Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 19 of 19
  1. #1
    Junior Bodybuilder virbas's Avatar
    Join Date
    21-12-11
    Location
    ΔΡΑΜΑ
    Posts
    173

    Default Lipo 6 black .....Απορια για λαθος...Αναγκη

    Προ ημερων πηγα σε ενα καταστημα να παρω λιποδιαλυτικα ......Τελικα πηρα το λιπο 6 μπλακ...Ο τυπος μου ειπε οτι ειναι δυνατο για πρωτη φορα σαν λιποδιαλυτης...Βεβαια βλεπω οτι , η ειναι μουφα αυτο που πηρα η , δεν η ξερω εγω τι......


    http://www.gnclivewell.com.au/product.asp?id=775&t=Lipo-6+Black&cid=16

    Σας παρακαλω πειτε με αμα ειναι καλο η οχι να μην το παιρνω τζαμπα.....

  2. #2
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    Δε συμβαίνει τίποτα περίεργο πέραν του φυσιολογικού: ο λιποδιαλύτης δεν κάνει θαύματα. Δε πρόκειτε να σε κάνει κομμάτια, ούτε ξαφνικά να δεις ένα 6 pack, σκληράδα και φλεβικότητα...

    Βλέπεις τα συνηθισμένα του αποτελέσματα, τα οποία μάλιστα γίνονται ανύπαρκτα σε περίπτωση που δε κάνεις αερόβια και σκληρή διατροφή.

    Προσωπικά για να δω διαφορά σε τέτοια συμπληρώματα, τα χρησιμοποιώ μετά την 8η εβδομάδα της γράμμωσής μου, έχοντας ήδη ένα (πολύ ικανοποιητικό για άλλους) καλό αποτέλεσμα, ώστε να με φτάσει στη κατάσταση που θέλω.

    Υ.Γ. Κι ότι σου 'πε στο 'πε για να πουλήσει...
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

  3. #3
    Junior Bodybuilder virbas's Avatar
    Join Date
    21-12-11
    Location
    ΔΡΑΜΑ
    Posts
    173

    Default

    Δηλαδη μαπα το καρπουζι ....Οτι ναναι ειναι αυτο....Σε σχεση με τους αλλουσ δηλαδη δεν κανει τιποτα τζαμπα το πηρα?? Κανω 10 ωρες μαι ται και τρεχω καθε μερα ενα 20λεπτακι απο διατροφη λιγο βρωμη με γαλα το πρωι , μεσημερι ισα ισα να πω οτι εφαγα και μετα λιγο σαλατα ...

  4. #4
    Pumping Iron kotsis198923's Avatar
    Join Date
    09-11-10
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    380

    Default

    Εμένα γενικά οι λιποδιαλύτες δεν μου γεμίζουν το μάτι.

    Δοκίμασε βρώμη με γιαούρτη αντί για γάλα,τρώγεται πιο δύσκολα αλλά το γάλα έχει απο ότι ξέρω πιο 'κακούς' υδατάνθρακες και περισσότερους σε ποσότητα.

    Γενικότερα νομίζω τρως λίγο,απο ότι ξέρω όταν ο οργανισμός δεν παίρνει ικανοιποιητικά ποσά θρεπτικών συστατικών μπλοκάρει κατα κάποιον τρόπο το κάψιμο του λίπους για να επιβιώσει όσο γίνεται περισσότερο.

    Ψάξε λίγο περισσότερο την διατροφή σου και μετά πάνε στους λιποδιαλύτες.

  5. #5
    Junior Bodybuilder virbas's Avatar
    Join Date
    21-12-11
    Location
    ΔΡΑΜΑ
    Posts
    173

    Default

    Βασικα θελω να χασω οσο το δυνατον πιο πολλα μπορω μεχρι το καλοκαιρι ......Κοιτα ο μεταβολικοσ ρυ8μος μου ειναι 2211...Για να αυξησω θελω 4600 Για συντηρηση θελω 3814 ... Τωρα το θεμα ειναι οτι τρωω λιγο το ξερω αλλα το θεμα ειναι οτι δεν μπορω και απο μονος να κανω μαι καλη διατροφη λογο τει-γυμναστηριου και τα λοιπα

  6. #6
    Junior Bodybuilder virbas's Avatar
    Join Date
    21-12-11
    Location
    ΔΡΑΜΑ
    Posts
    173

    Default

    Δεν ξερω αμα ειδες το Σαιτ που ανεβασα ....Δεν ειναι ο συνηθισμενος λιπο μπλακ δεν ξερω τι ειναι αλλα δεν με γεμιζει ουτε εμενα το ματι

  7. #7
    Junior Bodybuilder virbas's Avatar
    Join Date
    21-12-11
    Location
    ΔΡΑΜΑ
    Posts
    173

    Default

    Megageo αν μπορεις να βοηθησεις θα σου ημουν ευγνωμων

  8. #8
    Junior Bodybuilder virbas's Avatar
    Join Date
    21-12-11
    Location
    ΔΡΑΜΑ
    Posts
    173

    Default

    Παντος κωστη θα το δοκιμασω αυτο με το γιαουρτι αν και το γαλα που παιρνω ειναι 1.5 %

  9. #9
    Pumping Iron CostasMayLaf's Avatar
    Join Date
    02-07-11
    Location
    New World
    Posts
    537

    Default

    Εχεις θερμιδες συντηρησης 3800 και τρως 1500 θερμιδες τη μερα? Τι κουλα ειναι αυτα ρε φιλε...
    “Your dreams are always going to be the most important to you than they will be to anybody else. So keep dreaming, keep believing, keep pressing forward. So all those warriors out there – be encouraged” - Kai Greene (IFBB Pro Bodybuilder)

  10. #10
    Junior Bodybuilder virbas's Avatar
    Join Date
    21-12-11
    Location
    ΔΡΑΜΑ
    Posts
    173

    Default

    Γιατι πιστευεις πως εχω ξανακανει διαιτα στην ζωη μου??Δεν ξερω ρε σ ...Το μονο που ξερω ειναι οτι πειναω αλλα το θεμα δεν ειναι αυτο την παρουσα φαση.....Ειδες τον λιποδιαλυτη??/

  11. #11
    Pumping Iron CostasMayLaf's Avatar
    Join Date
    02-07-11
    Location
    New World
    Posts
    537

    Default

    Quote Originally Posted by virbas View Post
    Γιατι πιστευεις πως εχω ξανακανει διαιτα στην ζωη μου??Δεν ξερω ρε σ ...Το μονο που ξερω ειναι οτι πειναω αλλα το θεμα δεν ειναι αυτο την παρουσα φαση.....Ειδες τον λιποδιαλυτη??/
    Ουτε εγω ειχα ξανακανει διατροφη στη ζωη μου μεχρι πριν 5 μηνες και ομως εκανα. Επειδη δεν εχεις ξανακανει σημαινει και οτι δεν προκειται να κανεις? Οπως σου ειπαν και παραπανω ειναι λαθος να παιρνεις λιποδιαλυτη απο τη στιγμη που δεν τρεφεσαι σωστα. Για μενα κακος τον πηρες. Απο κει και περα το σωμα δικο σου ειναι εσυ αποφασιζεις.
    “Your dreams are always going to be the most important to you than they will be to anybody else. So keep dreaming, keep believing, keep pressing forward. So all those warriors out there – be encouraged” - Kai Greene (IFBB Pro Bodybuilder)

  12. #12
    Junior Bodybuilder virbas's Avatar
    Join Date
    21-12-11
    Location
    ΔΡΑΜΑ
    Posts
    173

    Default

    Κοιτα η διατροφη κανονιζεται οπως πηρα την αποφαση να αλλαξω το φαγητο θα γινει και αυτο....πιστευω πως πιο ευκολο ειναι να προσαρμοσεισ 5 γευματα απο το να ψωμολησας....Θα το κανω ....Τεσπα εγω τον λιποδιαλυτη τομν αρχισα χθεσ ...την διαιτα πριν μια βδομαδα και ειμαι κατω 4 κιλα....με την εστω ελαχιστη βοηθεια του πιστευω να γινουν παραπανω

  13. #13
    Pumping Iron lazaross's Avatar
    Join Date
    09-02-08
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    675

    Default

    Το εχουν αλλαξει αρκετα το lipo6 black. Εχουν αφαιρεσει και το 3'5,3'3 που ειχε, βασικο συστατικο του.

  14. #14
    Pumping Iron ggeorge's Avatar
    Join Date
    16-05-11
    Location
    Αθηνα
    Posts
    442

    Default

    o λιποδιαλύτης αυτος είναι απο τους πιο δυνατους (δε ξερω βεβαια αυτο που λεει ο λαζαρος τι ειναι και αν επιρρεαζει)

    Αλλα η διατροφη θα σε κανει να χασεις και η αεροβια...
    Μου φαινονται λιγο λαθος τα νουμερα που δίνεις... Απο 2200 να θελεις 4600 για να παρεις... μεγαλη δεν ειναι η διαφορά; Δες το προγραμματακι που ανεβασε ενας φίλος εδω μεσα χθες προχθες....

    Ακου τον mazda... Κατι θα ξερει... (δες φωτογραφίες του)

    Σε τι ποσοστό εισαι; Οσο πιο λιγο λιπος εχεις τοσο καλυτερη διατροφή πρεπει να κανεις...
    Θελω να πω οτι αν εισαι στο 30% δε θα αλλαξει κατι αν φας γιαουρτι η γαλα...
    Αν είσαι στο 10% ισως παιζει ρολο...

  15. #15
    Pumping Iron Red.Out's Avatar
    Join Date
    29-05-06
    Location
    Sin City.
    Posts
    550

    Default

    Τα χουμε πει 500 φορες για τους λιποδιαλυτες το 90% συνεχιζει να το χρησιμοποιει λαθος.
    Λιποδιαλυτη βαζεις στο τελος της γραμμωσης η αντε στην μεση οταν εχεις ηδη ικανοποιητικα αποτελεσματα οχι με το καλημερα γιατι πρωτον δεν θα δεις διαφορα και δευτερον οτι διαφορα δεις θα ειναι απο διατροφη/αεροβια και θα νομιζεις οτι ο λιποδιαλυτης εκανε θαυματα.
    Eat clean, lift hard, fuck the rest.

  16. #16
    Junior Bodybuilder virbas's Avatar
    Join Date
    21-12-11
    Location
    ΔΡΑΜΑ
    Posts
    173

    Default

    ΦΙΛΕ red out Oπως ειμαι και πανω τον λιποδιαλυτη τον πηρα μετα πο μια εβδομαδα που ειχα αρχισει να κανω διατροφη.......με την διατροφη το μουαι ται και την γυμναστικη εχασα 4 κιλα σε μια εβδομαδα...2 μερες τον χρησιμοποιω....Ξερω οτι δεν θα κανει θαυματα τιποτα απο αυτα δεν κανει θαυματα δεν νομιζα οτι θα το επαιρνα και θα με εκανε φετες απλα να με δωσει λιγο παραπανω καψιματα απο οτι θα εκανα κανονικα.....Για αυτο κανω και αυτην την διαιτοδιατροφη τησ λυσας γιατι ηθελα να χασω οσο το δυνατον περισσοτερο.....
    ΦΙΛΕ ggeorge αυτα τα αποτελεσματα που σε ειπα ειναι με βαση το προγγραμα που ανεβασε ενα μελος του φορουμ πριν κατι μερες και το κατεβασα....Δεν ξερω μονο ανα εχει καποιο προβλημα παντος ....Νομιζω δυνη βαρυτητα και στην ασκηση

  17. #17
    Pumping Iron Red.Out's Avatar
    Join Date
    29-05-06
    Location
    Sin City.
    Posts
    550

    Default

    Παραπανω κοψιματα θα σου δωσει οταν εχεις ηδη κοψιματα, σε τι ποσοστο λιπους εισαι τωρα ας πουμε?
    Οσο για το διατροφη της λυσσας που λες δεν τον καταλαβαινω πεινα δεν σημαινει και επιτυχια στην διατροφη μαλλον το αναποδο θα ελεγα.
    Eat clean, lift hard, fuck the rest.

  18. #18
    Junior Bodybuilder virbas's Avatar
    Join Date
    21-12-11
    Location
    ΔΡΑΜΑ
    Posts
    173

    Default

    Ναι το καταλβα χθεσ οτι εκανα μαλακια ...Δεν ειπα κοψιματα αλλα καψιματα , για κοψιματα βοηθαει η γυμναστικη και ο τροπος ....

  19. #19
    Junior Bodybuilder virbas's Avatar
    Join Date
    21-12-11
    Location
    ΔΡΑΜΑ
    Posts
    173

    Default

    Ποσοστο λιπους δεν ξερω να σου πω δεν ειναι και παρα πολυ αλλα ειναι παραπανω στην κοιλια και στα μπουτια τωρα τι να πω δεν ειμαι ειδικος, αυτο αν χασω θα ειμαι τζετ


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Lipo 6/Lipo 6 black αξιολόγηση λιποτροπικού
    By Pavlos18 in forum Διατροφή Για Bodybuilding & Fitness
    Replies: 52
    Last Post: 02-02-16, 14:08
  2. Ανάγκη για βοήθεια γιατι έχω χαθεί...:/
    By NikosDag. in forum Συμβουλές Για Νέους Με Το Bodybuilding
    Replies: 7
    Last Post: 15-10-11, 08:49
  3. Nutrex Lipo 6x
    By fightervolos in forum Συμπληρώματα Διατροφής Bodybuilding
    Replies: 7
    Last Post: 20-07-10, 17:35
  4. Ανάγκη βοήθειας για πρόγραμμα + διατροφή!
    By kflynt2006 in forum Προγράμματα Και Ασκήσεις
    Replies: 0
    Last Post: 07-07-06, 22:16

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •