Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 30 of 34
  1. #1
    Senior Bodybuilder aggelos1994's Avatar
    Join Date
    03-01-12
    Location
    Λουτρακι
    Posts
    3,093

    Default Διατροφη!

    Καλησπερα Παιδια.Τοσο καιρο ως μελος εδω δεν εχω ανεβασει την διατροφη που κανω ωστε να την δειτε και σεις και να μου πειτε τις αποψεις σας.Λοιπον εχουμε και λεμε

    1το Γευμα
    8:00 - 100 γρ (μπορει λιγο λιγοτερα δν ξερω ακριβως)Bρωμη κουακερ με γαλα

    2τερο Γευμα
    10:00-Ενα τοστακι με ψωμι ολικης αλεσης και τυρι χαμηλων λιπαρων.Και 5 ασπραδια.

    3το Γευμα
    12:00-Ενα φρουτο Η μπορει και δυο(μηλο,ακτινιδο,μπανανα)

    4το γευμα
    14:00-Δευτερα-φακες(Η οτι οσπριο εχει)
    Τριτη -Κοτοπουλο στηθος με σαλατα
    Τεταρτη -Μακαρονια ολικης με λιγο σαλτσα
    Πεμπτη -Ψαρι(μπακαλιαρο,γαυρο,γαλεω,Η οτι αλλο ψαρικο εχει) με σαλατα
    Παρασκευη - Μπιφτεκια γαλοπουλας ( 2 μικρα συνηθως και καμια φορα και ενα) Η μπριζολα. με σαλατα
    Σαββατο - Λαχανικα οτι εχει
    Κυριακη - Οτι θελησω!

    16:00 Γυμναστηριο

    5το γευμα
    Μετα-προπονητικο
    18:00-18:30 - Ρυζι Η κοτοπουλο με καμια μπανανα και πατατα βραστη

    6το Γευμα
    21:00- Σαλατα πρασινη με τονο(2 κονσερβεσ σε ποσοτητα) Η 5 αυγα ασπραδια και ενα ολοκληρο με σαλατα( με 1 κονσερβα τονου) Η γιαουρτι με ξηροκαρπια.


    Υ.Γ Τα μεσημεριανα μ ειναι ολα διαφορετικα γιατι πιστευω οτι πρεπει να τα τρωμε ολα και να παρεχουμε τα παντα στον οργανισμο μας.Επισης με συγχωρειτε που δεν γραφω ποσοτητες αλλα τωρα πια τα βαζω με το ματι..Αυτη την περιοδο κανω προγραμμα ογκου αλλα αυτη η διατροφη με βοηθαει επισης να χανω κιλα (οχι μυικα ως τωρα παλι καλα) και να παιρνω και μυικη μαζα.Περιμενω αποψεις και τυχον επιδιορθωσεις.
    Last edited by aggelos1994; 17-03-12 at 23:37.
    ΑΙΡΟΝ ΝΕΒΕΡ ΛΑΙΣ

  2. #2
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    Φιλε Αγγελε ! Ελαχιστη πρωτεινη μεχρι της 2.00 το μεσημερι !!!!!!!!! Δε γινεται να εισαι σε ογκο και παραλληλα να χανεις, βαζοντας μυικα.........
    Η τεστοστερονη εφταιγε για ολα ......αγαπη μου !!!

  3. #3
    Senior Bodybuilder Leo 11's Avatar
    Join Date
    27-06-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    14,554

    Default

    ρε αγγελε θα σε δαγκωσω!!!!!!!

    δεν ξερω απο που να αρχησω με τετοια διατροφη...αντε κανε ενα σωστο διαβασμα...βγαλε μακρος...κανονησε ποσοτητες και ξαναποσταρε....ΑΝΤΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
    sanguine tuo...

  4. #4
    Senior Bodybuilder aggelos1994's Avatar
    Join Date
    03-01-12
    Location
    Λουτρακι
    Posts
    3,093

    Default

    Quote Originally Posted by tsourekas View Post
    Φιλε Αγγελε ! Ελαχιστη πρωτεινη μεχρι της 2.00 το μεσημερι !!!!!!!!! Δε γινεται να εισαι σε ογκο και παραλληλα να χανεις, βαζοντας μυικα.........
    Το ξερω φιλε μου.Και αυτο ειναι π δεν μπορω να εξηγησω !εΧω κανει παραλλαγες στην διατροφη αλλα ετσι ειναι οτι καλυτερο πανω μου.

    Υ.Γ Εντοπισα λαθος σορρυ . Στο γευμα στις 10 τρωω και αυγα ασπραδια. 5 δικο μου λαθος.
    Last edited by aggelos1994; 17-03-12 at 23:35.
    ΑΙΡΟΝ ΝΕΒΕΡ ΛΑΙΣ

  5. #5
    Senior Bodybuilder aggelos1994's Avatar
    Join Date
    03-01-12
    Location
    Λουτρακι
    Posts
    3,093

    Default

    Quote Originally Posted by Leo 11 View Post
    ρε αγγελε θα σε δαγκωσω!!!!!!!

    δεν ξερω απο που να αρχησω με τετοια διατροφη...αντε κανε ενα σωστο διαβασμα...βγαλε μακρος...κανονησε ποσοτητες και ξαναποσταρε....ΑΝΤΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Ελα βρε λυκε τοσο χαλια? Να σου πω περιμενα κραξιμο βεβαια! Οσο για τις ποσοτητες οπως ειπα τα βαζω με το ματι.
    ΑΙΡΟΝ ΝΕΒΕΡ ΛΑΙΣ

  6. #6
    Senior Bodybuilder Leo 11's Avatar
    Join Date
    27-06-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    14,554

    Default

    1το Γευμα
    8:00 - 100 γρ (μπορει λιγο λιγοτερα δν ξερω ακριβως)Bρωμη κουακερ με γαλα - που ειναι η πρωτεινη οεο??

    2τερο Γευμα
    10:00-Ενα τοστακι με ψωμι ολικης αλεσης και τυρι χαμηλων λιπαρων. - ελαχιστη πρωτεινη οεο!

    3το Γευμα
    12:00-Ενα φρουτο Η μπορει και δυο(μηλο,ακτινιδο,μπανανα) - δεν ειναι γευμα οεο!

    4το γευμα
    14:00-Δευτερα-φακες(Η οτι οσπριο εχει) - που ειναι η πρωτεινη οεο?
    Τριτη -Κοτοπουλο στηθος με σαλατα - που ειναι ο υδ. πριν την προπο οεο??
    Τεταρτη -Μακαρονια ολικης με λιγο σαλτσα - που ειναι η πρωτεινη οεο?
    Πεμπτη -Ψαρι(μπακαλιαρο,γαυρο,γαλεω,Η οτι αλλο ψαρικο εχει) με σαλατα - που ειναι ο υδ οεο?
    Παρασκευη - Μπιφτεκια γαλοπουλας ( 2 μικρα συνηθως και καμια φορα και ενα) Η μπριζολα. με σαλατα - οπως απο πανω οεο!
    Σαββατο - Λαχανικα οτι εχει - που ειναι το φαι οεο??
    Κυριακη - Οτι θελησω! - ΩΡΑΙΟΣ!!!!!!!!!!

    16:00 Γυμναστηριο

    5το γευμα
    Μετα-προπονητικο
    18:00-18:30 - Ρυζι Η κοτοπουλο με καμια μπανανα και πατατα βραστη

    6το Γευμα
    21:00- Σαλατα πρασινη με τονο(2 κονσερβεσ σε ποσοτητα) Η 5 αυγα ασπραδια και ενα ολοκληρο με σαλατα( με 1 κονσερβα τονου) Η γιαουρτι με ξηροκαρπια. - πολυ κονσερβα οεο!
    Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
    sanguine tuo...

  7. #7
    Senior Bodybuilder aggelos1994's Avatar
    Join Date
    03-01-12
    Location
    Λουτρακι
    Posts
    3,093

    Default

    Quote Originally Posted by Leo 11 View Post
    1το Γευμα
    8:00 - 100 γρ (μπορει λιγο λιγοτερα δν ξερω ακριβως)Bρωμη κουακερ με γαλα - που ειναι η πρωτεινη οεο??

    2τερο Γευμα
    10:00-Ενα τοστακι με ψωμι ολικης αλεσης και τυρι χαμηλων λιπαρων. - ελαχιστη πρωτεινη οεο!

    3το Γευμα
    12:00-Ενα φρουτο Η μπορει και δυο(μηλο,ακτινιδο,μπανανα) - δεν ειναι γευμα οεο!

    4το γευμα
    14:00-Δευτερα-φακες(Η οτι οσπριο εχει) - που ειναι η πρωτεινη οεο?
    Τριτη -Κοτοπουλο στηθος με σαλατα - που ειναι ο υδ. πριν την προπο οεο??
    Τεταρτη -Μακαρονια ολικης με λιγο σαλτσα - που ειναι η πρωτεινη οεο?
    Πεμπτη -Ψαρι(μπακαλιαρο,γαυρο,γαλεω,Η οτι αλλο ψαρικο εχει) με σαλατα - που ειναι ο υδ οεο?
    Παρασκευη - Μπιφτεκια γαλοπουλας ( 2 μικρα συνηθως και καμια φορα και ενα) Η μπριζολα. με σαλατα - οπως απο πανω οεο!
    Σαββατο - Λαχανικα οτι εχει - που ειναι το φαι οεο??
    Κυριακη - Οτι θελησω! - ΩΡΑΙΟΣ!!!!!!!!!!

    16:00 Γυμναστηριο

    5το γευμα
    Μετα-προπονητικο
    18:00-18:30 - Ρυζι Η κοτοπουλο με καμια μπανανα και πατατα βραστη

    6το Γευμα
    21:00- Σαλατα πρασινη με τονο(2 κονσερβεσ σε ποσοτητα) Η 5 αυγα ασπραδια και ενα ολοκληρο με σαλατα( με 1 κονσερβα τονου) Η γιαουρτι με ξηροκαρπια. - πολυ κονσερβα οεο!
    Στο δευτερο γευμα εκανα edit! Επισης για τον υδατ που λες καθε μερα τρωω ψωμι.Αν και οχι πολυ και δεν φτανει προφανως.Πρεπει να το δω αυτο.Σαββατο τα λαχανικα δεν ειναι φαι?? Τελος ο τονος δεν ειναι σε κονσερβα απλα παρομοιαζω την ποσοτητα του!Στις 12 ξερω οτι δεν ειναι γευμα γ αυτο και επαιρνα και cottage αλλα μεχρι να το φαω στο σχολειο εχει γινει ζουμι..Για αυτο το αφησα
    ΑΙΡΟΝ ΝΕΒΕΡ ΛΑΙΣ

  8. #8
    Senior Bodybuilder nina papaki's Avatar
    Join Date
    03-03-12
    Posts
    1,239

    Default

    Καλησπερα Αγγελε !! Εμενα προσωπικα μ αρεσει η διατροφη σου. Μου αρεσει που καθε μεσημερι εχεις κατι διαφορετικο. !
    Πρωτεινουλα δεν παιρνεις?

    ΥΓ. Το θεικο "Κυριακη οτι θελησω" τι περιεχει? και σε τι ποσοτητα?

  9. #9
    Senior Bodybuilder aggelos1994's Avatar
    Join Date
    03-01-12
    Location
    Λουτρακι
    Posts
    3,093

    Default

    Quote Originally Posted by nina papaki View Post
    Καλησπερα Αγγελε !! Εμενα προσωπικα μ αρεσει η διατροφη σου. Μου αρεσει που καθε μεσημερι εχεις κατι διαφορετικο. !
    Πρωτεινουλα δεν παιρνεις?

    ΥΓ. Το θεικο "Κυριακη οτι θελησω" τι περιεχει? και σε τι ποσοτητα?
    Γεια σου Νινα.Πρωτεινη δεν παιρνω δεν την θεωρω απαραιτητη ωσ τωρα.Αν και ενα φεγγαρι χρησιμοποιουσα και πρωτεινη και νιτρικο αλλα τα κοψα.Την Κυριακη οταν λεω οτι θελησω εννοω μεσημεριανο οτι μου χει λειψει και βραδυ ενα απ τα βραδυνα που ειπα παραπανω. σαλατα με τονο,γιαουρτι,ασπραδια.Η ποσοτητα δεν ειναι παρα πολυ γενικως τρωω μεχρι να καταλαβω οτι αρχιζω να φουσκωνω.Εκει σταματαω.
    ΑΙΡΟΝ ΝΕΒΕΡ ΛΑΙΣ

  10. #10
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    Ρε παλιοlike δεν ειπαμε στο μικρο στερνοπουλι της παρεας να φαιρεσαι ποιο λαιτ
    Η τεστοστερονη εφταιγε για ολα ......αγαπη μου !!!

  11. #11
    Senior Bodybuilder Leo 11's Avatar
    Join Date
    27-06-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    14,554

    Default

    Quote Originally Posted by aggelos1994 View Post
    Στο δευτερο γευμα εκανα edit! Επισης για τον υδατ που λες καθε μερα τρωω ψωμι.Αν και οχι πολυ και δεν φτανει προφανως.Πρεπει να το δω αυτο.Σαββατο τα λαχανικα δεν ειναι φαι?? Τελος ο τονος δεν ειναι σε κονσερβα απλα παρομοιαζω την ποσοτητα του!Στις 12 ξερω οτι δεν ειναι γευμα γ αυτο και επαιρνα και cottage αλλα μεχρι να το φαω στο σχολειο εχει γινει ζουμι..Για αυτο το αφησα
    αγγελε και λιγα σου ειπα!!!

    απο θερμιδες ποσα βγαζει ρε αυτη η διατροφη??? τα μακρος τα υπολογισες ποτε????
    Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
    sanguine tuo...

  12. #12
    Senior Bodybuilder aggelos1994's Avatar
    Join Date
    03-01-12
    Location
    Λουτρακι
    Posts
    3,093

    Default

    Quote Originally Posted by tsourekas View Post
    Ρε παλιοlike δεν ειπαμε στο μικρο στερνοπουλι της παρεας να φαιρεσαι ποιο λαιτ
    Ελα σιγα δεν εγινε κατι.Καλο ειναι να μαθω και κατι απο τον "γερο"λυκο
    ΑΙΡΟΝ ΝΕΒΕΡ ΛΑΙΣ

  13. #13
    Senior Bodybuilder Leo 11's Avatar
    Join Date
    27-06-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    14,554

    Default

    Quote Originally Posted by tsourekas View Post
    Ρε παλιοlike δεν ειπαμε στο μικρο στερνοπουλι της παρεας να φαιρεσαι ποιο λαιτ
    ...ελα ρε παλιογερο...τον αγγελο τον συμπαθω και το ξερει...και γιαυτο ειμαι αυστηρος μαζι του!!!!!! Μπεεεε εε ε
    Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
    sanguine tuo...

  14. #14
    Senior Bodybuilder nina papaki's Avatar
    Join Date
    03-03-12
    Posts
    1,239

    Default

    Εεεεε. κατι ειπες για σχολειο παραπανω????? Αμ για αυτο μια φορα τη βδομαδα "οτι θελησω".... μεταβολισμος τουρμπο !!! Κι ετσι δεν αποχωριζεσαι κ τα αγαπημενα σου φαγητα. Αφου δεν εισαι και φιλος των γλυκων (οι αντρες δεν ειστε, πως τα καταφερνετε βρε παιδια!!!! σας θαυμαζω), εισαι πασας στα Γιαννενα

  15. #15
    Senior Bodybuilder aggelos1994's Avatar
    Join Date
    03-01-12
    Location
    Λουτρακι
    Posts
    3,093

    Default

    Quote Originally Posted by Leo 11 View Post
    αγγελε και λιγα σου ειπα!!!

    απο θερμιδες ποσα βγαζει ρε αυτη η διατροφη??? τα μακρος τα υπολογισες ποτε????
    Ελα οι θερμιδες συντηρησης μ ειναι καπου στις 3300 τωρα.Πριν 5 ΜΗνες που τα υπολογισα πρωτη φορα με πολυ βοηθεια μαζι με αλλα 2 παιδια μου βγαινανε οι θερμιδες καλα λογω ποσοτητας.Οσο για τα μακρος και αυτα τα υπολογισα οταν ειχα πρωτοαρχισει την διατροφη μου.Μονο που τοτε ηταν ψιλοδιαφορετικη.Την εχω αλλαξει πολλες φορες.Ρε μουρλε τα λαχανικα γιατι δεν ειναι φαι ? Τα μακρος τα ειχα ως 40/40/20 μπορει και λιγο παραπανω πρωτεινη αλλα αυτη την στιγμη δεν εχω υδατανθρακα οπως προ ειπες λολ.
    ΑΙΡΟΝ ΝΕΒΕΡ ΛΑΙΣ

  16. #16
    Senior Bodybuilder aggelos1994's Avatar
    Join Date
    03-01-12
    Location
    Λουτρακι
    Posts
    3,093

    Default

    Quote Originally Posted by nina papaki View Post
    Εεεεε. κατι ειπες για σχολειο παραπανω????? Αμ για αυτο μια φορα τη βδομαδα "οτι θελησω".... μεταβολισμος τουρμπο !!! Κι ετσι δεν αποχωριζεσαι κ τα αγαπημενα σου φαγητα. Αφου δεν εισαι και φιλος των γλυκων (οι αντρες δεν ειστε, πως τα καταφερνετε βρε παιδια!!!! σας θαυμαζω), εισαι πασας στα Γιαννενα
    Δεν ειναι μονο ο μεταβολισμος.Μια φορα την βδομαδα χρειαζεται ενα τετοιο γευμα ωστε να ξεμπλοκαρει ο οργανισμος σου απ τις μερες της διατροφης.Και Ναι παω ακομα σχολειο αλλα τελιωνω φετος!
    ΑΙΡΟΝ ΝΕΒΕΡ ΛΑΙΣ

  17. #17
    Senior Bodybuilder Leo 11's Avatar
    Join Date
    27-06-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    14,554

    Default

    Quote Originally Posted by aggelos1994 View Post
    Ελα οι θερμιδες συντηρησης μ ειναι καπου στις 3300 τωρα.Πριν 5 ΜΗνες που τα υπολογισα πρωτη φορα με πολυ βοηθεια μαζι με αλλα 2 παιδια μου βγαινανε οι θερμιδες καλα λογω ποσοτητας.Οσο για τα μακρος και αυτα τα υπολογισα οταν ειχα πρωτοαρχισει την διατροφη μου.Μονο που τοτε ηταν ψιλοδιαφορετικη.Την εχω αλλαξει πολλες φορες.Ρε μουρλε τα λαχανικα γιατι δεν ειναι φαι ? Τα μακρος τα ειχα ως 40/40/20 μπορει και λιγο παραπανω πρωτεινη αλλα αυτη την στιγμη δεν εχω υδατανθρακα οπως προ ειπες λολ.
    δηλ καθεσαι να φας και στο πιατο εχει μονο λαχανικα..?? τι εισαι ρε εσυ...κουνελι??????????

    δεν την βλεπω ουτε για 2000 την διατροφη σου ετσι οπως την γραφεις...και αφου εισαι για ογκο τστις αναλογιες σου μπορουσες να εχεις περισσοτερο υδατανθρακα...
    Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
    sanguine tuo...

  18. #18
    Senior Bodybuilder nina papaki's Avatar
    Join Date
    03-03-12
    Posts
    1,239

    Default

    Quote Originally Posted by aggelos1994 View Post
    Δεν ειναι μονο ο μεταβολισμος.Μια φορα την βδομαδα χρειαζεται ενα τετοιο γευμα ωστε να ξεμπλοκαρει ο οργανισμος σου απ τις μερες της διατροφης.Και Ναι παω ακομα σχολειο αλλα τελιωνω φετος!
    Ο μεταβολισμος σου λογω ηλικιας ειναι ΑΠΙΑΣΤΟΣκαι το ξερεις, οσο θυμαμαι τι και ποσο ετρωγα στα 18 φριττω! ! !
    Το θυμαμαι αυτο μου το χεις ξανασχολιασει οτι ξεμπλοκαρει τον οργανισμο και μου χει κανει τρομερη εντυπωση.
    Αυτο που λες ομως μηπως ισχυει για εσας τους αντρες μονο? (το μια φορα τη βδομαδα) για εμας μαλλον πρεπει να ναι λιγο πιο αραια...

  19. #19
    Senior Bodybuilder aggelos1994's Avatar
    Join Date
    03-01-12
    Location
    Λουτρακι
    Posts
    3,093

    Default

    Quote Originally Posted by Leo 11 View Post
    δηλ καθεσαι να φας και στο πιατο εχει μονο λαχανικα..?? τι εισαι ρε εσυ...κουνελι??????????

    δεν την βλεπω ουτε για 2000 την διατροφη σου ετσι οπως την γραφεις...και αφου εισαι για ογκο τστις αναλογιες σου μπορουσες να εχεις περισσοτερο υδατανθρακα...
    Το φοβαμαι τον υδατανθρακα γιατι "αρπαζω" πολυ ευκολα.Εδω σου λεω οτι χανω κιλα και παιρνω μυες ετσι!Εκει κολλησες?Καθομαι και στο πιατακι μου εχει απο φασολακια μεχρι οτι θελεις με πατατα βραστη,μπροκολακι για σαλατα και του ξεσκιζω τα ματια!Και επισης το γαλα δεν εχει πρωτεινη βρε λυκε?
    ΑΙΡΟΝ ΝΕΒΕΡ ΛΑΙΣ

  20. #20
    Senior Bodybuilder aggelos1994's Avatar
    Join Date
    03-01-12
    Location
    Λουτρακι
    Posts
    3,093

    Default

    Quote Originally Posted by nina papaki View Post
    Ο μεταβολισμος σου λογω ηλικιας ειναι ΑΠΙΑΣΤΟΣκαι το ξερεις, οσο θυμαμαι τι και ποσο ετρωγα στα 18 φριττω! ! !
    Το θυμαμαι αυτο μου το χεις ξανασχολιασει οτι ξεμπλοκαρει τον οργανισμο και μου χει κανει τρομερη εντυπωση.
    Αυτο που λες ομως μηπως ισχυει για εσας τους αντρες μονο? (το μια φορα τη βδομαδα) για εμας μαλλον πρεπει να ναι λιγο πιο αραια...
    Κοιταξε δεν σου ειπα να πας να φας ολη την σαβουρα απο φαγητα.Ενα σπιτικο φαγητο οτι εχεις πεθυμησει!Σε νορμαλ ποσοτητες ετσι για να παρεις και τα πανω σ ψυχολογικα και για τον οργανισμο σου!Ναι στο ειχα ξαναπει αυτο στο τοπικ σου.Αν και εσενα σε κοβω εκεινη την μερα να τρωγες καμια 10αρια σοκολατες Η γλυκα π ειναι ο ερωτας σου . Δεν ξερω αν ισχυει μονο για τους ανδρες θα σε γελασω αλλα δεν νομιζω.Αν ο οργανισμος σου ειναι καθημερινα σε ενα προγραμμα λογικο ειναι να μπλοκαρει οπως γινετε και με το προγραμμα γυμναστικης.Τωρα οπως ειπες μπορει αυτο να το κανεις πιο αραια ασχετα με το τι κανω εγω
    ΑΙΡΟΝ ΝΕΒΕΡ ΛΑΙΣ

  21. #21
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    Γεια σου ρε Αγγελε με την απλοικοτητα της σκεψης σου Αχ εχω ξεχασει τα παιδικα χρονια...................
    Η τεστοστερονη εφταιγε για ολα ......αγαπη μου !!!

  22. #22
    Senior Bodybuilder aggelos1994's Avatar
    Join Date
    03-01-12
    Location
    Λουτρακι
    Posts
    3,093

    Default

    Quote Originally Posted by tsourekas View Post
    Γεια σου ρε Αγγελε με την απλοικοτητα της σκεψης σου Αχ εχω ξεχασει τα παιδικα χρονια...................
    Ελα παιδι στην ψυχη σου εισαι!Αυτο μετραει φιλε μου! Ειμαστε οσο νιωθουμε!
    ΑΙΡΟΝ ΝΕΒΕΡ ΛΑΙΣ

  23. #23
    Senior Bodybuilder Nastya's Avatar
    Join Date
    18-02-11
    Location
    here...on the red planet Mars
    Posts
    2,009

    Default

    Quote Originally Posted by aggelos1994 View Post
    !Και επισης το γαλα δεν εχει πρωτεινη βρε λυκε?
    εχει, αλλα οχι την ποσοτητα που χρειαζεσαι εσυ ανα γευμα

  24. #24
    Senior Bodybuilder aggelos1994's Avatar
    Join Date
    03-01-12
    Location
    Λουτρακι
    Posts
    3,093

    Default

    Και λυκε δεν σου λεω οτι η διατροφη μου ειναι σωστη.Απλα αυτη με βοηθησε και με βοηθαει να φτασω απο κει που ημουν εκει που ειμαι τωρα.Δηλαδη απο τα 93 κιλα π ειχα καταντησει μετα τα 2 χρονια γυμναστηριου με full λιπος στα 80 κιλα με ανεπτυγμενη μυικη μαζα και λιγοτερο λιπος.Εγω αυτο το λεω προοδο και κοπιασα να το κανω.Εφτυνα αιμα στο γυμναστηριο και σε ολα.Και θα συνεχισω να το κανω οσο αυτο δουλευει.Ξερεις τι ειναι να φτασεις σε σημειο να κοιτιεσαι στον καθρεφτη και να λες "Καλα ρε μ@λ$κ* πως εχεισ γινει ετσι? " Και αυτο γιατι απο τοτε που θυμαμαι τον εαυτο μου ημουν ενα γεροδεμενο παιδι και ποτε μα ποτε χοντρος οπως ειχα καταντησει.

    Υ.Γ Το ξερω οτι με πας και χαιρομαι που με βοηθας!
    Last edited by aggelos1994; 18-03-12 at 00:10.
    ΑΙΡΟΝ ΝΕΒΕΡ ΛΑΙΣ

  25. #25
    Senior Bodybuilder nina papaki's Avatar
    Join Date
    03-03-12
    Posts
    1,239

    Default

    Quote Originally Posted by aggelos1994 View Post
    Ειμαστε οσο νιωθουμε!

    Θεοςςςςςςς εγω θα μαι για παντα nineteen λοιπον!

    Και κραταω αυτο που ειπες "σπιτικο φαγητο" και " νορμαλ ποσοτητες" !!!

  26. #26
    Senior Bodybuilder aggelos1994's Avatar
    Join Date
    03-01-12
    Location
    Λουτρακι
    Posts
    3,093

    Default

    Quote Originally Posted by nina papaki View Post
    Θεοςςςςςςς εγω θα μαι για παντα nineteen λοιπον!

    Και κραταω αυτο που ειπες "σπιτικο φαγητο" και " νορμαλ ποσοτητες" !!!
    Μια χαρα σε κοβω.Νineteen Λοιπον! Βασικα δεν πρεπει να σαι και πολυ μεγαλη ετσι? 22-23 ε?
    ΑΙΡΟΝ ΝΕΒΕΡ ΛΑΙΣ

  27. #27
    Senior Bodybuilder nina papaki's Avatar
    Join Date
    03-03-12
    Posts
    1,239

    Default

    Quote Originally Posted by aggelos1994 View Post
    Μια χαρα σε κοβω.Νineteen Λοιπον! Βασικα δεν πρεπει να σαι και πολυ μεγαλη ετσι? 22-23 ε?

    Χαααχχαχαχα τωρα σε λατρεψα
    Αφου γραφω βρε στο τοπικ μου ,οτι τα πατησα τα πρωτα αντα! Ευτυχως απο οτι λενε δε μου φαινεται ουτε για πλακα μαλλον θα ναι απο τα καλα της γυμναστικης αυτο!

  28. #28
    Senior Bodybuilder aggelos1994's Avatar
    Join Date
    03-01-12
    Location
    Λουτρακι
    Posts
    3,093

    Default

    Quote Originally Posted by nina papaki View Post
    Χαααχχαχαχα τωρα σε λατρεψα
    Αφου γραφω βρε στο τοπικ μου ,οτι τα πατησα τα πρωτα αντα! Ευτυχως απο οτι λενε δε μου φαινεται ουτε για πλακα μαλλον θα ναι απο τα καλα της γυμναστικης αυτο!
    Δεν το προσεξα καν .Ελα ακομα μικρη εισαι μην τρελενεσαι.Σκεψου αυτο π ειπαμε παραπανω.
    ΑΙΡΟΝ ΝΕΒΕΡ ΛΑΙΣ

  29. #29
    Senior Bodybuilder Leo 11's Avatar
    Join Date
    27-06-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    14,554

    Default

    Quote Originally Posted by aggelos1994 View Post
    Και λυκε δεν σου λεω οτι η διατροφη μου ειναι σωστη.Απλα αυτη με βοηθησε και με βοηθαει να φτασω απο κει που ημουν εκει που ειμαι τωρα.Δηλαδη απο τα 93 κιλα π ειχα καταντησει μετα τα 2 χρονια γυμναστηριου με full λιπος στα 80 κιλα με ανεπτυγμενη μυικη μαζα και λιγοτερο λιπος.Εγω αυτο το λεω προοδο και κοπιασα να το κανω.Εφτυνα αιμα στο γυμναστηριο και σε ολα.Και θα συνεχισω να το κανω οσο αυτο δουλευει.Ξερεις τι ειναι να φτασεις σε σημειο να κοιτιεσαι στον καθρεφτη και να λες "Καλα ρε μ@λ$κ* πως εχεισ γινει ετσι? " Και αυτο γιατι απο τοτε που θυμαμαι τον εαυτο μου ημουν ενα γεροδεμενο παιδι και ποτε μα ποτε χοντρος οπως ειχα καταντησει.

    Υ.Γ Το ξερω οτι με πας και χαιρομαι που με βοηθας!
    ελα ρε συ αγγελε 1 λιτρο γαλα αντε να βγαζει 30 - 33γρ πρωτεινης...ενα ποτηρι που πινεις εσυ ποση να σου δωσει...???

    και μπραβο σου και μαγκια σου για οτι πετυχες ρε συ δεν ειπα τιποτα το αντιθετο...απλα τωρα που εισαι σε ενα πολυκαλο δρομο στρωσε καλα την διατροφη σου αφου ξερεις πως ειναι ελλειπης,,,και μην φοβασαι τον υδατανθρακα...ελα πολλα γνωριζεις και το ξερεις πως αυτη δεν ειναι και η καλυτερη διατροφη που μπορεις να εχεις
    Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
    sanguine tuo...

  30. #30
    Senior Bodybuilder aggelos1994's Avatar
    Join Date
    03-01-12
    Location
    Λουτρακι
    Posts
    3,093

    Default

    Quote Originally Posted by Leo 11 View Post
    ελα ρε συ αγγελε 1 λιτρο γαλα αντε να βγαζει 30 - 33γρ πρωτεινης...ενα ποτηρι που πινεις εσυ ποση να σου δωσει...???

    και μπραβο σου και μαγκια σου για οτι πετυχες ρε συ δεν ειπα τιποτα το αντιθετο...απλα τωρα που εισαι σε ενα πολυκαλο δρομο στρωσε καλα την διατροφη σου αφου ξερεις πως ειναι ελλειπης,,,και μην φοβασαι τον υδατανθρακα...ελα πολλα γνωριζεις και το ξερεις πως αυτη δεν ειναι και η καλυτερη διατροφη που μπορεις να εχεις
    Βασικα πινω κοντα ενα μπουκαλι καθε πρωι αδερφε τελοσπαντων.Εκει μπερδευτηκες γιατι δεν γραφω ποσοτητες.Ξερω οτι μπορω να την κανω καλυτερα απλα θα παρω λιπος και δεν θελω αν βαλω υδατ. για αυτο δεν βαζω αλλο αφου ακομα δουλευει η διατροφη οπως ειναι.Οταν δεν θα δουλευει θα την αλλαξω βαζοντας υδατανθρακα.Πρωτεινη δεν νομιζω να μου χρειαζεται αλλο μιας που τα μετα-προπονητικα γευματα ειναι τεραστια σε ποσοσητα.
    ΑΙΡΟΝ ΝΕΒΕΡ ΛΑΙΣ


 
Page 1 of 2 12 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •