Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 61 to 88 of 88
  1. #61
    Senior Bodybuilder shadowmaker's Avatar
    Join Date
    12-05-11
    Posts
    2,825

    Default

    Quote Originally Posted by PowerBuilderi View Post
    Αν και δεν εχω δει γυναικα να βαζει πανω απο ενα 20κιλο στην πλευρα, τα κιλα συγκρινεις; Δεν την κανεις για δυναμη, ουτε υπαρχει κανενας διαγωνισμος πρεσσας σε κανενα αθλημα. Δεν ειναι συγκρισιμα τα δεδομενα, αλλιως θα υπηρχε πρεσσα-παγκος-αρσεις στο powerlifting και οχι squat. Κοιτας προοδο και προχωρας

    Όχι... φίλε builderi δεν το λέω για τα κιλά. Άλλωστε αν δεις τα Post μου, σχεδόν ποτέ δεν αναφέρω κιλά γιατί δεν με ενδιαφέρει κιόλας.
    Και για όνομα του Θεού, δεν το είπα για να φανώ κάποιος...

    Το ανέφερα μόνο και μόνο για να το έχει υπόψη του ο φίλος μας ο jimbliz γιατί ενώ σε μια κανονική πρέσσα, αν κάνεις π.χ. με 200 κιλά, εδώ πρέπει να μεταφέρεις ~400 που είναι πολύ κουραστικό μετά.
    Αν διαβάσεις το προηγούμενο post μου θα καταλάβεις.


    Mike: It is almost literally impossible for most people to work too "hard" -- but it is easily possible for anybody to work too "much."

    Yoda: Try not. Do... or do not. There is no try.

    Shadow: Frequency, volume, intensity... choose two.

  2. #62
    Senior Bodybuilder PowerBuilderi's Avatar
    Join Date
    03-02-10
    Location
    Athens, Burkina Faso (Upper Volta).
    Posts
    2,419

    Default

    Καλα αμα το θεμα ειναι το βαλε/βγαλε, περι ορεξεως...
    Τεσπα, το συμπερασμα μαλλον που βγαινει ειναι οτι η συζυγος εχει...ποδαρες, παρα κατι για το μηχανημα
    There is never an absolute answer to everything, exept of course that you have to do your squats.

  3. #63
    Senior Bodybuilder shadowmaker's Avatar
    Join Date
    12-05-11
    Posts
    2,825

    Default

    Quote Originally Posted by Kardoula View Post
    A ώστε έτσι κλέβει; χαχαχα!!!
    Μάλλον η σύζυγος έχει δυναμώσει, άσε τώρα τα σάπια... Βρε συ γιατί δεν λες και στη σύζυγο να μπει στο φόρουμ; Δικιά μας είναι!

    Πάντως η συγκεκριμένη πρέσσα όντως παιδιά είναι το μοναδικό στολίδι στο τζιμ. Πριν χρόνια που ήταν σε άλλο κτίριο είχαν κι άλλα όργανα αλλά προφανώς χάλασαν. Την χρησιμοποιώ με ευλάβεια και πραγματικά απολαμβάνω κάθε σετ!
    Χαχαχαχα!!!!
    Μακάρι να ήταν έτσι βρε Ειρήνη!!!
    Μια φορά την έβαλα στην δίπλα πρέσσα (ξέρεις πια λέω) και έφτασε μέχρι τα 110.

    Είναι δυνατή η ρουφιάνα (πώς θα μπορούσε να ήταν διαφορετικά με τέτοιο προπονητή άλλωστε ) αλλά τα forum και τα αυτά τα βαριέται.
    Άσε... καλύτερα... να μαγειρεύει και κάποιος μέσα στο σπίτι!!!!

    Εμένα στο συγκεκριμένο gym μου αρέσουν πολύ οι smith του.

    Mike: It is almost literally impossible for most people to work too "hard" -- but it is easily possible for anybody to work too "much."

    Yoda: Try not. Do... or do not. There is no try.

    Shadow: Frequency, volume, intensity... choose two.

  4. #64
    Senior Bodybuilder shadowmaker's Avatar
    Join Date
    12-05-11
    Posts
    2,825

    Default

    Quote Originally Posted by PowerBuilderi View Post
    Καλα αμα το θεμα ειναι το βαλε/βγαλε, περι ορεξεως...
    Τεσπα, το συμπερασμα μαλλον που βγαινει ειναι οτι η συζυγος εχει...ποδαρες, παρα κατι για το μηχανημα

    Χαχαχα!!! Thnx anyway builderi!!!


    Mike: It is almost literally impossible for most people to work too "hard" -- but it is easily possible for anybody to work too "much."

    Yoda: Try not. Do... or do not. There is no try.

    Shadow: Frequency, volume, intensity... choose two.

  5. #65
    Senior Bodybuilder Leo 11's Avatar
    Join Date
    27-06-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    14,554

    Default

    Quote Originally Posted by shadowmaker View Post
    Χαχαχαχα!!!!
    Μακάρι να ήταν έτσι βρε Ειρήνη!!!
    Μια φορά την έβαλα στην δίπλα πρέσσα (ξέρεις πια λέω) και έφτασε μέχρι τα 110.

    Είναι δυνατή η ρουφιάνα (πώς θα μπορούσε να ήταν διαφορετικά με τέτοιο προπονητή άλλωστε ) αλλά τα forum και τα αυτά τα βαριέται.
    Άσε... καλύτερα... να μαγειρεύει και κάποιος μέσα στο σπίτι!!!!

    Εμένα στο συγκεκριμένο gym μου αρέσουν πολύ οι smith του.
    κολλημα ρε μαυτη την πρεσσα!!!!!!!!!!!

    σκια θα σε δαγκωσω...!!!!!

    να σε παρακαλεσω να αρχισεις να κανεις SQUAT και ασε τις πρεσσες...ΚΑΙ ΓΡΑΦΕ ΚΑΙ ΚΙΛΑ!!!!!!!!!! (μας την ειπες και με εμμεσο τροπο ρε ατιμε!!! αλλα καπου θα σε πετυχω στο φορουμ και δε γλυτωνεις απο τα δοντια του λυκου)
    Last edited by Leo 11; 05-03-12 at 21:50.
    Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
    sanguine tuo...

  6. #66
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,861

    Default

    Α ρε σκια κριμα να μην πετυχαίνουν οι ώρες μας, θα χαιρομουν πολυ να δω την κυρά σου!
    Αλλά δεν θα της πήγαινα κόντρα στην πρέσσα γιατί τώρα ειμαι στη δίαιτα και είμαι αδύναμη καρδούλα

  7. #67
    Senior Bodybuilder shadowmaker's Avatar
    Join Date
    12-05-11
    Posts
    2,825

    Default

    Quote Originally Posted by Leo 11 View Post
    κολλημα ρε μαυτη την πρεσσα!!!!!!!!!!!

    σκια θα σε δαγκωσω...!!!!!

    να σε παρακαλεσω να αρχισεις να κανεις SQUAT και ασε τις πρεσσες...ΚΑΙ ΓΡΑΦΕ ΚΑΙ ΚΙΛΑ!!!!!!!!!! (μας την ειπες και με εμμεσο τροπο ρε ατιμε!!! αλλα καπου θα σε πετυχω στο φορουμ και δε γλυτωνεις απο τα δοντια του λυκου)
    χαχαχαχ!!!
    Α ρε Λωνίδα...

    Είχα ξεκινήσει αλλά τώρα στο πρόγραμμα που κάνω δεν παίζει από θέμα ασφάλειας. Δεν έχω κάποιον που να εμπιστεύομαι για να με βοηθήσει.

    Αυτό που λες για τα κιλά...
    Δεν κατακρίνω κανέναν. Με κιλά παίζουμε, ε τί θα λέμε; Για ατζούγιες; (Μην με ακούσει ο άλλος, όλο στα μεζεδάκια είναι )
    Απλώς πιστεύω ότι ο περισσότερος κόσμος θα έκανε καλύτερη γυμναστική αν τα κιλά δεν έγραφαν επάνω κιλά!!!
    Αν καταλαβαίνεις τί θέλω να πω.



    Mike: It is almost literally impossible for most people to work too "hard" -- but it is easily possible for anybody to work too "much."

    Yoda: Try not. Do... or do not. There is no try.

    Shadow: Frequency, volume, intensity... choose two.

  8. #68
    Senior Bodybuilder shadowmaker's Avatar
    Join Date
    12-05-11
    Posts
    2,825

    Default

    Quote Originally Posted by Kardoula View Post
    Α ρε σκια κριμα να μην πετυχαίνουν οι ώρες μας, θα χαιρομουν πολυ να δω την κυρά σου!
    Αλλά δεν θα της πήγαινα κόντρα στην πρέσσα γιατί τώρα ειμαι στη δίαιτα και είμαι αδύναμη καρδούλα


    Κλασσική συζήτηση με την γριά πριν το σετ:
    Σ: Πόσες πας;
    Γρ: 12-14...
    Σ: Βάλε, τα 'χεις.
    Γρ: Ρε μανούλα δεν μπορώ...
    Σ: Μπορείς...

    Βάζει και βγάζει 15...

    Σ: Το 'δες;
    Γρ: Γαμώ εεεε;;;;;;;;;;;;;

    Περνάμε ωραία σου λέω

    Mike: It is almost literally impossible for most people to work too "hard" -- but it is easily possible for anybody to work too "much."

    Yoda: Try not. Do... or do not. There is no try.

    Shadow: Frequency, volume, intensity... choose two.

  9. #69
    Senior Bodybuilder Leo 11's Avatar
    Join Date
    27-06-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    14,554

    Default

    Quote Originally Posted by shadowmaker View Post
    χαχαχαχ!!!
    Α ρε Λωνίδα...

    Είχα ξεκινήσει αλλά τώρα στο πρόγραμμα που κάνω δεν παίζει από θέμα ασφάλειας. Δεν έχω κάποιον που να εμπιστεύομαι για να με βοηθήσει.

    Αυτό που λες για τα κιλά...
    Δεν κατακρίνω κανέναν. Με κιλά παίζουμε, ε τί θα λέμε; Για ατζούγιες; (Μην με ακούσει ο άλλος, όλο στα μεζεδάκια είναι )
    Απλώς πιστεύω ότι ο περισσότερος κόσμος θα έκανε καλύτερη γυμναστική αν τα κιλά δεν έγραφαν επάνω κιλά!!!
    Αν καταλαβαίνεις τί θέλω να πω.


    σε πιανω ρε συ...!!!! γερος ειμαι και κατι καταλαβω!!!!

    καμμια φορα τα γραφουμε για να βλεπουμε και την προοδο μας...δεν εχουμε αναγκη να κανουμε επηδειξη σε κανενα...και το ξερω πως μονο καλοπροαιρετα μιλας εσυ!!!!

    αλλα εγω απο σενα 100+ κιλα γομαρι εχω απαιτησεις...ΑΝΤΕ και κατσε κατω απ την μπαρα και δωστου να καταλαβει!!!!!

    μπεεε εεε εε ε... ε?
    Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
    sanguine tuo...

  10. #70
    Senior Bodybuilder shadowmaker's Avatar
    Join Date
    12-05-11
    Posts
    2,825

    Default

    Quote Originally Posted by Leo 11 View Post
    σε πιανω ρε συ...!!!! γερος ειμαι και κατι καταλαβω!!!!

    καμμια φορα τα γραφουμε για να βλεπουμε και την προοδο μας...δεν εχουμε αναγκη να κανουμε επηδειξη σε κανενα...και το ξερω πως μονο καλοπροαιρετα μιλας εσυ!!!!

    αλλα εγω απο σενα 100+ κιλα γομαρι εχω απαιτησεις...ΑΝΤΕ και κατσε κατω απ την μπαρα και δωστου να καταλαβει!!!!!

    μπεεε εεε εε ε... ε?
    Με κάνεις και ντρέπομαι μπαγάσα

    Mike: It is almost literally impossible for most people to work too "hard" -- but it is easily possible for anybody to work too "much."

    Yoda: Try not. Do... or do not. There is no try.

    Shadow: Frequency, volume, intensity... choose two.

  11. #71
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,861

    Default

    Quote Originally Posted by shadowmaker View Post


    Κλασσική συζήτηση με την γριά πριν το σετ:
    Σ: Πόσες πας;
    Γρ: 12-14...
    Σ: Βάλε, τα 'χεις.
    Γρ: Ρε μανούλα δεν μπορώ...
    Σ: Μπορείς...

    Βάζει και βγάζει 15...

    Σ: Το 'δες;
    Γρ: Γαμώ εεεε;;;;;;;;;;;;;

    Περνάμε ωραία σου λέω

    Χαχαχαχα γουστάρωωωωω!!!!!

  12. #72
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    Quote Originally Posted by Kardoula View Post
    Χαχαχαχα γουστάρωωωωω!!!!!
    Τι γουσταρεις Μanoula μου να σε φωναζουν ΓΡΙΑ
    Η τεστοστερονη εφταιγε για ολα ......αγαπη μου !!!

  13. #73
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    05-09-09
    Location
    Aθήνα
    Posts
    3,263

    Default

    Γνωριζει κανεις τιποτα για το yava στο μαρουσι στην αρτεμιδος;;εχει προσφορα 199 ευρω τον χρονο και με εχει ψησει..

  14. #74
    Senior Bodybuilder PowerBuilderi's Avatar
    Join Date
    03-02-10
    Location
    Athens, Burkina Faso (Upper Volta).
    Posts
    2,419

    Default

    Πολλα μου φαινονται τα 199, για εισοδο σε ολα ειναι? 159 εχει η ετησια και 129 για ανεργους.
    There is never an absolute answer to everything, exept of course that you have to do your squats.

  15. #75
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    05-09-09
    Location
    Aθήνα
    Posts
    3,263

    Default

    Ναι πρεπει να ειναι για ολα..εχεις παει ποτε σ αυτο ρε Αντωνη ή στο αντιστοιχο στην λυκοβρυση;;

  16. #76
    Senior Bodybuilder PowerBuilderi's Avatar
    Join Date
    03-02-10
    Location
    Athens, Burkina Faso (Upper Volta).
    Posts
    2,419

    Default

    Σ`αυτο οχι, δε μπορω ν`ανεβω τοσο ψηλα, αλλα ειναι επιπεδου Joe Weider, δε νομιζω να αλλαξανε και τπτ, περα απο επιφανειακες ανακαινισεις, δλδ οτι πληρωνεις παιρνεις. Της Λυκοβρυσης εχει καλουτσικα οργανα, technogym επι το πλειστον, 2-3 hammerstrength, 5-6 cybex αλλα οχι απο τις βαριες τους σειρες. οι μπαρες δε μαρεσουν καθολου, εχει ομως αρκετες επιλογες σε οργανα τυπου smith, πρεσσες ποδιων/στηθους, αλτηρες @@ριες αλλα δε θυμαμαι μεχρι ποσο πηγαινουν. Α και κοσμος πολυς.
    There is never an absolute answer to everything, exept of course that you have to do your squats.

  17. #77
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    05-09-09
    Location
    Aθήνα
    Posts
    3,263

    Default

    Ωραιος,καταλαβα..θα παω να τα τσεκαρω και τα 2..εγω παω γυμναστηριο απο τις 4 κ μετα που ειναι ωρα αιχμης και ελπιζω να μην γινεται της ποπης..

  18. #78
    Senior Bodybuilder PowerBuilderi's Avatar
    Join Date
    03-02-10
    Location
    Athens, Burkina Faso (Upper Volta).
    Posts
    2,419

    Default

    To Υava Λυκοβρυσης εχει 99 ευρω ετησιο για ανεργους/ φοιτητες/ μαθητες και το Hercules 199 ευρω το χρονο χωρις εγγραφη.
    There is never an absolute answer to everything, exept of course that you have to do your squats.

  19. #79
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,861

    Default

    Ε ρε το Hercules από τα ψηλά στα χαμηλά.. 200 ευρώ; Γαμώτο και πέφτει μακριά.. Έχω ένα χρόνο μπροστά μου, δεν με καίει ακόμα.
    Στο yava πάει και γνωστή αθλήτρια :P

  20. #80
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    01-03-06
    Location
    athens
    Posts
    1,358

    Default

    Poia einai?


    kardoula: Στο yava πάει και γνωστή αθλήτρια :P

  21. #81
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,861

    Default

    Η Έλενα Καββά μου χε πει πως πάει εκεί.

  22. #82
    New Bodybuilder
    Join Date
    14-04-12
    Posts
    4

    Default

    Καλώς σας βρήκα!!
    Σε λίγο καιρό θα είμαι κάτοικος Ν. Ηρακλείου και είμαι και εγώ σε αναζήτηση για γυμναστήριο σε αυτήν την περιοχή.
    Ψήνομαι πολύ για το LA Fitness. 350 ευρώ ετήσια συνδρομή έτσι δεν είναι;
    Σε σχέση με το Weider στην Λυκόβρυση, 119 ευρώ ετήσια συνδρομή από ότι βλέπω στο σάιτ τους, σε τι υπερέχει το LA Fitness;
    Συγκεκριμένα με απασχολεί σε ποιο από τα δύο μαζεύει το λιγότερο κόσμο από τις 4 το μεσημέρι και μετά;
    Ποιο έχει καλύτερης ποιότητας εξοπλισμό;
    Σε ποιο είναι πιο συνεργάσιμοι οι γυμναστές;
    Όσο αφορά το θέμα της καθαριότητας ποιο υπερέχει;
    Το ΣΚ ποιο δουλεύει και ποιο όχι;
    Το ξέρω ρωτάω πολλά!! Μπορείτε να με βοηθήσετε γιατί η διαφορά στην τιμή είναι αρκετά μεγάλη!
    Ευχαριστώ!!!

  23. #83
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,861

    Default

    Θα σου πω για το LA Fitness μιας και πάω εκεί:

    - Eίναι πολύ καθαρό, πεντακάθαρα αποδυτήρια, μεγάλοι χώροι. Τα μηχανήματα καινούργια, κανένα σκισμένο κλπ

    - Ο εξοπλισμός είναι (κλασικά...) technogym. Η μόνη "παραφωνία" μια παλιά cybex πρέσσα. Ο εξοπλισμός αρκετός ακόμα και σε ώρες αιχμής (πολλά μηχανήματα τα έχει διπλά, επίσης έχει 2 σμιθ).

    - Τα απογεύματα δεν ξέρω τι κόσμο μαζεύει, αλλά έρχεται αρκετός (όπως στα περισσότερα γυμναστήρια).

    - Οι γυμναστές είναι οι κλασικοί που υπάρχουν, σου δίνουν πρόγραμμα κονσέρβα, άντε να δείξουν και καμιά άσκηση στους καινούργιους. Μέχρι εκεί. Γενικά από τότε που άλλαξε διεύθυνση το χουν στρέψει πολύ στο "fitness club" στυλ, σε σημείο ξενερώματος..
    Το προτιμώ όμως γιατί είναι μεγάλο, άνετο, καθαρό και κάνω μια χαρά τη δουλειά μου.
    Αν ήμουν άντρας δεν θα πήγαινα, σε πολλά παιδιά έχουν κάνει παρατήρηση να μη χτυπάνε τη μπάρα κάτω στο παρκέ όταν κάνουν άρσεις (αν είναι δυνατόν να μην έχουν ένα δάπεδο που πρέπει!!!) και τους χαλάσει τη μόστρα.

    Είναι ανοιχτό και το ΣΚ. Το Σάββατο μέχρι τις 7-8 κάπου κει και την Κυριακή 10-4 νομίζω.
    Έχει και πισίνα.

    Τα λεφτά είναι πολλά αλλά σε όσα είχα γυρίσει δεν μου άρεσαν. Αλλά κάνουν ευκολίες πληρωμής (κρίση βλέπεις..).

    Καλύτερα να πας να τα δεις από κοντά και τα 2 γυμναστήρια.

  24. #84
    Senior Bodybuilder shadowmaker's Avatar
    Join Date
    12-05-11
    Posts
    2,825

    Default

    Quote Originally Posted by Kardoula View Post
    Θα σου πω για το LA Fitness μιας και πάω εκεί:

    - Eίναι πολύ καθαρό, πεντακάθαρα αποδυτήρια, μεγάλοι χώροι. Τα μηχανήματα καινούργια, κανένα σκισμένο κλπ

    - Ο εξοπλισμός είναι (κλασικά...) technogym. Η μόνη "παραφωνία" μια παλιά cybex πρέσσα. Ο εξοπλισμός αρκετός ακόμα και σε ώρες αιχμής (πολλά μηχανήματα τα έχει διπλά, επίσης έχει 2 σμιθ).

    - Τα απογεύματα δεν ξέρω τι κόσμο μαζεύει, αλλά έρχεται αρκετός (όπως στα περισσότερα γυμναστήρια).

    - Οι γυμναστές είναι οι κλασικοί που υπάρχουν, σου δίνουν πρόγραμμα κονσέρβα, άντε να δείξουν και καμιά άσκηση στους καινούργιους. Μέχρι εκεί. Γενικά από τότε που άλλαξε διεύθυνση το χουν στρέψει πολύ στο "fitness club" στυλ, σε σημείο ξενερώματος..
    Το προτιμώ όμως γιατί είναι μεγάλο, άνετο, καθαρό και κάνω μια χαρά τη δουλειά μου.
    Αν ήμουν άντρας δεν θα πήγαινα, σε πολλά παιδιά έχουν κάνει παρατήρηση να μη χτυπάνε τη μπάρα κάτω στο παρκέ όταν κάνουν άρσεις (αν είναι δυνατόν να μην έχουν ένα δάπεδο που πρέπει!!!) και τους χαλάσει τη μόστρα.

    Είναι ανοιχτό και το ΣΚ. Το Σάββατο μέχρι τις 7-8 κάπου κει και την Κυριακή 10-4 νομίζω.
    Έχει και πισίνα.

    Τα λεφτά είναι πολλά αλλά σε όσα είχα γυρίσει δεν μου άρεσαν. Αλλά κάνουν ευκολίες πληρωμής (κρίση βλέπεις..).

    Καλύτερα να πας να τα δεις από κοντά και τα 2 γυμναστήρια.
    Η αλήθεια είναι ότι περνούσα μια κρίση σεξουαλικής ταυτοποίησης αλλά να είσαι καλά που με βοήθησες


    Mike: It is almost literally impossible for most people to work too "hard" -- but it is easily possible for anybody to work too "much."

    Yoda: Try not. Do... or do not. There is no try.

    Shadow: Frequency, volume, intensity... choose two.

  25. #85
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    Quote Originally Posted by shadowmaker View Post
    Η αλήθεια είναι ότι περνούσα μια κρίση σεξουαλικής ταυτοποίησης αλλά να είσαι καλά που με βοήθησες

    Αχαχαχαχα ...!!! Τωρα που ταυτοποιηθηκες μπορουμε να βγουμε ραντεβου ?
    Η τεστοστερονη εφταιγε για ολα ......αγαπη μου !!!

  26. #86
    Senior Bodybuilder shadowmaker's Avatar
    Join Date
    12-05-11
    Posts
    2,825

    Default

    Quote Originally Posted by tsourekas View Post
    Αχαχαχαχα ...!!! Τωρα που ταυτοποιηθηκες μπορουμε να βγουμε ραντεβου ?
    χαχαχαχα!!!! χεράκι χεράκι στον Κότρωνα να βγάζουμε φωτογραφίες στο ηλιοβασίλεμα!!!! Οι gay μανιάτες!!!!



    Mike: It is almost literally impossible for most people to work too "hard" -- but it is easily possible for anybody to work too "much."

    Yoda: Try not. Do... or do not. There is no try.

    Shadow: Frequency, volume, intensity... choose two.

  27. #87
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,861

    Default

    Ου να μου χαθείτε ρε όργια!!! Μια κουβέντα είπα, ήταν και πρωί χωρίς καφέ, αμέσως να πιαστείτε από τη λέξη

  28. #88
    Senior Bodybuilder PowerBuilderi's Avatar
    Join Date
    03-02-10
    Location
    Athens, Burkina Faso (Upper Volta).
    Posts
    2,419

    Default

    Quote Originally Posted by PowerBuilderi View Post
    To Υava Λυκοβρυσης εχει 99 ευρω ετησιο για ανεργους/ φοιτητες/ μαθητες και το Hercules 199 ευρω το χρονο χωρις εγγραφη.
    bump
    ξανα
    There is never an absolute answer to everything, exept of course that you have to do your squats.


 
Page 3 of 3 FirstFirst 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Γυμναστήριο στο Μαρούσι
    By tsofras in forum Γυμναστήρια & Εξοπλισμός Για Bodybuilding
    Replies: 15
    Last Post: 23-12-14, 08:01
  2. Γυμναστήριο Για Bodybuilding - Κηφισιά / Μαρούσι!!
    By mairy in forum Γυμναστήρια & Εξοπλισμός Για Bodybuilding
    Replies: 10
    Last Post: 16-09-10, 18:09

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •