Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 6 of 6 FirstFirst ... 23456
Results 151 to 172 of 172
  1. #151
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    07-02-12
    Posts
    1,109

    Default

    παιδια κανεις δεν μπορει να απαντησει στις ερωτησεις μου?

  2. #152

    Join Date
    27-11-11
    Posts
    983

    Default

    Quote Originally Posted by nikos12345678 View Post
    παιδια καλησπερα..καπιες ερωτησεις...

    1)στα σκουατ πρεπει να κατεβαινουμε οσο πιο καθετα μπορυμε ή να ερχομαστε προς τα μπροστα για να αποφυγουμε τραυματισμους?Εννπειται πως τραβαμε κολο πισω....
    2)στο ζεσταμα να ανεβαζω κιλα οταν ανεβαζω και στα λειτουργικα?πχ οταν ανεβασω 1 κιλα παγκο στα λειτορυγικα στην επομενη [προπονηση να αυξησω και 0.5 κιλο στο ζεσταμα?
    3)το 50 % του αβρους που θα χρησιμοποιησουμε στα λειτουργικα ειναι οκ για ζεσταμα?
    4)το ρπογραμμα ποδιων ειναι νταξη?

    Σκουατ 4 σετ
    προβολες 4 σετ
    αρσεις 4 σετ
    γαμπες ορθιο 3 σετ
    ςκαθσιτος γαμπες 3 σετ

    5)Μηριαι δενε χω λιγα σετ?

    6)Γαμπες κανω 2 προπονσηεις.τηνε βδομαδα...τηνν μια κανω 21 οπως και στα δικεφαλα, γαμπες ορθιος και 3 σετ καθιστος κανονικα(12-15 ρεπς) και την αλλη 6-8 επαναληψεις...την 21 μπορω να την κραταω συνεχεια?κανονικα νομιζω δεν πρεπει αλλα οι γαμπες ανετχουν αερκετο φορτιο αρα να κραταω την 21 συνεχεια,μεχρι να μην βλεπωα προοδο?

    7)Πηχεις να γυμανζω ή οι ασκησεις δενε χουν να μου δωσουν απολυτως τιποτα?Το προβλημα ειναι τοι φυανω στις καμψεις δικεφαλων σε κοπωση πρωτα σε πηχεις και μετα σε δικεφαλα...αν κανω 3 φορες την εβδομαδα,την μια φορα καμψεις-εκτασεις καρπου απο 3 σετ,την αλλη κρατημα αλτηρων 3 σετ και την αλλη κρατημα δισκων 3 σετ θα δημιουργηθει υπεροπροπονηση?

    Ευχαριστω...
    1) Όσο πιο μπροστά μπορείς...αν αρχίζουν τα γόνατα και πηγαίνουν αρκετά μπροστά (το κλασικό μετά την μύτη του ποδιού) τότε υπάρχει κίνδυνος τραυματισμού κυρίως στους μηνίσκους.

    2+3) Στο ζέσταμα απλά κάνε ό,τι νιώθεις ό,τι μπορεί να σου δώσει το μέγιστο στα λειτουργικά...ο καθένας έχει διαφορετικό ζέσταμα...μπορεί κάποιος να κάνει στήθος ένα σετ 40 επαναλήψεων μετά 30 και μετά 20 και ένας άλλος 2 15άρια...όταν νιώθεις έτοιμος να μπεις και να δώσεις το μέγιστο στο λειτουργικό τότε μπαίνεις. Για όταν ανεβαίνεις κιλά στα λειτουργικά θα δεις ότι θα πρέπει να αλλάξεις λιγάκι και το ζέσταμά σου...δεν πάει με ποσοστά...όπως το νιώθεις.

    4+5) Βάλε άλλη μία άσκηση για τετρακέφαλα (αν θυμάμαι κάνεις σπίτι οπότε μπορείς να κάνεις είτε Front squat μετά τις προβολές είτε jefferson squat)

    6) Γάμπες κοίτα να μην έχεις τόσο χαμηλές επαναλήψεις...πάνω από 12 σίγορα να είσαι και μετά πήγαινε όσο νιώθεις ότι σε πιάνει...μερικούς τους πιάνουν 12 και άλλους 25. Για την 21 απλά κράτα την για κανά μήνα...καλύτερα παίξε κανονικά σετ μετά

    7)Πήχεια απλά γύμναζε όποτε θες μέσα στην εβδομάδα από 1 προπόνηση...από 3-4 σετ για κάθε μέρος του πήχη....σιγά σιγά θα δυναμώσουν από τις βαριές ασκήσεις

  3. #153
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    07-02-12
    Posts
    1,109

    Default

    Ωραιος!

    καποιες διευκρινησεις ακομα...

    1)οι προβολες γυμανζουν πιο πολυ τετρακεφαλο παρα μηριαια νομιζω...

    2)στις προβολες μπορω να εχω συγκεκριμενοι ανοιγμα ωστε το μπροστινο πιοδι να ειναι καθετο στο πατωμα ή μπορει να περναει το μρποτσινο ποδι κ τον αστραγαλο?

    3)πηχεις 1 φορα θα κανω 2-3 ασκησεις?1.καμψεις ξκαρπου,,2,εκτασεις,3 κρατημα αλτηρων?

    4)οταν κραταω τους αλτηρες για πηχεις καμια 22 κιλα νιωθω εναν πονο στο αντιθετο μετρος των ραχιαοων απο αυτο π εχω τον αλτηρα..τι ειναι?

    5)στις αρσεις η μπαρα θα ερχεται μεχρι το κατω μερο του γαστροκνημιου?

  4. #154

    Join Date
    27-11-11
    Posts
    983

    Default

    Quote Originally Posted by nikos12345678 View Post
    Ωραιος!

    καποιες διευκρινησεις ακομα...

    1)οι προβολες γυμανζουν πιο πολυ τετρακεφαλο παρα μηριαια νομιζω...

    2)στις προβολες μπορω να εχω συγκεκριμενοι ανοιγμα ωστε το μπροστινο πιοδι να ειναι καθετο στο πατωμα ή μπορει να περναει το μρποτσινο ποδι κ τον αστραγαλο?

    3)πηχεις 1 φορα θα κανω 2-3 ασκησεις?1.καμψεις ξκαρπου,,2,εκτασεις,3 κρατημα αλτηρων?

    4)οταν κραταω τους αλτηρες για πηχεις καμια 22 κιλα νιωθω εναν πονο στο αντιθετο μετρος των ραχιαοων απο αυτο π εχω τον αλτηρα..τι ειναι?

    5)στις αρσεις η μπαρα θα ερχεται μεχρι το κατω μερο του γαστροκνημιου?
    1) Γυμνάζουν όλο το πόδι και μπαίνουν στο παιχνίδι πολύ και οι γλουτιαίοι

    2) Κοίτα το πόδι που πας μπροστά να είναι όσο πιό κάθετο μπορείς στο πάτωμα.

    3) Πήχεις κάνε ό,τι βλέπεις ότι έχει αποτέλεσμα πάνω σου...είτε μπάρα είτε με αλτήρες...

    4) Δεν κατάλαβα το μέρος που λες...πάντως αν σε πονάει απλά μείωσε τα κιλά...

    5) Για τις άρσεις θανάτου λες ? Αν ναι κοίτα τα βάρη να τα ακουμπάς ή να απέχουν πολύ λίγο από το πάτωμα.

  5. #155

    Default

    Καλησπερα σας ειμαι 17 ετων με υψος σχεδον 1.80 και εικαι 60 κιλα...ασχολουμε σχεδον ενα χρονο με γυμναστικη και δεν εχω δει αρκετα αποτελεσματα ! για αφτο πηρα μια πρωτεινη την serious mass και αμινοξεα...ο μεταβολισμος μου ειναι αρκετα δυσκολος γιατι περνω δυσκολα κιλα αλλα χανω πολυ γριγορα..θα θελα να μου πειτε αμα ξερεται την δοσολογια πρωτεινης που θα πρεπει να περνω γιατι το scoop της ειναι τεραστιο..και αν ξερεται και ποτε θα πρεπει να το περνω! σας παρακαλω αμα μπορειτε να με βοηθησεται απαντηστε μου!ευχαριστω!!

  6. #156
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    07-02-12
    Posts
    1,109

    Default

    Quote Originally Posted by bosei View Post
    1) Γυμνάζουν όλο το πόδι και μπαίνουν στο παιχνίδι πολύ και οι γλουτιαίοι

    2) Κοίτα το πόδι που πας μπροστά να είναι όσο πιό κάθετο μπορείς στο πάτωμα.

    3) Πήχεις κάνε ό,τι βλέπεις ότι έχει αποτέλεσμα πάνω σου...είτε μπάρα είτε με αλτήρες...

    αρα εγω που ειμαι και ψηλος πρεπει να εχω μεγαλο ανοιγμα.....στις προολες...?

    αν μιεωσω τα κιλα δεν με πιανει καλα ο πηχης....

    ναι για αρσεις θανατου..μετεντωμενα ποδια....και με τεντωμενα ποδια θα την φερνω κατω σχεδον να ακλουμπησι το πατωμα?Θα περναει ξυστα απο τα γονατα?

    στα shrugs με ποναει η μεση ετσι οπως σηκωνω τα κιλα...ειναι επειδη βαζω καμια 45-50 κιλα και εχω αδυναμους ραχιαιους?Τι να κανω?

    4) Δεν κατάλαβα το μέρος που λες...πάντως αν σε πονάει απλά μείωσε τα κιλά...

    5) Για τις άρσεις θανάτου λες ? Αν ναι κοίτα τα βάρη να τα ακουμπάς ή να απέχουν πολύ λίγο από το πάτωμα.
    1)αρα εγω που ειμαι και ψηλος πρεπει να εχω μεγαλο ανοιγμα.....στις προολες...?

    2)αν μιεωσω τα κιλα δεν με πιανει καλα ο πηχης....

    3)ναι για αρσεις θανατου..μετεντωμενα ποδια....και με τεντωμενα ποδια θα την φερνω κατω σχεδον να ακλουμπησι το πατωμα?Θα περναει ξυστα απο τα γονατα?

    4)στα shrugs με ποναει η μεση ετσι οπως σηκωνω τα κιλα...ειναι επειδη βαζω καμια 45-50 κιλα και εχω αδυναμους ραχιαιους?Τι να κανω?

  7. #157
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    07-02-12
    Posts
    1,109

    Default

    Quote Originally Posted by alexakos4 View Post
    Καλησπερα σας ειμαι 17 ετων με υψος σχεδον 1.80 και εικαι 60 κιλα...ασχολουμε σχεδον ενα χρονο με γυμναστικη και δεν εχω δει αρκετα αποτελεσματα ! για αφτο πηρα μια πρωτεινη την serious mass και αμινοξεα...ο μεταβολισμος μου ειναι αρκετα δυσκολος γιατι περνω δυσκολα κιλα αλλα χανω πολυ γριγορα..θα θελα να μου πειτε αμα ξερεται την δοσολογια πρωτεινης που θα πρεπει να περνω γιατι το scoop της ειναι τεραστιο..και αν ξερεται και ποτε θα πρεπει να το περνω! σας παρακαλω αμα μπορειτε να με βοηθησεται απαντηστε μου!ευχαριστω!!
    Καλησπερα φιλε...Καλυτερα ανοιξε ενα τοπιμ δικο σου..

    Το γεγονος πως δενε χεις δει δοαφορες ειναι γιατι εισαι πολυ λιγα κιλα και δεν προκειται να δεις καλη μυικη αναπτυξη αν δεν τρως καλα....οι πρωτεινς πραγματικα δεν θα σου κανουν τιποτα....πρωτα ειναι το κανονικο φαι και ΑΝ αου λειπει κατι παιρνεις πρωτεινη....

  8. #158

    Join Date
    27-11-11
    Posts
    983

    Default

    Quote Originally Posted by nikos12345678 View Post
    1)αρα εγω που ειμαι και ψηλος πρεπει να εχω μεγαλο ανοιγμα.....στις προολες...?

    2)αν μιεωσω τα κιλα δεν με πιανει καλα ο πηχης....

    3)ναι για αρσεις θανατου..μετεντωμενα ποδια....και με τεντωμενα ποδια θα την φερνω κατω σχεδον να ακλουμπησι το πατωμα?Θα περναει ξυστα απο τα γονατα?

    4)στα shrugs με ποναει η μεση ετσι οπως σηκωνω τα κιλα...ειναι επειδη βαζω καμια 45-50 κιλα και εχω αδυναμους ραχιαιους?Τι να κανω?

    1) Να έχεις άνοιγμα τόσο ώστε το πόδι που βγαίνει μπροστά να έχει γωνία κοντά στις 90 μοίρες.

    2) Αν σε πονάει και δεν σου βγαίνει ωραία με λίγα κιλά άλλαξέ την ή μείνε με τις άλλες δύο που έχεις.

    3) Νόμιζα έλεγες για κανονικές άρσεις θανάτου...με τεντωμένα πόδια δεν χρειάζεται να ακουμπάνε μέχρι κάτω απλά κοίτα να κατεβάζεις την μπάρα όσο πιό κοντά μπορείς στο σώμα σου και φτάσε όσο κάτω πάει.

    4) Αν σε πονάει η μέση στο σήκωμα τότε κοίτα να τα βάζεις κάπου ψηλότερα ώστε να μην χρειάζεται να τα σηκώνεις απλά να τα παίρνεις στα χέρια σου.

  9. #159
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    07-02-12
    Posts
    1,109

    Default

    Ευχαροσυτω και παλι φιλε........

    1)εχω ορθοστατες αλλα αυτους δω γιατι κανω σπιτι γυμανστικη...http://www.christinsport.gr/index.ph...emart&Itemid=1

    και δεν μπορω να βαλω την μπαρα χαμηλα....να την βαλω σε κανα καναπε μαλλον....

    2)στις αρσεις ξεχασα να πω οτι με πιανει περισοτερο σοτν μηριαιο δικεφγαλο αλλα στο σημειο οπου ξεκιναει...λιγο πιο πανω απο εκει που τελειωνει η γαμπα....δεν με πιανει πανω καλα....καλα την κανω τηνα σκηση η οχι?

  10. #160
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    07-02-12
    Posts
    1,109

    Default

    τα ανοιγματα σητθους σε επικλινη να τα κανω σε 16 ή 32 μοιρες?

    Που δουλεευι καλυτερα?

    Για ανω στηθος θελω...

  11. #161
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    07-02-12
    Posts
    1,109

    Default

    Καλησπερα παιδια...μια ερωτηση...

    επειδη ειμαι σε ογκο και εκρδιζω δυσκολα βαρος οταν κανω αεροβια(2-3 φορες μπαλα,χαμηλης εντασης στο σχολειο)πειραζει να τρωω μετα απο 15 λεπτα,με το που πηγαινω σπιτι γευμα κανονικο(πρωτεινη και υδατανθρακς)η καλυτερα να περιμενω 1 ωρα?

    Εχω διαβασει πολλα τοπικ με μεταπροπονητικο μετα απο αεροβια,hitt αλλα δεν ξερω αν αυτα αναφερονται μονο για καυση λιπους η κ γενικα... Μπορει καποιος να με βοηθησει?

    Τελος,η αεροβια πειρζει να ειναι χαμηοης εντασης?γιατι στο σχολειο πχ δεν κουραζομαστε κ πολυ οταν τρεχουμε...: Icon_smile_big:

    Ευχαριστω.
    Last edited by nikos12345678; 06-03-13 at 17:17.

  12. #162
    Senior Bodybuilder cuban's Avatar
    Join Date
    28-03-06
    Location
    Greece
    Posts
    11,073

    Default

    Τρώγε κατευθείαν μόλις πας στο σπίτι. Μην περιμένεις ! Και μην μπερδεύεσαι με τα τόπικ που διαβάζεις ! Τουλάχιστον για 3-4 χρόνια ακόμα, θα κοιτάξεις να βάζεις κιλά πάνω σου !
    GO HARD... OR GO HOME!
    CAN YOU HANDLE IT ?

  13. #163
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    07-02-12
    Posts
    1,109

    Default

    Quote Originally Posted by cuban View Post
    Τρώγε κατευθείαν μόλις πας στο σπίτι. Μην περιμένεις ! Και μην μπερδεύεσαι με τα τόπικ που διαβάζεις ! Τουλάχιστον για 3-4 χρόνια ακόμα, θα κοιτάξεις να βάζεις κιλά πάνω σου !
    Eγινε ρε συ σε ευχαριστω παλι... αυτο δηλαδη που ανεφερα ειναι μονο σητν περιπτωση που θες να καψεις λιπος?

    και ενα ακομη προβλημα που με απασχολει ειναι η προπονηση στηθους...οι πιεσεις σε ισιο κ επικλινη ειτε με μπαρα ειτε με αλτηρες δεν με πιανοουνσ τηθος αλλα σχεοδν αποκλειστικα τρικεφαλα κ ωμους στον επικλινη(32 μοιρες).Προσπαθω να σπρωξω ωμους πισω και να κραταω αγκωνες οσο πιοε ξω μπορω για να περιορισω την συμμετοχη ωμων κ τρικεφαλων αντιστοιχα αλλα ματαια...στις εκτασεις σητθους ουσιαστικα ειναι η μονη ασκηση ποπυ με πιανει,αφου δουελυει μονο το σητθος..τελος κανω βυθισεις αλλα βγαζω λιγες ρεπς..περιπου 5. Μπορω να κανω κατι στις πιεσεις? Το στηθος μεγαλωνει ελαχιστα...την επομενημερα επειτα απο προπο στηθους ειναι πιασμενο αλλα δεν το νιωθω στις ασκησεις και ουτε βλεπω διαφορα...

  14. #164
    Senior Bodybuilder cuban's Avatar
    Join Date
    28-03-06
    Location
    Greece
    Posts
    11,073

    Default

    Κάνε πους απς αντί για πιέσεις. Βάλε και πρόσθετο βάρος στην πλάτη αν χρειάζεται και ΜΗΝ ΒΙΑΖΕΣΑΙ ! Τα αποτελέσματα θα έρθουν σιγά σιγά !
    GO HARD... OR GO HOME!
    CAN YOU HANDLE IT ?

  15. #165
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    07-02-12
    Posts
    1,109

    Default

    Quote Originally Posted by cuban View Post
    Κάνε πους απς αντί για πιέσεις. Βάλε και πρόσθετο βάρος στην πλάτη αν χρειάζεται και ΜΗΝ ΒΙΑΖΕΣΑΙ ! Τα αποτελέσματα θα έρθουν σιγά σιγά !
    Ευχαριστω κ παλι ρε συ...

    εχω 8 σετ συνολο πιεσεις,να βαλω 8 σετ πουσαπς?4 καονικα στο πατωμα κ 4 επικλινης καμψεις με το κεφαλι κατω απο το σωμαγια ανω στηθος?(π εχω κ προβλημα)
    δηλαδη δεν μπορω να κανω κατι αλλο στις πιεσεις?

    οι διατασεις σητθους κ δικεφαλων δεν με πιανουν..ειναι κατι τετοιο λογικο?

    πρι το μονοζυγο τι ζεσταμα μπορω να κανω?4 σετ κωπηαλτικες με λιγα κιλα ειναι καλα?

    στο μονοζυγο εχω κολλησει εδω κ 2-3μηνες στις ιδιες ρεπς κ δνε βλεπω διαφορα στην πλατη..κανα τιπ να αυξησω τις ρεπς στο μονοζυγο(4 σετ ανοιχτη,4 κελιστη)?

  16. #166
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    07-02-12
    Posts
    1,109

    Default

    Αντωνη καλησπερα... Στα σκουατ με ποναει λιγο το γονατο αλλα μονο στο ζεσταμα οχι στα λειτουργικα.χρησιμοποοιω το 35% του αρχικου βαρους στο ζεσταμα μιας κ μετσ κανω πυραμιδα. Αν μπορεις απαντα και στο απο πανω ποστ!:-)

  17. #167
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    07-02-12
    Posts
    1,109

    Default

    Kαλησπερα παιδια...Εχω καποιες ερωτησουλες..Θα ειμαι συντομος...

    λεω να αρχισω αεροβια επειδη λιπωνω λιγο κ παροτι λεπτος(1.80,68 κιλα)δενε χω κοιλιακους αλλα λιπος ειδικα κατω απο αφαλο..να βαλω 1 η 2 η 3 φορες αεροβια?απο ποση ωρα?σε εξχωριστη μερα απο βαρη πρωι μετα απο πρωινο η απογευμα?η μετα απο βαρη?

    πριν την αεροβια να εχω φαει κανα 30-45 λεπτα πριν ασπραδια η να αφησω να περασουν 2-3 ωρες απο πρωινο η μεσημεριανο,χωρις να φαω ασπραδια κ να κανω αεροβια?

    μετα την αεροβια να περιμενω 2-3 ωρες να φαω για καυση λοιπους η να φαω κατευθειαν?

    τελος,τους παλμους να τους μετραω την ωρα που θα τρεχω απο τον λαιμο οπως ειπε κ στον Θανο και ποσους να εχω ανα λεπτο?
    να προσπαθω μολις τελειωνω αεροβια να φτανωσ ε εξαντληση τελειως,δηλαδη αν δω οτι μπορω να τρεξω πιο γρηγορα να το κανω?
    διατασεις να κανω μετα απο την αεροβια κ μετα απο διατασεις περπατημα 5 λεπτα η πρωτα περπατημα? ευχαρσιτω ...
    κοιλιακους μπορω να κανω πριν αεροβια η μετα?
    θα επηρεαστει η προπο ποδιων αν εχω πεμπτη αεροβια κ παρασκευη ποδια?

  18. #168
    New Member SnakeCorporal's Avatar
    Join Date
    02-09-14
    Location
    Αθήνα
    Posts
    16

    Default

    Kallhmera eimai o Stelios, eimai 80 kila 1,97 ypsos asxoloume me thn gymnastikh polla xronia epeza mpasket kai twra eimai monimos ston strato, thelw na rwthsw oti egw symplirwmata den eperna prin apoi dyo mines ksekinisa na pernw epidi mou thn varese giati den pernw eykola kila kai protimisa kati katharo thn dymatize iso 100 wrea proteini, den mporw na pw voithise ligw na ginoun petra ta pontikia alla to kako pou mou ekane einai oti me stegnwnei parolo pou trow polla geymata, vevea prwsexw na min trww savoures. Egw epidi fovame kiolas na parw proteinh se ypsilh periektikotia se ydatanthrakes kai alla polla gia na min mou ta vroun sto aima elega na alaksw proteinh kai na parw aythn Maximuscle PROMAX ευκολόπεπτη πρωτεΐνη oρρού γάλακτος 2.4kgei eyxaristw poly h gnwmi sas kai o epagelmatismos sas sygoura tha me voithisi!!!!

  19. #169
    New Member SnakeCorporal's Avatar
    Join Date
    02-09-14
    Location
    Αθήνα
    Posts
    16

    Default

    ksexasa na prosthesw oti ayth apo kati alles pou ida exei ligo apo ola. apla na min exei anavolikes ousies ayto me niazei. eyxaristw poly

  20. #170
    Pumping Iron Elita's Avatar
    Join Date
    28-01-12
    Posts
    502

    Default

    Quote Originally Posted by SnakeCorporal View Post
    ksexasa na prosthesw oti ayth apo kati alles pou ida exei ligo apo ola. apla na min exei anavolikes ousies ayto me niazei. eyxaristw poly
    Έχεις γράψει σε παλιό τόπικ, άλλου παιδιού.
    Η πρωτείνη δε "στεγνώνει". Η iso απλά δε σου χρειάζεται, είναι και ακριβή.
    Επίσης δεν υπάρχει πρωτείνη με αναβολικές ουσίες, μιας και είναι παράνομες...
    Last edited by Elita; 02-09-14 at 13:28.

  21. #171
    New Member SnakeCorporal's Avatar
    Join Date
    02-09-14
    Location
    Αθήνα
    Posts
    16

    Default

    elita pou exei kainourio topic? giati eimai neo melos

  22. #172
    Pumping Iron Elita's Avatar
    Join Date
    28-01-12
    Posts
    502

    Default

    Quote Originally Posted by SnakeCorporal View Post
    elita pou exei kainourio topic? giati eimai neo melos
    Συστήσου αρχικά στα νέα μέλη
    http://www.bodybuilders.gr/forum/forumdisplay.php?f=12
    και γράψε εκεί την απορία σου, αν και όταν διαβάσεις μόνος 2-3 πράγματα στο φόρουμ, θα βρεις τις απαντήσεις.


 
Page 6 of 6 FirstFirst ... 23456

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Συμβουλές για Όγκο...
    By DerSieger in forum Διατροφή Για Bodybuilding & Fitness
    Replies: 10
    Last Post: 24-08-07, 07:42
  2. Συμβουλές Για Όγκο
    By proti-man in forum Προγράμματα Και Ασκήσεις
    Replies: 0
    Last Post: 18-01-05, 05:37

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •