Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 8 of 8
  1. #1

    Default Γραμμωση κοιλιακων

    Γεια σας παιδια......!!!
    Τωρα που πλησιαζει το καλοκαιρι θελω να ξεκινησω γραμμωση κοιλιακων βεβεαι το ποσοστο λοιπους μου ειναι στο 19,9% ετσι εχω ειδη ξεκινησει αεροβια λιγο σπανεια προς το παρον λογω εξαιτασεων αλλα με το που τελειωσουν θα ξεκινησω καθημερινα αεροβια.. Λετε μπορω μεχρι αυγουστο να αποκτησω γραμωση τοσο ωστε να διακρινονται η κοιλιακοι; και τι προγρμμα διατροφης προτεινετε να ακολουθησω??

  2. #2
    kick_boxer's Avatar
    Join Date
    10-04-11
    Location
    Body club
    Posts
    1,227

    Default

    Quote Originally Posted by Jimaraz97 View Post
    Γεια σας παιδια......!!!
    Τωρα που πλησιαζει το καλοκαιρι θελω να ξεκινησω γραμμωση κοιλιακων βεβεαι το ποσοστο λοιπους μου ειναι στο 19,9% ετσι εχω ειδη ξεκινησει αεροβια λιγο σπανεια προς το παρον λογω εξαιτασεων αλλα με το που τελειωσουν θα ξεκινησω καθημερινα αεροβια.. Λετε μπορω μεχρι αυγουστο να αποκτησω γραμωση τοσο ωστε να διακρινονται η κοιλιακοι; και τι προγρμμα διατροφης προτεινετε να ακολουθησω??
    Καλώς ήρθες!!!
    Δεν θέλω να σε απαγοητεύσω αλλά αυτό που ζητάς δεν γίνετε.Περιμένεις μέσα σε 1 μήνα και 26 μέρες?που έρχεται ο αύγουστος να φτιάξεις αυτό που ζητάς?!Μπορείς ναι μεν να προσπαθήσεις και να χάσεις μερικά κιλά αλλά αυτό που ζητάς δεν γίνετε.Ξεκίνα πρώτα απ'όλα να καθαρίσεις την διατροφή σου από τηγανιτά,γλυκά,αναψυκτικά,junk food,κλπ.Στην συνέχεια αν έχεις την δυνατότητα γράψου σε ένα γυμναστήριο και φτιάξε ένα πρόγραμμα προπόνησης με την βοήθεια του σαιτ εδώ.

  3. #3

    Default

    Ευχαριστω για τις συμβουλες.... :) Καταλαβα.... Αλλα να φτασω σε ενα καλο σημειο δηλαδη να μην εχω κοιλιτσα μπορω να φτασω ετσι???

  4. #4
    kick_boxer's Avatar
    Join Date
    10-04-11
    Location
    Body club
    Posts
    1,227

    Default

    Αναλόγος το σώμα σου και τα γονίδια σου.Σίγουρα μπορείς να φτάσεις μέχρι ένα σημείο εως τον αύγουστο...αλλά για να κάνεις αυτό που ζητάς,δηλαδή να βγάλεις και κοιλιακούς όπως λες θέλει δουλειά.Πόσο χρονών είσαι?

  5. #5

    Default

    Ειμαι 15 και κατι.. υψος 1,86 και 75 κιλα.. ;)

  6. #6
    kick_boxer's Avatar
    Join Date
    10-04-11
    Location
    Body club
    Posts
    1,227

    Default

    Α ωραία τότε.Δεν μπορώ να καταλάβω πως έχεις "κοιλιά" με τα κιλά που είσαι αλλά οκ!Απλά τρώγε καθαρά όπως σου είπα πιο πάνω.Δεν χρειάζεται να μετράς ούτε θερμίδες ούτε τίποτα.Απλά τρώγε υγιεινές τροφές πχ κοτόπουλο,αυγά,σαλάτες,λαχανικά,γαλακτοκομικά,κλπ.Παίξε με τις ποσότητες που τρως.Δηλαδή πχ θα λες,τρώω 2 φλυτζάνια ρύζι και μετά από ένα μήνα βλέπεις έχεις βάλει κιλά.Τα 2 φλυτζάνια ρύζι κάντο 1...και κάνε το ίδιο με όλες τις ποσότητες που τρως...

  7. #7

    Default

    Σε ευχαριστω πολυ για τις συμβουλες σου...!!! ;) Το σωμα στη φωτο σου ειναι το δικο σου η απο γοογλε;;

  8. #8
    kick_boxer's Avatar
    Join Date
    10-04-11
    Location
    Body club
    Posts
    1,227

    Default

    Παρακαλώ :)
    Από google είναι η φωτογραφία :)


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Σχετικα με την Γραμμωση των κοιλιακων
    By Golden in forum Συμβουλές Για Νέους Με Το Bodybuilding
    Replies: 15
    Last Post: 17-03-12, 11:19
  2. Διατροφη για γραμμωση κοιλιακων
    By kostantina in forum Διατροφή & Συμπληρώματα Για Γυναίκες
    Replies: 6
    Last Post: 16-03-12, 19:39
  3. Γράμμωση Κοιλιακών
    By cinter in forum Συμβουλές Για Νέους Με Το Bodybuilding
    Replies: 10
    Last Post: 16-07-10, 22:52
  4. Γράμμωση Κοιλιακών
    By nteminio in forum Προγράμματα Και Ασκήσεις
    Replies: 0
    Last Post: 18-07-05, 21:38

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •