Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 30 of 63
  1. #1

    Join Date
    02-06-11
    Posts
    5,351

    Default Συζητήσεις για διατροφή-γυμναστική....με χιούμορ-χωρίς νόημα...!

    Quote Originally Posted by rax87 View Post
    Αστην αεροβια εσυ ρε και κανε πολλα βαρη....κ αμα σε ζορισουνε πολυ και στο παιζουν δυσκολοι εκει στο κωμμοτηριο πατα κανα δικεφαλο να χεστουνε πανω τους τα......γατακια!!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!

    μια συναδελφος μου ειπε σημερα..."καλα εσυ δεν πρεπει να τρως τιποτε..."
    της λεω... "φτανω τις 1900 θερμιδες τη μερα....αλλα γυμναζομαι..."
    κ εμεινε κοκκαλο...
    οταν σχολαγαμε μου λεει" εγω ρε συ μονο φρουτα κ ενα γευμα κανονικο τη μερα κ παχαινω"
    1,65 κ πρεπει να ειναι 80+ κιλα....
    δεν απαντησα καν..εκανα πως δεν ακουσα...


    Quote Originally Posted by rax87 View Post
    Ναι καλα.....απο τετοια...την ιδια ατακα ακουσα κ απο μια φιλη πριν λιγες μερες η οποια εχει παρει κατι κιλακια και μου λεει"ασε αρχισα διαιτα αλλα δε χανω με τιποτα"Ναι ε??Τι διαιτα??ρωταω λες και δεν ξερω την απαντηση...."Τρωω μια φορα τη μερα"μου λεει...
    Επισης εκανα πως δεν ακουσα...Τι να κατσω να εξηγω σε εναν ανθρωπο που μου λεει αμα ετρωγα 5 φορες τη μερα θα γινομουν χοντρη.Λες και τους ειπα εγω οτι τρωω ενα γουρουνοπουλο τη φορα!!
    Last edited by konstantina81; 03-05-12 at 11:44.

  2. #2
    Senior Bodybuilder nektar's Avatar
    Join Date
    17-03-12
    Location
    Athens. Ohhh! This? Last year!!!! lol
    Posts
    1,485

    Default

    Βαμπιριάζουμε, Κωνσταντινάκι??? Μία από τα ίδια!!!!
    Σήμερα είχε πολύ ζεστή ημέρα. Ένα παληκάρι στο διπλανό διάδρομο φορούσε χοντρές φόρμες πάνω-κάτω... Θα πεθάνεις, του λέω, με αυτά που φοράς!!! Θέλω, μου λέει, να κάψω λίπος. Περπάτησε κανά τέταρτο. Φεύγωντας μου δείχνει πόσο μούσκεμα ήταν η μπλούζα του. Με τον ιδρώτα, του λέω, αποβάλλεις τοξίνες όχι λίπος. Του είπα να βάλει ρεαλιστικό στόχο γιατί ήθελε να χάσει σε 20 ημέρες με τελικό στόχο τέλος Ιουνίου δεν ξέρω πόσα, υποθέτω πολλά από αυτό που είδα. Επέμενε ότι όλα καλά και ρεαλιστικά. Του χαμογέλασα και έφυγα.
    "Man cannot discover new oceans unless he has the courage to lose sight of the shore." Andre Gide

  3. #3

    Join Date
    02-06-11
    Posts
    5,351

    Default

    Quote Originally Posted by nektar View Post
    Βαμπιριάζουμε, Κωνσταντινάκι??? Μία από τα ίδια!!!!
    Σήμερα είχε πολύ ζεστή ημέρα. Ένα παληκάρι στο διπλανό διάδρομο φορούσε χοντρές φόρμες πάνω-κάτω... Θα πεθάνεις, του λέω, με αυτά που φοράς!!! Θέλω, μου λέει, να κάψω λίπος. Περπάτησε κανά τέταρτο. Φεύγωντας μου δείχνει πόσο μούσκεμα ήταν η μπλούζα του. Με τον ιδρώτα, του λέω, αποβάλλεις τοξίνες όχι λίπος. Του είπα να βάλει ρεαλιστικό στόχο γιατί ήθελε να χάσει σε 20 ημέρες με τελικό στόχο τέλος Ιουνίου δεν ξέρω πόσα, υποθέτω πολλά από αυτό που είδα. Επέμενε ότι όλα καλά και ρεαλιστικά. Του χαμογέλασα και έφυγα.
    χαχχαχαχαχα!!ναι, δεν κλεινει το ματι...
    καλα του ειπες...
    εν το μεταξυ δεν κανει να φορας χοντρα ρουχα στο διαδρομο...
    ποσο μαλλον τωρα που καλοκαιριαζει κ κανει ζεστη!!!
    τι να πω...
    Last edited by konstantina81; 03-05-12 at 01:31.

  4. #4
    Pumping Iron rax87's Avatar
    Join Date
    26-01-12
    Posts
    385

    Default

    Εμεις ειμαστε αχρηστοι και ασχετοι να ξερετε που παμε και χτυπιομαστε στο τρεξιμο....Το πιο πολυ λιπος καιγεται στη.......σαουνα!!!!
    no pain...no gain!!

  5. #5

    Join Date
    02-06-11
    Posts
    5,351

    Default

    Quote Originally Posted by rax87 View Post
    Εμεις ειμαστε αχρηστοι και ασχετοι να ξερετε που παμε και χτυπιομαστε στο τρεξιμο....Το πιο πολυ λιπος καιγεται στη.......σαουνα!!!!
    εεεε ναι ειμαστε χαζοι!!!

  6. #6

    Join Date
    02-06-11
    Posts
    5,351

    Default

    χτενιζα μια κυρια το σαββατο κ σε καποια στιγμη οπως μιλουσαμε μου λεει...

    "ευτυχως ηρθα εδω κ χαλαρωσα λιγακι γιατι εχω τα νευρα μου σημερα"

    της λεω κ γω διακριτικα..."αυτο ειναι το συμαντικο"..

    κ συνεχιζει εκεινη...."μα να παει ο μικρος μου γιος,να μου παρει λεφτα απο το πορτοφολι..κ να παει κρυφα να παρει 10κιλα βαρακια???"
    τη ρωταω "ποσο χρονο ειναι ο γιος σας??"
    "14-15" μου λεει...
    "κ το ηλιθιο θελει να ασχοληθει με το bodybulding"

    "στην καλυτερη ηλικια ειναι" της λεω
    "κ γω μακαρι να το γνωριζα απο τα 14-15"

    "εγω κοπελα μου ομως δε θα το επιτρεψω...ηδη του τα πεταξα κ τον εχω βαλει τιμωρια"
    δε θα κανω το παιδι μου τεραςςςςςςςςςςς,οπως αυτα που βλεπω στην τηλεοραση"

    "εγω σας φαινομαι τερας?"τη ρωτω..

    "οχι εσυ εισαι μια χαρα κ μαλιστα μου αρεσουν πολυ τα ποδια σου"μου λεει(φορουσα κολαν)

    "ασχολουμαι με το bodybulding,1 χρονο τωρα" της λεω

    κ τι μου απαντα.....
    "αααα καταλαβα,με φαρμακα διατηρησε ετσι,εεεε?"

    κ τελειωνω την κουβεντα λεγοντας..."ειστε εξυπνη γυναικα,φανταζομαι χιουμοριστικα το ειπατε"(αλλα την κοιτουσα αγριεμενη...)

    κ μου λεει" ε ναι..."
    Last edited by konstantina81; 03-05-12 at 10:23.

  7. #7
    Senior Bodybuilder nektar's Avatar
    Join Date
    17-03-12
    Location
    Athens. Ohhh! This? Last year!!!! lol
    Posts
    1,485

    Default

    Quote Originally Posted by konstantina81 View Post
    κ τελειωνω την κουβεντα λεγοντας..."ειστε εξυπνη γυναικα,φανταζομαι χιουμοριστικα το ειπατε"(αλλα την κοιτουσα αγριεμενη...

    κ μου λεει" ε ναι..."
    αχαχαχαχαχαχαχα Πολύ διπλωματικό...
    "Man cannot discover new oceans unless he has the courage to lose sight of the shore." Andre Gide

  8. #8

    Join Date
    02-06-11
    Posts
    5,351

    Default

    Quote Originally Posted by nektar View Post
    αχαχαχαχαχαχαχα Πολύ διπλωματικό...
    τι να πω βρε αγαπη...οταν ακουω χαζα!!!
    κ στη δουλεια,πρεπει να ειμαι ευγενης...καταλαβαινεις...

  9. #9
    Junior Bodybuilder pitbullakias's Avatar
    Join Date
    19-03-12
    Posts
    130

    Default

    εγω καθε φορα που καθομαι να φαω το μεσημερι ακολουθει η ιδια συζητηση με τον πατερα μου!!
    -ποτε θα σταματησεις την διαιτα τρως πιο πολλα χορτα και πο την κατσικα θα πεσεις κατω και οτι σου ερθει μην το βαρεθεις!
    -ρε πατερα δεν βλεπεις πως ειμαι που εχω πιο μεγαλα βυζια και απο την παμελα αντερσον?
    -τη εχεις εγω μια χαρα σε βλεπω
    -καλα κοιτα εσυ που εισαι σαν τον οβελιξ να χασεις κανα κιλο και ασε με εμενα
    -καλα εγω οταν σου μιλαω ξερεις οτι εχω δικιο και τελειωνει η κουβεντα παλι οτι σου ερθει μην το βαρεθεις!
    αυτο γινεται η μερα παρα μερα η καθε 3 μερες σχεδον!
    δεν μπορει να καταλαβει οτι εφυγα απο τον τροπο ζωης που ζουσα και οτι ετσι ειναι σωστα!αυτην την λογικη εχουν οι μεγαλης ηλικιας ανθρωποι!ειναι σαν να λες στην γιαγια και τον παππου να μην ψηφιζει πασοκ τρεις λαλουν και δυο χορευουν

  10. #10
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    01-03-06
    Location
    athens
    Posts
    1,358

    Thumbs up

    Καλημέρα κορίτσια,

    Κωνσταντίνα τι να κάνει και η κυρία δε φταίει, δυστυχώς πολλές φορές υπάρχει η αντίληψη από την άγνοια και την παραπληροφόρηση,

    Δε χρειάζεται να αγριεύεις εννοείται:) άλλωστε το καλύτερο έκανες να τη βοηθήσεις με τη στάση σου και να υποστηρίζεις την αλήθεια μέσα από το προσωπικό σου παράδειγμα, τον εαυτό σου και το αποτέλεσμα πάνω σου, και την εικόνα σου.

    Αυτό τυγχαίνει σε όλους μας, κι εγώ χτες σε νύχια που πήγα, ήταν 5-6 κυρίες κι έλεγε κάθε μία τις θεωρίες για διατροφή / δίαιτες (κτλ)- πολύ επίκαιρο το θέμα- οπότε μπήκα στη συζήτηση λέγοντας ότι εγώ καταναλώνω 2000 θερμίδες τη μέρα και βλέπουν το αποτέλεσμα (γι αυτές είναι σαν μύθος που καταρίπτεται :) τέτοιες δηλώσεις vs της εικόνας) εμμέσως τις βοηθάς με τη στάση σου και τις απόψεις σου.

    Άμα το δεις κι από την άλλη μεριά ποιος είναι ο καλύτερος τρόπος να πείσεις/βοηθήσεις εμπράκτως κάποιον και να του δείξεις την αλήθεια? Όταν αυτό που ισχυρίζεσαι το βλέπει ζωντανά και σαν αποτέλεσμα.

    Πάντως είναι στο χέρι όλων μας να περνάμε τις καλές απόψεις για το άθλημα / διατροφή στους γύρω μας μέσα από τα προσωπικά μας - θετικά - παραδείγματα κι αποτελέσματα (όταν ζητείται φυσικά ε:))

  11. #11

    Join Date
    02-06-11
    Posts
    5,351

    Default

    Quote Originally Posted by pitbullakias View Post
    εγω καθε φορα που καθομαι να φαω το μεσημερι ακολουθει η ιδια συζητηση με τον πατερα μου!!
    -ποτε θα σταματησεις την διαιτα τρως πιο πολλα χορτα και πο την κατσικα θα πεσεις κατω και οτι σου ερθει μην το βαρεθεις!
    -ρε πατερα δεν βλεπεις πως ειμαι που εχω πιο μεγαλα βυζια και απο την παμελα αντερσον?
    -τη εχεις εγω μια χαρα σε βλεπω
    -καλα κοιτα εσυ που εισαι σαν τον οβελιξ να χασεις κανα κιλο και ασε με εμενα
    -καλα εγω οταν σου μιλαω ξερεις οτι εχω δικιο και τελειωνει η κουβεντα παλι οτι σου ερθει μην το βαρεθεις!
    αυτο γινεται η μερα παρα μερα η καθε 3 μερες σχεδον!
    δεν μπορει να καταλαβει οτι εφυγα απο τον τροπο ζωης που ζουσα και οτι ετσι ειναι σωστα!αυτην την λογικη εχουν οι μεγαλης ηλικιας ανθρωποι!ειναι σαν να λες στην γιαγια και τον παππου να μην ψηφιζει πασοκ τρεις λαλουν και δυο χορευουν

    κατι παρόμοια...μου ελεγαν κ μενα!!!
    εμενα δε η μητερα μου οταν ειδε το κουτι με την πρωτεινη,πρωτη φορα....εκλαιγε με λυγμούς κ μου ελεγε...
    "μην το πιεις παιδακι μου κ μου πεθανεις..."
    Last edited by konstantina81; 03-05-12 at 11:39.

  12. #12

    Join Date
    02-06-11
    Posts
    5,351

    Default

    Quote Originally Posted by natasa View Post
    Καλημέρα κορίτσια,

    Κωνσταντίνα τι να κάνει και η κυρία δε φταίει, δυστυχώς πολλές φορές υπάρχει η αντίληψη από την άγνοια και την παραπληροφόρηση,

    Δε χρειάζεται να αγριεύεις εννοείται:) άλλωστε το καλύτερο έκανες να τη βοηθήσεις με τη στάση σου και να υποστηρίζεις την αλήθεια μέσα από το προσωπικό σου παράδειγμα, τον εαυτό σου και το αποτέλεσμα πάνω σου, και την εικόνα σου.


    Αυτό τυγχαίνει σε όλους μας, κι εγώ χτες σε νύχια που πήγα, ήταν 5-6 κυρίες κι έλεγε κάθε μία τις θεωρίες για διατροφή / δίαιτες (κτλ)- πολύ επίκαιρο το θέμα- οπότε μπήκα στη συζήτηση λέγοντας ότι εγώ καταναλώνω 2000 θερμίδες τη μέρα και βλέπουν το αποτέλεσμα (γι αυτές είναι σαν μύθος που καταρίπτεται :) τέτοιες δηλώσεις vs της εικόνας) εμμέσως τις βοηθάς με τη στάση σου και τις απόψεις σου.

    Άμα το δεις κι από την άλλη μεριά ποιος είναι ο καλύτερος τρόπος να πείσεις/βοηθήσεις εμπράκτως κάποιον και να του δείξεις την αλήθεια? Όταν αυτό που ισχυρίζεσαι το βλέπει ζωντανά και σαν αποτέλεσμα.

    Πάντως είναι στο χέρι όλων μας να περνάμε τις καλές απόψεις για το άθλημα / διατροφή στους γύρω μας μέσα από τα προσωπικά μας - θετικά - παραδείγματα κι αποτελέσματα (όταν ζητείται φυσικά ε:))
    καλημερα Νατασα,
    συμφωνω απολυτα μαζι σου....
    αλλα προσωπικα οταν βλεπω οτι ο αλλος δεν καταλαβαινει...
    κ μενει κολλημενος στις αποψεις του,απλα το κοβω!!!

    ειμαι σιγουρη πως την επομενη φορα,θα με ρωτησει απο μονη της ;)

    γενικα ομως ο χωρος του κομμωτηριου,ολο το χρονο εχει συζητησεις για διατροφες-γυμναστικη κλπ
    γιατι εχει πολλες γυναικες...γυναικες που δυστυχως παρασύρονται η μια απο την αλλη....

  13. #13
    Advanced Bodybuilder freedom_akiri's Avatar
    Join Date
    21-04-11
    Location
    ath
    Posts
    837

    Default

    η πλακα ειναι οτι εμεισ τρωμε περισσοτερο απ ολουσ αυτους πυ νομιζουν οτι σκυλοπειναμε!
    εντωμεταξυ αυτο το πραμα πυ μ λενε¨"καλα δεν βαριεσαι να τρως σαλατα καθε μερα??" λες κ τρωμε μονο αυτο η λες κ ειναι καμια κακη συνηθεια!!

  14. #14

    Join Date
    02-06-11
    Posts
    5,351

    Default

    Quote Originally Posted by freedom_akiri View Post
    η πλακα ειναι οτι εμεισ τρωμε περισσοτερο απ ολουσ αυτους πυ νομιζουν οτι σκυλοπειναμε!
    εντωμεταξυ αυτο το πραμα πυ μ λενε¨"καλα δεν βαριεσαι να τρως σαλατα καθε μερα??" λες κ τρωμε μονο αυτο η λες κ ειναι καμια κακη συνηθεια!!
    ...ειναι πιο βολικο να φας μια τυροπιτα με φουλ βουτυρο κ τυρι αμφιβόλου ποιοτητας...

  15. #15
    Advanced Bodybuilder freedom_akiri's Avatar
    Join Date
    21-04-11
    Location
    ath
    Posts
    837

    Default

    οσο πιο βρωμικο τοσο πιο γευστικο!!!

  16. #16

    Join Date
    02-06-11
    Posts
    5,351

    Default

    προ ημερων πηγα σε ενα κρεοπολειο εδω κοντα...
    κ λεω στον ιδιοκτητη... αν μπορει να μου κανει καλυτερη τιμη γιατι θα χρειαζομαι γυρω στα 20 κιλα στηθος κοτοπουλο το μηνα...
    μενει κοκκαλο κ μου λεει..."τι να το κανεις τοσο πολυ κοτοπουλο???"
    κ του λεω..."κ εγω κ ο αντρας μου,κανουμε bodybulding,γι αυτο"
    κ τι μου λεει... "μπραβο κορτιτσι μου,ειναι ωραιο πραγμα οι νεοι να ασχολουνται με αθληματα,σε χαιρομαι γι αυτο που κανεις...γιατι το αγαπας"
    κ μου εκανε πολυ καλη τιμη...
    Last edited by konstantina81; 03-05-12 at 12:11.

  17. #17

    Join Date
    02-06-11
    Posts
    5,351

    Default

    Quote Originally Posted by freedom_akiri View Post
    οσο πιο βρωμικο τοσο πιο γευστικο!!!
    κ βολικο....δε θελει πλησιμο!!!
    ...δε θελει κοψιμο....

  18. #18
    Pumping Iron rax87's Avatar
    Join Date
    26-01-12
    Posts
    385

    Default

    Tο χειροτερο μου ειναι οταν βγαινω για φαγητο μεσοβδομαδα με φιλους και παραγγελνω φιλετο χωρις πατατες.........αρχιζουν ολοι...και τι αναγκη εχεις και πως κανεις ετσι και τρωνε και καλα επιδεικτικα οοοολη τη σαβουρα μπροστα μου για να ζηλεψω.Δεν ξερουν ομως οτι μεσα μου γελαω για την ωρα που θα παμε ολοι μαζι για μπανιο και θα τρεχουν να μαζεψουν κοιλιες και κυτταριτιδες Χα!
    Οσο για το σπιτι ναι....κι εμενα τα ιδια λενε!!!Φαε παιδακι μου λιγο κοκκινιστο τι θα παθεις,κοτοπουλακι ειναι κ αυτο,φρεσκο απ το χωριο!!!Τι πετας τους κροκους παει χαμενο ολο το αυγο!!!Πως τρως αυτο το πραμα(βρωμη),στο τελος θα σε βρουμε απεναντι στο χωραφι να βοσκας!!!Αιντε....
    no pain...no gain!!

  19. #19
    Pumping Iron rax87's Avatar
    Join Date
    26-01-12
    Posts
    385

    Default

    Quote Originally Posted by konstantina81 View Post
    προ ημερων πηγα σε ενα κρεοπολειο εδω κοντα...
    κ λεω στον ιδιοκτητη... αν μπορει να μου κανει καλυτερη τιμη γιατι θα χρειαζομαι γυρω στα 20 κιλα στηθος κοτοπουλο το μηνα...
    μενει κοκκαλο κ μου λεει..."τι να το κανεις τοσο πολυ κοτοπουλο???"
    κ του λεω..."κ εγω κ ο αντρας μου,κανουμε bodybulding,γι αυτο"
    κ τι μου λεει... "μπραβο κορτιτσι μου,ειναι ωραιο πραγμα οι νεοι να ασχολουνται με αθληματα,σε χαιρομαι γι αυτο που κανεις...γιατι το αγαπας"
    κ μου εκανε πολυ καλη τιμη...
    Ουαου!!!Θα σου κανω παραγγελια να μου τα στειλεις με κτελ χαχαχαχα!!!!!!
    no pain...no gain!!

  20. #20

    Join Date
    02-06-11
    Posts
    5,351

    Default

    Quote Originally Posted by rax87 View Post
    Ουαου!!!Θα σου κανω παραγγελια να μου τα στειλεις με κτελ χαχαχαχα!!!!!!
    ....σαν τις τιμες στη βαρβακειο αγορα...
    δεν παιζει να βρεις πουθενα αλλου... στο λεω εκ πειρας raxaki μου!!!

  21. #21
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    07-09-11
    Location
    maroussi-athens
    Posts
    243

    Default

    μια απο τα ιδια ακουω και εγω καθε μερα.σημερα πηγα οδοντιατρο και μου λεει η βοηθος του.κανεις διαιτα?οχι της λεω κανω βαροι και τρωω 6 φορες την ημερα.εγω μου λεει τρωω 2 και δεν μπορω να χασω.αντε βρες τωρα ωρα να κατσεις να εξηγησεις τι ειναι τα μακρος οι θερμιδες συντηρησης και παει λεγοντας

  22. #22

    Join Date
    02-06-11
    Posts
    5,351

    Default

    Quote Originally Posted by rax87 View Post
    Tο χειροτερο μου ειναι οταν βγαινω για φαγητο μεσοβδομαδα με φιλους και παραγγελνω φιλετο χωρις πατατες.........αρχιζουν ολοι...και τι αναγκη εχεις και πως κανεις ετσι και τρωνε και καλα επιδεικτικα οοοολη τη σαβουρα μπροστα μου για να ζηλεψω.Δεν ξερουν ομως οτι μεσα μου γελαω για την ωρα που θα παμε ολοι μαζι για μπανιο και θα τρεχουν να μαζεψουν κοιλιες και κυτταριτιδες Χα!
    Οσο για το σπιτι ναι....κι εμενα τα ιδια λενε!!!Φαε παιδακι μου λιγο κοκκινιστο τι θα παθεις,κοτοπουλακι ειναι κ αυτο,φρεσκο απ το χωριο!!!Τι πετας τους κροκους παει χαμενο ολο το αυγο!!!Πως τρως αυτο το πραμα(βρωμη),στο τελος θα σε βρουμε απεναντι στο χωραφι να βοσκας!!!Αιντε....
    ...μου ειναι γνωριμα...ολα οσα σου λενε....

  23. #23

    Join Date
    02-06-11
    Posts
    5,351

    Default

    Quote Originally Posted by marion dion View Post
    μια απο τα ιδια ακουω και εγω καθε μερα.σημερα πηγα οδοντιατρο και μου λεει η βοηθος του.κανεις διαιτα?οχι της λεω κανω βαροι και τρωω 6 φορες την ημερα.εγω μου λεει τρωω 2 και δεν μπορω να χασω.αντε βρες τωρα ωρα να κατσεις να εξηγησεις τι ειναι τα μακρος οι θερμιδες συντηρησης και παει λεγοντας
    .....εχουν ολοι στο μυαλο τους...πως αν φας 1-2 φορες τη μερα...αδυνατιζεις!!!

  24. #24
    Advanced Bodybuilder freedom_akiri's Avatar
    Join Date
    21-04-11
    Location
    ath
    Posts
    837

    Default

    κ αν φασ "καθολου" ακομα καλυτερα!!! αχαχαχα

  25. #25
    Pumping Iron rax87's Avatar
    Join Date
    26-01-12
    Posts
    385

    Default

    Κ αν φας και καθολου και πιεις κι ενα lipotox βαλεις και μια κρεμα απο το φαρμακειο εισαι και για καλλιστεια μη σου πω!!
    no pain...no gain!!

  26. #26
    Pumping Iron Fanourakos's Avatar
    Join Date
    15-05-11
    Location
    Κρητη,Ηρακλειο
    Posts
    294

    Default

    τα δε και μενα η μανα μου τους κουβαδες με της πρωτεινες και εκανε το σταυρο της στην αρχη....τωρα μου πλενει και τα shaker παντως απο φαγητο εχθες πηγα να φτιαξω δυο φιλετακια κοτοπουλο στην τοστιερα και μετα πολεμουσα να τα ξεκολησω
    Train insane or..Remain the same

  27. #27
    Senior Bodybuilder nektar's Avatar
    Join Date
    17-03-12
    Location
    Athens. Ohhh! This? Last year!!!! lol
    Posts
    1,485

    Default

    Quote Originally Posted by Fanourakos View Post
    τα δε και μενα η μανα μου τους κουβαδες με της πρωτεινες και εκανε το σταυρο της στην αρχη....τωρα μου πλενει και τα shaker παντως απο φαγητο εχθες πηγα να φτιαξω δυο φιλετακια κοτοπουλο στην τοστιερα και μετα πολεμουσα να τα ξεκολησω
    Υπάρχει και το λεγόμενο αντικολλητικό χαρτί ψησίματος!!!! Γίνονται και πιο ωραία... ;-)
    "Man cannot discover new oceans unless he has the courage to lose sight of the shore." Andre Gide

  28. #28
    Pumping Iron rax87's Avatar
    Join Date
    26-01-12
    Posts
    385

    Default

    Quote Originally Posted by Fanourakos View Post
    τα δε και μενα η μανα μου τους κουβαδες με της πρωτεινες και εκανε το σταυρο της στην αρχη....τωρα μου πλενει και τα shaker παντως απο φαγητο εχθες πηγα να φτιαξω δυο φιλετακια κοτοπουλο στην τοστιερα και μετα πολεμουσα να τα ξεκολησω
    Καλα αυτο με την πρωτεινη δεν υπαρχει!!!Εμενα με ειχε στριμωξει η πεθερα μου και με ρωταγε μηπως ο καλος μου παιρνει αναβολικα και να πω του γιου της,επειδη εκεινη δεν θα την ακουγε, να μην παιρνει αυτα τα πραγματα και πως θα κανουμε παιδι αργοτερα κτλ κτλ...που να ξερε οτι χρησιμοποιουσα κ εγω whey τοτε!!
    no pain...no gain!!

  29. #29

    Join Date
    02-06-11
    Posts
    5,351

    Default

    Quote Originally Posted by freedom_akiri View Post
    κ αν φασ "καθολου" ακομα καλυτερα!!! αχαχαχα
    αχχαχχαχαχχα!!!!

  30. #30

    Join Date
    02-06-11
    Posts
    5,351

    Default

    Quote Originally Posted by rax87 View Post
    Κ αν φας και καθολου και πιεις κι ενα lipotox βαλεις και μια κρεμα απο το φαρμακειο εισαι και για καλλιστεια μη σου πω!!
    ...μη μου το θυμιζεις...κ το ειχα διαβασει σε ενα λογκ ή ποστ μιας κοπελας εδω...


 
Page 1 of 3 123 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Χωρις γυμναστικη...
    By lola8 in forum Βάρη & Αερόβια Άσκηση Για Γυναίκες
    Replies: 10
    Last Post: 02-09-11, 22:49
  2. Ογκο χωρις διατροφη???
    By giannis124 in forum Προγράμματα Και Ασκήσεις
    Replies: 38
    Last Post: 12-06-09, 01:07
  3. Eχει νοημα? Υψηλο P - Χαμηλο C
    By power-strength in forum Διατροφή Για Bodybuilding & Fitness
    Replies: 6
    Last Post: 16-06-07, 09:01

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •