Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 10 of 10
  1. #1
    New Bodybuilder
    Join Date
    09-05-12
    Posts
    1

    Default Λιποδιαλύτες (Clen)

    Καλησπέρα παιδιά.Sorry προκαταβολικά για τα όποια λάθη θα κάνω γιατί πρώτη φορά συμμετέχω σε forum!
    Eίμαι αθλητής του μπάσκετ,παίζω στη θέση 5 και είμαι 2.08 και 124 κιλά.Λόγω τραυματισμού στο γόνατο έμεινα 6 μήνες εκτός και έχω συσσωρεύσει αρκετό λίπος στο σώμα μου το οποίο θα ήθελα να χάσω σύντομα.Φίλος γυμναστής μου πρότεινε τα clenbuterol των 2mg.Ποιά η αποψή σας;Πως παίρνονται και τι αποτελέσματα/επιπτώσεις έχουν στον οργανισμό;Ευχαριστώ εκ των προτέρων..

  2. #2

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Το clen δεν ειναι λιποδιαλυτης εμποριου , ειναι φαρμακο για το ασθμα και αρκετα επικινδυνο.

    Για τις οποιες παρενεργειες μπορεις να ψαξεις και στο διαδικτυο θα βρεις πολλες πληροφοριες. Δεν ειναι εδω το μερος για να σου πουμε τι και πως για φαρμακα οποτε σε παρακαλω να μην το συνεχισεις για το συγκεκριμενο. Να ξερεις παντως οτι στραβα το ξεκινησες, διατροφη-προπονηση και μετα οταν και αν κολλησεις καποια βοηθεια.

  3. #3
    Senior Bodybuilder Raf's Avatar
    Join Date
    20-05-09
    Location
    Salonika
    Posts
    2,139

    Default

    Καλημέρα και καλώς όρισες φίλε μου..καλή ανάρρωση σου εύχομαι..όπως λέει και ο megageo με διατροφή προπόνηση θα δεις αποτελέσματα!!

  4. #4
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,856

    Default

    Καλώς όρισες στο φόρουμ!

    Είναι φοβερό πάντως με τόση ευκολία να προτείνουν τέτοιες ουσίες λες και είναι καραμέλες.. Και αυτό δεν γίνεται μόνο στα γυμναστήρια όπως φοβούνται οι περισσότεροι γονείς για τα παιδιά τους, αλλά και σε άλλα αθλήματα.

  5. #5
    Senior Bodybuilder lary2332's Avatar
    Join Date
    30-07-11
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    2,527

    Default

    Quote Originally Posted by Dantes View Post
    Καλησπέρα παιδιά.Sorry προκαταβολικά για τα όποια λάθη θα κάνω γιατί πρώτη φορά συμμετέχω σε forum!
    Eίμαι αθλητής του μπάσκετ,παίζω στη θέση 5 και είμαι 2.08 και 124 κιλά.Λόγω τραυματισμού στο γόνατο έμεινα 6 μήνες εκτός και έχω συσσωρεύσει αρκετό λίπος στο σώμα μου το οποίο θα ήθελα να χάσω σύντομα.Φίλος γυμναστής μου πρότεινε τα clenbuterol των 2mg.Ποιά η αποψή σας;Πως παίρνονται και τι αποτελέσματα/επιπτώσεις έχουν στον οργανισμό;Ευχαριστώ εκ των προτέρων..
    ωραιο γυμναστη εχεις....οτι σου πε ο MEGAGEO ειναι και η δικη μου αποψη για αυτο!αν θες κανα συμπληρωματακι να σε βοηθησει οχι οτι κανει θαυματα παραλληλα μετην διατροφη σου παρε κανα μη θερμογεννετικο λιποδιαλυτη!

  6. #6
    Junior Bodybuilder virbas's Avatar
    Join Date
    21-12-11
    Location
    ΔΡΑΜΑ
    Posts
    173

    Default

    παιδια δεν ξερω αν πρεπει να το ποσταρω εδω αλλα αφου μιλαμε για λιποδιαλυτες θα το γραψω...Πηγα και πηρα τον lipo6 black ..Εχει γινει σηζυτηση στο φορουμ για αυτον...Εχω μια ερωτηση....Λενε οτι περιεχει καποιεσ ορμονεσ για τον θυροειδη ...Στην συσκευασια πανω αυτη που εγω εχω δεν γραφει τιποτα τετοιο αναλητικα γραφει

    συγνωμη αν το εγραψα και εδς το εχω ποσταρει και στο φορουμ με ονομα lipo6 black αλλα δεν πηρα απαντηση ακομα

  7. #7
    Pumping Iron
    Join Date
    12-08-11
    Location
    Ηράκλειο κρήτης
    Posts
    334

    Default

    Φίλε για κανένα λόγο μην πάρεις clen!! Κιλά χάνεις με διατροφή και προπόνηση όχι με φάρμακα..

  8. #8
    Pumping Iron lazaross's Avatar
    Join Date
    09-02-08
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    675

    Default

    Παιδια θελω να αγορασω εναν λιποδιαλυτη για την κοπελα μου. Ποια η αποψη σας για τον lipo6 hers; Εχει αρκετα διεγερτικα παντως.. Εχει και methylsynephrine.

  9. #9
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    08-11-11
    Posts
    239

    Default

    Θα την στείλεις ρε συ με την γιοχιμβίνη την κοπέλα... Πολύ δυνατό νομίζω..

  10. #10
    Pumping Iron lazaross's Avatar
    Join Date
    09-02-08
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    675

    Default

    Υποτιθεται οτι ειναι για κοπελες ομως! Αν και νομιζω οτι ειναι πιο δυνατο απο το Lipo6 και το lipo6x.


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •