Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 29 of 29
  1. #1

    Default Επιλογή Προεξασκητικού - Nutrabolics Hemorush

    ΠΡΟΣΟΧΗ: ΤΟ ΠΡΟΪΟΝ ΑΠΕΥΘΥΝΕΤΑΙ ΜΟΝΟ ΣΕ ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟΥΣ ΑΘΛΗΤΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΕ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΓΥΜΝΑΖΟΝΤΑΙ Ή ΑΡΧΑΡΙΟΥΣ



    Η προεξασκητική φόρμουλα HemoRush είναι ειδικά σχεδιασμένη να δημιουργεί την κατάλληλη συνεργασία μεταξύ όλων των ενεργών συστατικών δημιουργώντας το ιδανικό περιβάλλον για μυϊκή υπερτροφία.


    Με λίγα λόγια το HemoRush:
    ? Αυξάνει την παραγωγή νιτρικού οξέος για απίστευτα πρηξίματα
    ? Παρέχει εκρηκτική ενέργεια
    ? Πνευματική διαύγεια και συγκέντρωση
    ? Αναστέλλει τον μυϊκό καταβολισμό
    ? Προωθεί τον μυϊκό προσδιορισμό και το κάψιμο λίπους.
    ? Αυξάνει την μυϊκή δύναμη μέσω της νευρομυϊκής διέγερσης


    Τα όπλα του HemoRush?:

    > SuperCarnitine Performance Matrix: Η L-Carnitine είναι ένα αμινοξύ που έχει απίστευτη επίδραση στο ανθρώπινο σώμα. Η δράση της έγκειται στην καύση του λίπους, την αύξηση της ενέργειας, την νευρο-προστασία και την πνευματική διέγερση. Το HemoRush περιέχει μια νέα μορφή Καρνιτίνης, την ονομαζόμενη L-Carnitine Arginate Dihydrochloride (LCA). Η συγκεκριμένη καρνιτίνη είναι ένας μοναδικός συνδυασμός Καρνιτίνης και Αργινίνης. Τα οφέλη αυτού του συνδυασμού είναι το γεγονός ότι προσθέτει μια πανίσχυρη μυϊκή ανάπτυξη στην δράση της καρνιτίνης, μέσω της αύξηση της παραγωγής νιτρικού οξέος.

    > HemoPump Nitric Oxide Activating Matrix: Το νιτρικό οξύ είναι γνωστό ότι αυξάνει την παροχή αίματος (το οποίο μεταφέρει οξυγόνο, θρεπτικά συστατικά, ορμόνες κτλ) στους σκελετικούς μυς. Κάτι που σημαίνει ότι το αποτέλεσμα είναι καλύτερη και πιο εντατική προπόνηση, αύξηση της δύναμης και μεγιστοποίησης της αποθεραπείας. Η φόρμουλα HemoPump Matrix περιέχει δύο από τα γνωστότερα και πλέον επιτυχημένα συμπληρώματα της Nutrabolics: Το Hemovol (HMB L-Arginine Salt) και το AE2 (Arginine Ethyl Ester, Arginine Orotate, Arginine AKG). Πράγμα που σημαίνει ότι με την νέα αυτή φόρμουλα η Nutrabolics προσφέρει ένα συμπλήρωμα που καλύπτει τις ανάγκες όλων των αθλητών.

    > HemoCell Creatine Transport Matrix: Επίσης στη νέα φόρμουλα HemoRush περιέχονται τρεις νέοι τύποι κρεατίνης. Tri-creatine Orotate, Magnesium Creatine Chelate, and Creatine ethyl Ester. Οι έρευνες έχουν αποδείξει ότι η κρεατίνη αυξάνει τα επίπεδα ενέργειας, αντοχής και μυϊκής δύναμης. Πρακτικά αυτό σημαίνει ότι πλέον θα είμαστε ικανοί να σηκώνουμε μεγαλύτερα βάρη για περισσότερες επαναλήψεις σε λιγότερο χρονικό διάστημα. Έτσι χτίζονται οι μυς.

    > HemoBuilding EPO Matrix: Η φόρμουλα HemoBuilding EPO Matrix επαναλανσάρει μια νέα κατηγορία ένα φυσικό βελτιωτικό της σωματικής απόδοσης και αντοχής. Τα παραδοσιακά Κινέζικα και Δυτικά βότανα συνδυάζονται σε μια μοναδική φόρμουλα, η οποία με φυσικό και αποτελεσματικό τρόπο αυξάνει την κυκλοφορία του αίματος και αναστέλλει τον μυϊκό καταβολισμό.

    > Το Echinacea Purpurea είναι ένα δυτικό βότανο που ενισχύει το ανοσοποιητικό σύστημα μειώνοντας τον κίνδυνο φλεγμονών. Αν και συνήθως χρησιμοποιείται στην καταπολέμηση της γρίπης, αποδείχτηκε ότι βοηθάει τους bodybuilder να αναρρώνουν ταχύτερα και να βελτιώνουν την αντίστασή τους στον καταβολισμό.

    > Intracellular ATP Matrix: Το ΑΤΡ είναι ο βασικός παράγοντας που δίνει ενέργεια στο σώμα. Χωρίς αυτό πολύ απλά δεν θα μπορούσες να ανταποκριθείς σε μια προπόνηση με βάρη. Ευτυχώς η νέα ΑΤΡ φόρμουλα αυξάνει ταυτόχρονα την αερόβια και αναερόβια ικανότητα.
    Η Adenosine 5-triphosphate disodium αυξάνει τα επίπεδα ΑΤΡ στους σκελετικούς μυς, κάτι που αυξάνει την ενέργεια και δύναμη των μυών ενώ παράλληλα μειώνει την πιθανότητα καταβολισμού.

    > Η Beta-Alanine είναι το πιο σύγχρονο και από τα πιο σημαντικά συμπληρώματα σήμερα αφού μας παρέχει την ικανότητα να μειώνουμε δραστικά την πιθανότητα καταβολισμού και παράλληλα να αυξάνουμε την ισχύ των ερυθρών μυϊκών ινών. Εκτός αυτού είναι το καλύτερο συνδυαστικό για όλα τα υπόλοιπα στοιχεία του HemoRush.

    > InfernoTM Energy & Fat Loss Support Matrix: To γνωστό Inferno περιλαμβάνεται στο HemoRush αφού η εμπειρία έδειξε ότι είναι από τα ελάχιστα συμπληρώματα που μειώνει δραστικά το σωματικό λίπος, μειώνει την όρεξη και ανεβάζει κατακόρυφα τα επίπεδα ενέργειας και μεταβολισμού. Σε συνδυασμό με τα υπόλοιπα συστατικά του HemoRush δίνει μια απίστευτη αίσθηση ενέργειας και πνευματικού ? ψυχολογικού ελέγχου.

    δόση 1scoop(20g)

    Δοσολογία: 1 scoop (όχι παραπάνω) σε 300ml νερό, 20 λεπτά πριν την προπόνηση

    Γεύσεις: Orange, Fruit Punch

    Συσκευασία: 1000g

    σκεφτομαι να το παρω πριν την προπονηση λεει οτι απευθυνεται σε προχωριμενους αθλητες εγω που ασχολουμαι 4+ χρονια μπορω να το παρω μου φενετε ιδανικο για πριν την προπονηση αλλα δεν ξερω αν κρυβει κυνδηνους και ιδικα για ατομα με θυροειδη ποια η αποψη σας ?

  2. #2

    Default Προ-εξασκητικά

    Γεια σας θελω να παρω ενα προ-εξασκητικο(νιτρικο) ασχολουμαι 5 χρονια με γυμ και θελω να μου προτινετε το καλυτερο που να εχει τα τελεια πρηξιματα την τρελη ενεγεια και αυξηση τις δυναμης εντος της προπονησης και Πνευματική διαύγεια και συγκέντρωση και να Αναστέλλει τον μυϊκό καταβολισμό κτλ καταλαβατε τι εννοω οτι καλυτερο κυκλοφορει και να εχει αποτελεσματα σας ευχαριστω εκ των προτερων !!
    πιστεθετε οτι καποιο απο τα παρακατω τυρει τις προειποθεσε που εθεσα παραπανω η οχι ?? εαν οχι πειτε μου παρακαλω !!
    ?mpr pump performance kit 528 gr
    ?JACK3d 225gr (USP LABS)
    ?NO-XPLODE 1020gr (BSN)
    ?SUPERPUMP 250 800gr (GASPARI)
    ?ANIMAL PUMP 30 PACKS (UNIVERSAL)
    ?HEMORUSH 1000gr (NUTRABOLICS)(ειδικα για το εκτο στη σειρα πιστευω οτι ειναι πολυ αξιολογο?)

  3. #3
    Senior Bodybuilder aggelos1994's Avatar
    Join Date
    03-01-12
    Location
    Λουτρακι
    Posts
    3,093

    Default

    Εγω εχω δοκιμασει το Νο-xplode!Πολυ δυνατο.Με πρηξιματα,φλεβες και πολυ τσιτα.Επισης εχω δοκιμασει το no-xplode2 καλο και αυτο αλλα οχι σαν το αλλο.

    Το HEMORUSH εχει αθλια γευση.
    ΑΙΡΟΝ ΝΕΒΕΡ ΛΑΙΣ

  4. #4

    Default

    ευχαριστο για την απαντηση αναμεσα στο Νο-xplode και HEMORUSH πιο θεωρεις πιο αποτελεσματικο στο συνολο ανεξαρτιτα τις γευσεις?
    και επιπλεον υπαρχει κατι καλυτερο απο το Νο-xplode, η ειναι το απολυτο προιον?

  5. #5
    Senior Bodybuilder Παυλίδης's Avatar
    Join Date
    26-06-10
    Posts
    2,204

    Default

    Η απόλυτη ξεπερασμένη φόρμουλα είναι. Με ο,τι βρω στο ντουλάπι με τα μπαχαρικά και του καφέδες, μπορώ να φτιάξω καλύτερο prewo.

  6. #6

    Join Date
    22-10-09
    Posts
    730

    Default

    Quote Originally Posted by Παυλίδης View Post
    Η απόλυτη ξεπερασμένη φόρμουλα είναι. Με ο,τι βρω στο ντουλάπι με τα μπαχαρικά και του καφέδες, μπορώ να φτιάξω καλύτερο prewo.
    Ετσι...να μην πανε χαμενα και τα μπαχαρια.

  7. #7

    Default

    Το HEMORUSH 1000gr (NUTRABOLICS) εχει και καρνιτινη και το Νο-xplode δεν εχει οποτε αφου θεωρειτε Νο-xplode καλυτερο, σκεφτομαι να αγορασω και σκετη καρνιτηνη και να το ανακατεψω με το Νο-xplode πιστευετε οτι σαν αποτελεσμα θα ειναι το ιδιο και καλυτερο η μηπως ο συνδιασμος αυτος κανει την αποδοση του Νο-xplode πιο υποδιεστερη ?

  8. #8
    Pumping Iron Red.Out's Avatar
    Join Date
    29-05-06
    Location
    Sin City.
    Posts
    550

    Default

    Quote Originally Posted by initiald View Post
    Με λίγα λόγια το HemoRush:
    ? Αυξάνει την παραγωγή νιτρικού οξέος για απίστευτα πρηξίματα
    ? Παρέχει εκρηκτική ενέργεια
    ? Πνευματική διαύγεια και συγκέντρωση
    ? Αναστέλλει τον μυϊκό καταβολισμό
    ? Προωθεί τον μυϊκό προσδιορισμό και το κάψιμο λίπους.
    ? Αυξάνει την μυϊκή δύναμη μέσω της νευρομυϊκής διέγερσης
    Eπισης
    - Στρωνει το κρεβατι
    - Ψηνει καφε
    - Παει τα παιδια σχολειο
    - Κανει τα ψωνια του Σ/Κ
    - Ετοιμαζει τα γευματα
    - Σηκωνει τα κιλα
    - Παει τον σκυλο βολτα
    και τελος αδειαζει την τσεπη 137.5% πιο γρηγορα.
    Last edited by Red.Out; 27-04-12 at 15:45.
    Eat clean, lift hard, fuck the rest.

  9. #9
    Pumping Iron CostasMayLaf's Avatar
    Join Date
    02-07-11
    Location
    New World
    Posts
    537

    Default

    Quote Originally Posted by Red.Out View Post
    Eπισης
    - Στρωνει το κρεβατι
    - Ψηνει καφε
    - Παει τα παιδια σχολειο
    - Κανει τα ψωνια του Σ/Κ
    - Ετοιμαζει τα γευματα
    - Σηκωνει τα κιλα
    - Παει τον σκυλο βολτα
    και τελος αδειαζει την τσεπη 137.5% πιο γρηγορα.
    Χαχαχαχαχα. Παντως το παλικαρι πολλα thread ανοιγει για ερωτησεις συμπληρωματων. Απ οτι φαινεται δεν εχει καταλαβει οτι τα πολλα συμπληρωματα ειδικα σε αυτη την ηλικια κακο κανουν. Γιατι να επιβαρυνεις τον οργανισμο σου? Με 4+ χρονια που ασχολεισαι επρεπε ηδη να το ξες αυτο, και να μην ψαχνεις απο τα 19 συμπληρωματα που θα σε φουσκωσουν και θα σε πρηξουν. Παρε την πρωτεινη, (πολυβιταμινη) και κρεατινη σου, και ως εκει. Τις υπολοιπες βλακειες τι τις θες?
    Last edited by CostasMayLaf; 27-04-12 at 16:47.
    “Your dreams are always going to be the most important to you than they will be to anybody else. So keep dreaming, keep believing, keep pressing forward. So all those warriors out there – be encouraged” - Kai Greene (IFBB Pro Bodybuilder)

  10. #10

    Default

    το γαμι....bip το θεμα ειρωνειες προκλητικα σχολιακια κτλ τωρα ετσι μια ανακεφαλεοση περνω 1) κρεατινη 2)πολυβιταμινη 3)πρωτεινη και σκεφτομαι και ενα 4)προεξασκητικο μεχρι εκει, οχι βεβαια πως ειναι λιγα αλλα εσεις θα λετε αυτο το <<ζωο>> με την φορα που πηρε θα σηκοσει ολα τα καταστηματα με τα συμληρωματα ολων των ειδων δεν ειναι ετσι συνολικα 4 πραγματα το πολυ και μεχρι εκει τιποτε παραπανω......

  11. #11
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    22-12-09
    Location
    .
    Posts
    1,155

    Default

    απ οσα εχω δοκιμασει ολα ειναι γατακια μπροστα στο jack3d
    no one other else can impress me!! RON IS BIG!! I WANT RONNIES SIZE!!

  12. #12

    Join Date
    08-08-11
    Posts
    366

    Default

    Και εγω μια φορα πηρα προεξασκιτικο. Πηρα το jack3d... Ενταξυ δεν ενθουσιαστικα ιδιαιτερα... Προτιμω να πιω το φραπεδακι μου πριν το γυμναστηριο και 1 ξυνομυλο.....

  13. #13

    Default

    Ακουσα οτι ο οργανισμος τα σηνιθυζει σε 2 μηνες και δεν εχει τα ιδια αποτελεσματα οπως στην αρχη οποτε τη κανουμαι σε αυτη την περιπτωση τα 1)σταματαμαι που αν κανουμαι το 1) δωρον αδωρον δεν υπαχει λογος να τα ξεκινισουμαι η 2)το αντικατιστουμαι με αλλο προιον αλλης μαρκας ?

  14. #14
    Senior Bodybuilder PowerBuilderi's Avatar
    Join Date
    03-02-10
    Location
    Athens, Burkina Faso (Upper Volta).
    Posts
    2,419

    Default

    Λαθος, δεν το συνηθιζεις σε 2 μηνες. Το συνηθιζεις σε 2 βδομαδες. Κανεις το 2) ή το 1). Επισης 3) προσπαθεις να καταλαβεις για τι το θες.
    There is never an absolute answer to everything, exept of course that you have to do your squats.

  15. #15
    Pumping Iron Billysoner's Avatar
    Join Date
    22-05-11
    Location
    Θεσσαλονικη
    Posts
    303

    Default

    Το πιο συνηθισμένο είναι να ξεκινάς με μία σχετικά χαμηλή δόση αφού είσαι και αρχάριος στα νιτρικά και όσο βλέπεις ότι δεν σε πιάνει αυξάνεις σιγά σιγά την δόση... Η δόση μπορεί να φτάσει μέχρι εκεί που συνήθως το κάθε νιτρικό προτείνει... Π.χ το superpump max σου λέει από ένα μέχρι τρία σκουπάκια... Ξεκινάς από το ένα και σιγά σιγά ανεβάζεις... Πάντως στην αρχική σου ερώτηση κι εγώ πιστεύω πως το jack3d είναι πολύ καλή επιλογή...
    The easy day was yesterday

  16. #16

    Default

    Quote Originally Posted by PowerBuilderi View Post
    Λαθος, δεν το συνηθιζεις σε 2 μηνες. Το συνηθιζεις σε 2 βδομαδες. Κανεις το 2) ή το 1). Επισης 3) προσπαθεις να καταλαβεις για τι το θες.
    Η αρχικη ιδεα ηταν για ενεργεια πριν την προπονηση αλλα αφου τα νιτρικα εκτος απο ενεργεια σου προσερουν και αλλα πχ τσιτομα, βλεφικοτια, δυναμη, αντοχη, διαθεση για προπονηση δεν με χαλασαν τα εξρα

  17. #17
    Senior Bodybuilder PowerBuilderi's Avatar
    Join Date
    03-02-10
    Location
    Athens, Burkina Faso (Upper Volta).
    Posts
    2,419

    Default

    Δυναμη δεν πολυπροσφερουν, ολα τα αλλα ειναι στην ουσια το ιδιο πραμα, τσιτωμα.
    Οποτε εστω και για λιγο να δουλευουν, ασχημα ειναι;
    There is never an absolute answer to everything, exept of course that you have to do your squats.

  18. #18

    Default

    και επιπλεον οταν τα συνηθιζει ο οργανισμος καταλήξαμε οτι δεν τα σταματαμε αλλα τα αντικαθιστούμε με αλλα αλλης μαρκας σωστα?

  19. #19
    Senior Bodybuilder PowerBuilderi's Avatar
    Join Date
    03-02-10
    Location
    Athens, Burkina Faso (Upper Volta).
    Posts
    2,419

    Default

    Σταματας για 2 βδομαδες
    There is never an absolute answer to everything, exept of course that you have to do your squats.

  20. #20
    Senior Bodybuilder pao34's Avatar
    Join Date
    23-02-07
    Location
    Greece.
    Posts
    1,287

    Default

    Στο κάθε οργανισμό δουλεύει διαφορετικα (εξαρτάται απο την ανοχη σου στα διεγερτικα ΑΝ πάρεις τέτοια κατηγορια φυσικα..) απο κει και περα...εγω πέρνω Λόγω του οτι μου εχει μεινει στην αποθηκη χαχα και ΜΟΝΟ τις μέρες που νιώθω κουρασμένος..

    καλές επιλογες

    α) jacked3d (δυναμη,τσιτωμα και συγκεντρωση,μην περιμένεις πολλα απο πρίξημο)

    β) DS craze (δες στο τοπικ toy megageo για συμπληρώματα λένε πολλα παιδια την γνώμη τους για αυτο)

    γ) white flood (θα σου δώσει ωραιο πριξημο,συγκεντωση και λίγη δύναμη)

    δ) Applied Nutriceuticals LIT-UP (αυτό θα σου δώσει ωραίες τσίτες και πριξήματα μιας και εχει συμπλεγμα βιταμινων Β μέσα και διεγερτικά αλλα και κάποια για πριξήματα συστατικα)

    ε) BSN, N.O. -Xplode 2.0 (ωραια γευση , καλό πριξημο , συγκεντωση, λιγη δύναμη παραπάνω)

    ζ) BPI Sports, 1.M.R (δύναμη τσίτες , λίγα πριξήματα , συγκέντρωση καλη)

    Αυτα που σου λέω ειναι απο δικές μου προσωπικές εμπειριες ΑΛΛΑ και άλλων φίλων μ..

    Πάρε κάποιο δοκιμασέ το Αλλα οκ δεν θα κάνει τόσο πολύ διαφορα Αν ξεκουράζεσαι σωστα,τρως καλα και δεν υπερπροπονείσαι..

  21. #21

    Default

    Quote Originally Posted by pao34 View Post
    Στο κάθε οργανισμό δουλεύει διαφορετικα (εξαρτάται απο την ανοχη σου στα διεγερτικα ΑΝ πάρεις τέτοια κατηγορια φυσικα..) απο κει και περα...εγω πέρνω Λόγω του οτι μου εχει μεινει στην αποθηκη χαχα και ΜΟΝΟ τις μέρες που νιώθω κουρασμένος..

    καλές επιλογες

    α) jacked3d (δυναμη,τσιτωμα και συγκεντρωση,μην περιμένεις πολλα απο πρίξημο)

    β) DS craze (δες στο τοπικ toy megageo για συμπληρώματα λένε πολλα παιδια την γνώμη τους για αυτο)

    γ) white flood (θα σου δώσει ωραιο πριξημο,συγκεντωση και λίγη δύναμη)

    δ) Applied Nutriceuticals LIT-UP (αυτό θα σου δώσει ωραίες τσίτες και πριξήματα μιας και εχει συμπλεγμα βιταμινων Β μέσα και διεγερτικά αλλα και κάποια για πριξήματα συστατικα)

    ε) BSN, N.O. -Xplode 2.0 (ωραια γευση , καλό πριξημο , συγκεντωση, λιγη δύναμη παραπάνω)

    ζ) BPI Sports, 1.M.R (δύναμη τσίτες , λίγα πριξήματα , συγκέντρωση καλη)

    Αυτα που σου λέω ειναι απο δικές μου προσωπικές εμπειριες ΑΛΛΑ και άλλων φίλων μ..

    Πάρε κάποιο δοκιμασέ το Αλλα οκ δεν θα κάνει τόσο πολύ διαφορα Αν ξεκουράζεσαι σωστα,τρως καλα και δεν υπερπροπονείσαι..
    Thnks για την βοηθεια ηταν πολυτιμη, σε ευχαριστω πολυ !!

  22. #22

    Default

    Ξεκινησα σημερα το jacked3d 1 σπουπ(20γρ) και οχι κατευθειαν 3 που ειναι το μεγιστο δεν καταλαβα σχεδον τιποτα ασε που οταν τελιωσα την προπονηση ειχα ναυτια πονοκεφαλο και μεσα μου σκεφτομουνα τωρα οπου νανε θα ξερασω ευτιχος δεν εγινε ομως ,στην συγκεκριμενη προπονηση τις δευτερας(στηθος-πλατη) αυτα, τωρα στις δυο προηγουμενες προπονησεις τις δευτερας δεν ειχα ξεκινησει κανενα σημπληρωμα τοτε και παρολα αυτα στο τελος τις προπονησεις πηγα τουαλετα και ξερασα και τις δυο φορες, αλλα σημερα που πηρα το jacked3d ειχα την ταση αλλα τελικα δεν το μονο εντονο σε συγκριση με τις δυο προηγουμενες δευτερες ηταν η εντονη ναυτια και πονοκεφαλος στο τελος τις προπονισης σαν να ημουνα αλλου δεν μπορω να το εξηγισω σαν να ημουνα μες στην μαστουρα ιδικα αυτη την δευτερα σειμιωση μονο τις δευτερες(στηθος-πλατη) ενω τις τριτες(ποδια), τεταρτες(ωμοι), και παρασκευες(δικεφαλοι-τρικεφαλοι) κομλε .?

    μηπως φτεει που εκανα φορτωμα κρεατινης?
    μηπως επεξε και η δεξτροζη καποιο ρολο(εχω ακουσει φουσκοματα και ενοχλησεις στο στομαχι)?
    μηπως φτεει οτι πηεζω τον εαυτο μου πολυ στις προπονισεις ?
    μηπως φτεει το προγραμα μου που βασιζετε στην ενταση(δηλ μικρα διαληματα 30 δευτερα,και πολλες επαναληψεις)?

    sory αν γινομαι κουραστικος με το πολυ μπλα μπλα σας τα γραφω ολα αναλυτικα μπας και βγαλω καμια ακρη!!
    ευχαριστω για τον χρονο σας!!

  23. #23
    Senior Bodybuilder pao34's Avatar
    Join Date
    23-02-07
    Location
    Greece.
    Posts
    1,287

    Default

    πρωτα απο ολα η δοσολογια ειναι 5,55γρ το σκουπ οχι 20γρ..

    δευτερον μήπως είχες φάει κοντα στην προπονηση?

    τριτον ΜΠΟΡΕΙ να ζοριζεσαι αρκετα στο στηθος-πλατη που ΚΥΡΙΩΣ το ζορίζεις γτ ΟΛΟΙ σχεδον οι αρχάριοι δίνουν εμφαση σε αυτο..ΚΑΙ τα αλλα σωματικα μέρη να κάνεις πιο χαλαρα..

    τεταρτον ΟΚ μπορει να συμβει αυτο..μεχρι να συνηθίσει ο οργανισμος..(μου χει συμβει και εμενα..ειχα πονοκεφαλο μολις το πηρα την πρωτη φορα και μειωση δύναμης 50% αλλα τις υπολοιπες φορες ημουν οκ..ΜΟΝΟ την πρώτη φορα μου συνέβη.)
    Last edited by pao34; 01-05-12 at 01:52.

  24. #24
    Senior Bodybuilder Παυλίδης's Avatar
    Join Date
    26-06-10
    Posts
    2,204

    Default

    Ρε μεγάλε εδώ λες ξερνάς και το θέμα σου είναι το jack3d και η ναυτία;
    Πέρα από αυτά που σου είπε ο pao34 μήπως πας για προπόνηση με άδειο στομάχι; Το στήθος-πλάτη είναι υπερβολικά βαρύ imo. Καλύτερα να το αλλάξεις.

  25. #25

    Default

    τρωω το ταδε γευμα περνανε 3-3,5 ωρες και περνω jack3d περναν 45 λεπτα και παω gym τουλαχιστον την δευτερα εχτες ετσι το εκανα
    οσο για τα σπουπ σαν να εχεις δικιο σε μια φοτο τωρα το ειδα ελεγε 5,55grams αλλα εγω μπερδευτικα εδω στο παρακατω κειμενο που μου ειχε : Λαμβάνετε 1-3 scoop (20,5gr) 30-45΄πριν την άσκηση. Λόγω των ιδιαίτερα ενεργών συστατικών του, προτείνουμε την σταδιακή αύξηση της δόσης (1η εβδομάδα: 1scoop, 2η εβδομάδα: 2scoop, 3η εβδομάδα: 3scoop) και υπεθεσα οτι το σκουπ ειναι 20,5gr και οπως καταλαβαινεις την δευτερη εβδομαδα θα το πηγενα στα 2 σκουπ με την λαθος δοσολογια 20,5+20,5=41gr παλι καλα με προλαβατε

  26. #26
    Senior Bodybuilder PowerBuilderi's Avatar
    Join Date
    03-02-10
    Location
    Athens, Burkina Faso (Upper Volta).
    Posts
    2,419

    Default

    Xαχα ετσι το jacked..


    Καλα, αντικατεστησες το scoop που ειχε μεσα με αλλο;
    Last edited by PowerBuilderi; 01-05-12 at 13:26.
    There is never an absolute answer to everything, exept of course that you have to do your squats.

  27. #27

    Default

    πεδες το jack3d μουφα ειναι τελικα δεν καταλαβαινω καμια διαφορα απο τοτε που το πρωτοξεκινισα ,μηπως λεω για να μην το βρηζω αδικα θελει καποιο χρονο προσαρμογης ωστε να το συνηθισει ο οργανισμος μου ?
    την δευτερη εβδομαδα λετε να ειναι καλυτερα?

  28. #28
    Senior Bodybuilder PowerBuilderi's Avatar
    Join Date
    03-02-10
    Location
    Athens, Burkina Faso (Upper Volta).
    Posts
    2,419

    Default

    Oχι, δε σε πιανει
    There is never an absolute answer to everything, exept of course that you have to do your squats.

  29. #29

    Default

    επηδη το εβριζα τσμπα το jack3d θελω να πω οτι μονο την πρωτη εβδομαδα δεν καταλαβα τιποτα την δευτερη και την τριτη το καταλαβα καλα ως προς την αποδοση που αφτο ηθελα χωρις πρειξιματα αλλα δεν με πηραζει!!


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Επιλογή τροφών και επιλογή ώρας κατανάλωσης
    By technics in forum Συμβουλές Για Νέους Με Το Bodybuilding
    Replies: 8
    Last Post: 31-05-13, 14:04
  2. Nutrabolics InsuLean - Καλή Επιλογή?
    By extremist in forum Αξιολογήσεις Για Συμπληρώματα Διατροφής
    Replies: 3
    Last Post: 15-01-09, 22:28

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •