Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 30 of 84
  1. #1

    Join Date
    02-06-11
    Posts
    5,351

    Default ΤΑ ΝΕΥΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΜΟΥ!!!!!!

    ΖΗΤΩ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΜΕ ΠΝΙΓΕΙ ΤΟ ΑΔΙΚΟ!!!!
    ΕΧΩ ΤΟΣΟ ΘΥΜΟ ΜΕΣΑ ΜΟΥ,Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΜΕ ΣΥΓΧΩΡΕΣΕΙ!!!!


    Πηγα προ ημερων σε ενα κομμωτηριο οπως σας ειχα πει για δοκιμαστικο,με σκοπο να με παρει στη δουλεια!Δουλεψα 12 ωρες χωρις να επιτρεπεται το φαγητο-νερο...αλλα δεν μιλησα,εκανα πολλα χτενισματα...στο τελος της ημερας...μου μιλησε το αφεντικο...κ μου ειπε πως φαινεται ποσο επαγγελματιας ειμαι κ απο το στυλ μου,απο τον τροπο που δουλευω,αλλα κ απο τον τροπο που μιλαω στις πελατισες,απλα ηθελε να με ξαναδει αλλη μια μερα για να αποφασισει...
    πραγμα που το θεωρησα λογικο.
    Την επομενη μερα ,Κυριακη μου ζητησε να παω στο καταστημα του,να δω ΜΟΝΟ,πως θα κανει 6 νυφικα χτενισματα για μια επιδειξη με νυφικα.Πηγα...κατα τη διαρκεια που χτενιζε τα μοντελα...μου ζητησε να κανω το ενα..πραγμα που εκανα,χωρις να αρνηθω,αν κ δεν με ειχε προσλαβει ακομα.Τελειωσαμε κ πηγαμε στο ξενοδοχειο οπου θα γινοταν η επιδειξη...ο κοσμος στο συνολο του,μιλουσε για το δικο μου χτενισμα...χτενισα 1 κ χτενισε 5!!!ερχεται με παιρνει αγκαλια κ μου λεει...εισαι απιστευτη,ολοι μιλανε για το χτενισμα σου!!!φοβερο!!!εκανα 5,εκανες 1 κ ολοι μιλανε για το δικο σου!!πολυ χαιρομαι!!!θα κανουμε τελειο διδυμο!!
    χαρικα κ γω κ λεω δοξα το Θεο,πηρα τη δουλεια.
    κ μου λεει θελω αλλη μια μερα να σε δω ακομα..κ του λεω ο.κ!Παω με λιωνει παλι στη δουλεια...
    κ στο τελος της ημερας μου λεει...ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενος απο σενα,κανεις φοβερη δουλεια...απλα με χαλασε το οτι το βλεμα σου ηταν αλλου...
    του λεω..μια χαρα ηταν το βλεμα μου κ επικοινωνουσα αψογα με ολες τις πελατισες,οι οποιες εμειναν ευχαριστημενες...
    κ μου λεει ο.κ αυριο μην ερθεις κ θα σε παρω εγω τηλεφωνο ποια μερα να ερθεις για δουλεια...του λεω ο.κ κ φευγω!!!
    μεσα μου εβραζααααααααααααα!!!
    δεν με πηρε τηλεφωνο μεχρι σημερα 1 ολοκληρη εβδομαδα...
    κ σημερα πηγα για καφε κ επαιζα με το κινητο μου στο ιντερνετ κ τι ειδα...
    που κοντευω ειλικρινα να παθω το εγκεφαλικο της ζωης μου....
    τη νυφη που χτενισα φωτογραφια κ την εχει κανει τη νεα διαφημιση του κομμωτηριου του!!!!!!!
    σας λεω εν τιμη πως αν τον πετυχω πουθενα ή κανει το λαθος να με παρει τηλεφωνο...ουτε κ ξερω τι θα ακουσει!!!
    το εχω δει πανω απο δυο ωρες τωρα....κ δεν μπορω να ηρεμισω!!!!
    δεν μπορω την αδικια....καποιος με το δικο μου κοπο να προσπαθει να κερδισει χρηματα!!!
    με πνιγει το αδικο !!!!
    τι να πω ρε γαμωτο....
    Last edited by konstantina81; 10-05-12 at 21:24.

  2. #2
    Senior Bodybuilder aggelos1994's Avatar
    Join Date
    02-01-12
    Location
    Λουτρακι
    Posts
    3,093

    Default

    Κριμα Κωνσταντινακι...Τι να πω...Η ατυχια μαζι με την Μαλακια του αφεντικου τα καναν ολα :(
    ΑΙΡΟΝ ΝΕΒΕΡ ΛΑΙΣ

  3. #3
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    01-03-06
    Location
    athens
    Posts
    1,358

    Default

    Κωνσταντίνα τι σημαίνει δηλαδή "το βλέμμα σου ήταν αλλού?"

    Δυστυχώς έχει πολύ "αλητεία" έξω παντου.

    Πάντως ακόμα κι αν όντως δεν είχε αποφασίσει αν θα ήθελε να σε κρατήσει ή όχι, δικαίωμά του άλλωστε, έπρεπε έντιμα να σε αποζημιώσει τουλάχιστον για το κόπο σου 3 μέρες, αφού ήσουν και τόσο παραγωγική και τα έβγαλες με το παραπάνω τα λεφτά σου.

    Γυρνάει πάντως ο τροχός

  4. #4
    Senior Bodybuilder Leo 11's Avatar
    Join Date
    27-06-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    14,554

    Default

    Quote Originally Posted by konstantina81 View Post
    ΖΗΤΩ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΜΕ ΠΝΙΓΕΙ ΤΟ ΑΔΙΚΟ!!!!
    ΕΧΩ ΤΟΣΟ ΘΥΜΟ ΜΕΣΑ ΜΟΥ,Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΜΕ ΣΥΓΧΩΡΕΣΕΙ!!!!


    Πηγα προ ημερων σε ενα κομμωτηριο οπως σας ειχα πει για δοκιμαστικο,με σκοπο να με παρει στη δουλεια!Δουλεψα 12 ωρες χωρις να επιτρεπεται το φαγητο-νερο...αλλα δεν μιλησα,εκανα πολλα χτενισματα...στο τελος της ημερας...μου μιλησε το αφεντικο...κ μου ειπε πως φαινεται ποσο επαγγελματιας ειμαι κ απο το στυλ μου,απο τον τροπο που δουλευω,αλλα κ απο τον τροπο που μιλαω στις πελατισες,απλα ηθελε να με ξαναδει αλλη μια μερα για να αποφασισει...
    πραγμα που το θεωρησα λογικο.
    Την επομενη μερα ,Κυριακη μου ζητησε να παω στο καταστημα του,να δω ΜΟΝΟ,πως θα κανει 6 νυφικα χτενισματα για μια επιδειξη με νυφικα.Πηγα...κατα τη διαρκεια που χτενιζε τα μοντελα...μου ζητησε να κανω το ενα..πραγμα που εκανα,χωρις να αρνηθω,αν κ δεν με ειχε προσλαβει ακομα.Τελειωσαμε κ πηγαμε στο ξενοδοχειο οπου θα γινοταν η επιδειξη...ο κοσμος στο συνολο του,μιλουσε για το δικο μου χτενισμα...χτενισα 1 κ χτενισε 5!!!ερχεται με παιρνει αγκαλια κ μου λεει...εισαι απιστευτη,ολοι μιλανε για το χτενισμα σου!!!φοβερο!!!εκανα 5,εκανες 1 κ ολοι μιλανε για το δικο σου!!πολυ χαιρομαι!!!θα κανουμε τελειο διδυμο!!
    χαρικα κ γω κ λεω δοξα το Θεο,πηρα τη δουλεια.
    κ μου λεει θελω αλλη μια μερα να σε δω ακομα..κ του λεω ο.κ!Παω με λιωνει παλι στη δουλεια...
    κ στο τελος της ημερας μου λεει...ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενος απο σενα,κανεις φοβερη δουλεια...απλα με χαλασε το οτι το βλεμα σου ηταν αλλου...
    του λεω..μια χαρα ηταν το βλεμα μου κ επικοινωνουσα αψογα με ολες τις πελατισες,οι οποιες εμειναν ευχαριστημενες...
    κ μου λεει ο.κ αυριο μην ερθεις κ θα σε παρω εγω τηλεφωνο ποια μερα να ερθεις για δουλεια...του λεω ο.κ κ φευγω!!!
    μεσα μου εβραζααααααααααααα!!!
    δεν με πηρε τηλεφωνο μεχρι σημερα 1 ολοκληρη εβδομαδα...
    κ σημερα πηγα για καφε κ επαιζα με το κινητο μου στο ιντερνετ κ τι ειδα...
    που κοντευω ειλικρινα να παθω το εγκεφαλικο της ζωης μου....
    τη νυφη που χτενισα φωτογραφια κ την εχει κανει τη νεα διαφημιση του κομμωτηριου του!!!!!!!
    σας λεω εν τιμη πως αν τον πετυχω πουθενα ή κανει το λαθος να με παρει τηλεφωνο...ουτε κ ξερω τι θα ακουσει!!!
    το εχω δει πανω απο δυο ωρες τωρα....κ δεν μπορω να ηρεμισω!!!!
    δεν μπορω την αδικια....καποιος με το δικο μου κοπο να προσπαθει να κερδισει χρηματα!!!
    με πνιγει το αδικο !!!!
    τι να πω ρε γαμωτο....

    ...α ρε φιλαρακι μου...τρεμω εγω απο τα νευρα μου μονο και μονο που διαβασα οτι εγραψες...τα παμε πολλες φορες για την εκμεταλλευση στη δουλεια...γιαυτο και γω σου πα χεσμενους τους εχω ολους...there's no easy way out...μην λυγιζεις ομως...ευκαιριες θα σου δωθουν κιαλλες...χαστουκια θα φας πολλα...μην υποκηψεις ομως...ειλικρινα...μπροστα στην ομορφια της ζωης...αυτα τα εμποδια πρεπει να τα διαγραφουμαι...και σου μηλαω εγω που ξερεις πως ειμαι αυτη την στιγμη... βλεπε μπροστα και αγκαλιασε οσους αγαπας...να δεις που τιποτε αλλο δεν εχει σημασια...
    Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
    sanguine tuo...

  5. #5
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    12-05-09
    Posts
    1,167

    Default

    Αυτό θα βοηθούσε;


  6. #6

    Join Date
    02-06-11
    Posts
    5,351

    Default

    αυτο που σκεφτομαι κ προσπαθω να με ηρεμισω ειναι πως αυτα που εχω κανει 14 χρονια τωρα...
    αυτος δεν τα εχει δει ουτε στα τρελα ονειρα του...
    1 χτενισμα μου πηρε...το ταλεντο μου...δεν το πηρε!!!

    καποτε εκπαιδευα νεους κομμωτες κ τους ελεγα κ τα πιο μικρα μυστικα στο καθετι που τους εδειχνα κ μου ελεγαν...
    κυρια Κωνσταντινα δε φοβαστε μηπως σας το κλεψω...
    κ η απαντηση μου ηταν ειναι κ θα ειναι...
    κ να σου το δειξω μπορει να γινεις καλυτερος μου ,
    αλλα μπορει κ χειροτερος μου,
    αυτο που ειναι σιγουρο ειναι οτι δεν θα γινεις ποτε ιδιος με μενα!!!οποτε δε φοβαμαι!!!


    αυτο νιωθω κ τωρα...
    απλα με πνιγει το αδικο!!!! κ αυτο ειναι που με θυμωνει!!!
    Last edited by konstantina81; 10-05-12 at 21:36.

  7. #7
    Senior Bodybuilder aggelos1994's Avatar
    Join Date
    02-01-12
    Location
    Λουτρακι
    Posts
    3,093

    Default

    Quote Originally Posted by Leo 11 View Post
    ...α ρε φιλαρακι μου...τρεμω εγω απο τα νευρα μου μονο και μονο που διαβασα οτι εγραψες...τα παμε πολλες φορες για την εκμεταλλευση στη δουλεια...γιαυτο και γω σου πα χεσμενους τους εχω ολους...there's no easy way out...μην λυγιζεις ομως...ευκαιριες θα σου δωθουν κιαλλες...χαστουκια θα φας πολλα...μην υποκηψεις ομως...ειλικρινα...μπροστα στην ομορφια της ζωης...αυτα τα εμποδια πρεπει να τα διαγραφουμαι...και σου μηλαω εγω που ξερεις πως ειμαι αυτη την στιγμη... βλεπε μπροστα και αγκαλιασε οσους αγαπας...να δεις που τιποτε αλλο δεν εχει σημασια...
    Ξεχασες την υπογραφη!!

    ΣΟΦΟΣ!
    ΑΙΡΟΝ ΝΕΒΕΡ ΛΑΙΣ

  8. #8
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    Κουκλα μου κοιτωντας αυτο το περιστατικο σημερα ειναι εξωργηστικο .

    Αυριο ομως που θα εχεις βρει το δρομο που σου αξιζει θα διαπιστωσεις οτι ηταν αλλο ενα λιθαρακι προς τη επιτυχια σου !!!
    Η τεστοστερονη εφταιγε για ολα ......αγαπη μου !!!

  9. #9

    Join Date
    02-06-11
    Posts
    5,351

    Default

    Quote Originally Posted by POWERBUILDER View Post
    Αυτό θα βοηθούσε;

    ...να σου πω...
    να σαι καλα βρε Νικο μ εκανες κ γελασα!!
    την ευχη μου να χεις!!!

  10. #10
    Senior Bodybuilder afthartos's Avatar
    Join Date
    06-05-09
    Location
    Lamia
    Posts
    1,351

    Default

    Εχει βγαλει η sirina μια ταινιούλα που λέγεται Kelly at the salon. Μαλλον αυτή θα ειδε ο υποψηφιος εργοδοτης σου και δε σε πηρε. Περιμενε το βλεμα σου να ηταν σε αλλο κεφάλι..
    Οσα δε φτανει η αλεπου τα φτάνει η μαιμού.

  11. #11

    Join Date
    02-06-11
    Posts
    5,351

    Default

    Quote Originally Posted by natasa View Post
    Κωνσταντίνα τι σημαίνει δηλαδή "το βλέμμα σου ήταν αλλού?"

    Δυστυχώς έχει πολύ "αλητεία" έξω παντου.

    Πάντως ακόμα κι αν όντως δεν είχε αποφασίσει αν θα ήθελε να σε κρατήσει ή όχι, δικαίωμά του άλλωστε, έπρεπε έντιμα να σε αποζημιώσει τουλάχιστον για το κόπο σου 3 μέρες, αφού ήσουν και τόσο παραγωγική και τα έβγαλες με το παραπάνω τα λεφτά σου.

    Γυρνάει πάντως ο τροχός
    απ το στομα σου κ στου Θεου τ αυτι!!!

  12. #12

    Join Date
    02-06-11
    Posts
    5,351

    Default

    Quote Originally Posted by tsourekas View Post
    Κουκλα μου κοιτωντας αυτο το περιστατικο σημερα ειναι εξωργηστικο .

    Αυριο ομως που θα εχεις βρει το δρομο που σου αξιζει θα διαπιστωσεις οτι ηταν αλλο ενα λιθαρακι προς τη επιτυχια σου !!!
    Μακαρι βρε φιλαρακι!!!!!

  13. #13

    Join Date
    08-08-11
    Posts
    366

    Default

    Quote Originally Posted by POWERBUILDER View Post
    Αυτό θα βοηθούσε;

    XaXaXAxAXaXAxaXaxAxAX

  14. #14

    Join Date
    02-06-11
    Posts
    5,351

    Default

    Quote Originally Posted by Leo 11 View Post
    ...α ρε φιλαρακι μου...τρεμω εγω απο τα νευρα μου μονο και μονο που διαβασα οτι εγραψες...τα παμε πολλες φορες για την εκμεταλλευση στη δουλεια...γιαυτο και γω σου πα χεσμενους τους εχω ολους...there's no easy way out...μην λυγιζεις ομως...ευκαιριες θα σου δωθουν κιαλλες...χαστουκια θα φας πολλα...μην υποκηψεις ομως...ειλικρινα...μπροστα στην ομορφια της ζωης...αυτα τα εμποδια πρεπει να τα διαγραφουμαι...και σου μηλαω εγω που ξερεις πως ειμαι αυτη την στιγμη... βλεπε μπροστα και αγκαλιασε οσους αγαπας...να δεις που τιποτε αλλο δεν εχει σημασια...
    δικιο εχεις φιλαρακι μου...απλα τωρα ειμαι εν βρασμο!!!!!θελω το χρονο μου.....

  15. #15

    Join Date
    02-06-11
    Posts
    5,351

    Default

    Quote Originally Posted by aggelos1994 View Post
    Κριμα Κωνσταντινακι...Τι να πω...Η ατυχια μαζι με την Μαλακια του αφεντικου τα καναν ολα :(
    ουτε κριμα...ουτε ατυχια....

    μονο μ@λ@κι@ κ αδικιααααααααααααααααα ειναι!!!τιποτε αλλο!!!

  16. #16

    Join Date
    02-06-11
    Posts
    5,351

    Default

    Quote Originally Posted by afthartos View Post
    Εχει βγαλει η sirina μια ταινιούλα που λέγεται Kelly at the salon. Μαλλον αυτή θα ειδε ο υποψηφιος εργοδοτης σου και δε σε πηρε. Περιμενε το βλεμα σου να ηταν σε αλλο κεφάλι..
    φανταζομαι τι ταινια ειναι!!!!

  17. #17
    Senior Bodybuilder lakers4life24's Avatar
    Join Date
    08-05-12
    Posts
    3,557

    Default

    1) βλακεια εκανες επρεπε να του σκασεις μια μπουφλα να δει τον ουρανο με τ αστρα
    2) 12 ωρες χωρις φαι-νερο ουτε στα ορυχεια στη χιλη δε δουλεουν εγω μονο γι αυτο θα τον εβριζα, η βασικα θα τον σκοτωνα για να τον φαω αφου δεν αντεχω πανω απο 6 ωρο χωρις πρωτεινη λογω χαλμηλων αποθεματων λιπους
    3) να του κανεις μηνυση για copyrights νομιζω γινεται αλλα που λεφτα χρονος και διαθεση για δικαστηρια
    4) γιατι ειχα την εντυπωση οτι ειχα δει σε ενα thread πριν γινω μελος οτι εισαι γυμναστρια?

  18. #18
    Pumping Iron Fanourakos's Avatar
    Join Date
    15-05-11
    Location
    Κρητη,Ηρακλειο
    Posts
    294

    Default

    και γω κωνσταντινα τα ιδια παθαινω με πηγαινω σε παραλιακα μαγαζια για σερβιτορος και με φωναζουν για δοκιμαστικο οταν εχουν ρεπο οι σερβιτοροι και βγαζουνε τη δουλεια τζαμπα για λιγο αλλα δεν την ξαναπαταω
    Train insane or..Remain the same

  19. #19

    Join Date
    02-06-11
    Posts
    5,351

    Default

    Quote Originally Posted by lakers4life24 View Post
    1) βλακεια εκανες επρεπε να του σκασεις μια μπουφλα να δει τον ουρανο με τ αστρα
    2) 12 ωρες χωρις φαι-νερο ουτε στα ορυχεια στη χιλη δε δουλεουν εγω μονο γι αυτο θα τον εβριζα, η βασικα θα τον σκοτωνα για να τον φαω αφου δεν αντεχω πανω απο 6 ωρο χωρις πρωτεινη λογω χαλμηλων αποθεματων λιπους
    3) να του κανεις μηνυση για copyrights νομιζω γινεται αλλα που λεφτα χρονος και διαθεση για δικαστηρια
    4) γιατι ειχα την εντυπωση οτι ειχα δει σε ενα thread πριν γινω μελος οτι εισαι γυμναστρια?
    να σαι καλα βρε παιδι, μ εκανες κ γελασα!!!!
    κομμωτρια-αισθητικος ειμαι...
    πολυ θα θελα παντως να μουν κ γυμναστρια

  20. #20

    Join Date
    02-06-11
    Posts
    5,351

    Default

    Quote Originally Posted by Fanourakos View Post
    και γω κωνσταντινα τα ιδια παθαινω με πηγαινω σε παραλιακα μαγαζια για σερβιτορος και με φωναζουν για δοκιμαστικο οταν εχουν ρεπο οι σερβιτοροι και βγαζουνε τη δουλεια τζαμπα για λιγο αλλα δεν την ξαναπαταω
    αφου δεν υπαρχει νομος...να τους κοψει τον κ@λ@!!!!...χορευουν...τα ποντικια!!!

  21. #21
    Junior Bodybuilder pitbullakias's Avatar
    Join Date
    18-03-12
    Posts
    130

    Default

    αδικια ρε γαμωτο τη να πεις?σε αυτες τις δυσκολες εποχες αντι να κοιταξουν ο ενας να βοηθησει τον αλλο κοιταμε πως θα εκμεταλευτουμαι τον αλλο!ειμαι και γω σε παρομοια φαση να ψαχνω δουλεια αλλα πηγα για σερβιτορος και μου δεινει 14 ευρο το 8ωρο!και θα με πληρωνε μονο αν εκανε τζιρο 300 ευρο την ημερα αλλιως θα δουλευα τσαμπα!ωπα ρε μεγαλε πουλας την πατατα 5 ευρο και την σαλατα 6.5 και θες εγω να δουλεψω οτι θα βγαλεις εσυ σε ενα τραπεζι?δυστηχως κωνσταντινα τα πραγματα δυσκολεψαν και εσυ εφαγες γκολ στην παραταση!το χειροτερο απο ολα ειναι να βλεπεις να διαφημιζεται ο αλλος με τον κοπο σου!υπομονη και καλο κουραγιο

  22. #22

    Join Date
    02-06-11
    Posts
    5,351

    Default

    Quote Originally Posted by pitbullakias View Post
    αδικια ρε γαμωτο τη να πεις?σε αυτες τις δυσκολες εποχες αντι να κοιταξουν ο ενας να βοηθησει τον αλλο κοιταμε πως θα εκμεταλευτουμαι τον αλλο!ειμαι και γω σε παρομοια φαση να ψαχνω δουλεια αλλα πηγα για σερβιτορος και μου δεινει 14 ευρο το 8ωρο!και θα με πληρωνε μονο αν εκανε τζιρο 300 ευρο την ημερα αλλιως θα δουλευα τσαμπα!ωπα ρε μεγαλε πουλας την πατατα 5 ευρο και την σαλατα 6.5 και θες εγω να δουλεψω οτι θα βγαλεις εσυ σε ενα τραπεζι?δυστηχως κωνσταντινα τα πραγματα δυσκολεψαν και εσυ εφαγες γκολ στην παραταση!το χειροτερο απο ολα ειναι να βλεπεις να διαφημιζεται ο αλλος με τον κοπο σου!υπομονη και καλο κουραγιο
    συμφωνω οτι ειναι δυσκολες οι εποχες αλλα,

    για να μιλησω ποδοσφαιρικα...συμφωνω,μου εβαλε γκολ φιλε μου...αλλα ηταν οφσαιτ!!!!
    κ το σκορ ειναι ακομα 0-1 γιατι ειμαι στην εδρα του...
    αλλα πιστεψε με οτι με εχει πεισμώσει τοσο πολυ...
    που θα κανω τα παντα...για να με βρει στο δρομο του...
    να συγκριθουν οι δουλειες μας κ κει να εισαι σιγουρος πως το σκορ θα παει 0-10!!
    !

  23. #23
    Pumping Iron Fanourakos's Avatar
    Join Date
    15-05-11
    Location
    Κρητη,Ηρακλειο
    Posts
    294

    Default

    Quote Originally Posted by konstantina81 View Post
    αφου δεν υπαρχει νομος...να τους κοψει τον κ@λ@!!!!...χορευουν...τα ποντικια!!!
    νομος να βγει που λες ετσι οπως τα χουμε κανει τα ποντικια θα συνεχισουν να χορευουν μ ολες αυτες τις ταπες που πεζοντε...
    Train insane or..Remain the same

  24. #24
    Advanced Bodybuilder GeorgeS's Avatar
    Join Date
    20-07-08
    Location
    Πέριξ
    Posts
    1,175

    Default

    Ντάξει από τις περιπτώσεις που βλέπω σ' αυτό το thread έχει ξεφύγει η φάση. 14Ε το 8-άωρο; 12 ώρες χωρίς φαΐ και νερό; Τι σκατά καινούργιες μορφές δουλείας στη χώρα που γέννησε τη δημοκρατία; Τελικά αναρωτιέμαι κατά πόσο δίκαιο ή όχι είναι όταν καίγονται τα μαγαζάκια από κάτι τέτοια "υποκείμενα"

  25. #25

    Join Date
    02-06-11
    Posts
    5,351

    Default

    Quote Originally Posted by Fanourakos View Post
    νομος να βγει που λες ετσι οπως τα χουμε κανει τα ποντικια θα συνεχισουν να χορευουν μ ολες αυτες τις ταπες που πεζοντε...
    ερε...εγερθητοι...που τους χρειαζεται!!!!χαχαχχαχαχαχχαχχα!!!!

  26. #26
    Pumping Iron Fanourakos's Avatar
    Join Date
    15-05-11
    Location
    Κρητη,Ηρακλειο
    Posts
    294

    Default

    Quote Originally Posted by GeorgeS View Post
    Ντάξει από τις περιπτώσεις που βλέπω σ' αυτό το thread έχει ξεφύγει η φάση. 14Ε το 8-άωρο; 12 ώρες χωρίς φαΐ και νερό; Τι σκατά καινούργιες μορφές δουλείας στη χώρα που γέννησε τη δημοκρατία; Τελικά αναρωτιέμαι κατά πόσο δίκαιο ή όχι είναι όταν καίγονται τα μαγαζάκια από κάτι τέτοια "υποκείμενα"
    georges μια χαρα ειναι το παιδι εγω δουλευα το χειμωνα σε ξυλουργιο επειδη εμεινα στο σχολειο και μ διναν 15 ευρω κ ειμουν στο ποδι απτις 8 ειχαμε ενα μισαωρο διαλειμα κατα τις 12 και μετα μεχρι τις 5 με 6 τελειωναμε του ελεγα να μου μαθει να χειριζομαι μηχανηματα να μην κανω της αγγαριες τιποτα ε ενα 3μηνο εκατσα κ αφου δεν εβλεπα προκοπη σταματησα
    Train insane or..Remain the same

  27. #27

    Join Date
    02-06-11
    Posts
    5,351

    Default

    Quote Originally Posted by GeorgeS View Post
    Ντάξει από τις περιπτώσεις που βλέπω σ' αυτό το thread έχει ξεφύγει η φάση. 14Ε το 8-άωρο; 12 ώρες χωρίς φαΐ και νερό; Τι σκατά καινούργιες μορφές δουλείας στη χώρα που γέννησε τη δημοκρατία; Τελικά αναρωτιέμαι κατά πόσο δίκαιο ή όχι είναι όταν καίγονται τα μαγαζάκια από κάτι τέτοια "υποκείμενα"
    η κορη μιας φιλης της μητερας μου...δουλεψε σε εταιρεια τηλεπικοινωνιών 1 μηνα...εκανε η κοπελα 100 συνδεσεις...
    ελιωσε στη δουλεια κ στο τελος του μηνα της λεει
    σας ευχαριστουμε πολυ...αλλα η δοκιμαστικη περιοδος τελειωσε κ αποφασισαμε πως δεν κανετε για τη θεση αυτη...
    λεει κ η κοπελα ...για το μηνα αυτο δε θα πληρωθω...
    κ η απαντηση του...
    οχι βεβαια...με την προσληψη σας θα πληρωνόσασταν...

    εκμεταλλευονται..το οτι η ανεργεια εχει χτυπησει κοκκινα...για να εχουν μονο κερδος!!!

  28. #28
    Pumping Iron Fanourakos's Avatar
    Join Date
    15-05-11
    Location
    Κρητη,Ηρακλειο
    Posts
    294

    Default

    Quote Originally Posted by konstantina81 View Post
    η κορη μιας φιλης της μητερας μου...δουλεψε σε εταιρεια τηλεπικοινωνιών 1 μηνα...εκανε η κοπελα 100 συνδεσεις...
    ελιωσε στη δουλεια κ στο τελος του μηνα της λεει
    σας ευχαριστουμε πολυ...αλλα η δοκιμαστικη περιοδος τελειωσε κ αποφασισαμε πως δεν κανετε για τη θεση αυτη...
    λεει κ η κοπελα ...για το μηνα αυτο δε θα πληρωθω...
    κ η απαντηση του...
    οχι βεβαια...με την προσληψη σας θα πληρωνόσασταν...

    εκμεταλλευονται..το οτι η ανεργεια εχει χτυπησει κοκκινα...για να εχουν μονο κερδος!!!
    1μηνα τζαμπα δουλεια? ε τοτε παω πασο εγω μια χαρα την εβγαζα
    Train insane or..Remain the same

  29. #29
    Senior Bodybuilder lakers4life24's Avatar
    Join Date
    08-05-12
    Posts
    3,557

    Default

    ρε μαγκες τι 14 ευρω τη μερα τι ειναι αυτα ρε....εγω θελω 500 ευρω/μηνα μονο για τα φαγια μου και ειμαι κ 73 κιλα αμα μεχρι τα 25 παω στα 82 που θελω τι θα γινει δλδ ρε θα παω στο καζακσταν

  30. #30
    Junior Bodybuilder pitbullakias's Avatar
    Join Date
    18-03-12
    Posts
    130

    Default

    ποπο εχουν ξεφυγει τα πραματα εντελως!φιλε georges εχω και καλυτερο σε κουζινα βοηθος μαγειρα 16 ωρες 20 ευρω χωρις υπερωριες!
    τη το ανοιξες και συ το τοπικ βραδιατικα?δεν θα κοιμηθω απο τα νευρα μου με αυτα που διαβαζω!επαιξαν τετοια πουστια στην φιλη σου?καλα θελουν πολυ ξυλο


 
Page 1 of 3 123 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •