Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 4 of 29 FirstFirst 1234567814 ... LastLast
Results 91 to 120 of 843
  1. #91
    Senior Bodybuilder nektar's Avatar
    Join Date
    17-03-12
    Location
    Athens. Ohhh! This? Last year!!!! lol
    Posts
    1,485

    Default

    Καλημέρα, παιδιά!!!
    Να σας ρωτήσω κάτι... Την Παρασκευή παρατήρησα ότι το δεξί μου χέρι είναι πιο δυνατό από το αριστερό και όταν τα σφίγγω πιο αναπτυγμένο. Ώμος, δικέφαλος, τρικέφαλος (οπτική διαφορά μικρή και κυρίως σε ώμο). Τι να κάνω για να τα ισορροπήσω? Να αυξήσω τα σετς στο αριστερό ή να κάνω 1 λιγότερο στο δεξί ή κάτι άλλο????
    "Man cannot discover new oceans unless he has the courage to lose sight of the shore." Andre Gide

  2. #92
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,861

    Default

    Μπορείς να ξεκινάς την άσκηση με το αδύναμο χέρι και να βάζεις περισσότερα κιλά.

  3. #93
    Junior Bodybuilder mallias's Avatar
    Join Date
    17-12-10
    Posts
    170

    Default

    Καλημερα nectar.Ειναι λογικο να υπαρχει αυτη η ανομοιομορφία(αν εισαι δεξιόχειρας).Αυτο που μπορεις να κανεις ειναι ειτε ενα σετ περισσοτερο στο αριστερο,ειτε 1-2 επαναλληψεις(αναγκαστικες)περισσοτερες σε καθε σετ στο αριστερο.Εγω κανω κ κατι αλλο,στο γυμν χρησιμοποιώ οσο μπορω περισσοτερο το αριστερο χερι π.χ. στο να κραταω τις πλακες,να φορτωνω,να ανεβοκατεβάζω τους παγκους κ.α.Μην περιμενεις να γινουν ποτε ακριβως το ιδιο αλλα η διαφορα θα ειναι μικροτερη.

  4. #94
    Senior Bodybuilder nektar's Avatar
    Join Date
    17-03-12
    Location
    Athens. Ohhh! This? Last year!!!! lol
    Posts
    1,485

    Default

    Η αλήθεια είναι ότι περίμενα να με δυσκολεύει περισσότερο το αριστερό, ακριβώς επειδή είμαι δεξιόχειρας, αλλά όταν εκτελώ τις ασκήσεις δεν το καταλαβαίνω. Ίσως ασυναίσθητα βάζω περισσότερη δύναμη στο δεξί σε ασκήσεις που γίνονται στην τροχαλία και με τα δύο χέρια για παράδειγμα. Ευχαριστώ για τις απαντήσεις, θα δοκιμάσω τις συμβουλές σας μέχρι να τα ισορροπήσω. Καλό μεσημέρι!!!!
    "Man cannot discover new oceans unless he has the courage to lose sight of the shore." Andre Gide

  5. #95
    Senior Bodybuilder nektar's Avatar
    Join Date
    17-03-12
    Location
    Athens. Ohhh! This? Last year!!!! lol
    Posts
    1,485

    Default

    Σήμερα άλλαξα gym. Ο γυμναστής ήταν λίγο αντιπαθής, αλλά δεν με ενδιαφέρει ιδιαίτερα. Τον ζάλισα λίγο... "Θέλω αυτό, δεν θέλω εκείνο, προτιμώ το άλλο, δείξε μου αυτό, θέλω το πρόγραμμα έτσι κλπ..."
    Έκανα πόδια και 30 λεπτά αερόβια (με καλούσε η φύση και δεν μπορούσα να συνεχίσω να την αγνοώ άλλο... ). Νιώθω ότι το γόνατό μου με περιορίζει πολύ στην προπόνηση των ποδιών. Δεν ξέρω τι να το κάνω το σκασμένο!!!! Αυτά για σήμερα!!! Αύριο πάλι!!!
    "Man cannot discover new oceans unless he has the courage to lose sight of the shore." Andre Gide

  6. #96
    Senior Bodybuilder nektar's Avatar
    Join Date
    17-03-12
    Location
    Athens. Ohhh! This? Last year!!!! lol
    Posts
    1,485

    Default

    Καλησπέρα!!!
    Σήμερα έκανα ώμους-δικέφαλους-τρικέφαλους και 30' αερόβια. Ο αριστερός μου ώμος είναι αρκετά αδύναμος. Έκανα 1 σετ επιπλέον σε κάθε άσκηση. Με τον δεξιό έβγαζα άνετα τις ασκήσεις και θα μπορούσα να αυξήσω και βάρος, αλλά ο αριστερός δεν έλεγε να ακολουθήσει... Στις πιέσεις με αλτήρες με στροφή καρπού και στις οπίσθιες εκτάσεις αγκώνων με αλτήρα ένιωθα ένα τράβηγμα στον αριστερό ώμο και δεν έκανα όλα τα σετ γιατί φοβήθηκα. Καμιά πρόταση για κάτι εναλλακτικό???
    "Man cannot discover new oceans unless he has the courage to lose sight of the shore." Andre Gide

  7. #97
    Pumping Iron rax87's Avatar
    Join Date
    26-01-12
    Posts
    385

    Default

    Καλησπερα Νεκταρ!Το εχω παθει κι εγω..Δυστυχως οι ωμοι αν σε πιασουν δε σε αφηνουν ευκολα γιατι ειναι απο τα σημεια που ερεθιζονται και ζοριζονται με καθε ασκηση.Αν πονας πολυ σταματα για λιγο καιρο μην κανεις καμια ζημια γιατι τωρα μπορει να νιωθεις τραβηγμα αλλα αν πολυζοριστεις ισως το κανεις χειροτερα..Εγω δεν εκανα τιποτα εναλλακτικο απλα δεν εκανα τιποτα αλλο εκτος ποδιων για 10 μερες.Και μετα ολα καλα.
    no pain...no gain!!

  8. #98
    Senior Bodybuilder nektar's Avatar
    Join Date
    17-03-12
    Location
    Athens. Ohhh! This? Last year!!!! lol
    Posts
    1,485

    Default

    Quote Originally Posted by rax87 View Post
    Καλησπερα Νεκταρ!Το εχω παθει κι εγω..Δυστυχως οι ωμοι αν σε πιασουν δε σε αφηνουν ευκολα γιατι ειναι απο τα σημεια που ερεθιζονται και ζοριζονται με καθε ασκηση.Αν πονας πολυ σταματα για λιγο καιρο μην κανεις καμια ζημια γιατι τωρα μπορει να νιωθεις τραβηγμα αλλα αν πολυζοριστεις ισως το κανεις χειροτερα..Εγω δεν εκανα τιποτα εναλλακτικο απλα δεν εκανα τιποτα αλλο εκτος ποδιων για 10 μερες.Και μετα ολα καλα.
    Με τις υπόλοιπες ασκήσεις ώμων δεν είχα καμία ενόχληση. Μόνο στις πιέσεις ένιωθα να με τραβάει (περίμενα να ακούσω το κρακ από στιγμή σε στιγμή και έκανα μόνο 1,5 σετ αντί για 3) και στις κάμψεις για τους τρικέφαλους (έκανα 1 σετ από τα 3 γτ ένιωθα πιο πολύ να ενοχλούμαι παρά να γυμνάζω τον τρικέφαλο). Θα τις αντικαταστήσω την επόμενη φορά και θα το προσέξω.
    "Man cannot discover new oceans unless he has the courage to lose sight of the shore." Andre Gide

  9. #99
    Senior Bodybuilder nektar's Avatar
    Join Date
    17-03-12
    Location
    Athens. Ohhh! This? Last year!!!! lol
    Posts
    1,485

    Default

    Σήμερα έκανα πόδια και ώμους. Πρόσθεσα Romanian Deadlifts. Τις καταευχαριστήθηκα!!!! Το γόνατο μου είναι μια χαρά!!! Επίσης πρόσθεσα πρέσσα με πόδια κλειστά και ανοιχτά στο άνοιγμα της λεκάνης. Μπορούσα να με ζορίσω περισσότερο σε κιλά, αλλά πάω πολύ συντηρητικά γιατί φοβάμαι το γόνατό μου, ανεβάζω σιγά σιγά... Δεν ένιωσα κάψιμο, ένιωσα κάποια δυσκολία προς το τέλος των σετς. Δεν είμαι πολύ ευχαριστημένη. Ξέρει κανείς να μου προτείνει καμία καλή άσκηση για τετρακέφαλους και γλουτούς που να μην επιβαρύνει το γόνατο??? Ευχαριστώ!!!

    PS: Το απόγευμα θα πάω για dance aerobic!!!

    Edit: Διευκρίνιση: Στην πρέσσα στο τελευταίο σετ που ανέβασα κι άλλο τα κιλά ένιωσα καψιματάκι. Στα leg extensions και leg curls λίγα πράγματα...
    Last edited by nektar; 18-04-12 at 16:09.
    "Man cannot discover new oceans unless he has the courage to lose sight of the shore." Andre Gide

  10. #100
    Pumping Iron rax87's Avatar
    Join Date
    26-01-12
    Posts
    385

    Default

    Quote Originally Posted by nektar View Post
    Σήμερα έκανα πόδια και ώμους. Πρόσθεσα Romanian Deadlifts. Τις καταευχαριστήθηκα!!!! Το γόνατο μου είναι μια χαρά!!! Επίσης πρόσθεσα πρέσσα με πόδια κλειστά και ανοιχτά στο άνοιγμα της λεκάνης. Μπορούσα να με ζορίσω περισσότερο σε κιλά, αλλά πάω πολύ συντηρητικά γιατί φοβάμαι το γόνατό μου, ανεβάζω σιγά σιγά... Δεν ένιωσα κάψιμο, ένιωσα κάποια δυσκολία προς το τέλος των σετς. Δεν είμαι πολύ ευχαριστημένη. Ξέρει κανείς να μου προτείνει καμία καλή άσκηση για τετρακέφαλους και γλουτούς που να μην επιβαρύνει το γόνατο??? Ευχαριστώ!!!

    PS: Το απόγευμα θα πάω για dance aerobic!!!

    Edit: Διευκρίνιση: Στην πρέσσα στο τελευταίο σετ που ανέβασα κι άλλο τα κιλά ένιωσα καψιματάκι. Στα leg extensions και leg curls λίγα πράγματα...
    Βρε Νεκταρινακι ολες οι καλες ασκησεις για γλουτους ζορι στο γονατο εχουνε δυστυχως...
    Καλα να περασεις το απογευμα!!
    no pain...no gain!!

  11. #101
    Senior Bodybuilder nektar's Avatar
    Join Date
    17-03-12
    Location
    Athens. Ohhh! This? Last year!!!! lol
    Posts
    1,485

    Default

    Quote Originally Posted by rax87 View Post
    Βρε Νεκταρινακι ολες οι καλες ασκησεις για γλουτους ζορι στο γονατο εχουνε δυστυχως...
    Καλα να περασεις το απογευμα!!
    :-( Τις προάλλες έκανα καθίσματα και προβολές και την επόμενη ημέρα το γόνατο με έσκισε... :-(

    Ευχαριστώ!!! Έχω καιρό να μπω σε aerobic!!! Αλλού θα πατάω και αλλού θα βρίσκομαι νομίζω!!!
    "Man cannot discover new oceans unless he has the courage to lose sight of the shore." Andre Gide

  12. #102
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    Quote Originally Posted by nektar View Post
    :-( Τις προάλλες έκανα καθίσματα και προβολές και την επόμενη ημέρα το γόνατο με έσκισε... :-(

    Ευχαριστώ!!! Έχω καιρό να μπω σε aerobic!!! Αλλού θα πατάω και αλλού θα βρίσκομαι νομίζω!!!
    Νektarinaki ! Tις προβολες σταματα γιατι πεφτει ολο το βαρος στο ενα γονατο , sτα leg extensions μη τεντωνεις τα γονατα , για μενα το καλυτερο σε αυτο που ζητας βρισκεται στο αβαταρ του raxakiou. Kαι τελος για αποθεραπεια θα πλακωνεις στις κλωστιες το αγορι σου.
    Η τεστοστερονη εφταιγε για ολα ......αγαπη μου !!!

  13. #103
    Senior Bodybuilder nektar's Avatar
    Join Date
    17-03-12
    Location
    Athens. Ohhh! This? Last year!!!! lol
    Posts
    1,485

    Default

    Quote Originally Posted by tsourekas View Post
    Νektarinaki ! Tις προβολες σταματα γιατι πεφτει ολο το βαρος στο ενα γονατο , sτα leg extensions μη τεντωνεις τα γονατα , για μενα το καλυτερο σε αυτο που ζητας βρισκεται στο αβαταρ του raxakiou. Kαι τελος για αποθεραπεια θα πλακωνεις στις κλωστιες το αγορι σου.
    Στα leg extensions κάνω μικρή γωνία και δεν τεντώνω τα γόνατα. Μικρή γωνία κάνω και σε πρέσσα και leg curls. Ανεβάζω πολύ συντηρητικά τα κιλά. Πιστεύω μπορούσα να με ζορίσω κι άλλο, αλλά φοβήθηκα. Προβολές και squats τα είχα κόψει, αλλά είχα μπει σε ένα ομαδικό με μπάρα και μας έσκισε η γυμνάστρια... Ήταν δυνατό και το ευχαριστήθηκα, αλλά μετά μου βγήκε ξινό... Squats και προβολές κομμένα. Γι' αυτό ψάχνω καλές εναλλακτικές. :-( Οι κλωτσιές πάντως δεν ξέρω για αποθεραπεία, αλλά σίγουρα είναι καλή θεραπεία!!!!
    "Man cannot discover new oceans unless he has the courage to lose sight of the shore." Andre Gide

  14. #104
    Senior Bodybuilder Nastya's Avatar
    Join Date
    18-02-11
    Location
    here...on the red planet Mars
    Posts
    2,009

    Default

    με το γονατο τι προβλημα εχεις?
    Μια Βδομαδα τρως αγγουρι και το Σαββατο εισαι μουρη

  15. #105
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    01-03-06
    Location
    athens
    Posts
    1,358

    Default

    nektar καλησπέρα κι από μένα,

    φαντάζομαι ότι προσέχεις να μη φεύγει το γόνατο μπροστά από τα δάχτυλα των ποδιών σου σε σκουώτ και τέτοια

    μία άσκηση που βοηθάει και δυναμώνεις όταν έχεις πρόβλημα με γόνατο ή θέλεις να την κάνεις προληπτικά - με συγχωρείς αν δεν τα γράψω με ορολογία αλλά περιγραφικά- είναι:

    δένεις βαράκια γύρω από τα πόδια σου, ξαπλώνεις ανάσκελα και τεντωμένο το πόδι κατεβάζεις - ανεβάζεις, ή μπορείς να την κάνεις και με ανεβασμένο το πόδι και πλάγια, αριστερα δεξιά, όχι πάνω από 40 μοίρες γωνία- ισομετρική άσκηση, που σε βοηθάει να δυναμώσεις τετρακέφαλους και κατ επέκταση πως κρατιέται το γόνατο (sorry για το μπακαλικο του λέγειν είπαμε :) ) αλλά από την άλλη να μην επιβαρύνεις καθόλου τα γόνατα.

    ps να προσέχεις πάντως εννοείται μη σου μείνει καμιά ευαισθησία
    Last edited by natasa; 18-04-12 at 17:38.

  16. #106
    Senior Bodybuilder nektar's Avatar
    Join Date
    17-03-12
    Location
    Athens. Ohhh! This? Last year!!!! lol
    Posts
    1,485

    Default

    Quote Originally Posted by Nastya View Post
    με το γονατο τι προβλημα εχεις?
    Χονδροπάθεια στο αριστερό γόνατο. Απαγορεύονται τα squats, οι προβολές, το τρέξιμο σε κλίση. Όλα τα καλά!!! Στην αρχή δεν τα ακολουθούσα, αλλά, επειδή μετά από την ενόχληση ούτε έναν καλό ύπνο δεν μπορούσα να κάνω, τα έκοψα.

    Quote Originally Posted by natasa View Post
    nektar καλησπέρα κι από μένα,

    φαντάζομαι ότι προσέχεις να μη φεύγει το γόνατο μπροστά από τα δάχτυλα των ποδιών σου σε σκουώτ και τέτοια

    μία άσκηση που βοηθάει και δυναμώνεις όταν έχεις πρόβλημα με γόνατο ή θέλεις να την κάνεις προληπτικά - με συγχωρείς αν δεν τα γράψω με ορολογία αλλά περιγραφικά- είναι:

    δένεις βαράκια γύρω από τα πόδια σου, ξαπλώνεις ανάσκελα και τεντωμένο το πόδι κατεβάζεις - ανεβάζεις, και πλάγια- ισομετρική άσκηση, που σε βοηθάει να δυναμώσεις τετρακέφαλους και κατ επέκταση πως κρατιέται το γόνατο (sorry για το μπακαλικο του λέγειν είπαμε) αλλά από την άλλη να επιβαρύνεις καθόλου τα γόνατα.

    ps να προσέχεις πάντως εννοείται μη σου μείνει καμιά ευαισθησία
    Κατάλαβα ποια λες. Μου την είχε δείξει ένας γυμναστής στο παλιό γυμναστήριο, αλλά έχω δίκιλα βαράκια για τα πόδια και πλέον δεν με πιάνει.

    Πφφφφ!!!!!!

    Ευχαριστώ για τις προτάσεις πάντως!!!
    "Man cannot discover new oceans unless he has the courage to lose sight of the shore." Andre Gide

  17. #107
    Senior Bodybuilder Nastya's Avatar
    Join Date
    18-02-11
    Location
    here...on the red planet Mars
    Posts
    2,009

    Default

    Quote Originally Posted by nektar View Post
    Χονδροπάθεια στο αριστερό γόνατο. Απαγορεύονται τα squats, οι προβολές, το τρέξιμο σε κλίση. Όλα τα καλά!!! Στην αρχή δεν τα ακολουθούσα, αλλά, επειδή μετά από την ενόχληση ούτε έναν καλό ύπνο δεν μπορούσα να κάνω, τα έκοψα.

    υπαρχουν και χειροτερα μην το σκεφτεσαι. Το καλο ειναι πως και παλι εχεις πολλες εναλλακτικες. Προσεχε το και ζητα απο κανεναν ορθοπεδικο να σου δωσει ισομετρικες, εμενα με εσωσαν
    Μια Βδομαδα τρως αγγουρι και το Σαββατο εισαι μουρη

  18. #108
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    01-03-06
    Location
    athens
    Posts
    1,358

    Default

    "Χονδροπάθεια στο αριστερό γόνατο"

    Δύσκολο αυτό, όντως leg extensions με πολύ μικρή γωνία. Ψάξε και τις ισομετρικές γενικότερα. Γλουκοζαμίνη σε έβαλε ο γιατρός να παίρνεις? Κάθε πότε? (από περιέργεια).

    Μακροπροθεσμα πάντως όντως πρέπει να δίνεις έμφαση στο πόσο δυνατή είναι η περιοχή γύρω από το γόνατο, να το δέσεις.

    Αλλη άσκηση επίσης, αν ασχολείσαι είναι κολύμπι ελεύθερο, με σανιδούλα στα χέρια, άρα μόνο πόδια και τεντωμένα.

    Καλή συνέχεια κορίτσι

  19. #109
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    01-03-06
    Location
    athens
    Posts
    1,358

    Default

    με πρόλαβε η nastya:))

    συμφωνω κι εγώ όποτε νιώθω λίγο ενόχληση φουλ ισομετρικές - κολύμπι - και βιταμινούλες

  20. #110
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    Kαι να αποφευγεις τα ομαδικα ,αφου ξερεις το προβλημα σου τι τα κανεις ...εχουν ρισκο. Αντε ολο φωνη και λογια εισαι και απο την αλλη παρασυρεσαι σαν μικρο παιδι.
    Η τεστοστερονη εφταιγε για ολα ......αγαπη μου !!!

  21. #111
    Senior Bodybuilder nektar's Avatar
    Join Date
    17-03-12
    Location
    Athens. Ohhh! This? Last year!!!! lol
    Posts
    1,485

    Default

    Quote Originally Posted by tsourekas View Post
    Kαι να αποφευγεις τα ομαδικα ,αφου ξερεις το προβλημα σου τι τα κανεις ...εχουν ρισκο. Αντε ολο φωνη και λογια εισαι και απο την αλλη παρασυρεσαι σαν μικρο παιδι.
    Είπα να μπω κι εγώ για αλλαγή... Πες τα, πες τα!!!! Αλλά ακριβώς επειδή την έχω πατήσει φωνάζω!!! Έχω κόψει τόσα πολλά!!!

    Quote Originally Posted by natasa View Post
    "Χονδροπάθεια στο αριστερό γόνατο"

    Δύσκολο αυτό, όντως leg extensions με πολύ μικρή γωνία. Ψάξε και τις ισομετρικές γενικότερα. Γλουκοζαμίνη σε έβαλε ο γιατρός να παίρνεις? Κάθε πότε? (από περιέργεια).

    Μακροπροθεσμα πάντως όντως πρέπει να δίνεις έμφαση στο πόσο δυνατή είναι η περιοχή γύρω από το γόνατο, να το δέσεις.

    Αλλη άσκηση επίσης, αν ασχολείσαι είναι κολύμπι ελεύθερο, με σανιδούλα στα χέρια, άρα μόνο πόδια και τεντωμένα.

    Καλή συνέχεια κορίτσι

    Μου έγραψε γλουκοζαμίνη, αλλά μου είπε ότι δεν θα κάνει τπτ ιδιαίτερο, ότι είναι σαν βιταμινούλα και αν δεν θέλω να την πάρω, ας μην την πάρω. Η αλήθεια είναι ότι γυμνάζοντας τον τετρακέφαλο ΜΕ ΣΩΣΤΟ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟ ΤΡΟΠΟ μειώνεται η ενόχληση και είναι καλύτερα το γόνατο. Την ζημιά, όμως, την έπαθα στο gym, τα πρώτα κλακ κλακ τα ένιωσα στο leg curl και γι' αυτό είμαι μαζεμένη με αυτά. Σήμερα, όμως, οι ρουμανικές με έβγαλαν ασπροπρόσωπη.


    Μπορώ να βγάλω τα leg curls και να κάνω μόνο ρουμανικές???



    Quote Originally Posted by Nastya View Post
    υπαρχουν και χειροτερα μην το σκεφτεσαι. Το καλο ειναι πως και παλι εχεις πολλες εναλλακτικες. Προσεχε το και ζητα απο κανεναν ορθοπεδικο να σου δωσει ισομετρικες, εμενα με εσωσαν
    Ναι, ναι, σίγουρα υπάρχουν και χειρότερα και θα προσέχουμε να μην τα πάθουμε. Κάνω και ισομετρικές. Δεν με πολυκαλύπτουν.
    "Man cannot discover new oceans unless he has the courage to lose sight of the shore." Andre Gide

  22. #112
    Senior Bodybuilder nektar's Avatar
    Join Date
    17-03-12
    Location
    Athens. Ohhh! This? Last year!!!! lol
    Posts
    1,485

    Default

    Σήμερα έκανα πλάτη-τρικέφαλους. Δεν είχα πολλές αντοχές, αλλά ξέρω πού οφείλεται. Πριν λίγο έφαγα. Το απόγευμα θα πάω στάδιο για τρέξιμο γιατί βαρέθηκα να τρέξω στο διάδρομο και έχω παραμελήσει την αερόβια... Το πρωί που ξύπνησα ήμουνα πιασμένη σε ώμους, ραχιαίους και μηριαίους δικέφαλους. Όλα καλά!!! Αν αυξήσω την αερόβια, θα είναι ακόμα καλύτερα!!!
    "Man cannot discover new oceans unless he has the courage to lose sight of the shore." Andre Gide

  23. #113
    Senior Bodybuilder nina papaki's Avatar
    Join Date
    03-03-12
    Posts
    1,239

    Default

    Quote Originally Posted by nektar View Post
    Σήμερα έκανα πλάτη-τρικέφαλους. Δεν είχα πολλές αντοχές, αλλά ξέρω πού οφείλεται. Πριν λίγο έφαγα. Το απόγευμα θα πάω στάδιο για τρέξιμο γιατί βαρέθηκα να τρέξω στο διάδρομο και έχω παραμελήσει την αερόβια... Το πρωί που ξύπνησα ήμουνα πιασμένη σε ώμους, ραχιαίους και μηριαίους δικέφαλους. Όλα καλά!!! Αν αυξήσω την αερόβια, θα είναι ακόμα καλύτερα!!!
    Mωρε ιδια προπο καναμε σημερα!!!
    Καλη αεροβια!!!

  24. #114
    Senior Bodybuilder nektar's Avatar
    Join Date
    17-03-12
    Location
    Athens. Ohhh! This? Last year!!!! lol
    Posts
    1,485

    Default

    Quote Originally Posted by nina papaki View Post
    Mωρε ιδια προπο καναμε σημερα!!!
    Καλη αεροβια!!!
    Ευχαριστώ!!! Ελπίζω να μην πάω άδικα γιατί έχω μειωμένη αντοχή σήμερα, αλλά θα το παλέψω!!!!
    "Man cannot discover new oceans unless he has the courage to lose sight of the shore." Andre Gide

  25. #115
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    Νektarinaki μου ...πονας ????...αφησε σημαδι ?....μελανιασε ο γοφουλης ?.......
    Η τεστοστερονη εφταιγε για ολα ......αγαπη μου !!!

  26. #116
    Senior Bodybuilder nektar's Avatar
    Join Date
    17-03-12
    Location
    Athens. Ohhh! This? Last year!!!! lol
    Posts
    1,485

    Default

    Quote Originally Posted by tsourekas View Post
    Νektarinaki μου ...πονας ????...αφησε σημαδι ?....μελανιασε ο γοφουλης ?.......
    Πονάω, αλλά όχι λόγω εμβολίου... Το ανέβαλα για την άλλη εβδομάδα...
    "Man cannot discover new oceans unless he has the courage to lose sight of the shore." Andre Gide

  27. #117
    Senior Bodybuilder DIVER's Avatar
    Join Date
    29-08-11
    Location
    Αθήνα-Νέα Ιωνία
    Posts
    8,865

    Default

    Quote Originally Posted by nektar View Post
    Πονάω, αλλά όχι λόγω εμβολίου... Το ανέβαλα για την άλλη εβδομάδα...
    Έλα να στο κάνω, έχω ελαφρύ χέρι...



  28. #118
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    Αρε τι σου ειναι η αφωσιωση στο καθηκον....μπαγασα ΙΠΠΟΚΡΑΤΗ τους σκλαβωσες με τον ορκο σου....
    Η τεστοστερονη εφταιγε για ολα ......αγαπη μου !!!

  29. #119
    Senior Bodybuilder nektar's Avatar
    Join Date
    17-03-12
    Location
    Athens. Ohhh! This? Last year!!!! lol
    Posts
    1,485

    Default

    Quote Originally Posted by DIVER1564 View Post
    Έλα να στο κάνω, έχω ελαφρύ χέρι...
    Με σκλαβώνεις όμως!!!!!

    Quote Originally Posted by tsourekas View Post
    Αρε τι σου ειναι η αφωσιωση στο καθηκον....μπαγασα ΙΠΠΟΚΡΑΤΗ τους σκλαβωσες με τον ορκο σου....
    "Man cannot discover new oceans unless he has the courage to lose sight of the shore." Andre Gide

  30. #120
    Senior Bodybuilder nektar's Avatar
    Join Date
    17-03-12
    Location
    Athens. Ohhh! This? Last year!!!! lol
    Posts
    1,485

    Default

    Καλησπέρα, παιδιά!!!
    Λοιπόν, εγώ τουλάχιστον για 15 ημέρες θα απέχω από γυμναστική. Είχα ένα τροχαίο το πρωί. Δόξα τω Θεώ, μόνο θλάση θωρακικού μυός έπαθα και γρατζουνίστηκε ο κερατοειδής. Οπότε, παυσίπονα, αλοιφές, κρεβάτι και επιπλέον εξετάσεις. Φτηνά τη γλιτώσαμε. Τα αυτοκίνητα σμπαράλια... Σας φιλώ!!!
    "Man cannot discover new oceans unless he has the courage to lose sight of the shore." Andre Gide


 
Page 4 of 29 FirstFirst 1234567814 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •