Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 18 of 18
  1. #1
    MAYRO GERAKI's Avatar
    Join Date
    11-05-12
    Location
    ΛΑΡΙΣΑ
    Posts
    91

    Default Λιποδιαλύτης της Reflex

    Γεια σας... Εχω απο την δευτερα που τ αρχισα... ξερει κανεις τπτ για τον προιον αυτο...? παντως αυτο μου ειπε να τ παιρνω 4 φορες... αλλα εγω το παιρνω 3.. αλλα ειδα οτι παρουσιαζει μερικα νευρακια... ΑΝ ΤΟ ΠΑΙΡΝΩ 2 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΔΟΥΛΕΙΑ...???

  2. #2
    MAYRO GERAKI's Avatar
    Join Date
    11-05-12
    Location
    ΛΑΡΙΣΑ
    Posts
    91

    Default

    Σε ποσο καιρο θα δω διαφορα......??????

  3. #3
    Senior Bodybuilder PowerBuilderi's Avatar
    Join Date
    03-02-10
    Location
    Athens, Burkina Faso (Upper Volta).
    Posts
    2,419

    Default

    Σε 3 βδομαδες θα εχεις κανει τους κοιλιακους του Leonidas.
    There is never an absolute answer to everything, exept of course that you have to do your squats.

  4. #4

    Join Date
    14-05-12
    Posts
    6

    Default

    Φιλε μου δεν προκειτε να δεις διαφορα με τον λιποδιαλητη. Κοιτα βοηθαν λιγο οι λιποδιαλητες ναι. Αλλα παντα αφου κανεις διατροφη και αεροβια και απλα θες 5-10% παραπανο για να αγγιξεις το τελειο , τοτε παιρνεις τον λιποδιαλητη. Τωρα εσυ απο οτι πιστευω δεν θα κατέβεις σε αγωνες... Οπότε μην επιβαρίνεις τον οργανισμό σου με τετοια σκευάσματα.

  5. #5
    Pumping Iron kotsis198923's Avatar
    Join Date
    09-11-10
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    380

    Default

    Αερόβιο κάνεις?Η απλά το παίρνεις?Πες τίποτα παραπάνω,απλά μην περιμένεις θαυματα,δεν προκειται να τα δεις.

  6. #6

    Join Date
    14-05-12
    Posts
    6

    Default

    Πες μας και τα στατιστικα σου , ποσο καιρο ασχολισε και τι κανεις ? τι ηλικια εχεις? υψος , κιλα?

  7. #7
    Pumping Iron outnumb's Avatar
    Join Date
    18-01-10
    Location
    North, very north
    Posts
    422

    Default

    το ονομα του λιποδιαλυτη βαριεσε να μας το πεις;;

  8. #8
    MAYRO GERAKI's Avatar
    Join Date
    11-05-12
    Location
    ΛΑΡΙΣΑ
    Posts
    91

    Default

    ΑΠΑΝΤΑΩ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.... ΚΑΝΩ ΔΙΑΤΡΟΦΕΣ.... ΓΥΜΝΑΖΟΜΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΙΚΑ .. ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙΑ ΑΛΛΑ ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΛΙΓΕΣ ΜΠΑΡΕΣ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ.. ΤΩΡΑ ΕΔΨ ΚΑΙ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΤΖΙΜ ΚΑΝΟΝΙΚΑ... ΑΕΡΟΒΙΑ ΠΛΕΟΝ ΚΑΝΩ 2 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΒΔΟΜΑΔΑ ΓΤ ΔΕΝ ΠΡΟΛΒΑΙΝΩ.. ΕΠΙΣΗΣ ΕΙΜΑΙ 18-19 ΧΡΟΝΩΝ .. ΥΨΟΣ 1.82 ΚΑΙ ΚΙΛΑ ΠΛΕΟΝ 80.. ΕΙΧΑ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΠΟΝΤΙΜΙΛΤΝΚ ΑΛΛΑ Τ ΚΟΒΩ ΓΙΑ ΦΙΤΝΕΣΣ.. ΓΤ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΚΑΤΕΒΩ ΣΕ ΑΓΩΝΕΣ ΔΙΟΤΙ ΕΧΩ ΓΝΩΣΤΟ ΠΟΥ ΣΤΕΛΝΕΙ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΚΤΕΒΑΙΝΕΙ ΚΑΙ Ο ΙΔΙΟΣ... ΑΛΛΑ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ... ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΛΥΠΟΔΙΛΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ REFLEX... THERMO FUSION LEEI... ΚΑΝΩ ΒΑΡΗ ΟΛΑ.. ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ.. ΟΛΑ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΤΕ ΓΙΑ ΘΕΜΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΚΑΙ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗΣ ΕΙΜΑΙ ΚΟΜΠΛΕ.. ΕΠΙΣΗΣ.. 16-17 ΣΩΜΑΤΙΚΟ ΛΙΠΟΣ ΕΧΩ ΘΑ ΠΕΣΕΙ ΣΤΑ 13 ΛΟΓΙΚΑ ΜΕ ΑΥΤΟΥΣ ΑΠΟ ΟΤΙ ΞΕΡΩ.. ΑΠΛΩΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΓΤ ΠΑΙΡΝΩ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΛΥΠΟΔΙΑΛΥΤΕΣ..

  9. #9
    MAYRO GERAKI's Avatar
    Join Date
    11-05-12
    Location
    ΛΑΡΙΣΑ
    Posts
    91

    Default

    Quote Originally Posted by PowerBuilderi View Post
    Σε 3 βδομαδες θα εχεις κανει τους κοιλιακους του Leonidas.

    χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα.... λες..???

  10. #10
    MAYRO GERAKI's Avatar
    Join Date
    11-05-12
    Location
    ΛΑΡΙΣΑ
    Posts
    91

    Default

    Quote Originally Posted by MAYRO GERAKI View Post
    χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα.... λες..???


  11. #11
    Bodybuilding Newbie andrew ch's Avatar
    Join Date
    23-03-12
    Location
    Cyprus
    Posts
    13

    Default

    Το αερόβιο είναι 2ο φορές την εβδομάδα και θα κατέβεις αγώνες? σε πόσες εβδομάδες είναι οι αγώνες σου?

  12. #12
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,861

    Default

    Quote Originally Posted by MAYRO GERAKI View Post
    ΑΠΑΝΤΑΩ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.... ΚΑΝΩ ΔΙΑΤΡΟΦΕΣ.... ΓΥΜΝΑΖΟΜΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΙΚΑ .. ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙΑ ΑΛΛΑ ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΛΙΓΕΣ ΜΠΑΡΕΣ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ.. ΤΩΡΑ ΕΔΨ ΚΑΙ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΤΖΙΜ ΚΑΝΟΝΙΚΑ... ΑΕΡΟΒΙΑ ΠΛΕΟΝ ΚΑΝΩ 2 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΒΔΟΜΑΔΑ ΓΤ ΔΕΝ ΠΡΟΛΒΑΙΝΩ.. ΕΠΙΣΗΣ ΕΙΜΑΙ 18-19 ΧΡΟΝΩΝ .. ΥΨΟΣ 1.82 ΚΑΙ ΚΙΛΑ ΠΛΕΟΝ 80.. ΕΙΧΑ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΠΟΝΤΙΜΙΛΤΝΚ ΑΛΛΑ Τ ΚΟΒΩ ΓΙΑ ΦΙΤΝΕΣΣ.. ΓΤ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΚΑΤΕΒΩ ΣΕ ΑΓΩΝΕΣ ΔΙΟΤΙ ΕΧΩ ΓΝΩΣΤΟ ΠΟΥ ΣΤΕΛΝΕΙ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΚΤΕΒΑΙΝΕΙ ΚΑΙ Ο ΙΔΙΟΣ... ΑΛΛΑ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ... ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΛΥΠΟΔΙΛΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ REFLEX... THERMO FUSION LEEI... ΚΑΝΩ ΒΑΡΗ ΟΛΑ.. ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ.. ΟΛΑ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΤΕ ΓΙΑ ΘΕΜΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΚΑΙ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗΣ ΕΙΜΑΙ ΚΟΜΠΛΕ.. ΕΠΙΣΗΣ.. 16-17 ΣΩΜΑΤΙΚΟ ΛΙΠΟΣ ΕΧΩ ΘΑ ΠΕΣΕΙ ΣΤΑ 13 ΛΟΓΙΚΑ ΜΕ ΑΥΤΟΥΣ ΑΠΟ ΟΤΙ ΞΕΡΩ.. ΑΠΛΩΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΓΤ ΠΑΙΡΝΩ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΛΥΠΟΔΙΑΛΥΤΕΣ..
    Μη γράφεις με κεφαλαία please είναι σα να φωνάζεις και κουράζει στο διάβασμα.

    Μην αγχώνεσαι, δεν ανυσηχούμε Αφού τα κάνεις όλα κομπλέ, τι ανυσηχείς για τον λιποδιαλυτη; Αυτός είναι το κερασάκι στην τούρτα. Δεν είναι κανένα μαγικό φίλτρο, απλά θα σου δώσει ένα έξτρα "κλικ" σε αυτό που κάνεις. Μην στηρίζεσαι δηλαδή σε αυτό, αλλά μόνο στη δική σου προσπάθεια.

    Και μη θεωρείς δεδομένο ότι τα κάνεις όλα όπως πρέπει 100%. Πολλές φορές έχουμε αυτή την εντύπωση για τον εαυτό μας, αλλά η πραγματικότητα διαφέρει.

  13. #13
    MAYRO GERAKI's Avatar
    Join Date
    11-05-12
    Location
    ΛΑΡΙΣΑ
    Posts
    91

    Default

    Quote Originally Posted by andrew ch View Post
    Το αερόβιο είναι 2ο φορές την εβδομάδα και θα κατέβεις αγώνες? σε πόσες εβδομάδες είναι οι αγώνες σου?
    Δεν θα κατεβω σε αγωνες.. λεω να κατεβω οχι φετος...

  14. #14
    MAYRO GERAKI's Avatar
    Join Date
    11-05-12
    Location
    ΛΑΡΙΣΑ
    Posts
    91

    Default

    Quote Originally Posted by Kardoula View Post
    Μη γράφεις με κεφαλαία please είναι σα να φωνάζεις και κουράζει στο διάβασμα.

    Μην αγχώνεσαι, δεν ανυσηχούμε Αφού τα κάνεις όλα κομπλέ, τι ανυσηχείς για τον λιποδιαλυτη; Αυτός είναι το κερασάκι στην τούρτα. Δεν είναι κανένα μαγικό φίλτρο, απλά θα σου δώσει ένα έξτρα "κλικ" σε αυτό που κάνεις. Μην στηρίζεσαι δηλαδή σε αυτό, αλλά μόνο στη δική σου προσπάθεια.

    Και μη θεωρείς δεδομένο ότι τα κάνεις όλα όπως πρέπει 100%. Πολλές φορές έχουμε αυτή την εντύπωση για τον εαυτό μας, αλλά η πραγματικότητα διαφέρει.


    Συγγνωμη... Σε ευχαριστω για τα πραγματα που μ λες.. αν και ειμαι στην 2η βδομαδα και εχω 2 διαφορα ειδικα στους κοιλιακους.. οντως ναι.. σωστο αυτο που λες.. ενταξει ψαχνομαι απο εδω και απο εκει μελετω πραγματα για διατροφεσ και τετοια αλλα ενταξει γνωριζω και ατομα που ασχολουνται με το ΑΘΛΗΜΑ και μ λενε καποια πραγματα παραπανω..

  15. #15
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,861

    Default

    Μπράβο, κάνεις πολύ καλά. Να ψάχνεσαι, να διαβάζεις και να φιλτράρεις αυτά που σου λένε. Να δοκιμάζεις πάνω σου να δεις τι σε πιάνει καλύτερα και βγάζε τα δικά σου συμπεράσματα.
    Καλή δύναμη και με το καλό να πας και στον πρώτο σου αγώνα.

  16. #16
    MAYRO GERAKI's Avatar
    Join Date
    11-05-12
    Location
    ΛΑΡΙΣΑ
    Posts
    91

    Default

    Quote Originally Posted by Kardoula View Post
    Μπράβο, κάνεις πολύ καλά. Να ψάχνεσαι, να διαβάζεις και να φιλτράρεις αυτά που σου λένε. Να δοκιμάζεις πάνω σου να δεις τι σε πιάνει καλύτερα και βγάζε τα δικά σου συμπεράσματα.
    Καλή δύναμη και με το καλό να πας και στον πρώτο σου αγώνα.

    Επισης.

  17. #17
    Junior Bodybuilder kostaspro's Avatar
    Join Date
    09-12-05
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    170

    Default

    Εφου η διατροφη σου ειναι ενταξει οπως και το προγραμμα σου,τοτε δεν σου χρειαζεται καν ο λιποδιαλυτης (και ειδικα σε αυτη την ηλικια).
    Ακομη εντελως φιλικα να σου πω οτι ξεκινας λαθος,εχεις ηδη ξεκινησει να παιρνεις κατι το οποιο δεν γνωριζεις ουτε τι ειναι,ουτε τι κανει,καλο ειναι πριν ξεκινησουμε να παιρνουμε το οτιδηποτε να ξερουμε απο πριν τί ειναι αυτο που θα βαλουμε στον οργανισμο μας και τί ακριβως θα κανει αυτο εκει μεσα.

  18. #18
    MAYRO GERAKI's Avatar
    Join Date
    11-05-12
    Location
    ΛΑΡΙΣΑ
    Posts
    91

    Default

    Quote Originally Posted by kostaspro View Post
    Εφου η διατροφη σου ειναι ενταξει οπως και το προγραμμα σου,τοτε δεν σου χρειαζεται καν ο λιποδιαλυτης (και ειδικα σε αυτη την ηλικια).
    Ακομη εντελως φιλικα να σου πω οτι ξεκινας λαθος,εχεις ηδη ξεκινησει να παιρνεις κατι το οποιο δεν γνωριζεις ουτε τι ειναι,ουτε τι κανει,καλο ειναι πριν ξεκινησουμε να παιρνουμε το οτιδηποτε να ξερουμε απο πριν τί ειναι αυτο που θα βαλουμε στον οργανισμο μας και τί ακριβως θα κανει αυτο εκει μεσα.

    Σε ευχαριστω για την ενημερωση... αλλα εχω ψαξει τι κανει μπορει να κανω και λαθος και να κρυβονται απο πισω αλλα.. ΟΝΤΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ ΣΙΓΟΥΡΟΣ...!


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Λιποδιαλυτης
    By Milou in forum Συμπληρώματα Διατροφής Bodybuilding
    Replies: 3
    Last Post: 23-03-12, 17:59
  2. Λιποδιαλύτης Σε Σπρέυ!
    By Xorxhs in forum Συμπληρώματα Διατροφής Bodybuilding
    Replies: 9
    Last Post: 11-05-10, 17:07
  3. Λιποδιαλύτης για γυναίκα
    By JasonBlack in forum Συμπληρώματα Διατροφής Bodybuilding
    Replies: 10
    Last Post: 21-02-08, 00:48

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •