Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 31 to 53 of 53
  1. #31
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    23-01-11
    Posts
    196

    Default

    Quote Originally Posted by Παυλίδης View Post
    Προφανώς αν γυμνάζεσαι σαν θείτσα και η 1,5 ώρα δεν είναι και τόσο καταβολική.
    Ε τότε ΟΛΟΙ οι επαγγελματίες αθλητές του bodybuilding σαν θείτσες γυμνάζονται....
    Το bodybuilding ΔΕΝ ειναι sprint race 100 μέτρων για να εξαντληθείς στο λεπτό.

  2. #32
    Bodybuilding Newbie sakisstyler's Avatar
    Join Date
    07-04-12
    Location
    ΛΕΥΚΩΣΙΑ
    Posts
    11

    Default

    ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ

    ΕΠΙΚΛΗΝΗ ΠΙΕΣΕΙΣ ΜΕ ΑΛΤΗΡΕΣ 3*10-12
    ΕΠΙΚΛΗΝΗ ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ 3*10-12
    ΠΙΕΣΕΙΣ ΣΕ ΙΣΙΟ ΠΑΓΚΟ ΜΕ ΑΛΤΗΡΕΣ 3*10-12
    ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ ΣΕ ΙΣΙΟ ΠΑΓΚΟ 3*10-12
    ΚΑΤΑΚΛΙΝΗ ΠΙΕΣΕΙΣ ΜΕ ΑΛΤΗΡΕΣ 3*10-12
    ΚΑΤΑΚΛΙΝΗ ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ3*10-12

    ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΑ ΓΙΑ ΣΤΗΘΟΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΧΕΙ ΔΟΥΛΕΨΕΙ ΕΠΑΝΩ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΤΟ ΕΧΩ ΔΩΣΕΙ.

  3. #33
    Bodybuilding Newbie sakisstyler's Avatar
    Join Date
    07-04-12
    Location
    ΛΕΥΚΩΣΙΑ
    Posts
    11

    Default

    Quote Originally Posted by Παυλίδης View Post
    1 λεπτό δε κάνω ούτε εγώ. 1,5 κάνω διάλειμμα. Και 2 πες να κάνεις, και 1 λεπτό το σετ, 16 σετ για στήθος-δικέφαλους, βγαίνει 44 λεπτά. Εγώ κάνω 5ήμερο σπλιτ.
    ΚΑΙ ΕΓΩ 1,5 ΛΕΠΤΟ ΔΙΑΛΕΙΜΑ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΣΕ ΟΛΛΕΣ ΤΙΣ ΑΣΚΗΣΕΙΣ, ΣΤΑ ΚΑΘΗΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΑΡΣΕΙΣ ΘΑΝΑΤΟΥ ΘΕΛΩ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΩΝ 3 ΛΕΠΤΑ. ΑΝ ΚΑΝΕΙΣ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2 ΛΕΠΤΑ ΔΙΑΛΕΙΜΑ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΚΡΥΩΝΕΙΣ ΤΟΥ ΜΥΣ ΚΑΙ ΠΑΛΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ. ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ Ο ΜΥΣ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΖΕΤΕ ΤΕΛΕΙΩΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΣΕΤ. ΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΜΕΙΩΣΤΕ ΤΑ ΚΙΛΑ..ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΔΥΟ ΛΕΠΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΔΥΝΑΜΗΣ ΟΧΙ ΟΓΚΟΥ ΚΑΙ ΠΡΗΞΗΜΑΤΟΣ.

  4. #34
    Senior Bodybuilder Παυλίδης's Avatar
    Join Date
    26-06-10
    Posts
    2,204

    Default

    Quote Originally Posted by lazarost800 View Post
    Ε τότε ΟΛΟΙ οι επαγγελματίες αθλητές του bodybuilding σαν θείτσες γυμνάζονται....
    Το bodybuilding ΔΕΝ ειναι sprint race 100 μέτρων για να εξαντληθείς στο λεπτό.
    Οι ορμόνες των επαγγελματιών δεν εξαρτώνται από την προπόνησή τους, ούτε πρόκειται να μπουν σε φάση καταβολισμού. Τελείως άτοπο και αδαές αυτό που λες.

  5. #35
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    27-08-08
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    2,180

    Default

    Quote Originally Posted by Παυλίδης View Post
    Οι ορμόνες των επαγγελματιών δεν εξαρτώνται από την προπόνησή τους, ούτε πρόκειται να μπουν σε φάση καταβολισμού. Τελείως άτοπο και αδαές αυτό που λες.
    σε φαση καταβολισμου μπορει να μπαινουν αλλα εχουν αλλες αντοχες και ειναι σε αλλο επιπεδο.. επισης μετρανε τα επιπεδα κορτιζολης γενικα με εξετασεις ή διαφορα Τεστ που μπορει να βρει καποιος στο ιντερνετ και τα ελεγχουν με φαρμακο εφοσον ειναι εκτος οριων..
    μην πιστευει κανενας οτι κανει τις προπονησεις που κανουν οι Pro...

  6. #36
    veggeto's Avatar
    Join Date
    07-05-09
    Posts
    1,921

    Default

    Quote Originally Posted by lazarost800 View Post
    Ε τότε ΟΛΟΙ οι επαγγελματίες αθλητές του bodybuilding σαν θείτσες γυμνάζονται....
    Το bodybuilding ΔΕΝ ειναι sprint race 100 μέτρων για να εξαντληθείς στο λεπτό.
    Οι επαγγελματιες αθλητες περα απο το οτι ειναι προχωρημενοι ,χρησιμοποιουν και αλλα πραγματα που δεν επιτρεπουν στη κυρια κορτιζολη να κανει την εμφανιση της ουτε στη κυρια μυοστατινη να ξαναανεβει μετα τη παροδο της μιας ωρας.Επισης οι επαγγελματιες αθλητες που προπονουνται για ωρες στοχευουν σε πολλα σετ και ποικιλια ασκησεων ωστε να σμηλεψουν αρκετες λεπτομεριες επανω τους,ο φυσικος αθλητης πρεπει να προπονειται κυριως με βαρια κιλα σε βασικες ασκησεις και να χρησιμοποιει λιγες απομωνοτικες ,αν εσυ μπορεις να παιζεις 6αρες και 8αρες στις αρσεις θανατου ή στα βαθια για 5 σετ και μπορεις να τραβηξεις και αλλη μια ωρα σωστη προπονηση πρεπει να εισαι ο superman.

  7. #37
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    03-02-12
    Posts
    111

    Default

    Quote Originally Posted by Παυλίδης View Post
    Split είναι ο διαχωρισμός/το μοίρασμα των μυικών ομάδων σε μέρες προπόνησης.
    Μια κλασική προπόνηση στήθος-δικέφαλοι:
    Στήθος:
    Επικλινής πάγκος πιέσεις μπάρας 4 σετ
    Επικλινής πάγκος ανοίγματα 3 σετ
    Ίσιος πάγκος πιέσεις αλτήρων 3 σετ
    Δικέφαλοι:
    Κάμψεις με μπάρα 3 σετ
    Κάμψεις αυτοσυγκέντρωσης 3 σετ
    εγω εχω την εντυπωση οτι αν κανω τοσες λιγες ασκησεις νομιζω οτι δεν κανω τιποτα!δυο ασκησεις για δικεφαλους μου φαινεται πολυ λιγο!γιατι βλεπω οτι δεν εχει σφυρια και μαξιλαρι!και στηθος δεν εχει βυθισεις και την μεσα μερια πως θατην γυμνασω αν δεν κανω καμψεις με κλειστη λαβη?

  8. #38
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    03-02-12
    Posts
    111

    Default

    Quote Originally Posted by sakisstyler View Post
    ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ

    ΕΠΙΚΛΗΝΗ ΠΙΕΣΕΙΣ ΜΕ ΑΛΤΗΡΕΣ 3*10-12
    ΕΠΙΚΛΗΝΗ ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ 3*10-12
    ΠΙΕΣΕΙΣ ΣΕ ΙΣΙΟ ΠΑΓΚΟ ΜΕ ΑΛΤΗΡΕΣ 3*10-12
    ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ ΣΕ ΙΣΙΟ ΠΑΓΚΟ 3*10-12
    ΚΑΤΑΚΛΙΝΗ ΠΙΕΣΕΙΣ ΜΕ ΑΛΤΗΡΕΣ 3*10-12
    ΚΑΤΑΚΛΙΝΗ ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ3*10-12

    ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΑ ΓΙΑ ΣΤΗΘΟΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΧΕΙ ΔΟΥΛΕΨΕΙ ΕΠΑΝΩ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΤΟ ΕΧΩ ΔΩΣΕΙ.
    κι εγω πανω κατω αυτα κανω και μου λενε οτι κανω υπερβολικες ασκησεις!!!6 κανω και γω!

  9. #39
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    03-02-12
    Posts
    111

    Default

    Quote Originally Posted by veggeto View Post
    Οι επαγγελματιες αθλητες περα απο το οτι ειναι προχωρημενοι ,χρησιμοποιουν και αλλα πραγματα που δεν επιτρεπουν στη κυρια κορτιζολη να κανει την εμφανιση της ουτε στη κυρια μυοστατινη να ξαναανεβει μετα τη παροδο της μιας ωρας.Επισης οι επαγγελματιες αθλητες που προπονουνται για ωρες στοχευουν σε πολλα σετ και ποικιλια ασκησεων ωστε να σμηλεψουν αρκετες λεπτομεριες επανω τους,ο φυσικος αθλητης πρεπει να προπονειται κυριως με βαρια κιλα σε βασικες ασκησεις και να χρησιμοποιει λιγες απομωνοτικες ,αν εσυ μπορεις να παιζεις 6αρες και 8αρες στις αρσεις θανατου ή στα βαθια για 5 σετ και μπορεις να τραβηξεις και αλλη μια ωρα σωστη προπονηση πρεπει να εισαι ο superman.
    μπορεις να μου δωσεις το προγραμμα που κανεις εσυ?γιατι φαινεσαι οτι εχεις αρκετες γνωσεις!γιατι ψαχνω πολυ καιρο να βγαλω ακρη!

  10. #40
    Senior Bodybuilder Παυλίδης's Avatar
    Join Date
    26-06-10
    Posts
    2,204

    Default

    Quote Originally Posted by billyshonda View Post
    εγω εχω την εντυπωση οτι αν κανω τοσες λιγες ασκησεις νομιζω οτι δεν κανω τιποτα!δυο ασκησεις για δικεφαλους μου φαινεται πολυ λιγο!γιατι βλεπω οτι δεν εχει σφυρια και μαξιλαρι!και στηθος δεν εχει βυθισεις και την μεσα μερια πως θατην γυμνασω αν δεν κανω καμψεις με κλειστη λαβη?
    Αν θεωρείς ότι υστερείς κάνε την μια πίεση με κλειστή λαβή. Αν είναι αρμονικό με απλές πιέσεις θα αναπτυχθεί όπως πρέπει. Το ίδιο ισχύει και για το κάτω στήθος και τις βυθίσεις. Αν και το να υστερεί η κάτω μοίρα, είναι τρομερά σπάνιο.
    Ανέβασε την ένταση, με 16 οριακά σετ, είσαι κομμάτια. Αν θες πήγαινε το σταδιακά, άρχισε με 20-22 και μείωσε τα όσο μπορείς, και στα 18 να καταλήξεις δε χάλασε ο κόσμος.

  11. #41
    Senior Bodybuilder shadowmaker's Avatar
    Join Date
    12-05-11
    Posts
    2,825

    Default

    Ρε παιδιά τί 1,5 ώρα προπόνηση;
    Σε 2 ώρες είναι από τον Μαραθώνα, Παναθηναϊκό στάδιο και για να το κάνουν προετοιμάζονται μήνες.

    Το ερώτημα για εμένα είναι "Ο χρόνος και ο κόπος που έχω δαπανήσει αντικατοπτρίζονται στο σώμα μου ή όχι;"

    Mike: It is almost literally impossible for most people to work too "hard" -- but it is easily possible for anybody to work too "much."

    Yoda: Try not. Do... or do not. There is no try.

    Shadow: Frequency, volume, intensity... choose two.

  12. #42
    Bodybuilding Newbie Gravity is my enemy's Avatar
    Join Date
    25-11-11
    Location
    Βόλος
    Posts
    32

    Default

    1ωρα 15λεπτα με full body ρουτινα

  13. #43
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    03-02-12
    Posts
    111

    Default

    Quote Originally Posted by Παυλίδης View Post
    Αν θεωρείς ότι υστερείς κάνε την μια πίεση με κλειστή λαβή. Αν είναι αρμονικό με απλές πιέσεις θα αναπτυχθεί όπως πρέπει. Το ίδιο ισχύει και για το κάτω στήθος και τις βυθίσεις. Αν και το να υστερεί η κάτω μοίρα, είναι τρομερά σπάνιο.
    Ανέβασε την ένταση, με 16 οριακά σετ, είσαι κομμάτια. Αν θες πήγαινε το σταδιακά, άρχισε με 20-22 και μείωσε τα όσο μπορείς, και στα 18 να καταλήξεις δε χάλασε ο κόσμος.
    δεν ξερω φιλε μου τι να πω εχω χασει την μπαλα δεν μπορω να βγαλω ακρη!μπορω καπου ενα προγραμματακι που να ειναι νορμαλ και να εχει αποτελεσματα?βασικα αυτο που ψαχνω ειναι να κανω ενα καλοσηματισμενω σωμα και μετριο ογκο!δηλαδη-ειμαι 173 και 69 κιλα με 17% λιπος και θελω να φτασω τα 72 73 κιλα με λιπος πανω κατω στα 12 με 13%

  14. #44
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    03-02-12
    Posts
    111

    Default

    Quote Originally Posted by sakisstyler View Post
    ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ

    ΕΠΙΚΛΗΝΗ ΠΙΕΣΕΙΣ ΜΕ ΑΛΤΗΡΕΣ 3*10-12
    ΕΠΙΚΛΗΝΗ ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ 3*10-12
    ΠΙΕΣΕΙΣ ΣΕ ΙΣΙΟ ΠΑΓΚΟ ΜΕ ΑΛΤΗΡΕΣ 3*10-12
    ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ ΣΕ ΙΣΙΟ ΠΑΓΚΟ 3*10-12
    ΚΑΤΑΚΛΙΝΗ ΠΙΕΣΕΙΣ ΜΕ ΑΛΤΗΡΕΣ 3*10-12
    ΚΑΤΑΚΛΙΝΗ ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ3*10-12

    ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΑ ΓΙΑ ΣΤΗΘΟΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΧΕΙ ΔΟΥΛΕΨΕΙ ΕΠΑΝΩ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΤΟ ΕΧΩ ΔΩΣΕΙ.
    μετα για να κανεις δικεφαλα ποσες ασκησεις κανεις?και ποιες κανεις?

  15. #45
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    03-02-12
    Posts
    111

    Default

    Quote Originally Posted by shadowmaker View Post
    Ρε παιδιά τί 1,5 ώρα προπόνηση;
    Σε 2 ώρες είναι από τον Μαραθώνα, Παναθηναϊκό στάδιο και για να το κάνουν προετοιμάζονται μήνες.

    Το ερώτημα για εμένα είναι "Ο χρόνος και ο κόπος που έχω δαπανήσει αντικατοπτρίζονται στο σώμα μου ή όχι;"
    τι θελεις να πεισ οτι ειναι παρα πολυ?

  16. #46
    Senior Bodybuilder shadowmaker's Avatar
    Join Date
    12-05-11
    Posts
    2,825

    Default

    Quote Originally Posted by billyshonda View Post
    τι θελεις να πεισ οτι ειναι παρα πολυ?
    Ναι.
    Αυτό είναι αεροβική για εμένα.
    Το ξαναλέω.

    Άσε έξω τί κάνουν οι "χημικά" βοηθούμενοι αθλητές. Εσύ και εγώ, με μια πρωτεΐνη, δεν υπάρχει περίπτωση να κρατήσουμε την ένταση στο 100% για 1-1,5 ώρα.

    Mike: It is almost literally impossible for most people to work too "hard" -- but it is easily possible for anybody to work too "much."

    Yoda: Try not. Do... or do not. There is no try.

    Shadow: Frequency, volume, intensity... choose two.

  17. #47
    veggeto's Avatar
    Join Date
    07-05-09
    Posts
    1,921

    Default

    Quote Originally Posted by billyshonda View Post
    μπορεις να μου δωσεις το προγραμμα που κανεις εσυ?γιατι φαινεσαι οτι εχεις αρκετες γνωσεις!γιατι ψαχνω πολυ καιρο να βγαλω ακρη!
    1η μερα :στηθος-δικεφαλα
    2η μερα :ποδια
    3η μερα :ρεπο
    4η μερα :ωμους -τρικεφαλα
    5η μερα :πλατη
    6η μερα :ρεπο
    7η μερα :ρεπο

    Γενικα αυτο ειναι το σπλιτ που κανω συνηθως και αν τριμηνο -τετραμηνο αναλογα με το ποσο νιωθω οτι εχω κολησει μπορει να το κανω περιοδικο (στυλ κυκλικης προπονησης) ,η αλλαζω τη φιλοσοφια του σπλιτ.δηλαδη μπορει να το παω ως εξης:

    1η μερα :στηθος-πλατη
    2η μερα :ποδια
    3η μερα :ρεπο
    4η μερα :χερια-ωμους
    5η μερα :ρεπο
    6η μερα :ρεπο
    7η μερα :ρεπο
    το παραπανω κυριως σε περιοδο που ειμαι υπερθερμιδικος ,το κανω πιο πολυ γιατι με φτιαχνει ψυχολογικα η 1η και 4η μερα, τα πρηξηματα ειναι απιστευτα ,πρεπει να σκεφτεσαι και το ψυχολογικο κομματι ειναι πολυ σημαντικο γιατι πρωτα απ`ολα πρεπει να χαιρεσαι αυτο που κανεις ,εχει περισσοτερο αποτελεσμα.
    Τωρα για στηθος ειπα και πιο πανω συνηθως παιζω 6 σετ πιεσεων σε διαφορετικες γωνιες παντα σε επικληνη αλλαζοντας τη σειρα εκτελεσης καθε φορα και μπλεχοντας ,μια αλτηρες μια, μπαρα μια πρεσσα και μια στις τρεις προπονησεις παιζω και 3 σετακια στον οριζοντιο ,οι επαναληψεις ειναι απο 6-12 και οταν νιωθω κουρασμενος και παιζω για αναρωση παιζω απο 10-15 ,επισης παιζω αλλα 6 σετ ανοιγματα σε οριζοντιο και επικληνη μπερδεμενα και καμια φορα αφερω 3 σετ και παιζω ή 3 σετακια cross over ή 3 σετακια πεκ ντεκ,σε αυτες τις ασκησεις που ειναι πιο πολυ με εμφαση στη διαταση εχω σα κατωτατω οριο τις 8 επαναληψεις δεν βρισκω νοημα να παιξω λιγοτερες και μπορει να φτασω και μεχρι 15-17 προς το τελος για να δημιουργησω καλυτερη αιματωση.Στα δικεφαλα παιζω επισης 2 ασκησεις των 3-4 σετ την καθε μια ,η μια ειναι βασικη πχ(σφυρια,καμψεις δικεφαλων ) και η αλλα ειναι για σχημα πχ(λαρυ σκοτ,αυτοσυγκεντρωση),και εδω ακριβως την ιδια φιλοσοφια χρησιμοποιω στη πρωτη ασκηση παιζω 6-12 σετ ενω στη 2η κοιτα να παιζω παντα πανω απο 8 για τους ιδιους λογους που προανεφερα.Στα ποδια παιζω 10 σετακια βαρυ και παραδοσιακο squat παλι απο 6-12 επαναληψεις ,δεν βρισκω νοημα σε αλλη ασκηση και μπορω να σου πω οτι ειμαι υπερικανοποιημενος απο αυτο που κανω,αν αποφασιζα να γινω βεβαια αγωνιστικος καποια στιγμη δεν θα εμμενα μονο εκει αλλα στη παρουσα φαση ειναι μια χαρα για τα δικα μου γουστα παντα.Για ωμους παιζω πολλες οπισθολαιμιες,θεωρω οτι ειναι ο βασιλιας για να τους γεμισεις ,παλι απο 4-5 σετ 6-12 επαναληψεις,και δυο ασκησουλες ακομα μια για τη πλαγια μοιρα και μια για την πισινη ,να πω οτι σε αυτες τις 2 ασκησεις παιζω 12-15 επαναληψεις θεωρω οτι τους νιωθω πολυ καλυτερα με αυτο το τροπο.Τα τρικεφαλα τα γυμναζω ακριβως με την ιδια φιλοσοφια που γυμναζω και τα δικεφαλα.Πλατη τωρα εγω ειμαι φαν τριων ασκησεων ,των αρσεων θανατου,της κωπηλατικης με μπαρα και με τις 2 λαβες και του μονοζυγου με οτι λαβη μπορεις να φανταστεις ,αυτες τις τρεις ασκησεις παιζω με 5 σετακια απο την καθε μια και πολυ σπανια παιζω και κανενα πριονι ή κωπηλατικη καθιστος με κλειστη λαβη στη τροχαλια,ολες μου οι επαναληψεις εδω ειναι απο 6-12.Αυτα ειναι πραγματα που σου λεω για μενα ,δουλευουν καλα στο δικο μου σωμα και ακομα βεβαια τη ψαχνω και οσο τη ψαχνω θα μαθαινω και αλλα ,απο εκει και περα παρε ιδεες ,πειραματεισου φαε ποιοτικα ,γυμνασου ακομα πιο ποιοτικα (και οχι απεριοριστα) διαβασε ,συμβουλεψου το καθρεπτη και το αποτελεσμα δεν θα αργησει να ερθει .
    Last edited by veggeto; 09-04-12 at 04:48.

  18. #48
    Bodybuilding Newbie sakisstyler's Avatar
    Join Date
    07-04-12
    Location
    ΛΕΥΚΩΣΙΑ
    Posts
    11

    Default

    Quote Originally Posted by billyshonda View Post
    μετα για να κανεις δικεφαλα ποσες ασκησεις κανεις?και ποιες κανεις?
    ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΜΥΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ.

    ΔΕΥΤΕΡΑ ΣΤΗΘΟΣ
    ΤΡΙΤΗ ΠΛΑΤΗ
    ΤΕΤΑΡΤΗ ΔΙΚΕΦΑΛΑ ΤΡΙΚΑΦΑΛΑ
    ΠΕΜΠΤΗ ΠΟΔΙΑ
    ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΟΜΟΥΣ
    ΣΑΒΒΑΤΟ ΡΕΠΟ ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΧΑΣΩ ΚΑΠΟΙΑ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΤΗΝ ΑΝΑΠΛΗΠΟΝΩ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ
    ΚΥΡΙΑΚΗ ΡΕΠΟ

    ΔΙΚΕΦΑΛΑ ΣΕ ΠΕΡΙΟΔΟ ΟΓΚΟΥ ΚΑΝΩ

    ΚΑΜΨΕΙΣ ΟΡΘΙΟΣ ΜΕ ΣΤΡΑΒΟΜΠΑΡΑ 3*10-12
    ΚΑΜΨΕΙΣ ΜΕ ΑΛΤΗΡΕΣ 3*10-12
    ΣΦΥΡΙΑ 3*10-12
    ΚΑΙ ΚΑΜΨΕΙΣ ΜΕ ΜΠΑΡΑ ΜΕ ΑΝΑΠΟΔΗ ΛΑΒΗ 3*10-12
    ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΚΑΝΩ ΚΑΠΟΙΟΕΣ ΠΑΡΑΛΑΓΕΣ ΣΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΤΙΣ ΑΣΚΗΣΕΙΣ.

  19. #49
    Bodybuilding Newbie sakisstyler's Avatar
    Join Date
    07-04-12
    Location
    ΛΕΥΚΩΣΙΑ
    Posts
    11

    Default

    Quote Originally Posted by billyshonda View Post
    κι εγω πανω κατω αυτα κανω και μου λενε οτι κανω υπερβολικες ασκησεις!!!6 κανω και γω!
    ΜΟΝΟ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΑΛΛΗ ΜΥΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ...

  20. #50
    Unworthy New Bodybuilder
    Join Date
    02-10-12
    Posts
    1

    Default

    Γεια σου Βιλλυσηονδα

    Λιοπον σχεδον ολα αυτα που διαβασες που σου εγραψαν εδω τα παιδια ειναι χαζομαρες, ουτε αυτη δεν ξερουν τι λενε,
    ο μονος που εχει μια ιδεα ειναι ο παυλιδης.

    Λιπον ακου διαβασα οτι ψαχνεις προγραμμα
    κοιτα τι θα κανεις
    σε ολα αυτα που λεω εχω επιχειρηματα και ξερω τι λεω και γιατι

    Δευτερα στηθοσ τρικεφαλα
    τριτη- ρεπο
    τεραρτη- πλατη δικεφαλα
    πεμπτη ρεπο
    παρασκευη ποδια ομουσ τραπεζ.

    καθε φορα που θα πας γυμναστιριο δε θα ξεπερνασ τα 50 λεπτα βαρι
    θα κανισ 15 λεπτα ζεσταμα και μετα 50 λεπτα βαρι
    αν ξεπερασισ τα 50 λεπτα και δεν εχεισ τελειωσει ακομα τησ ασκησησ σοθ δεν πειραζει πειγενε σπιτι και φαε πρωτεηνη ιδατανθ και πολι λιγο λιπος
    ειναι καλιτερα να σταματισισ στα 50 λεπτα παρα να σινεχισεισ

    ο χρονοσ που σου δινο ειναι αεκετοσ για τισ ασκησησ

    καλι τιχι
    Last edited by GIANNIS J; 02-10-12 at 00:45.

  21. #51
    Senior Bodybuilder Leo 11's Avatar
    Join Date
    27-06-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    14,554

    Default

    Quote Originally Posted by GIANNIS J View Post
    Γεια σου Βιλλυσηονδα

    Λιοπον σχεδον ολα αυτα που διαβασες που σου εγραψαν εδω τα παιδια ειναι χαζομαρες, ουτε αυτη δεν ξερουν τι λενε,
    ο μονος που εχει μια ιδεα ειναι ο παυλιδης.

    Λιπον ακου διαβασα οτι ψαχνεις προγραμμα
    κοιτα τι θα κανεις
    σε ολα αυτα που λεω εχω επιχειρηματα και ξερω τι λεω και γιατι

    Δευτερα στηθοσ τρικεφαλα
    τριτη- ρεπο
    τεραρτη- πλατη δικεφαλα
    πεμπτη ρεπο
    παρασκευη ποδια ομουσ τραπεζ.

    καθε φορα που θα πας γυμναστιριο δε θα ξεπερνασ τα 50 λεπτα βαρι
    θα κανισ 15 λεπτα ζεσταμα και μετα 50 λεπτα βαρι
    αν ξεπερασισ τα 50 λεπτα και δεν εχεισ τελειωσει ακομα τησ ασκησησ σοθ δεν πειραζει πειγενε σπιτι και φαε πρωτεηνη ιδατανθ και πολι λιγο λιπος
    ειναι καλιτερα να σταματισισ στα 50 λεπτα παρα να σινεχισεισ

    ο χρονοσ που σου δινο ειναι αεκετοσ για τισ ασκησησ

    καλι τιχι
    ...χμμμ...τοτε να σε αφηνουμε να μιλας μονος σου μια και ξερεις τα παντα...respect master...!
    τουλαχιστο την γνωμη σου για τα αλλα παιδια να την αφηνεις για τον εαυτο σου....απο κει και περα ο καθενας ειναι ελευθερος να πει την αποψη του οπως και συ...

    και κοιταζε και τις ημερομηνιες των συζητησεων πριν ξαναποσταρεις
    Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
    sanguine tuo...

  22. #52

    Join Date
    04-01-12
    Posts
    1,125

    Default

    Quote Originally Posted by GIANNIS J View Post
    Γεια σου Βιλλυσηονδα

    Λιοπον σχεδον ολα αυτα που διαβασες που σου εγραψαν εδω τα παιδια ειναι χαζομαρες, ουτε αυτη δεν ξερουν τι λενε,
    ο μονος που εχει μια ιδεα ειναι ο παυλιδης.

    Λιπον ακου διαβασα οτι ψαχνεις προγραμμα
    κοιτα τι θα κανεις
    σε ολα αυτα που λεω εχω επιχειρηματα και ξερω τι λεω και γιατι

    Δευτερα στηθοσ τρικεφαλα
    τριτη- ρεπο
    τεραρτη- πλατη δικεφαλα
    πεμπτη ρεπο
    παρασκευη ποδια ομουσ τραπεζ.

    καθε φορα που θα πας γυμναστιριο δε θα ξεπερνασ τα 50 λεπτα βαρι
    θα κανισ 15 λεπτα ζεσταμα και μετα 50 λεπτα βαρι
    αν ξεπερασισ τα 50 λεπτα και δεν εχεισ τελειωσει ακομα τησ ασκησησ σοθ δεν πειραζει πειγενε σπιτι και φαε πρωτεηνη ιδατανθ και πολι λιγο λιπος
    ειναι καλιτερα να σταματισισ στα 50 λεπτα παρα να σινεχισεισ

    ο χρονοσ που σου δινο ειναι αεκετοσ για τισ ασκησησ

    καλι τιχι
    Μιποσ ισε λιγο τρωλ?

  23. #53
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,856

    Default

    Ότι και να είναι, έφαγε ban.
    Τοpic locked.


 
Page 2 of 2 FirstFirst 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Πως κάνουμε συντήρηση?
    By Tsiliadoros in forum Γενικά Θέματα Bodybuilding & Fitness
    Replies: 14
    Last Post: 25-08-08, 15:55
  2. ατονια?τι κανουμε?
    By teamone in forum Διατροφή Για Bodybuilding & Fitness
    Replies: 0
    Last Post: 25-05-07, 00:50

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •