Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 61 to 90 of 108
  1. #61
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    22-12-09
    Location
    .
    Posts
    1,155

    Default

    Quote Originally Posted by kusta80 View Post
    Σωμα μοντελου δεν εχει γιατι δεν υπαρχει κανενα μοντελο που να εχει τετοιο σωμα.Αν εσυ καποια στιγμη αποκτησεις το σωμα του παντως,βαλε φωτος εδω μεσα να σε εχουμε προτυπο,αν θα προλαβαινεις απο τις γκομενες βεβαια.
    Κατ αρχας εμενα σωματα σε full γραμμωση μονο σε περιοδο αγωνων μου αρεσουν κ 2ον στα 20 μου με 3 χρονια προπονηση τον εχω 2,5 φορες τουλαχιστον σε ογκο
    no one other else can impress me!! RON IS BIG!! I WANT RONNIES SIZE!!

  2. #62
    Pumping Iron Red.Out's Avatar
    Join Date
    29-05-06
    Location
    Sin City.
    Posts
    550

    Default

    Quote Originally Posted by maxmuscle View Post
    Κατ αρχας εμενα σωματα σε full γραμμωση μονο σε περιοδο αγωνων μου αρεσουν κ 2ον στα 20 μου με 3 χρονια προπονηση τον εχω 2,5 φορες τουλαχιστον σε ογκο
    Και αν σε δει o Greg μπορει να σου πει πως εισαι ετσι ρε σαν ντουλαπα.
    Εχεις κανεις σας δικιο?
    Οχι.

    Το ωραιο ειναι υποκειμενικο ουτε τα ιδια προτυπα εχουμε ολοι, ουτε τους ιδιους στοχους, ουτε τις ιδιες δυνατοτητες, οποιος πει οτι δεν εχει ωραιο σωμα ειναι ακυρος.
    Αλλα δεν ειναι του γουστου μου τοση γραμμωση, αλλο δεν εχει ωραιο σωμα, σωματα σαν του Greg ειναι σαφεστατα πιο ευρεως αποδεκτα και λειτουργουν σαν προτυπα περισοτερο απ'οτι του Coleman δεν καναμε και καμια τραγικη ανακαλυψη.

    Δεν τον ηξερα τον τυπο, ειναι προφανες οτι εχει εκπληκτικα γονιδια κανεις δεν πετυχαινει τετοιο αποτελεσμα αν δεν τον βοηθαει και η φυση του.
    Last edited by Red.Out; 14-03-12 at 17:48.
    Eat clean, lift hard, fuck the rest.

  3. #63
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    22-12-09
    Location
    .
    Posts
    1,155

    Default

    Quote Originally Posted by Red.Out View Post
    Και αν σε δει o Greg μπορει να σου πει πως εισαι ετσι ρε σαν ντουλαπα.
    Εχεις κανεις σας δικιο?
    Οχι.

    Το ωραιο ειναι υποκειμενικο ουτε τα ιδια προτυπα εχουμε ολοι, ουτε τους ιδιους στοχους, ουτε τις ιδιες δυνατοτητες, οποιος πει οτι δεν εχει ωραιο σωμα ειναι ακυρος.
    Αλλα δεν ειναι του γουστου μου τοση γραμμωση, αλλο δεν εχει ωραιο σωμα, σωματα σαν του Greg ειναι σαφεστατα πιο ευρεως αποδεκτα και λειτουργουν σαν προτυπα περισοτερο απ'οτι του Coleman δεν καναμε και καμια τραγικη ανακαλυψη.

    Δεν τον ηξερα τον τυπο, ειναι προφανες οτι εχει εκπληκτικα γονιδια κανεις δεν πετυχαινει τετοιο αποτελεσμα αν δεν τον βοηθαει και η φυση του.
    Πολυ καλο ποστ αυτο προσπαθουσα να εξηγησω στην αρχη
    no one other else can impress me!! RON IS BIG!! I WANT RONNIES SIZE!!

  4. #64

    Join Date
    04-01-12
    Posts
    1,125

    Default

    Quote Originally Posted by maxmuscle View Post
    Κατ αρχας εμενα σωματα σε full γραμμωση μονο σε περιοδο αγωνων μου αρεσουν κ 2ον στα 20 μου με 3 χρονια προπονηση τον εχω 2,5 φορες τουλαχιστον σε ογκο
    Πες τα ρε max! Εγω πιστεύω οτι τον έχεις τουλάχιστον 3 φορές σε όγκο. Eίναι 88 κιλά, με μονοψηφιο ποσοστό λίπους, χαλαρά τον έχεις, τι να λέμε τώρα.

  5. #65

    Default

    Quote Originally Posted by UltraB View Post
    Οτι νανε ειστε παiδια...
    Thanx god που υπαρχεις να λεμε.Α και ναι μην ξεχασεις να κανεις
    το split αυτο,για να κερδισεις (οπως λες εσυ) για να κερδισεις τραυματισμους(οπως ισχυριζομαι εγω.)
    Οκ οσον αφορα τα στεροειδη μονο αυτος και ο Θεος το ξερουνε.
    Αηντε καληνυχτα.

  6. #66
    Senior Bodybuilder Παυλίδης's Avatar
    Join Date
    26-06-10
    Posts
    2,204

    Default

    Quote Originally Posted by maxmuscle View Post
    Κατ αρχας εμενα σωματα σε full γραμμωση μονο σε περιοδο αγωνων μου αρεσουν κ 2ον στα 20 μου με 3 χρονια προπονηση τον εχω 2,5 φορες τουλαχιστον σε ογκο


    Gratz.

  7. #67
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    22-12-09
    Location
    .
    Posts
    1,155

    Default

    ειρωνευτειται οσο θελετε, θα ερθει η μερα που θα με μαθετε
    no one other else can impress me!! RON IS BIG!! I WANT RONNIES SIZE!!

  8. #68

    Default

    Quote Originally Posted by maxmuscle View Post
    ειρωνευτειται οσο θελετε, θα ερθει η μερα που θα με μαθετε
    TO ευχομαι φιλε μου,το μονο ειναι πως ελπιζω να σε μαθουμε για καλο σκοπο.

  9. #69
    Senior Bodybuilder shadowmaker's Avatar
    Join Date
    12-05-11
    Posts
    2,825

    Default

    9 ασκήσεις για στήθος
    7 για πόδια, που είναι το μισό σώμα;

    κανονικά θα έπρεπε -πάντα σε σχέση με το στήθος-
    19-20 ασκήσεις πλάτη
    καμμιά 35αριά για πόδια



    Σοβαρά τώρα (όχι ότι τα λέω και τελείως για πλάκα) αυτό το πρόγραμμα δεν παίζει με την καμμία.
    Αυτό είναι αεροβική. Πώς θα αναπτυχθείς; Θα πρέπει να τρως ένα ρινόκερο στην καθισιά σου
    Και ξεκούραση; Την επόμενη μέρα πάλι γυμναστήριο για κάτι αντίστοιχο;

    Και καλά είμαι 18 και κάνω 17 μήνες βάρη.
    Κάνε το ίδιο πρόγραμμα πάνω κάτω, για μια 5ετία και μόλις φτάσεις 23 έλα να τα πούμε

    Τεςπα, για μεγάλη μούφα το κόβω

    Mike: It is almost literally impossible for most people to work too "hard" -- but it is easily possible for anybody to work too "much."

    Yoda: Try not. Do... or do not. There is no try.

    Shadow: Frequency, volume, intensity... choose two.

  10. #70
    Senior Bodybuilder Leo 11's Avatar
    Join Date
    27-06-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    14,554

    Default

    Quote Originally Posted by shadowmaker View Post
    9 ασκήσεις για στήθος
    7 για πόδια, που είναι το μισό σώμα;

    κανονικά θα έπρεπε -πάντα σε σχέση με το στήθος-
    19-20 ασκήσεις πλάτη
    καμμιά 35αριά για πόδια



    Σοβαρά τώρα (όχι ότι τα λέω και τελείως για πλάκα) αυτό το πρόγραμμα δεν παίζει με την καμμία.
    Αυτό είναι αεροβική. Πώς θα αναπτυχθείς; Θα πρέπει να τρως ένα ρινόκερο στην καθισιά σου
    Και ξεκούραση; Την επόμενη μέρα πάλι γυμναστήριο για κάτι αντίστοιχο;

    Και καλά είμαι 18 και κάνω 17 μήνες βάρη.
    Κάνε το ίδιο πρόγραμμα πάνω κάτω, για μια 5ετία και μόλις φτάσεις 23 έλα να τα πούμε

    Τεςπα, για μεγάλη μούφα το κόβω
    +1000

    ρε παιδια στα 16-17 σας χρονια και σκαλια να ανεβοκατεβενεται διαφορά θα δειτε...το θεμα ειναι να κανετε ενα προγραμμα σωστο ...γιατι μετα απο μια ηλικια και οταν γινεται πιο εμπειροι σε θεματα γυμναστικης το σωμα σας θα ερθει σε στασιμοτητα και μετα απλα θα το καταπονειτε
    Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
    sanguine tuo...

  11. #71
    Senior Bodybuilder afthartos's Avatar
    Join Date
    06-05-09
    Location
    Lamia
    Posts
    1,351

    Default

    Quote Originally Posted by UltraModus View Post
    Σαν γυναικούλες κανετε ορισμένοι... Τι ψυχή έχουν 34 σετ στο στήθος?
    Οντως τα 34 σετ στο στηθος δεν εχουν ψυχη..Απλα και το στηθος μετα απο 34 σετ δεν εχει ψυχη :-)
    Οσα δε φτανει η αλεπου τα φτάνει η μαιμού.

  12. #72

    Join Date
    04-01-12
    Posts
    1,125

    Default

    Quote Originally Posted by afthartos View Post
    Οντως τα 34 σετ στο στηθος δεν εχουν ψυχη..Απλα και το στηθος μετα απο 34 σετ δεν εχει ψυχη :-)
    Είσαι μαλθακός.

  13. #73
    Pumping Iron wolfpi's Avatar
    Join Date
    27-06-08
    Location
    Greece.
    Posts
    669

    Default

    οταν ηταν πιο ογκώδης κατι έλεγε,αλλα προσωπικα για μενα τωρα δεν εχει ωραια σχηματα,υπαρχουν στα κιλα του πολυ καλυτερα κορμια.

  14. #74

    Join Date
    04-01-12
    Posts
    1,125

    Default

    Quote Originally Posted by wolfpi View Post
    οταν ηταν πιο ογκώδης κατι έλεγε,αλλα προσωπικα για μενα τωρα δεν εχει ωραια σχηματα,υπαρχουν στα κιλα του πολυ καλυτερα κορμια.
    πχ ο Παρασκευάς (σε όλα είναι καλύτερος εκτός από το στήθος).

  15. #75
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    13-03-12
    Posts
    5

    Default

    ρε πατε καλα ο γρεγκ γυμναζεται πανω απο 15 χρωνια...το σωμα του ειναι απιαστο και φυσικα τετιου ειδους προγραματα να τα κανει... δειτε και λιγο τα βιντεακια στο youtube και μετα πειτε αν ειναι καλος η οτι δεν μπορει να υπαρχρουν τετοιο προγραμμα

  16. #76

    Join Date
    04-01-12
    Posts
    1,125

    Default

    Quote Originally Posted by greg plitt View Post
    ρε πατε καλα ο γρεγκ γυμναζεται πανω απο 15 χρωνια...το σωμα του ειναι απιαστο και φυσικα τετιου ειδους προγραματα να τα κανει... δειτε και λιγο τα βιντεακια στο youtube και μετα πειτε αν ειναι καλος η οτι δεν μπορει να υπαρχρουν τετοιο προγραμμα
    Μιλάς για τον εαυτό σου στο τρίτο πρόσωπο, αλα Caesar?

    (συνδυάστε το παραπάνω σχόλιο, το όνομα και το θέμα "μαγιά μπύρας" και έχετε ένα ωραιότατο troll)
    Last edited by UltraModus; 15-03-12 at 12:00.

  17. #77
    Senior Bodybuilder alexgi's Avatar
    Join Date
    02-06-10
    Location
    Πάτρα,Κόρινθος
    Posts
    1,888

    Default

    χαχαχαχα...ειναι γ@ματο αυτο το τοπικ..!!
    ρε παιδια ορισμενοι λες και περνετε ποσοστα...απο το greg...
    Know your limits, never accept them.

  18. #78
    Junior Bodybuilder Παναής's Avatar
    Join Date
    06-03-12
    Posts
    161

    Default

    Ολοι οι κραχτες εδω μαζευτικαν! Ρε μαγκες φτανει πια...το ξεφτηλισατε...το παιδι που εφτιαξε το τοπικ δεν επιβληθηκε λεγοντας "Καντε αυτο, Καντε εκεινο"...κι αν δουλεψε σε καποιον αυτο ειναι δικο του θεμα και πρεπει να το σεβομαστε...λετε, λετε ρητα και τα σχετικα...το οτι καθε σωμα ειναι διαφορετικο δεν το ξερετε; ενταξει εγω δεν συμφωνω με το προγραμμα αυτο...ειναι αρκετα κουραστικο και χωρις νοημα...αλλα ενταξει...relax!!!!
    My results are my motivation...I exercise like my life depends on it....

  19. #79
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    05-09-09
    Location
    Aθήνα
    Posts
    3,263

    Default

    ποιος ξεφτιλισε το παιδι???? για το προγραμμα που εχει παραθεσει ο gregg plit στο σιτε του μιλαμε τοση ωρα..κ οσο διαφορετικο κ αν ειναι το σωμα υπαρχουν καποιοι "κανονες" που ισχυουν για ολους..τοσος κοπος εχει γινει για να καταλαβουν οι νεοτεροι οτι τετοιου ειδους προγραμματα δεν υπαρχουν και δεν δουλευουν σε κανεναν και ειναι απλα marketing..δεν χρειαζεται να λεμε οτι ισως δουλευουν,μπορει σε καποιους να δουλευουν,αμα τρως καλα δουλευουν κτλ κτλ γιατι πολυ απλα ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ!!!

    καλο ειναι να αφηνουμε καποιο κενο για το "ισως" αλλα για λογικα προγραμματα..προφανως ο gregg εχει πολυ ωραιο σωμα αλλα προφανως αυτο δεν ειναι το προγραμμα του.
    Last edited by jimbliz; 15-03-12 at 18:25.

  20. #80

    Join Date
    04-01-12
    Posts
    1,125

    Default

    Quote Originally Posted by Παναής View Post
    Ολοι οι κραχτες εδω μαζευτικαν! Ρε μαγκες φτανει πια...το ξεφτηλισατε...το παιδι που εφτιαξε το τοπικ δεν επιβληθηκε λεγοντας "Καντε αυτο, Καντε εκεινο"...κι αν δουλεψε σε καποιον αυτο ειναι δικο του θεμα και πρεπει να το σεβομαστε...λετε, λετε ρητα και τα σχετικα...το οτι καθε σωμα ειναι διαφορετικο δεν το ξερετε; ενταξει εγω δεν συμφωνω με το προγραμμα αυτο...ειναι αρκετα κουραστικο και χωρις νοημα...αλλα ενταξει...relax!!!!
    Τον Plitt κράζουμε, και βασικά ούτε καν τον Plitt, όλοι (σχεδόν) παραδέχονται οτι έχει τρομερό για την κατηγορία του σώμα, τα προγράμματα του κράζουμε. Καλώς έχει γεμίσει 3 σελίδες αυτό το θέμα, ώστε να βλέπουν οι νεοτεροι και ίσως εντελώς άπειροι θαυμαστές του οτι άλλο αυτό που βλέπουν και θαυμάζουν δικαίως, και άλλο αυτά που λέει το αντικείμενο του θαυμασμού τους αδίκως.

    +1 στον Jimbliz
    Last edited by UltraModus; 15-03-12 at 18:16.

  21. #81
    Pumping Iron Billysoner's Avatar
    Join Date
    22-05-11
    Location
    Θεσσαλονικη
    Posts
    303

    Default

    Quote Originally Posted by UltraModus View Post
    (συνδυάστε το παραπάνω σχόλιο, το όνομα και το θέμα "μαγιά μπύρας" και έχετε ένα ωραιότατο troll)
    χαχαχαχαχαχαχαχαχαχ δν υπάρχει αυτό το comment έχω λιώσει! χαχαχαχαχαχαχαχαχα
    The easy day was yesterday

  22. #82

    Default

    Παναή ΟΧΙ αυτο δεν θα δουλεψει το προγραμμα δεν θα δουλεψει σε ΚΑΝΕΝΑΝ
    που να θελει υπερτροφια και δευτερον ΑΝ ΟΛΑ ΤΑ ΣΩΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ
    τοσο οσο νομιζεις εσυ,τοτε πως μπορουμε και μελεταμε ιατρικη? ΔΕΝ ειμαστε
    ''τοσο ξεχωριστοι'' οσο νομιζουμε.(σωματικα)

  23. #83
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    13-03-12
    Posts
    5

    Default

    ultramodus κανε αυτα που κανει ο greg και μετα μιλα φιλε μου .........οσο για το ονομα τυχαιο ετσι μου ρθε

  24. #84

    Join Date
    08-08-11
    Posts
    366

    Default

    Quote Originally Posted by greg plitt View Post
    ultramodus κανε αυτα που κανει ο greg και μετα μιλα φιλε μου .........οσο για το ονομα τυχαιο ετσι μου ρθε
    Σιγα τα πραγματα που κανει ρε τρελε, παρομιες προπονησεις εκανα μεχρι περιση που εκανα προταθλιτισμο στο kick box και ποιο δυσκολες απο αυτες.... Δεν μιλαω για βαρυ... Στα βαρυ δεν βγαζει δυνατες προπονησεις, οι προπονησεις αυτες που βαζει στο youtube και στα υποληπα σιτε δεν ειναι οι προπονησεις που κανει... Αν ησουν λιγο σχετικος με το αθλημα θα καταλαβενες... Αν δεν κανει χρηση φαρμακων και κανει τετοιες προπονησεις δεν στεκει... Βασικα και με φαρμακα παλι δν κανουν τετοιες προπονησεις... Μην ειστε τοσο ευκολοπιστοι και αφελεις....

  25. #85
    Bodybuilding Newbie ChPanos94's Avatar
    Join Date
    26-02-12
    Location
    Θεσσαλονικη
    Posts
    91

    Default

    Λοιπόν μάγκες...το κακό παραέγινε και γι αυτό θέλω να ξεκαθαρίσω μερικά πράγματα...Αρχικά δεν μπορώ να πω πως είμαι άπειρος...απο τα 6 μου μέχρι σήμερα ασχολούμαι με τον αθλητισμό και βάρη παω να κλείσω 3 χρονια...εσείς αν νομίζεται οτι είναι απειρία αυτό κακό του κεφαλιού σας....οσον αφορά τα διαφορετικά σώματα, ισχύει...με έναν φίλο που κάναμε γυμναστικη σε ενα γυμναστήριο εμένα με έπιαναν περισσότερο τα 15+ σετ απο τα λιγότερα, ενω τον φίλο μου το αντίθετο...μονο και μονο απο το γεγονός ότι ο καθένας έχει διαφορετικό καλούπι μπορεί να πει κανείς ότι είμαστε διαφορετικοί...για παράδειγμα είναι δυνατόν να συγκρίνεις τη φύση του μαύρου με τη φύση του ασπρου(ανθρώπου); φυσικά και όχι..η δύναμη, η αντοχή και οι δυνατότητες του οργανισμού είναι αναμφήβολο πως είναι διαφορετικές σε κάθε άνθρωπο...επίσης, για άλλη μια φορά θέλω να πω ότι τα προγράμματα που γράφτηκαν στο τοπικ είναι ΜΕΜΟΝΩΜΕΝΑ!!!! Δεν είναι πρόγραμμα μιας προπόνησης...και ποτέ δεν είπα πως αυτό το πρόγραμμα είναι κατάλληλο για υπερτροφία. Δεν αντιλέγω...τώρα έχω σχηματίσει καλύτερη εικόνα περί γυμναστικής με βάρη και δεν νομίζω να ξαναέκανα ποτέ παρόμοιο πρόγραμμα...όμως επειδή ήθελα να δοκιμάσω κάτι καινούριο, δοκίμασα για 2 μήνες τα προγράμματα αυτά, χωρίς να γνωρίζω φόρουμ σαν κι αυτό ώστε να σχηματίσω κάποια καλύτερη άποψη...αυτααααα
    SHUT UP AND SQUAT!!!!!

  26. #86

    Join Date
    08-08-11
    Posts
    366

    Default

    Δεν σας επιαναν τα ιδια σετ παλικαρι μου γιαιτι δεν ειχες σωστη τεχνικη... Ελα να κανεις 12 σετ στο στηθος μαζι μου και να δω μετα αν εχεις κουραγιο να κανεις παραπανο... Δεν μπορω να ακουω ασυναρτισιες περι "καλουπιου" Το καλουπι παιζει ρολο ΣΤΗΝ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗ! Οι μυς των ανθρωπων δεν ειναι διαφορετικοι! Αν ηταν δεν θα ετσι φιλε μου δεν θα υπηρχε ιατρικη για καθε ανθρωπο θα ηταν διαφορετικο. Και οσο για την τεχνικη επιδη πιστευω οτι τα βαρυ δεν εχουν να κανουν μονο με την "σωματικη τεχνικη" αλλα και με την "πνευματικη συγκεντροση" Δηλαδη.. Καποιος μπορει να φαινετε οτι κανει σωστα την ασκηση αλλα! επιδη δεν ειναι συγκεντρομενος "δεν κανει δουλεια". Και παλι σου λεω οτι δεν ξερεις φιλε μου.. Γιατι αν ησουν σχετικος δεν θα τα ελεγες αυτα... Οσο για τα χρονια που ασχολισε δεν παιζει κανενα ρολο. ξερω ατομα 45 χρονων που ασχολουντε με το αθλημα 20 χρονια και ακομα λαθος ασκησεις , λαθος σετ κανουν. Οποτε δν μπορω να ακουω οτι καποιος ειναι εμπιρος επιδη παει 3 χρονια γυμναστηριο... Φιλικα παντα.. :)

  27. #87
    Senior Bodybuilder cuban's Avatar
    Join Date
    28-03-06
    Location
    Greece
    Posts
    11,073

    Default

    Ήρεμα παιδιά. Ο καθένας μας μπορεί να έχει διαφορετικές απόψεις και να τις εκφράζει. Όχι όμως να τις επιβάλλει. Παρακαλώ να αποφεύγονται οι προσωπικοί χαρακτηρισμοί για ευνόητους λόγους.

    Καλές συζητήσεις ! :)
    GO HARD... OR GO HOME!
    CAN YOU HANDLE IT ?

  28. #88

    Default

    Quote Originally Posted by UltraB View Post
    ξερω ατομα 45 χρονων που ασχολουντε με το αθλημα 20 χρονια και ακομα λαθος ασκησεις , λαθος σετ κανουν. Οποτε δν μπορω να ακουω οτι καποιος ειναι εμπιρος επιδη παει 3 χρονια γυμναστηριο... Φιλικα παντα.. :)
    χαχα τι μου θυμισες τωρα!Ο τουμπανος (NATURAL ΤΟΥΜΠΑΝΟΣ) του γυμναστηριου οπου
    πηγαινα και πιο μικρος(θυμαμαι κοιταγα τι ωρα πηγαινει για να πηγαινω και εγω και να ακουω
    ενα-δυο πραγματα που θα πει στους αλλους για να τα κανω και εγω!),
    πιστευει πως δεν γινεται να γραμμωσεις και πως δεν γινεται να παρει
    ογκο αν δεν φας πιτσα.(μεταξυ μας,ας ειχα εγω το ογκο του και βλεπαμε..χαχα)Παντως ειναι
    γεγονος!!!

  29. #89
    Bodybuilding Newbie ChPanos94's Avatar
    Join Date
    26-02-12
    Location
    Θεσσαλονικη
    Posts
    91

    Default

    Η λάθος τεχνική οδηγεί σε στασιμότητα ή και τραυματισμούς...δόξα το Θεό δεν είχα τίποτα απο τα δύο...θέλεις να πεις δλδ οτι λειτουργικά οι μυς όλων των ανθρώπων είναι ίδιοι???? γιατί αν το πιστεύεις αυτό τότε εσύ δεν είσαι σχετικός...έχω δει κι εγώ τέτοιους τύπους που δεν σκαμπάζανε τίποτα απο τεχνική και ήταν αρκετοί γυμναστές εκεί που πήγαινα...αυτό όμως δεν κάνει τον κανόνα...και είπα πως δεν είμαι άπειρος...έχω κάποια εμπειρία που μπορεί να έχει κάποιος που του αρέσει αυτή η ενασχόληση και θέλει να το κάνει επαγγελματικά( να ασχοληθω με το σώμα δλδ)...έχω βγάλει και μερικά tips αν θες να σου πω...
    SHUT UP AND SQUAT!!!!!

  30. #90
    Senior Bodybuilder aggelos1994's Avatar
    Join Date
    03-01-12
    Location
    Λουτρακι
    Posts
    3,093

    Default

    Quote Originally Posted by ghnatubb View Post
    χαχα τι μου θυμισες τωρα!Ο τουμπανος (NATURAL ΤΟΥΜΠΑΝΟΣ) του γυμναστηριου οπου
    πηγαινα και πιο μικρος(θυμαμαι κοιταγα τι ωρα πηγαινει για να πηγαινω και εγω και να ακουω
    ενα-δυο πραγματα που θα πει στους αλλους για να τα κανω και εγω!),
    πιστευει πως δεν γινεται να γραμμωσεις και πως δεν γινεται να παρει
    ογκο αν δεν φας πιτσα.(μεταξυ μας,ας ειχα εγω το ογκο του και βλεπαμε..χαχα)Παντως ειναι
    γεγονος!!!
    χαχαχαχα ωραιος ο τυπος!Πιτσα 4 ever ρε !
    ΑΙΡΟΝ ΝΕΒΕΡ ΛΑΙΣ


 
Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Greg Plitt
    By ThunderK in forum Videos & Profiles Αθλητών
    Replies: 29
    Last Post: 12-09-16, 04:09
  2. Greg Kovacs
    By XPeterX in forum Γενικά Θέματα Bodybuilding & Fitness
    Replies: 18
    Last Post: 18-03-10, 09:40
  3. greg valentino before and after!
    By RONI78 in forum Φωτογραφίες & Video Μελών
    Replies: 2
    Last Post: 24-06-08, 02:28

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •