Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 30 of 41
  1. #1
    Pumping Iron CostasMayLaf's Avatar
    Join Date
    02-07-11
    Location
    New World
    Posts
    537

    Default Κατερινα Μουτσατσου

    Την συγκεκριμενη ηθοποιο την ηξερα μονο φατσικα απο μερικες σειρες της. Βλεποντας ομως τα 2 παρακατω βιντεο καταλαβα οτι δεν ειναι μια ηθοποιος σαν ολες τις αλλες, αλλα μια πραγματικη ελληνιδα. Μπραβο στο κοριτσι! Ειπα να τα μοιραστω μαζι σας.
    Long Live Hellas



    “Your dreams are always going to be the most important to you than they will be to anybody else. So keep dreaming, keep believing, keep pressing forward. So all those warriors out there – be encouraged” - Kai Greene (IFBB Pro Bodybuilder)

  2. #2
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    Ετσι ειναι laf "ολες " κριβουν μια μπουμπουλινα μεσα τους.
    Η τεστοστερονη εφταιγε για ολα ......αγαπη μου !!!

  3. #3
    Pumping Iron CostasMayLaf's Avatar
    Join Date
    02-07-11
    Location
    New World
    Posts
    537

    Default

    Quote Originally Posted by tsourekas View Post
    Ετσι ειναι laf "ολες " κριβουν μια μπουμπουλινα μεσα τους.
    Οι μισες να ηταν ετσι οπως λες, τα πραγματα θα ηταν πολυ καλυτερα σε αυτη τη χωρα. Και απο τη μερια μας εμεις αν κρυβαμε εναν Κολοκοτρωνη.
    “Your dreams are always going to be the most important to you than they will be to anybody else. So keep dreaming, keep believing, keep pressing forward. So all those warriors out there – be encouraged” - Kai Greene (IFBB Pro Bodybuilder)

  4. #4
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    23-02-12
    Posts
    33

    Default

    Παιδιά μου δημιουργήθηκε μια απορία...Αν η Ελληνίδα λέγεται Hellene ο Έλληνας πώς λέγεται? Hellenos?, Hellas dude? :P

  5. #5
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,856

    Default

    Μπράβο στην Κατερίνα! Το βιντεάκι έχει κάνει θραύση, ήδη το βαλα στο fb, όπως και πολλά άλλα άτομα.

  6. #6
    Senior Bodybuilder No Fear's Avatar
    Join Date
    19-07-06
    Posts
    4,795

    Default

    Το βιντεο ειναι αντιγραφη αυτου εδω και δεν με συγκινησε!
    http://www.youtube.com/watch?v=pXtVr...layer_embedded

  7. #7
    Senior Bodybuilder Παυλίδης's Avatar
    Join Date
    26-06-10
    Posts
    2,204

    Default

    Πωπω κάτι μπλε μάτια!

  8. #8
    Pumping Iron CostasMayLaf's Avatar
    Join Date
    02-07-11
    Location
    New World
    Posts
    537

    Default

    Quote Originally Posted by No Fear View Post
    Το βιντεο ειναι αντιγραφη αυτου εδω και δεν με συγκινησε!
    http://www.youtube.com/watch?v=pXtVr...layer_embedded
    Και επειδη ειναι αντιγραφη τι σημαινει? Οτι δεν μετραει η κινηση? Για μενα καθε χωρα επρεπε να εχει ενα τετοιο βιντεακι...
    “Your dreams are always going to be the most important to you than they will be to anybody else. So keep dreaming, keep believing, keep pressing forward. So all those warriors out there – be encouraged” - Kai Greene (IFBB Pro Bodybuilder)

  9. #9

    Default

    Quote Originally Posted by SHRED View Post
    Παιδιά μου δημιουργήθηκε μια απορία...Αν η Ελληνίδα λέγεται Hellene ο Έλληνας πώς λέγεται? Hellenos?, Hellas dude? :P
    Hellene και ο αντρας και η γυναίκα στην αγγλική... η βαρβαρο-άγγλική γλώσσα είναι ελλειπης... τόσο ελλειπής που το διεθνες γλωσσολογικό ινστιτουτο την έχει χαρακτηρήσει ''λεκτικό μόρφωμα'' και όχι γλώσσα !

    Hellas & Hellenes λοιπόν παλιοβάρβαροι κ όχι Greece & Greeks... Ελλάς από τον γιο του Δευκαλίωνα κ της Πύρρας, τον Έλληνα... τον οποίο γεννησαν αμέσως μετά τον κατακλυσμό του Δευκαλίωνα, και από τον οποίο προήλθε το γένος μας! Καλά θα ήτανε να επιμένουμε σ αυτό...
    functional fitness !

  10. #10
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    Quote Originally Posted by laf View Post
    Και επειδη ειναι αντιγραφη τι σημαινει? Οτι δεν μετραει η κινηση? Για μενα καθε χωρα επρεπε να εχει ενα τετοιο βιντεακι...
    Αλλωστε το κοριτσι το πρωτο που κανει στη συνεντευξη της η να ξεκαθαρισει οτι ειναι αντιγραφη του Καναδικου .....Δεν πειραζει , ας αντιγραψουμε και μεις κατι δε μπορει να ειμαστε σε ολα ...πρωτοι.......
    Η τεστοστερονη εφταιγε για ολα ......αγαπη μου !!!

  11. #11
    New Member
    Join Date
    06-03-07
    Location
    Halkida, Greece.
    Posts
    31

    Default

    Δεν ξέρω γιατί, αλλά το δεύτερο μου κάνει πολύ fake!
    Δεν με νοιάζει που είναι αντιγραφή και συμφωνώ απόλυτα με αυτά που λέει!
    Αλλά ο τρόπος που το κάνει μου φαίνεται σαν να διαβάζει διάλογο σε κάποια audition για ταινία. Και με πολύ κακό/ατάλαντο τρόπο μάλιστα....

  12. #12
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    A καλα !!! Σε λιγο θα αναλυεται αν εχει πλυνει τα δοντια της & και αν εχει χρησιμοποιησει νημα .......
    Η τεστοστερονη εφταιγε για ολα ......αγαπη μου !!!

  13. #13
    New Member Hyperion's Avatar
    Join Date
    28-01-12
    Location
    Agios Stefanos
    Posts
    51

    Default

    Μπράβο στην Κατερίνα για αυτή την πρωτοβουλία. Μερικοί κατακρίνουν τέτοιες κινήσεις που βοηθούν τη χώρα μας, αλλά αφού δεν ενδιαφέρονται οι πολιτικοί ας το κάνουν οι πολίτες.. έστω έτσι.
    Υ.Γ. Το παράδοξο.. 'i am not a thief' αλλά έκλεψε την ιδέα της καναδικής διαφήμισης, χαχαχα!!

  14. #14
    New Member
    Join Date
    06-03-07
    Location
    Halkida, Greece.
    Posts
    31

    Default

    Quote Originally Posted by tsourekas View Post
    A καλα !!! Σε λιγο θα αναλυεται αν εχει πλυνει τα δοντια της & και αν εχει χρησιμοποιησει νημα .......
    Ναι δίκιο έχεις!
    Εφόσον εξυπηρετεί τα συμφέροντά μας, καλύτερα να φορέσουμε παρωπίδες και να την αποθεώσουμε...

  15. #15
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,856

    Default

    Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί πέσατε να φάτε την κοπέλα.. Δε φτάνει που βγαίνει και διαφημίζει τη χώρα μας, γκρινιάζουμε κι από πάνω...

  16. #16
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,856

    Default

    Quote Originally Posted by Hyperion View Post
    Μπράβο στην Κατερίνα για αυτή την πρωτοβουλία. Μερικοί κατακρίνουν τέτοιες κινήσεις που βοηθούν τη χώρα μας, αλλά αφού δεν ενδιαφέρονται οι πολιτικοί ας το κάνουν οι πολίτες.. έστω έτσι.
    Υ.Γ. Το παράδοξο.. 'i am not a thief' αλλά έκλεψε την ιδέα της καναδικής διαφήμισης, χαχαχα!!
    Διάβασε και την απάντησή της σε αυτό που λες...

    http://www.mediagate.gr/Social-Media...Eimai-Ellinida

  17. #17
    Pumping Iron kotsis198923's Avatar
    Join Date
    09-11-10
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    380

    Default

    Εμένα πάντως με εκνευρίζει η καραμέλα "Εμείς δώσαμε τον πολιτισμό,εμεις δώσαμε την Δημοκρατία,εμεις...εμεις..εμεις..." Λάθος!!

    Εμείς δεν κάναμε τίποτα απο αυτά!!!Αυτά τα έκαναν οι Έλληνες,εμείς πια δεν έχουμε καμία μα καμία ομοιότητα με αυτό τον λαό του τότε,απλά κατοικούμε στα σύνορα που κατοικούσε τότε αυτός ο λαός.

    Nαι νιώθω περήφανος που κατάγομαι απο αυτούς τους ανθρώπους αλλά θα νιώσω πραγματικά περήφανος όταν μπορέσω να τους μοιάσω λίγο.

    Συγνώμη άλλα έτσι το βλέπω..
    Last edited by kotsis198923; 25-04-12 at 12:46.

  18. #18
    Senior Bodybuilder KOSTASFIT's Avatar
    Join Date
    10-09-08
    Location
    Ηρακλειο Κρητης
    Posts
    1,689

    Default

    Να δω ποτε θ'αφησουμε την καραμελα "εμεις δωσαμε τα φωτα" εμεις το ενα εμεις το αλλο (μα οι ξενοι ξερουν καλυτερα την αρχαια ιστορια καλυτερα απο εμας) και να δουμε τι θα κανουμε ΤΩΡΑ για να γινουμε αξιοι απογωνοι αυτων.Και στην τελικη,Παρθενωνες-Δημοκρατιες-Μαθηματικα κτλ δεν τα ανακαλυψαμε ΕΜΕΙΣ αλλα καποιοι αλλοι που δεν ειχαν την παραμικρη σχεση μ'ΕΜΑΣ (και βαζω τον εαυτο μου πρωτο).

    Κατα τ'αλλα "η γενια του πολιτεχνειου" μας εφερε εδω.Οπου μας συμφαιρει διαχωριζουμε τις γενιες.
    TRAIN INSANE OR REMAIN THE SAME...

  19. #19
    Senior Bodybuilder Παυλίδης's Avatar
    Join Date
    26-06-10
    Posts
    2,204

    Default

    Quote Originally Posted by djkostas View Post
    Δεν ξέρω γιατί, αλλά το δεύτερο μου κάνει πολύ fake!
    Δεν με νοιάζει που είναι αντιγραφή και συμφωνώ απόλυτα με αυτά που λέει!
    Αλλά ο τρόπος που το κάνει μου φαίνεται σαν να διαβάζει διάλογο σε κάποια audition για ταινία. Και με πολύ κακό/ατάλαντο τρόπο μάλιστα....
    Ε μα, τσαμπουκάς με ρομποτικές κινήσεις και αποστηθισμένα κείμενα; Πώς να μην βγει fake;

  20. #20

    Default

    Quote Originally Posted by kotsis198923 View Post
    Εμένα πάντως με εκνευρίζει η καραμέλα "Εμείς δώσαμε τον πολιτισμό,εμεις δώσαμε την Δημοκρατία,εμεις...εμεις..εμεις..." Λάθος!!

    Εμείς δεν κάναμε τίποτα απο αυτά!!!Αυτά τα έκαναν οι Έλληνες,εμείς πια δεν έχουμε καμία μα καμία ομοιότητα με αυτό τον λαό του τότε,απλά κατοικούμε στα σύνορα που κατοικούσε τότε αυτός ο λαός.

    Nαι νιώθω περήφανος που κατάγομαι απο αυτούς τους ανθρώπους αλλά θα νιώσω πραγματικά περήφανος όταν μπορέσω να τους μοιάσω λίγο.

    Συγνώμη άλλα έτσι το βλέπω..
    όχι μόνο δεν προσθέσαμε σ αυτά που μας κληροδότησαν, αλλά χάσαμε κιόλας,...
    functional fitness !

  21. #21
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    Θα μπορουσε να ηταν και ετσι...
    Η τεστοστερονη εφταιγε για ολα ......αγαπη μου !!!

  22. #22
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,856

    Default

    Πολύ καλύτερο!!!!!!!!

  23. #23
    Senior Bodybuilder nektar's Avatar
    Join Date
    17-03-12
    Location
    Athens. Ohhh! This? Last year!!!! lol
    Posts
    1,485

    Default

    Quote Originally Posted by tsourekas View Post
    Θα μπορουσε να ηταν και ετσι...
    Μπήκα για να το ποστάρω... Ατιμούλη... Με πρόλαβες!!!!
    "Man cannot discover new oceans unless he has the courage to lose sight of the shore." Andre Gide

  24. #24
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    Quote Originally Posted by nektar View Post
    Μπήκα για να το ποστάρω... Ατιμούλη... Με πρόλαβες!!!!
    Μεσηλικας εγω , σακατεμενη εσυ ...η μαχη ηταν αμφιροπη.
    Η τεστοστερονη εφταιγε για ολα ......αγαπη μου !!!

  25. #25
    Pumping Iron
    Join Date
    09-04-11
    Location
    Αθηνα -Χανια
    Posts
    288

    Default

    Καλησπερα!οσο και να συμφωνω ή διαφωνω με το πνευμα και των δυο βιντεο μου δημιουργηθηκε σημερα η απορια
    γιατι δεν υπαρχει πλεον το αντιστοιχο του σπυρου.
    Λοιπον το βιντεο του σπυρου αφαιρεθηκε απο το youtube λογω ενστασεως για πνευματικα δικαιωματα
    απο την εταιρια(μισθωτης romanesque films) που δημιουργησε το βιντεο οπου πρωταγωνιστουσε(ηθοποιος) η Κατερινα Μουτσατσου.
    Τι αυθορμητη παραγωγη ομως ε,?που παραδοξως πηρε την ιδεα κλοπυ-πειστ απο το καναδικο,και τωρα κανει
    και αγωγη για πνευματικα δικαιωματα γιατι εδειξε το βιντεο του Spispi13 κομματια απο το αντιστοιχο της romanesque films?

  26. #26
    Senior Bodybuilder Παυλίδης's Avatar
    Join Date
    26-06-10
    Posts
    2,204

    Default


  27. #27
    New Member Hyperion's Avatar
    Join Date
    28-01-12
    Location
    Agios Stefanos
    Posts
    51

    Default

    ΧΑΧΑ! Άντε μπράβο γιατί άρχισε να γίνεται υστέρω στο τέλος

  28. #28
    Senior Bodybuilder zog89's Avatar
    Join Date
    29-03-10
    Location
    Berlin
    Posts
    1,953

    Default

    Υπαρχουν πολλες αποψεις μωρε...

    Ζει στο εξωτερικο,δουλευει εκει,πληρωνεται εκει...γενικα ειναι ΕΞΩ απο δω...

    Το βιντεο ειναι πολυ καλο,και του Σπυρου και της Κατερινα (και τα 2)...

    Το θεμα ειναι οτι μενουμε στα λογια...

    Αν καλοσκεφτει κανεις τι εκανε οι ελλαδα,τι εχει εφευρει και γενικα τι εχει προσφερει σε επιπεδο πολιτισμου και οχι μονο.η ερωτηση τελικα που θα μας μεινει ειναι η εξης:

    ΚΑΙ;



    Η αληθεια εινα οτι ο λογος δεν χορταινει παιδια...ενω αυτη(και ποσοι αλλοι) ζει (ζουν) ανετα εξω,εδω παλευουμε να την βγαζουμε με 400 ευρω τον μηνα.

    Αυτη ειναι η αληθεια.


    Υποστηριζω την πραξη της στο επακρο...και εγω μαζι της...αλλα ειναι απλα ενα βιντεακι...
    Obese To Fit

  29. #29
    Advanced Bodybuilder chris23_32's Avatar
    Join Date
    18-05-11
    Location
    London, UK
    Posts
    846

    Default

    Το άνετα είναι πολύ σχετικό φίλε...

    Επικρατεί μία άποψη στην Ελλάδα ότι εμείς που ζούμε εξωτερικό περνάμε ζωή και κότα γιατί έξω πληρώνουν και κάνουμε γαμω τις ζωές, κλπ...

    Δεν είναι ακριβώς έτσι... γιατί τα σκατά που φάγαμε και πολλοί τρώμε για να ξεκινήσουμε και να ανέβουμε στο εξωτερικό δε νομίζω να τα περνάει κανένας στην Ελλάδα ακόμα και τώρα!

    Γιατί και δουλειά να μην έχεις ή να μη σου μένουν λεφτά μένεις σπίτι με γονείς και την βγάζεις. Δε μένεις με άλλους 4 σε ένα σπίτι 50 τετραγωνικών να τρώς ενα σάντουιτς τη μέρα μέχρι να ξαναπληρωθείς... !!!

    Μην τα ισοπεδώνουμε όλα!!!

  30. #30
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    15-04-11
    Posts
    134

    Default

    Quote Originally Posted by chris23_32 View Post
    Το άνετα είναι πολύ σχετικό φίλε...

    Επικρατεί μία άποψη στην Ελλάδα ότι εμείς που ζούμε εξωτερικό περνάμε ζωή και κότα γιατί έξω πληρώνουν και κάνουμε γαμω τις ζωές, κλπ...

    Δεν είναι ακριβώς έτσι... γιατί τα σκατά που φάγαμε και πολλοί τρώμε για να ξεκινήσουμε και να ανέβουμε στο εξωτερικό δε νομίζω να τα περνάει κανένας στην Ελλάδα ακόμα και τώρα!

    Γιατί και δουλειά να μην έχεις ή να μη σου μένουν λεφτά μένεις σπίτι με γονείς και την βγάζεις. Δε μένεις με άλλους 4 σε ένα σπίτι 50 τετραγωνικών να τρώς ενα σάντουιτς τη μέρα μέχρι να ξαναπληρωθείς... !!!

    Μην τα ισοπεδώνουμε όλα!!!


 
Page 1 of 2 12 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Κατερίνα Μεγάλου - Miss Universe
    By bigsteve in forum Ελληνες Αθλητές Και Αθλήτριες
    Replies: 184
    Last Post: 21-07-09, 00:37
  2. Χρόνια Πολλά, Κατερίνα
    By parterre in forum Νέα Bodybuilding Aπό Ελλάδα
    Replies: 39
    Last Post: 27-11-07, 05:58
  3. Σταύρος Παπαδόπουλος - Κατερίνα Μεγάλου
    By bigsteve in forum Ελληνες Αθλητές Και Αθλήτριες
    Replies: 70
    Last Post: 27-10-07, 01:59
  4. Κατερινα Μεγαλου εμφανισεις 2007
    By bigsteve in forum Βάρη & Αερόβια Άσκηση Για Γυναίκες
    Replies: 44
    Last Post: 25-06-07, 22:39

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •