστη διάθεση.

  22. #202
    Senior Bodybuilder iceburner's Avatar
    Join Date
    07-03-12
    Location
    Athens
    Posts
    2,926

    Default

    Χμμμ..ξέρεις πως η διάθεση φτιάχνει με λίγο γυμναστικούλα ε?
    χριστουγεννα είναι..ΔΕΝ πρέπει σώνει και ντε να είμαστε χαρούμενοι

    May the force be with you!

    https://www.youtube.com/channel/UC2048RHf8N0c1dSgdorMDlw

  23. #203
    Senior Bodybuilder SadeAdu's Avatar
    Join Date
    08-02-12
    Location
    Keratsini
    Posts
    1,812

    Default

    Σήμερα και που δεν παίρνω υπνωτικό να κοιμάμαι για σερί 2-3 εβδομάδες...υπέρβαση κάνω! Αυτή η Sade για όλα έχει ένα τραγούδι...ή θα την λατρεύω και θα την ακούω μέχρι να βγάλουν καπνούς τα αυτιά μου...ή θα την αποφεύγω όπως ο διάολος το λιβάνι! Επειδή έχω μπει σε winter mood διάθεση πολικού ψύχους...θα ακούσω την συμβουλή σου Ice αλλά απο αύριο...και θα χτυπηθώ non stop αερόβιες μέχρι τελικής πτώσεως, διάθεση δεν θα ανεβάσω αλλά τουλάχιστον θα ξεδώσω εκεί! Το επόμενο κυριακάτικο ραπόρτο γυμναστικής προβλέπεται μονότονο cardio cardio cardio.

    Ευχαριστώ για το βιντεάκι ;) Η "συνονόματη" είναι η πιο τέλεια συντροφιά!

  24. #204
    Senior Bodybuilder SadeAdu's Avatar
    Join Date
    08-02-12
    Location
    Keratsini
    Posts
    1,812

    Default

    Σήμερα είναι μέρα για παρατυπίες! Η πρώτη έγινε στο πρωινό! Μέσα στην κουακερόπιτα 1μιση καπάκι κονιάκ...και ήταν τόσο ωραίοοοοοοοοοοο!!!! Μέχρι το τέλος της ημέρας έχουν να γίνουν διάφορες...εε θα κάνω ένα αερόβιο απογευματινό θα πάω και το βράδυ για χορό μεχρι τελικής πτώσεως και θα κάψω δεν θα κάψω??

    Απο τώρα φαντασιώνομαι την γέμιση με σταφίδες, κουκουνάρια, κάστανα...έχω και το μοσχοφίλερο να μου κλείνει το μάτι εδώ και μέρες και κρατιέμαι για σήμερα με τα χίλια ζόρια ως το μεσημέρακι

  25. #205
    Senior Bodybuilder Leo 11's Avatar
    Join Date
    27-06-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    14,554

    Default

    Quote Originally Posted by SadeAdu View Post
    Σήμερα είναι μέρα για παρατυπίες! Η πρώτη έγινε στο πρωινό! Μέσα στην κουακερόπιτα 1μιση καπάκι κονιάκ...και ήταν τόσο ωραίοοοοοοοοοοο!!!! Μέχρι το τέλος της ημέρας έχουν να γίνουν διάφορες...εε θα κάνω ένα αερόβιο απογευματινό θα πάω και το βράδυ για χορό μεχρι τελικής πτώσεως και θα κάψω δεν θα κάψω??

    Απο τώρα φαντασιώνομαι την γέμιση με σταφίδες, κουκουνάρια, κάστανα...έχω και το μοσχοφίλερο να μου κλείνει το μάτι εδώ και μέρες και κρατιέμαι για σήμερα με τα χίλια ζόρια ως το μεσημέρακι
    μπραβο κοριτσι μου...αυτο θα πει Χριστουγεννα...σταφιδες κουκουναρια καστανα χορος...εγω φανταζομαι να τρεμω απο το κρυο παλι μεσα σε ενα ποταμο...κυνηγωντας!!!χεχεχε...ο καθενας...με τα παθη του ε??

    χρονια πολλα και να περασεις τελεια!!!!!
    Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
    sanguine tuo...

  26. #206
    Senior Bodybuilder SadeAdu's Avatar
    Join Date
    08-02-12
    Location
    Keratsini
    Posts
    1,812

    Default

    Καλημέραααααα

    Πωωω χθές δεν μπορείτε να φανταστείτε πόσα cheat έκανα...ακόμα και μετά απο 1 ώρα απογευματινές πλειομετρικές και πάνω κάτω 2 ώρες χορού χθές...παίζει και να μην έχω κάψει ούτε τα μισά!!!

    Η αμαρτωλή λίστα της διατροφικής ακολασίας περιείχε τα εξής:

    Μεσημέρι (1ος γύρος):
    =================
    Γουρουνόπουλο (80γρ) "έπεσε σαν πέτρα στο στομάχι μου", Γέμιση (180γρ) "μιιααααμμμ", 2 κουταλιές της σούπας τζατζίκι, 1 πιροσκάκι με γέμιση κιμά, 2 ποτηράκια του κρασιού Μοσχοφίλερο, σαλάτα. Μετά απο όλα αυτά το στομάχι μου έκλαιγε απο χαράς συγκίνηση...και εγώ δεινοπάθησα για να χωνέψω!!!

    Απόγευμα:
    ========
    1 ώρα πλειομετρικές και 3 ασκήσεις στήθους

    Βράδυ (2ος γύρος):
    ===============
    Ποσότητες δεν ξέρω πάνω κάτω απο όλα 3-4 μπουκιές (γεμάτες γεμάτες όχι τσιγκούνικες αχαχαχαχ)
    Πατατοσαλάτα, κόκορας κρασάτος, μπεκρί μεζέ, σαλάτα, μπιφτέκι, 3 πατάτες τηγανιτές (ναι ναι 3 μόνο!!), 1 τυροπιτάκι, 3 ποτηράκια κόκκινο κρασί (χικ)...νέρο νερό νερό και λίγο πριν φύγουμε απο το μαγαζί μας έφεραν και brownie με μια μπαλίτσα παγωτό καιμάκι ( αχχχχ ).
    Στο ενδιάμεσο χόρευα χόρευα χόρευα και ξαναματαχόρευα για κάνα 2ωρο. Τα πόδια μου σήμερα θέλουν μασάζ, ηφαιστιακές πέτρες, σπα με λάσπη, βελονισμό και ότι άλλο υπάρχει σε χαλαρωτικό!!!!

  27. #207
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,861

    Default

    Αααααα τι ωραία πράγματα!!!!!!
    Έλα βρε, σημασία έχει ότι το ευχαριστήθηκες. Από δω και πέρα, τα κεφάλια μέσα και σιγά σιγά βρίσκεις τους ρυθμούς σου.
    Έκαψες και μπόλικες θερμίδες στο χορό!!! Ε οκ το χες ανάγκη, πάει το κανες!
    Τι να πω κι εγώ που δεν έφαγα τίποτα. Αλλά έκανα βαθιές εισπνοές, χαχαχαχαχα

  28. #208
    Senior Bodybuilder SadeAdu's Avatar
    Join Date
    08-02-12
    Location
    Keratsini
    Posts
    1,812

    Default

    Καρδούλα μου εσύ είσαι ηρωίδαααααααααααα...πως άντεξες!! Καλά και εγώ έχω μάστερ στις βαθιές εισπνοές χαχαχααχ αλλά τις άλλες μέρες...Χριστούγεννα είπα να το ρίξω έξω!
    Πιο πολύ απο όλα χάρηκα το χορευτικό "κοπάνημα"...μετά τα χθεσινά σκέφτομαι σοβαρά να βάλω mute στην φωνή του Tony Horton στο p90x και στην θέση του να φτιάξω ένα ποτ πουρί νησιώτικα λαικά και τσιφτετέλια και οι αερόβιες θα γίνουν 2ωρες και ουτε που θα καταλαβαίνω πως πέρασε η ώρα!! αχαχαχαχαχ

  29. #209
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,861

    Default

    Χαχαχαχα δεν είμαι ηρωιδα βρε, απλά έχω ξεκινήσει σιγά σιγά προετοιμασία για του χρόνου. Επόμενο cheat meal το καλοκαίρι να μαστε καλά

    Άντε να περάσει και η πρωτοχρονιά να μπούμε στους καθημερινούς ρυθμούς μας.
    Όλα μέσα στη ζωή είναι βρε κουκλα μου, τα κιλά χάνονται, άλλα πράγματα είναι που δεν αλλάζουν. Να μαστε καλά πάνω απ όλα!

  30. #210
    Senior Bodybuilder SadeAdu's Avatar
    Join Date
    08-02-12
    Location
    Keratsini
    Posts
    1,812

    Default

    Σωστάααα έχουμε και τον αγώναααα ΝΙΚΗΤΡΙΑ ήδη απο την προετοιμασία!!!! Ελπίζω να μην γίνει πάλι στις Σέρρες...να μπορέσω νάρθω να ζητοκραυγάσωωωωωωωωωω απο κάτωωωω!!


 
Page 7 of 64 FirstFirst ... 345678910111757 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •