Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 7 of 7
  1. #1

    Default Λιποδιαλυτές απώλεια σωματικού λίπους (help)

    θελω να ξεκινισω λιποδιαλυτες αλλα λογο απειριας ζητω την βοηθεια σας αυτο που μετραει περισοτερο ειναι η ασφαλεια του ανθρωπου-αθλητη γιαυτο να κρινετε και να αναφερετε με βαση αυτο (ασφαλεια) και υστερα με την τιμη,, τι μου προτινετε(καποιοι χρηστες μην νομιζουν οτι τους γραφω μου ειχαν πει να μειωσω την ποσοτιτα του υδατανθρακα και να κανω αεροβιες αλλα λογο ελλειψεις χρονου θα παω στην ευκολη λυση αναγκαστικα δυστηχος ).Σας ακουω!!

  2. #2
    Senior Bodybuilder PowerBuilderi's Avatar
    Join Date
    03-02-10
    Location
    Athens, Burkina Faso (Upper Volta).
    Posts
    2,419

    Default

    Δεν υπαρχει ευκολη λυση. Και φαρμακα δεν εισαι διατεθειμενος (ευτυχως) να παρεις.
    There is never an absolute answer to everything, exept of course that you have to do your squats.

  3. #3
    Senior Bodybuilder pao34's Avatar
    Join Date
    23-02-07
    Location
    Greece.
    Posts
    1,287

    Default

    φτιάξε την διατροφη σου ..αυτη θα σε βοηθησει να χάσεις λιπος. (μην νομίζεις οτι επαναλαμβανομαστε..αλλα εκει ειναι το μυστικο)

  4. #4
    Pumping Iron kotsis198923's Avatar
    Join Date
    09-11-10
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    380

    Default

    Πόσο περίπου σωματικό λίπος έχεις?Έχεις κάνει κάποια λιπομέτρηση?Πόσο υπολογίζεις?

    Προσωπικά έχω πολύ κακή άποψη για τους λιποδιαλύτες(ίσως λανθασμένα) και δεν θα τους χρησιμοποιούσα.

    Μήπως πρέπει να το ξανασκεφτείς?

  5. #5

    Default

    Δεκτες ολες οι αποψεις αλλα μιας και ανοιξα αυτο το θεμα ας επικεντροθουμαι εκει ας πουμαι 2-3 καλους και ασφαλους λυποδιαλυτες και απο κει και περα ο καθενας αποφασιζει για τον εαυτο του και για το κοστος των επιλογων του ,συγουρα παιζει τον συμαντικοτερο ρολο η διατροφη και προς θεου δεν ειμαι αναγκασμενος να τα παρω φαρμακα ασχετα που ετσι αφησα να ενοηθει(λογο ελλειψεις χρονου σκεφτομαι τους λιποδιαλυτες) , παντος η αντιδρασεις σας δειχνουν οτι πρεπη να τους φοβομαστε τους λιποδιαλυτες γιατι ομως? μηπως εχουν παρενεργειες η προκαλουν μακροχρονια προβληματα στον οργανισμο η τιποτα χειροτερο?

    kotsis198923
    δεν εχω ιδεα δεν εχω κανει λιπομετρηση.

  6. #6
    Senior Bodybuilder PowerBuilderi's Avatar
    Join Date
    03-02-10
    Location
    Athens, Burkina Faso (Upper Volta).
    Posts
    2,419

    Default

    Οχι οτι πρεπει να τους φοβασαι, ουτε με καιει εμενα προσωπικα να σωσω το πορτοφολι σου. Απλα δεν κανουν αυτο που εχεις στο κεφαλι σου οτι κανουν, δλδ να καινε-λιπος. Αν δεν κανεις υποθερμιδικη διατροφη κανενα λιπος απο πανω σου δε θα καει. Ειναι ψευτικος ο τιτλος τους γενικα
    There is never an absolute answer to everything, exept of course that you have to do your squats.

  7. #7
    Senior Bodybuilder pao34's Avatar
    Join Date
    23-02-07
    Location
    Greece.
    Posts
    1,287

    Default

    Quote Originally Posted by PowerBuilderi View Post
    Οχι οτι πρεπει να τους φοβασαι, ουτε με καιει εμενα προσωπικα να σωσω το πορτοφολι σου. Απλα δεν κανουν αυτο που εχεις στο κεφαλι σου οτι κανουν, δλδ να καινε-λιπος. Αν δεν κανεις υποθερμιδικη διατροφη κανενα λιπος απο πανω σου δε θα καει. Ειναι ψευτικος ο τιτλος τους γενικα
    ακριβώς αυτο..απο κει και πέρα Υπαρχει ενα παρα πολυ καλό thread που εχει ανοιχτει για αυτο τον σκοπό --->http://www.bodybuilders.gr/forum/showthread.php?t=27134

    και ρώτα εκει ότι θές.

    σου παρεθεσα λινκ για το πιο update thread ο κει και πέρα εχει και 1ο και 2ο μερος..
    Last edited by pao34; 23-04-12 at 23:40.


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Συμβουλες για απωλεια σωματικου βαρους...
    By fiatpunto in forum Προγράμματα Και Ασκήσεις
    Replies: 3
    Last Post: 28-02-12, 18:16
  2. Διατροφή Για Απώλεια Σωματικού Λίπους..
    By georgakos in forum Συμβουλές Για Νέους Με Το Bodybuilding
    Replies: 4
    Last Post: 05-07-10, 22:47
  3. Μέτρηση σωματικού λίπους
    By antrakos in forum Γενικά Θέματα Bodybuilding & Fitness
    Replies: 5
    Last Post: 24-04-09, 23:28
  4. Λιποδιαλύτες και απώλεια βάρους
    By Mazda 6 in forum Συμπληρώματα Διατροφής Bodybuilding
    Replies: 0
    Last Post: 27-04-06, 01:36

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •