Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 3 of 15 FirstFirst 123456713 ... LastLast
Results 61 to 90 of 428
  1. #61
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,861

    Default

    Επιστροφή από το γυμναστήριο αρκετά κουρασμένη. Επειδή το λεωφορείο ήταν γεμάτο, γύρισα με τα πόδια. Στο δρόμο έπινα το ρόφημα και με το που έφτασα έφαγα το γεύμα νο4 που είναι 7 ασπράδια, 1 κρόκος, 180γρ. πατάτα και 1κγ ελαιόλαδο.

    Αρκετή υπερένταση, κάνω περίπου κανα 40λεπτο μέχρι να ηρεμήσω και να κοιμηθώ λίγο.
    Ωραία προπόνηση και σήμερα. Πλάτη/γάμπες.
    Τις γάμπες τις κάνω στο σμιθ, ανασηκώσεις κνημών, καθιστή στον πάγκο μιας και δεν έχουμε το αντίστοιχο μηχάνημα.

    Πλάτη έκανα μονόζυγο (διάφορες λαβές), τροχαλία (κλειστή λαβή/ανοιχτή), χαμηλή κωπηλατική με ίσια λαβή, κωπηλατική με μπάρα με ανάποδη λαβή, Straight arm pulldown
    ( http://exrx.net/WeightExercises/Lati...mPulldown.html )

    Η προπόνηση ολοκληρώθηκε με 40 λεπτά διάδρομο ( να ναι καλά το star, έμαθα πάλι όλα τα κουτσομπολιά )


    Αύριο έχω αερόβια στο ολυμπιακό στάδιο!

    Ώρα για χαλάρωση και ξεκούραση τώρα

  2. #62

    Join Date
    02-06-11
    Posts
    5,351

    Default

    Quote Originally Posted by Kardoula View Post
    Επιστροφή από το γυμναστήριο αρκετά κουρασμένη. Επειδή το λεωφορείο ήταν γεμάτο, γύρισα με τα πόδια. Στο δρόμο έπινα το ρόφημα και με το που έφτασα έφαγα το γεύμα νο4 που είναι 7 ασπράδια, 1 κρόκος, 180γρ. πατάτα και 1κγ ελαιόλαδο.

    Αρκετή υπερένταση, κάνω περίπου κανα 40λεπτο μέχρι να ηρεμήσω και να κοιμηθώ λίγο.
    Ωραία προπόνηση και σήμερα. Πλάτη/γάμπες.
    Τις γάμπες τις κάνω στο σμιθ, ανασηκώσεις κνημών, καθιστή στον πάγκο μιας και δεν έχουμε το αντίστοιχο μηχάνημα.

    Πλάτη έκανα μονόζυγο (διάφορες λαβές), τροχαλία (κλειστή λαβή/ανοιχτή), χαμηλή κωπηλατική με ίσια λαβή, κωπηλατική με μπάρα με ανάποδη λαβή, Straight arm pulldown
    ( http://exrx.net/WeightExercises/Lati...mPulldown.html )

    Η προπόνηση ολοκληρώθηκε με 40 λεπτά διάδρομο ( να ναι καλά το star, έμαθα πάλι όλα τα κουτσομπολιά )


    Αύριο έχω αερόβια στο ολυμπιακό στάδιο!

    Ώρα για χαλάρωση και ξεκούραση τώρα
    καλη ξεκουραση κοριτσι!!

  3. #63
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    Quote Originally Posted by Kardoula View Post

    Ώρα για χαλάρωση και ξεκούραση τώρα
    Κοιμησου αγγελουδι μου... κοιμησου εσυ μωρο μου.......
    Η τεστοστερονη εφταιγε για ολα ......αγαπη μου !!!

  4. #64
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,861

    Default

    Παρατηρήσεις της ημέρας:

    Είχα αρκετή ενέργεια στην προπόνηση αν και όταν πήγα δεν ήμουν πολύ ορεξάτη.
    Στο γυρισμό ένιωθα εξάντληση. Κοιμήθηκα περίπου 1 ώρα και όταν ξύπνησα δεν μπορούσα να κουνήσω τα πόδια μου από το γόνατο και κάτω. Οι γάμπες πιάστηκαν τρελά (είχα φορτώσει στο σμιθ 100 κιλά στα βαριά σετ, λολ)
    Τώρα νιώθω και την πλάτη μισοπιασμένη, αύριο θα ναι περισσότερο.

    Έφαγα και το τελευταίο μου γεύμα, σήμερα θα κοιμηθώ νωρίς να συμπληρώσω αρκετές ώρες ύπνο γιατί αύριο θα ναι απαιτητική μέρα!!!

  5. #65
    Senior Bodybuilder aggelos1994's Avatar
    Join Date
    03-01-12
    Location
    Λουτρακι
    Posts
    3,093

    Default

    Quote Originally Posted by Kardoula View Post
    Παρατηρήσεις της ημέρας:

    Είχα αρκετή ενέργεια στην προπόνηση αν και όταν πήγα δεν ήμουν πολύ ορεξάτη.
    Στο γυρισμό ένιωθα εξάντληση. Κοιμήθηκα περίπου 1 ώρα και όταν ξύπνησα δεν μπορούσα να κουνήσω τα πόδια μου από το γόνατο και κάτω. Οι γάμπες πιάστηκαν τρελά (είχα φορτώσει στο σμιθ 100 κιλά στα βαριά σετ, λολ)
    Τώρα νιώθω και την πλάτη μισοπιασμένη, αύριο θα ναι περισσότερο.

    Έφαγα και το τελευταίο μου γεύμα, σήμερα θα κοιμηθώ νωρίς να συμπληρώσω αρκετές ώρες ύπνο γιατί αύριο θα ναι απαιτητική μέρα!!!
    Καλη ξεκουραση-αναρρωση Ειρηνη.Τα μασησες τα σιδερα παλι!
    ΑΙΡΟΝ ΝΕΒΕΡ ΛΑΙΣ

  6. #66
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,861

    Default

    Σ'ευχαριστώ!
    Ναι ήταν καλή μέρα σήμερα. Τώρα θα βάλω χαλαρή μουσική, θα κλείσω το φως και θα προσπαθήσω να χαλαρώσω. Με βοήθησε πολύ και ένα ζεστό μπάνιο πριν, αναζωογονήθηκα.

    Καλό μας βράδυ!!

  7. #67
    Senior Bodybuilder nina papaki's Avatar
    Join Date
    03-03-12
    Posts
    1,239

    Default

    Quote Originally Posted by Kardoula View Post
    Παρατηρήσεις της ημέρας:

    Είχα αρκετή ενέργεια στην προπόνηση αν και όταν πήγα δεν ήμουν πολύ ορεξάτη.
    Στο γυρισμό ένιωθα εξάντληση. Κοιμήθηκα περίπου 1 ώρα και όταν ξύπνησα δεν μπορούσα να κουνήσω τα πόδια μου από το γόνατο και κάτω. Οι γάμπες πιάστηκαν τρελά (είχα φορτώσει στο σμιθ 100 κιλά στα βαριά σετ, λολ)
    Τώρα νιώθω και την πλάτη μισοπιασμένη, αύριο θα ναι περισσότερο.

    Έφαγα και το τελευταίο μου γεύμα, σήμερα θα κοιμηθώ νωρίς να συμπληρώσω αρκετές ώρες ύπνο γιατί αύριο θα ναι απαιτητική μέρα!!!
    kALH Ξεκουρασηηηηηη
    ΠΩΠΩ τι κιλα ειναι αυτα

  8. #68
    Senior Bodybuilder aggelos1994's Avatar
    Join Date
    03-01-12
    Location
    Λουτρακι
    Posts
    3,093

    Default

    Quote Originally Posted by Kardoula View Post
    Σ'ευχαριστώ!
    Ναι ήταν καλή μέρα σήμερα. Τώρα θα βάλω χαλαρή μουσική, θα κλείσω το φως και θα προσπαθήσω να χαλαρώσω. Με βοήθησε πολύ και ένα ζεστό μπάνιο πριν, αναζωογονήθηκα.

    Καλό μας βράδυ!!
    Οτι καλυτερο!!Το ιδιο κανωω!

    Καλο βραδυ βρε Ειρηνη!
    ΑΙΡΟΝ ΝΕΒΕΡ ΛΑΙΣ

  9. #69
    Advanced Bodybuilder msdmn's Avatar
    Join Date
    08-07-06
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    1,019

    Default

    εύγε ειρήνη
    Gym Motivation: www.facebook.com/hardcoregymmotivation

  10. #70

    Join Date
    02-06-11
    Posts
    5,351

    Default

    καλο βραδυ

  11. #71
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,861

    Default

    Καλησπέρα σε όλους.


    @msdmn: Σ'ευχαριστώ Μιχάλη!


    Περίμενα πως και πως να έρθει η σημερινή μέρα να πάω στο προπονητήριο του ΟΑΚΑ για την αερόβια. Αν και δεν ήμουν φαν του τρεξίματος έξω, πραγματικά το αγάπησα σήμερα!
    Άλλη αίσθηση, κατάλαβα πόσο πολύ διαφορετικά δουλεύει το σώμα. Καμία σχέση με τα μηχανήματα αερόβιας.

    Πήγα πρωί, στις 10.30, 3 ώρες μετά από το πρωινό μου (7 ασπράδια, 1κρόκο και 60γρ βρώμη) και μετά από έναν δυνατό καφέ.

    Ξεκίνησα με 2 γύρους προθέρμανση και στη συνέχεια έκανα 10 100άρια σπριντ. Και μόνο που αισθανόμουν τον αέρα να με χτυπάει την ώρα που έτρεχα και τους παλμούς να ανεβαίνουν, ένιωθα τέλεια.

    Στα σπριντ δούλευαν όλα, κοιλιακοί, κορμός, χέρια, πόδια, τα πάντα.

    Για πρώτη φορά τα πήγα πολύ καλά και υποσχέθηκα στον εαυτό μου κάθε φορά να βελτιώνομαι.
    Μετά πήρα τη τσάντα μου και πήγα παραπέρα που είχε αρκετές σκάλες και τις ανεβοκατέβηκα 5 φορές.
    Κάπως έτσι ολοκληρώθηκε η προπόνησή μου.

    Αμέσως ετοίμασα το ρόφημα που είχα έτοιμο στο σέικερ και γύρισα σπίτι με το τρένο όπου ετοιμάσα το τρίτο μου γεύμα.

    Την ώρα που έτρεχα, ήταν και μια αθλήτρια που έκανε προπόνηση ακόντιο. Μια αθλήτρια ξεχωριστή από τις άλλες. Ήταν σε αναπηρικό καροτσάκι, ειδικά διαμορφωμένο για το αγώνισμα.
    Την χάζευα και την καμάρωνα. Είπα από μέσα μου "αν αυτή βρίσκει τη δύναμη και το κουράγιο να κάνει αυτό, τότε εγώ μπορώ ακόμα περισσότερο". Ήταν ένα δυνατό μάθημα εκείνη την ώρα.




    2 φωτό από το προπονητήριο και τα σκαλιά:

    02042012374.jpg02042012375.jpg

  12. #72
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    Μπραβο Κardoulini μου ! Απο δω και περα που ζωριζουν τα πραγματα χρειαζονται αυτες οι αλλαγες να σπαει η ρουτινα και να ξεκολλας απο την προπονητικη στασημοτητα.Ειναι σαν να σε βλεπουμε να τρεχεις και να ανεβοκατεβαινεις τα σκαλια , γιαυτο το νου σου οταν κουραζεσαι .....i see you....
    Η τεστοστερονη εφταιγε για ολα ......αγαπη μου !!!

  13. #73
    Senior Bodybuilder nina papaki's Avatar
    Join Date
    03-03-12
    Posts
    1,239

    Default

    Ουαου Ειρηνη!!! Οτι πρεπει με αυτον τον καιρο

    ΥΓ. respect στην αθλητρια με το ακοντιο

  14. #74
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,861

    Default

    Όντως αυτός ο καιρός είναι ότι πρέπει για αερόβια έξω. Σου φτιάχνει τη διάθεση.



    Quote Originally Posted by tsourekas View Post
    Μπραβο Κardoulini μου ! Απο δω και περα που ζωριζουν τα πραγματα χρειαζονται αυτες οι αλλαγες να σπαει η ρουτινα και να ξεκολλας απο την προπονητικη στασημοτητα.Ειναι σαν να σε βλεπουμε να τρεχεις και να ανεβοκατεβαινεις τα σκαλια , γιαυτο το νου σου οταν κουραζεσαι .....i see you....
    Έχω το νου μου μη κάνεις μπανιστήρι

    Πέρα της πλάκας, αυτές οι αλλαγές είναι απαραίτητες σε μια προετοιμασία. Αργότερα θα μπουν και πλειομετρικές ασκήσεις.




    Παρατηρήσεις της ημέρας:

    Απολαυστική η πρώτη μου αερόβια στο στάδιο. Τα πόδια μου τα αισθάνομαι πιασμένα, ιδιαίτερα προσαγωγούς, 4φαλα αλλά και γλουτό. Γάμπες έτσι κι αλλιώς ήταν πιασμένες από χτες.

    Σήμερα πείνασα περισσότερο, λογικό με τόσα σπριντ. Τώρα μου βγαίνει η κούραση αρκετά.
    Από αύριο και για τις επόμενες 4 εβδομάδες θα αρχίσω κρεατίνη. Θα με βοηθήσει στη δύναμη μιας και τα πράγματα θα δυσκολεύουν. Αν και πολλοί έχουν συνδιάσει τη χρήση κρεατίνης με τον "όγκο", θεωρώ πως έχει να προσφέρει περισσότερα σε περιόδους cutting.

    Αύριο έχω στο πρόγραμμά μου προπόνηση στήθος/δικέφαλα + 40' αερόβια.
    Θέλω να δω ποιες μέρες θα ναι κλειστά από βδομάδα το γυμναστήριο λόγω Πάσχα. Όποιες μέρες θα ναι, θα τις αναπληρώσω με αερόβια στο στάδιο.

    Ώρα για ξεκούραση και ύπνο για να μη σκέφτομαι την πείνα μου.

    Καλό μας βράδυ.

  15. #75
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,861

    Default

    Καλησπέρα σε όλους!

    Πέμπτη 5 Απριλίου

    Προπόνηση στήθος/δικέφαλα + 40' αερόβια στο διάδρομο

    Η προπόνηση πήγε πολύ καλά, αν και έλειπε η φίλη μου που με σποττάρει, δεν μπορούσα να κάνω εύκολα πιέσεις αλτήρων σε επικλινή. Δυσκολευόμουν μέχρι να σηκώσω τους αλτήρες, από κει και πέρα μπορώ να βγάλω τις επαναλήψεις.
    Φώναξα ένα παλικάρι που έκανε παραπέρα και προσφέρθηκε να με βοηθήσει. Προσπάθησα πριν μόνη μου μπας και.. αλλά δεν μπορούσα να σηκώσω 20κιλους αλτήρες. Λέω άσε μη κάνω καμια άτσαλη κίνηση και δεν είναι να τραυματιστώ τέτοια εποχή.
    Μου άνοιξε και το σέικερ όταν πήγα να το πιάσω και μου πεσε όλο το xtend στο πάτωμα. Μαντάρα τα κανα! Ένα παιδί δίπλα μου, μου πε "γούρι γούρι"!! Γυρίζω και του λέω μέσα στα νεύρα, "τι γούρι γούρι; Αγγούρι αγγούρι πες καλύτερα!!!" Ευτυχώς ήρθε η καθαρίστρια και τα μάζεψε και όλα οκ.


    Οι ασκήσεις που είχα ήταν

    πιέσεις σε επικλινή με αλτήρες

    ανοίγματα

    pullover

    πιέσεις σε ίσιο πάγκο στο σμιθ με τη μπάρα στο ύψος της καρωτίδας

    κάμψεις δικεφ. στο μαξιλάρι

    κάμψεις στην τροχαλία με σκοινί (έκανα το crazy36 και έβγαζα καπνούς από παντού..)

    κάμψεις αυτοσυγκέντρωσης



    Από σήμερα ξεκίνησα και κρεατίνη. Νιώθω έντονο πιάσιμο από χθες (στο τρέξιμο) στους προσαγωγούς και στους πλάγιους κοιλιακούς!

    Εκνευρίζομαι που κάθε τρεις και λίγο τρέχω στην τουαλέτα από το νερό που πίνω

    Αύριο το μενού έχει πόδια!!!


    Μέχρι τότε ξεκούραση και ανάρρωση.

    Καλό βράδυ να χουμε!
    Attached Images Attached Images

  16. #76
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    Οτι και να πω για τις ομοιοτητες σημερα στο προγραμμα μας θα ειναι λιγο !!! Ακομα και στο πιπι ρουμ μαζι παμε ...Αρε Manoula με χαμογελο εξεπληξες σημερα
    Η τεστοστερονη εφταιγε για ολα ......αγαπη μου !!!

  17. #77
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,861

    Default

    Η διάθεση μπορεί να αλλάζει, αλλά το χαμόγελο δόξα το Θεό δε φεύγει. Είναι το σήμα κατατεθέν μου

  18. #78
    Senior Bodybuilder Leo 11's Avatar
    Join Date
    27-06-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    14,554

    Default

    keep going φιλη μου...και ο πονος απλα σε κραταει ζωντανη...αυτο το ξερεις απο πρωτο χερι...κανε μας περιφανους και μην σταματησεις ουτε λεπτο να σκεφτεσε πως εμεις ολοι...ειμαστε πλαι σου
    Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
    sanguine tuo...

  19. #79
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,861

    Default

    Σ'ευχαριστώ λύκε! Αυτά τα λόγια μετράνε πολύ για μένα.. Να σαι καλά φίλε μου!

  20. #80
    Senior Bodybuilder Leo 11's Avatar
    Join Date
    27-06-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    14,554

    Default

    Quote Originally Posted by Kardoula View Post
    Σ'ευχαριστώ λύκε! Αυτά τα λόγια μετράνε πολύ για μένα.. Να σαι καλά φίλε μου!
    και θα στα λεω μεχρι να εκλπηρωσεις τους στοχους σου...θα στα λεω no matter what...
    Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
    sanguine tuo...

  21. #81
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,861

    Default

    Quote Originally Posted by Leo 11 View Post
    και θα στα λεω μεχρι να εκλπηρωσεις τους στοχους σου...θα στα λεω no matter what...
    Έτσι!!!!!

    Οι στόχοι μας κάνουν να μένουμε ζωντανοί.

  22. #82
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    Quote Originally Posted by Kardoula View Post
    Έτσι!!!!!

    Οι στόχοι μας κάνουν να μένουμε ζωντανοί.
    Και ......αγαπη καθε ειδους :)))
    Η τεστοστερονη εφταιγε για ολα ......αγαπη μου !!!

  23. #83
    Senior Bodybuilder Leo 11's Avatar
    Join Date
    27-06-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    14,554

    Default

    Quote Originally Posted by tsourekas View Post
    Και ......αγαπη καθε ειδους :)))
    σωστος...
    και απο μας θα εχει οση θελει...!
    Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
    sanguine tuo...

  24. #84
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,861

    Default

    Τι άλλο να ζητήσει κανείς...
    Να στε καλά! Να ξέρατε τι δύναμη μου δίνετε..

    Με κάνατε να νιώσω πολύ όμορφα απόψε.
    Δε λέω άλλα, θα μπορούσα να γράφω για ώρες αυτά που έχω στη καρδιά μου..

    Καλό βράδυ και σας ευχαριστώ!

  25. #85
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    01-03-06
    Location
    athens
    Posts
    1,358

    Default

    Ειρήνη μπράβο, είσαι σταθερή δύναμη!

    Τη δύναμη τη δίνεις εσύ στους άλλους με τη θετική ενέργεια, τη προσήλωση και το inspiration που βγάζεις.

    Καλή συνέχεια κορίτσι!

  26. #86
    Advanced Bodybuilder Giorgos18's Avatar
    Join Date
    14-06-08
    Location
    Αλεξανδρουπολη, Greece.
    Posts
    1,049

    Default

    Καλή επιτυχία Ειρήνη, σου έχω εμπιστοσύνη εσένα, θα σκίσεις στον αγώνα!!
    “Today, everything about the top bodybuilding champions is oversized; they have lost the whole purpose of bodybuilding which is to create a harmonious whole, not to exaggerate the development of one part or parts, of the body. A body has hands, legs, feet, arms and a head. If a man’s arms appear bigger than his head, his body is thrown out of proportion.”
    "Steve Reeves"

  27. #87
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,861

    Default

    Καλησπέρα σε όλους,

    Νατάσα χαίρομαι ιδιαίτερα για το comeback σου και σ'ευχαριστώ!!

    Γιώργο, να σαι καλά ρε φίλε, σ'ευχαριστώ κι εσένα μέσα απ'την καρδιά μου!




    Παρασκευή 6 Απριλίου

    Οι βδομάδες περνάνε πολύ γρήγορα. Ήδη έφτασε στο τέλος η 12η εβδομάδα και πάμε για την 11η.
    Όλα πάνε ρολόι δόξα το Θεό και είμαι ευχαριστημένη. Από δω και πέρα είμαι σε φάση όπου κάθε μέρα βλέπω αλλαγές πάνω μου. Όσο βλέπω αυτές τις αλλαγές, τόσο περισσότερο παίρνω δύναμη να συνεχίσω.

    Γύρισα πριν λίγο από προπόνηση ποδιών. Πολύ μου άρεσε, έγινα λούτσα στον ιδρώτα (από δω και πέρα με τις ζέστες θα το χουμε κι αυτό).

    Ελεύθερο σκουώτ, πρέσσα, άρσεις θανάτου με ίσια πόδια, υπερεκτάσεις στον ταύρο, κάμψεις μηριαίων, step ups με αλτήρες είχε το μενού και στο τέλος 40' αερόβια στο διάδρομο (σήμερα έβλεπα επανάληψη τη Μενεγάκη, λολ!)

    Αισθανόμουν σαν τον ΤΑΖ, σίφουνας σκέτος πάνω κάτω στην αίθουσα, μου ξέφευγε και κανένα μούγκρισμα (ελαφρύ, χαχα) στα βαριά σετ, ειδικά όταν ένιωθα κούραση.

    Γύρισα με τα πόδια, στη στάση του λεωφορείου περίμεναν καμια 20αριά Πακιστανοί.. Λέω δε βαριέσαι, ας πάω σιγά σιγά και ως αποθεραπεία.
    Ψόφια τώρα, έφαγα τα αβγά με την πατάτα και θα ξεκουραστώ μέχρι να έρθει η ώρα για το επόμενο γεύμα.

    Αύριο το γήπεδο στο οακα με περιμένει για την αερόβια. Πιασμένη ξεπιασμένη θα τρέξω. Όλα καλά θα πάνε



    Καλό μας απόγευμα!

  28. #88
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    07-09-11
    Location
    maroussi-athens
    Posts
    243

    Default

    Quote Originally Posted by Kardoula View Post
    Καλησπέρα σε όλους,

    Νατάσα χαίρομαι ιδιαίτερα για το comeback σου και σ'ευχαριστώ!!

    Γιώργο, να σαι καλά ρε φίλε, σ'ευχαριστώ κι εσένα μέσα απ'την καρδιά μου!




    Παρασκευή 6 Απριλίου

    Οι βδομάδες περνάνε πολύ γρήγορα. Ήδη έφτασε στο τέλος η 12η εβδομάδα και πάμε για την 11η.
    Όλα πάνε ρολόι δόξα το Θεό και είμαι ευχαριστημένη. Από δω και πέρα είμαι σε φάση όπου κάθε μέρα βλέπω αλλαγές πάνω μου. Όσο βλέπω αυτές τις αλλαγές, τόσο περισσότερο παίρνω δύναμη να συνεχίσω.

    Γύρισα πριν λίγο από προπόνηση ποδιών. Πολύ μου άρεσε, έγινα λούτσα στον ιδρώτα (από δω και πέρα με τις ζέστες θα το χουμε κι αυτό).

    Ελεύθερο σκουώτ, πρέσσα, άρσεις θανάτου με ίσια πόδια, υπερεκτάσεις στον ταύρο, κάμψεις μηριαίων, step ups με αλτήρες είχε το μενού και στο τέλος 40' αερόβια στο διάδρομο (σήμερα έβλεπα επανάληψη τη Μενεγάκη, λολ!)

    Αισθανόμουν σαν τον ΤΑΖ, σίφουνας σκέτος πάνω κάτω στην αίθουσα, μου ξέφευγε και κανένα μούγκρισμα (ελαφρύ, χαχα) στα βαριά σετ, ειδικά όταν ένιωθα κούραση.

    Γύρισα με τα πόδια, στη στάση του λεωφορείου περίμεναν καμια 20αριά Πακιστανοί.. Λέω δε βαριέσαι, ας πάω σιγά σιγά και ως αποθεραπεία.
    Ψόφια τώρα, έφαγα τα αβγά με την πατάτα και θα ξεκουραστώ μέχρι να έρθει η ώρα για το επόμενο γεύμα.

    Αύριο το γήπεδο στο οακα με περιμένει για την αερόβια. Πιασμένη ξεπιασμένη θα τρέξω. Όλα καλά θα πάνε



    Καλό μας απόγευμα!
    καλη δυναμη κοριτσακι!!!!!

  29. #89
    Senior Bodybuilder pao34's Avatar
    Join Date
    23-02-07
    Location
    Greece.
    Posts
    1,287

    Default

    μπραβο ειρηνη ! καλη επιτυχια σου ευχομαι!

    σε βλέπω πολυ δυνατη..

  30. #90
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    02-04-11
    Posts
    2,219

    Default

    Ειρήνη μπράβο, βλέπω κάνεις πολύ δυνατές προπονήσεις, συνέχισε έτσι και η προσπάθειά σου θα ανταμειφθεί!


 
Page 3 of 15 FirstFirst 123456713 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. H kardoula αυτοσχεδιάζει..
    By Kardoula in forum Συνταγές Για Bodybuilding & Fitness
    Replies: 5
    Last Post: 05-01-09, 19:26
  2. Replies: 0
    Last Post: 02-09-06, 07:25

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •