Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 4 of 16 FirstFirst 1234567814 ... LastLast
Results 91 to 120 of 467
  1. #91
    Pumping Iron
    Join Date
    09-04-11
    Location
    Αθηνα -Χανια
    Posts
    288

    Default

    Αμα μιλαει ο cuban για διατροφη εμεις περισσευουμε.Καλη επιτυχια Αννα μου!Εγω ξεκινησα μετα απο διακοπη καπνισματος 116+ κιλα και με
    την βοηθεια των ποστ εδω στο φορουμ ειμαι τωρα στα 88-90.Εκμεταλλευσου το καλοκαιρι για ενα εξτρα kick στην προσπαθεια σου.

  2. #92
    Senior Bodybuilder Leo 11's Avatar
    Join Date
    27-06-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    14,554

    Default

    Quote Originally Posted by anna_lou View Post
    Παλικάρια μου και παλικάρισες μου δεν σκότωσα ακόμα κανέναν αλλά έτοιμη είμαι! Και δεν μιλάω για εσάς, σήμερα δεν είχε γυμναστηριο και να σας πω την αλήθεια στεναχωρέθηκα αλλά έχω άλλες 3 μέρες.
    Leo μη ξανα ακούσω συγνώμη που επεμβαίνω και τέτοια χαζά! Είστε όλοι καλοδεχούμενοι στο λογκ μου και να λέτε όποια άποψη έχετε γιαυτό άλλωστε το έκανα
    Ο Αντώνης με κάλυψε πιστεύω άλλωστε αυτόν έχω δάσκαλο από εδώ και είναι super! Όταν ξεκίνησα ήμουν 101,1 κιλά οπότε εχω να χάσω πολλά κιλά και λογικό είναι να ξεκινάω απο πολλές θερμίδες ωστε να έχω περιθώρια να κατεβάζω και να μη φτάσω σε σημεία λιμοκτονίας. Τα στατς που έχω ακόμα μου είναι καλά και μου κάθονται και καλά στο στομάχι και είδη κάποια ξεφουσκώματα και τα παντελόνια μου είναι λίγο ποιο άνετα!
    ...οκ..αφου μου δεινεις τον αερα...τραβα τωρα!!!!!

    ...να σου πω και γω 2 λογια αφου τωρα διαβασα ολο το θρετ σου...ανθρωποι σαν εσενα που κανουν τετοιο αγωνα το μονο που μπορεις να εχεις γιαυτους ειναι σεβασμο και θαυμασμο...συνεχισε κοριτσι μου και μην τα βαλεις κατω ουτε λεπτο...μαζι με τον Αντωνη και ολα τα παιδια εδω θα εχεις ολη την συμπαρασταση του κοσμου...συνεχισε και μπραβο σου...και δεν θα εισαι μονη σαυτο σου τον αγωνα...του χρονου τετοιο καιρο θα τα ξαναπουμε...αν συνεχισεις ετσι...αφου ειπαμε...αυτο ειναι τρανσφορμερ φορουμ!!!!!!
    Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
    sanguine tuo...

  3. #93
    Senior Bodybuilder anna_lou's Avatar
    Join Date
    01-02-11
    Location
    Φραπεδούπολη
    Posts
    4,283

    Default

    Quote Originally Posted by steven300 View Post
    Αμα μιλαει ο cuban για διατροφη εμεις περισσευουμε.Καλη επιτυχια Αννα μου!Εγω ξεκινησα μετα απο διακοπη καπνισματος 116+ κιλα και με
    την βοηθεια των ποστ εδω στο φορουμ ειμαι τωρα στα 88-90.Εκμεταλλευσου το καλοκαιρι για ενα εξτρα kick στην προσπαθεια σου.
    116??? Μπράβο ρε συ ΜΠΡΑΒΟ! Η αλήθεια είναι πως ένας από τους λόγους που διάλεξα να ξεκινήσω τώρα πριν το Καλοκαίρι είναι πως με τη ζέστη μου μειώνετε η πείνα! Καλή δύναμη στα όνειρα σου και καλή συνέχεια τέτοια μου φτιάχνουν τη ψυχολογία!
    Επιτρέπεται να πέσεις αλλά επιβάλλεται να σηκωθεις! Σήκω καλέ!!!
    Άθελα σου με έβαλες να σου ορκιστώ πως θα τα καταφέρω και πισωγύρισμα δεν θα κάνω...άθελα σου με πείσμωσες ακόμη ποιο πολύ! Το χαμόγελο σου δεν θα το σβήσω ποτέ από τη καρδιά μου!!!

  4. #94
    Senior Bodybuilder anna_lou's Avatar
    Join Date
    01-02-11
    Location
    Φραπεδούπολη
    Posts
    4,283

    Default

    Quote Originally Posted by Leo 11 View Post
    ...οκ..αφου μου δεινεις τον αερα...τραβα τωρα!!!!!
    Καλά την κάνω μη φάω και καμιά ξανάστροφη!

    ...να σου πω και γω 2 λογια αφου τωρα διαβασα ολο το θρετ σου...ανθρωποι σαν εσενα που κανουν τετοιο αγωνα το μονο που μπορεις να εχεις γιαυτους ειναι σεβασμο και θαυμασμο...συνεχισε κοριτσι μου και μην τα βαλεις κατω ουτε λεπτο...μαζι με τον Αντωνη και ολα τα παιδια εδω θα εχεις ολη την συμπαρασταση του κοσμου...συνεχισε και μπραβο σου...και δεν θα εισαι μονη σαυτο σου τον αγωνα...του χρονου τετοιο καιρο θα τα ξαναπουμε...αν συνεχισεις ετσι...αφου ειπαμε...αυτο ειναι τρανσφορμερ φορουμ!!!!!!
    Σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια ειλικρινά! Ξέρεις πως περιμένω να περάσει αυτός ο χρόνος???? Σαν τη τρελή. Δεν θέλω και τα μυαλά μου να πέρνουν αέρα η θέληση μου είναι μεγάλη. Επειδή έκανα δίαιτα και όχι διατροφή λύγισα σε συνδυασμό με τα στραβά που μου έτυχαν αλλά όλα αυτά είναι παρελθόν και τα έχω ώς παράδειγμα. Αυτή τη θα τα καταφέρω κάθε πρωι που ξυπνάω είναι από τις πρώτες μου σκέψεις! Το βλέπω και στη πράξη οτι με βοηθάτε εμένα όπως και πολλούς άλλους!
    Επιτρέπεται να πέσεις αλλά επιβάλλεται να σηκωθεις! Σήκω καλέ!!!
    Άθελα σου με έβαλες να σου ορκιστώ πως θα τα καταφέρω και πισωγύρισμα δεν θα κάνω...άθελα σου με πείσμωσες ακόμη ποιο πολύ! Το χαμόγελο σου δεν θα το σβήσω ποτέ από τη καρδιά μου!!!

  5. #95
    Senior Bodybuilder anna_lou's Avatar
    Join Date
    01-02-11
    Location
    Φραπεδούπολη
    Posts
    4,283

    Default

    Σας καλησπερίζω αλάνια μου. Σήμερα η μέρα πήγε πολύ καλά και με τη διατροφή και με το γυμναστήριο και ευτυχώς κάτι αποτελέσματα ιατρικά που περίμενα για μια φίλη μου! Μου φύγαν 10 κιλά αγχος!Το μενού είχε:
    1ο γεύμα
    Γάλα 250 μλ
    Βρώμη 60 γρ
    Ξέχασα να φάω και ένα αυγό το μυαλό μου λάσπη έχει γίνει
    Γυμναστήριο

    2ο γεύμα
    Πέρκα 250 γρ
    Πατάτα 250 γρ
    Μελιτζάνα 100 γρ
    Λάδι 1κουτ σούπας

    3ο γεύμα
    Πέρκα 250 γρ
    Πατάτα 250 γρ

    4ο γεύμα
    Γιαούρτι 200γρ
    Βρώμη 60 γρ
    Νεκταρίνια 300γρ

    Ντομάτα 200γρ
    Πέρκα 100 γρ
    Μελιτζάνα 200γρ

    Σύνολο : ΆΝ ΕΙΧΑ ΦΑΕΙ ΤΟ ΑΥΓΟ 14,14 πρω 286,28 υδατ 74,16 λιπαρα
    Πλησιάζουν οι επικίνδυνες μέρες αύριο θα κάνω κάποιες αλλαγές! Βαράνε οι ορμόνες μου για γλυκάκι αλλά λύση πάντα υπάρχει!
    Σας καληνυχτώ μπας και ξεκουραστώ και χαλαρώσει ο εγκέφαλός μου, περιμένω πως και πως το Σ/Κ να μην έχω δουλειά! Σας φιλώ για σήμερα!
    Επιτρέπεται να πέσεις αλλά επιβάλλεται να σηκωθεις! Σήκω καλέ!!!
    Άθελα σου με έβαλες να σου ορκιστώ πως θα τα καταφέρω και πισωγύρισμα δεν θα κάνω...άθελα σου με πείσμωσες ακόμη ποιο πολύ! Το χαμόγελο σου δεν θα το σβήσω ποτέ από τη καρδιά μου!!!

  6. #96
    Senior Bodybuilder anna_lou's Avatar
    Join Date
    01-02-11
    Location
    Φραπεδούπολη
    Posts
    4,283

    Default

    Καλήμέρα ευτυχώ; αυτές τις μέρες έχει λίγη δροσιά!
    Μενού ημέρας:
    Βρώμη 70 γρ
    1Αυγό ολόκληρο
    Απράδια 4
    και 1 κουτ σούπας μέλι (Εδώ έπαθα κάτι που δεν το περίμενα δεν μπόρεσα να το φάω όλο μου βγήκαν τα μάτια έξω κόντεψα να με συγχωρήτε να τα βγάλω προς το τέλος και το παράτησα, άρα δεν το ξανά βάζω η κρέμα με βρώμη και γάλα μου βγαίνει καλύτερα, βλέπετε δεν ήμουν και συνηθησμένη σε πρωινό γεύμα)
    Γυμναστήριο: είμαι πιασμένη από τη μέση και πάνω
    2ο γεύμα
    Μοσχαρίσιος κιμάς 80 γρ
    Μακαρόνια ολικής 100γρ
    1κουταλιά σούπας λάδι

    3ο γεύμα
    Μοσχαρίσιος κιμάς 80 γρ
    Μακαρόνια ολικής 100γρ
    1κουταλιά σούπας λάδι

    4ο γεύμα
    Γάλα 250 μλ
    Βρώμη 70 γρ
    Ρυζογκοφρέτες 30 γρ (Εδώ θέλω να κάνω μια αλλαγή για να μη βαρεθω το γιαούρτι )

    5ο γεύμα
    Μοσχαρίσιος κιμάς 80γρ
    με 200γρ πιπεριές
    τομάτα 100 γρ
    1κουτ μικρή λάδι
    Σύνολο 149,3 Πρωτεΐνη 293,40 υδατ και 79,71 λιπαρά
    Σήμερα πρόσεξα πως το πρόσωπο μου σα να ξεπρίστηκε λιγάκι ελπίζω να μην είναι ιδέα μου αλλά γενικά νοιώθω χάλια σωματικά περιμένω τα καλούδια της φύσης.Το καλό είναι πως έτσι πως τρώω δεν έχω λιγούρες προς το παρόν δηλαδή και χαίρομαι
    Επιτρέπεται να πέσεις αλλά επιβάλλεται να σηκωθεις! Σήκω καλέ!!!
    Άθελα σου με έβαλες να σου ορκιστώ πως θα τα καταφέρω και πισωγύρισμα δεν θα κάνω...άθελα σου με πείσμωσες ακόμη ποιο πολύ! Το χαμόγελο σου δεν θα το σβήσω ποτέ από τη καρδιά μου!!!

  7. #97
    Senior Bodybuilder Leo 11's Avatar
    Join Date
    27-06-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    14,554

    Default

    Quote Originally Posted by anna_lou View Post
    Καλήμέρα ευτυχώ; αυτές τις μέρες έχει λίγη δροσιά!
    Μενού ημέρας:
    Βρώμη 70 γρ
    1Αυγό ολόκληρο
    Απράδια 4
    και 1 κουτ σούπας μέλι (Εδώ έπαθα κάτι που δεν το περίμενα δεν μπόρεσα να το φάω όλο μου βγήκαν τα μάτια έξω κόντεψα να με συγχωρήτε να τα βγάλω προς το τέλος και το παράτησα, άρα δεν το ξανά βάζω η κρέμα με βρώμη και γάλα μου βγαίνει καλύτερα, βλέπετε δεν ήμουν και συνηθησμένη σε πρωινό γεύμα)
    Γυμναστήριο: είμαι πιασμένη από τη μέση και πάνω
    2ο γεύμα
    Μοσχαρίσιος κιμάς 80 γρ
    Μακαρόνια ολικής 100γρ
    1κουταλιά σούπας λάδι

    3ο γεύμα
    Μοσχαρίσιος κιμάς 80 γρ
    Μακαρόνια ολικής 100γρ
    1κουταλιά σούπας λάδι

    4ο γεύμα
    Γάλα 250 μλ
    Βρώμη 70 γρ
    Ρυζογκοφρέτες 30 γρ (Εδώ θέλω να κάνω μια αλλαγή για να μη βαρεθω το γιαούρτι )

    5ο γεύμα
    Μοσχαρίσιος κιμάς 80γρ
    με 200γρ πιπεριές
    τομάτα 100 γρ
    1κουτ μικρή λάδι
    Σύνολο 149,3 Πρωτεΐνη 293,40 υδατ και 79,71 λιπαρά
    Σήμερα πρόσεξα πως το πρόσωπο μου σα να ξεπρίστηκε λιγάκι ελπίζω να μην είναι ιδέα μου αλλά γενικά νοιώθω χάλια σωματικά περιμένω τα καλούδια της φύσης.Το καλό είναι πως έτσι πως τρώω δεν έχω λιγούρες προς το παρόν δηλαδή και χαίρομαι
    ...υπομονη χρειαζεται...ελα δοκημασμενα ειναι ολα...εχουν γινει απιστευτες μεταμορφωσεις εδω μεσα...γιατι εσυ να μην εισαι ακομα μια...βαλε στοιχημα με τον εαυτο σου...αφου γινεται...καντο...και εχεις ολη την βοηθεια εδω..κρατα καλα φιλαρακι
    Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
    sanguine tuo...

  8. #98
    Senior Bodybuilder anna_lou's Avatar
    Join Date
    01-02-11
    Location
    Φραπεδούπολη
    Posts
    4,283

    Default

    Κρατάω η ρουφιάνα κρατάω αν και να σου πω την αλήθεια? Ακόμα δεν αισθάνομαι ζόρι νομίζω θα ζοριστώ όταν θα χρειαστεί να πέσω σε θερμίδες.Λίγο γούρλωμα τρώω όταν σκάνε τα μπυρόνια στη παρέα κρύα με λίγο αφρό αλλά τις αγνοω δεν τις μιλάω κάν τις αμαρτωλες!
    Επιτρέπεται να πέσεις αλλά επιβάλλεται να σηκωθεις! Σήκω καλέ!!!
    Άθελα σου με έβαλες να σου ορκιστώ πως θα τα καταφέρω και πισωγύρισμα δεν θα κάνω...άθελα σου με πείσμωσες ακόμη ποιο πολύ! Το χαμόγελο σου δεν θα το σβήσω ποτέ από τη καρδιά μου!!!

  9. #99
    Senior Bodybuilder Leo 11's Avatar
    Join Date
    27-06-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    14,554

    Default

    Quote Originally Posted by anna_lou View Post
    Κρατάω η ρουφιάνα κρατάω αν και να σου πω την αλήθεια? Ακόμα δεν αισθάνομαι ζόρι νομίζω θα ζοριστώ όταν θα χρειαστεί να πέσω σε θερμίδες.Λίγο γούρλωμα τρώω όταν σκάνε τα μπυρόνια στη παρέα κρύα με λίγο αφρό αλλά τις αγνοω δεν τις μιλάω κάν τις αμαρτωλες!
    ...σιγα σιγα...και ολοι εμεις το ιδιο νιωθουμε...δεν εισαι μονη...παλαυεται..αληθεια σου λεω...
    Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
    sanguine tuo...

  10. #100
    Senior Bodybuilder anna_lou's Avatar
    Join Date
    01-02-11
    Location
    Φραπεδούπολη
    Posts
    4,283

    Default

    Quote Originally Posted by Leo 11 View Post
    ...σιγα σιγα...και ολοι εμεις το ιδιο νιωθουμε...δεν εισαι μονη...παλαυεται..αληθεια σου λεω...
    Δεν βιάζομαι έχω χωνέψει την ιδέα πως θα πάρει πολύ καιρό να χάσω τα κιλά.Σκοπός μου είναι να γίνει τρόπος ζωής και όχι προσωρινή κατάσταση! Πάντως το forum μπορεί να αλλάξει και όνομα σε τρανσφόρμερς!
    Επιτρέπεται να πέσεις αλλά επιβάλλεται να σηκωθεις! Σήκω καλέ!!!
    Άθελα σου με έβαλες να σου ορκιστώ πως θα τα καταφέρω και πισωγύρισμα δεν θα κάνω...άθελα σου με πείσμωσες ακόμη ποιο πολύ! Το χαμόγελο σου δεν θα το σβήσω ποτέ από τη καρδιά μου!!!

  11. #101
    Senior Bodybuilder Leo 11's Avatar
    Join Date
    27-06-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    14,554

    Default

    Quote Originally Posted by anna_lou View Post
    Δεν βιάζομαι έχω χωνέψει την ιδέα πως θα πάρει πολύ καιρό να χάσω τα κιλά.Σκοπός μου είναι να γίνει τρόπος ζωής και όχι προσωρινή κατάσταση! Πάντως το forum μπορεί να αλλάξει και όνομα σε τρανσφόρμερς!
    ...καποτε...ολα αυτα για σενα..θα ειναι μια αναμνηση...να το θυμηθεις...!
    Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
    sanguine tuo...

  12. #102
    Senior Bodybuilder anna_lou's Avatar
    Join Date
    01-02-11
    Location
    Φραπεδούπολη
    Posts
    4,283

    Default

    Quote Originally Posted by Leo 11 View Post
    ...καποτε...ολα αυτα για σενα..θα ειναι μια αναμνηση...να το θυμηθεις...!
    Το ονειρεύομαι όλο αυτό! άσε που πάω για ψώνια και σκέφτομαι χα εσένα του χρόνου θα μπορώ να σε βάλω! Αρε φίλε μου τι θα έκανα χωρίς εσάς. Το Σάββατο έχω και το δεύτρο τέστ αντοχής! Έχω γάμο αλλά ξέρω πως θα περάσω πολύ καλά και το φαγητό δεν θα το κάνω παρέα! Ελπίζω να έχει κανά αναψυκτικό λάιτ να μη τη βγάλω ξεροσφύρι!
    Επιτρέπεται να πέσεις αλλά επιβάλλεται να σηκωθεις! Σήκω καλέ!!!
    Άθελα σου με έβαλες να σου ορκιστώ πως θα τα καταφέρω και πισωγύρισμα δεν θα κάνω...άθελα σου με πείσμωσες ακόμη ποιο πολύ! Το χαμόγελο σου δεν θα το σβήσω ποτέ από τη καρδιά μου!!!

  13. #103
    Senior Bodybuilder Leo 11's Avatar
    Join Date
    27-06-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    14,554

    Default

    Quote Originally Posted by anna_lou View Post
    Το ονειρεύομαι όλο αυτό! άσε που πάω για ψώνια και σκέφτομαι χα εσένα του χρόνου θα μπορώ να σε βάλω! Αρε φίλε μου τι θα έκανα χωρίς εσάς. Το Σάββατο έχω και το δεύτρο τέστ αντοχής! Έχω γάμο αλλά ξέρω πως θα περάσω πολύ καλά και το φαγητό δεν θα το κάνω παρέα! Ελπίζω να έχει κανά αναψυκτικό λάιτ να μη τη βγάλω ξεροσφύρι!
    ...πσιτ...οτι χρειαστεις σφυρα..!!! εμεις εδω ειμαστε...να σε στηριζουμε...trust me
    Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
    sanguine tuo...

  14. #104
    kick_boxer's Avatar
    Join Date
    10-04-11
    Location
    Body club
    Posts
    1,227

    Default

    Quote Originally Posted by anna_lou View Post
    Το ονειρεύομαι όλο αυτό! άσε που πάω για ψώνια και σκέφτομαι χα εσένα του χρόνου θα μπορώ να σε βάλω! Αρε φίλε μου τι θα έκανα χωρίς εσάς. Το Σάββατο έχω και το δεύτρο τέστ αντοχής! Έχω γάμο αλλά ξέρω πως θα περάσω πολύ καλά και το φαγητό δεν θα το κάνω παρέα! Ελπίζω να έχει κανά αναψυκτικό λάιτ να μη τη βγάλω ξεροσφύρι!
    Άννα συνέχισε κανονικά και δυνατά.Για να καταλάβεις πόσο παίζει το μυαλό ρόλο στον στόχο σου θα σου πω τι προσπαθώ να κάνω και εγώ αυτήν την περίοδο.Πριν ένα μήνα περίπου μου την έδωσε να σταματήσω τα cheat meal.Ο μόνος λόγος είναι ότι έτρωγα 2-3 φορές την εβδομάδα είτε σε βόλτες,είτε σπίτι.Το αποφάσισα λοιπόν...1 μήνα και 6 μέρες τώρα...δεν έχω κάνει κανένα cheat.Στις 9 Αυγούστου θα είναι το επόμενο!Όπου θα σταματήσω το γυμναστήριο και θα χαλαρώσω λιγάκι...
    Δεν υπάρχει δεν μπορώ,υπάρχει δεν θέλω και εσύ βλέπω ότι το θέλεις!Σκέψου πόσο ωραίο θα γίνει το σώμα σου άμα συνεχίσεις...αυτό να έχεις πάντα στο μυαλό σου,μην σε σταματάει τίποτα!

  15. #105
    Senior Bodybuilder anna_lou's Avatar
    Join Date
    01-02-11
    Location
    Φραπεδούπολη
    Posts
    4,283

    Default

    Το ξέρω...με έχετε αγκαλιάσει όλοι σας σαν να με ξερατε χρόνια! Πάω να ετοιμαστώ για το γυμναστηριο και πονάω σήμερα! Έχω ένα πιάσιμο σούπερ
    Επιτρέπεται να πέσεις αλλά επιβάλλεται να σηκωθεις! Σήκω καλέ!!!
    Άθελα σου με έβαλες να σου ορκιστώ πως θα τα καταφέρω και πισωγύρισμα δεν θα κάνω...άθελα σου με πείσμωσες ακόμη ποιο πολύ! Το χαμόγελο σου δεν θα το σβήσω ποτέ από τη καρδιά μου!!!

  16. #106
    kick_boxer's Avatar
    Join Date
    10-04-11
    Location
    Body club
    Posts
    1,227

    Default

    Και γω μια από την ίδια.Πιασμένος φουλ...αλλά είναι γλυκό το πιάσιμο και αξίζει!Καλή προπόνηση...

  17. #107
    Senior Bodybuilder anna_lou's Avatar
    Join Date
    01-02-11
    Location
    Φραπεδούπολη
    Posts
    4,283

    Default

    Καθώς ετοιμαζόμουνα για γυμναστήριο πονούσα σε διάφορα σημεία πέρασε μια σκέψη να μη πάω αλλά μετά μου ήρθα στο μυαλό τα λόγια και λέω όχι ρε μαμώτο θα πάω. Ξεκινάω και σερνόμουνα λές και δεν είχα δυνάμεις μπαίνω μέσα αλλάζω και ξαφνικά μετα τη προθέρμανση φούλαρα (Καλά τα έλεγε η Ειρήνη)!
    Επιτρέπεται να πέσεις αλλά επιβάλλεται να σηκωθεις! Σήκω καλέ!!!
    Άθελα σου με έβαλες να σου ορκιστώ πως θα τα καταφέρω και πισωγύρισμα δεν θα κάνω...άθελα σου με πείσμωσες ακόμη ποιο πολύ! Το χαμόγελο σου δεν θα το σβήσω ποτέ από τη καρδιά μου!!!

  18. #108
    Senior Bodybuilder Leo 11's Avatar
    Join Date
    27-06-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    14,554

    Default

    στο παμε δε στο παμε...ολα στο μυαλο ειναι
    Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
    sanguine tuo...

  19. #109
    Senior Bodybuilder anna_lou's Avatar
    Join Date
    01-02-11
    Location
    Φραπεδούπολη
    Posts
    4,283

    Default

    Quote Originally Posted by kick_boxer View Post
    Άννα συνέχισε κανονικά και δυνατά.Για να καταλάβεις πόσο παίζει το μυαλό ρόλο στον στόχο σου θα σου πω τι προσπαθώ να κάνω και εγώ αυτήν την περίοδο.Πριν ένα μήνα περίπου μου την έδωσε να σταματήσω τα cheat meal.Ο μόνος λόγος είναι ότι έτρωγα 2-3 φορές την εβδομάδα είτε σε βόλτες,είτε σπίτι.Το αποφάσισα λοιπόν...1 μήνα και 6 μέρες τώρα...δεν έχω κάνει κανένα cheat.Στις 9 Αυγούστου θα είναι το επόμενο!Όπου θα σταματήσω το γυμναστήριο και θα χαλαρώσω λιγάκι...
    Δεν υπάρχει δεν μπορώ,υπάρχει δεν θέλω και εσύ βλέπω ότι το θέλεις!Σκέψου πόσο ωραίο θα γίνει το σώμα σου άμα συνεχίσεις...αυτό να έχεις πάντα στο μυαλό σου,μην σε σταματάει τίποτα!
    Καλό κουράγιο αν και το έχεις το μυρίζομαι.Είσαι τούμπανοοοοοοοο!!!! Εγώ cheat meal ακόμα θα αργήσω μόνο όταν νιώσω ότι δεν αντέχω. όλα για τα κορμιά μας!!!
    Επιτρέπεται να πέσεις αλλά επιβάλλεται να σηκωθεις! Σήκω καλέ!!!
    Άθελα σου με έβαλες να σου ορκιστώ πως θα τα καταφέρω και πισωγύρισμα δεν θα κάνω...άθελα σου με πείσμωσες ακόμη ποιο πολύ! Το χαμόγελο σου δεν θα το σβήσω ποτέ από τη καρδιά μου!!!

  20. #110
    kick_boxer's Avatar
    Join Date
    10-04-11
    Location
    Body club
    Posts
    1,227

    Default

    Το χω πιστεύω χαχαχα...
    Όταν μπαίνεις στο γυμναστήριο είναι τελείως αλλιώτικα από όταν ξεκινάς απο σπίτι.Άλλη διάθεση,άλλη ενέργεια...
    Πήγαινε στο γυμναστήριο...και άμα τότε δεις ότι δεν μπορείς γύρισε σπίτι να ξεκουραστείς.Χάνοντας μια προπόνηση δεν έγινε και τίποτα...Υγεία πάνω απ'όλα...

  21. #111
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,861

    Default

    Φέρνε πάντα στο μυαλό σου την εικόνα του εαυτού σου μετά από καιρό, όταν θα χεις καταφέρει να φτάσεις το στόχο σου.
    Κάντο τις στιγμές που βλέπεις μπροστά σου τις μπύρες, ή τα λαχταριστά μεζεδάκια, ή τα γλυκά που τρώνε οι άλλοι κι εσύ κρατιέσαι. Αυτά είναι απολαύσεις τις στιγμής, θα φας εκείνη την ώρα και μετά από λίγο πάει... έγινε ατμός η απόλαυση.
    Αξίζει να κάνεις ένα βήμα πίσω μόνο και μόνο για λίγες μπουκιές; Έτσι κι αλλιώς θα μπορείς να τρως αργότερα και ελεύθερο γεύμα, δε θα είσαι μια ζωή στη στέρηση.
    Το μεγαλύτερο κίνητρο θα στο δίνει το ίδιο σου το σώμα, όταν θα βλέπεις τις πρώτες διαφορές στον καθρέφτη. Θα γλυκαθείς και από μόνη σου δε θα σου κάνει αίσθηση να φας κάτι "απαγορευμένο". Θέλει δύναμη να αντισταθείς, ειδικά αν ο περίγυρος δεν έχει την ίδια τρέλα με σένα. Εδώ όμως θα αποδείξεις πόσο πολύ θες να αλλάξεις το σώμα σου. Κι εσύ είσαι δυνατό κορίτσι, φαίνεται από την προσπάθεια που κάνεις. Ότι θυσίες κάνεις τώρα θα ανταμειφτείς.

    Καλή δύναμη!!!

  22. #112
    Senior Bodybuilder anna_lou's Avatar
    Join Date
    01-02-11
    Location
    Φραπεδούπολη
    Posts
    4,283

    Default

    Quote Originally Posted by Kardoula View Post
    Φέρνε πάντα στο μυαλό σου την εικόνα του εαυτού σου μετά από καιρό, όταν θα χεις καταφέρει να φτάσεις το στόχο σου.
    Κάντο τις στιγμές που βλέπεις μπροστά σου τις μπύρες, ή τα λαχταριστά μεζεδάκια, ή τα γλυκά που τρώνε οι άλλοι κι εσύ κρατιέσαι. Αυτά είναι απολαύσεις τις στιγμής, θα φας εκείνη την ώρα και μετά από λίγο πάει... έγινε ατμός η απόλαυση.
    Αξίζει να κάνεις ένα βήμα πίσω μόνο και μόνο για λίγες μπουκιές; Έτσι κι αλλιώς θα μπορείς να τρως αργότερα και ελεύθερο γεύμα, δε θα είσαι μια ζωή στη στέρηση.
    Το μεγαλύτερο κίνητρο θα στο δίνει το ίδιο σου το σώμα, όταν θα βλέπεις τις πρώτες διαφορές στον καθρέφτη. Θα γλυκαθείς και από μόνη σου δε θα σου κάνει αίσθηση να φας κάτι "απαγορευμένο". Θέλει δύναμη να αντισταθείς, ειδικά αν ο περίγυρος δεν έχει την ίδια τρέλα με σένα. Εδώ όμως θα αποδείξεις πόσο πολύ θες να αλλάξεις το σώμα σου. Κι εσύ είσαι δυνατό κορίτσι, φαίνεται από την προσπάθεια που κάνεις. Ότι θυσίες κάνεις τώρα θα ανταμειφτείς.

    Καλή δύναμη!!!
    Τα λόγια σου πάντα σοφά και μου καρφώνονται στο μυαλό!
    Μέχρι στιγμής αισθάνομαι δυνατή . Όταν άρχισα δεν είπα έλα να κάνουμε δίαιτα, είπα Άννα φτάνει σύνελθε κάνε αυτό που θές, τις πρώτες μέρες μου είχε γίνει εμμονή άν και είναι πολύ αρχή ακόμα μπήκε στη ρουτίνα μου, ξύπνημα ζυγίσματα γευμάτων γυμναστηριο,ακόμα και η μαμά μου που έλεγα θα τη κουράσω δεν μου λέει τίποτα ίσα ίσα βοηθάει και μου τα μαγειρεύει για να μου τα κάνει ποιο γευστικά με μπαχάρια όπως λέει "σαν της μαμάς δεν έχει".Ο πατέρας μου άστο έχει ξεφύγει (πήγα με έξω για φαγητό και μόνο να τα ζυγίσει δεν τον έβαλε)Ο στενός μου κύκλος δεν λέει τίποτα και αυτό μου φτάνει.Η κολλητή μου δε που όταν πήγενα σπίτι της φάει και αυτό φάε και εκείνο τώρα τίποτα μόνο πως πάει με ρωτάει. Τις πρώτες μέρες κάπιοι είπαν έλα μωρέ μια φορά δεν πειράζει τους απάντησα και τώρα νοιώθω πως είναι μαζί μου! Άκουσα και από 3τους κάτι κουλά αλλά και αυτά στο πρόγραμμα είναι! Είδη τα πρώτα σημάδια τα βλέπω αχνά μεν αλλά τα βλέπω.
    Υ.Γ. Ήθελα ποιο ταγάρι τους έχει περάει στο μυαλό πως το λίπος γίνεται μυς και πώς πρώτα χάνουμε κιλά και μετά κάνουμε βάρη???????
    Επιτρέπεται να πέσεις αλλά επιβάλλεται να σηκωθεις! Σήκω καλέ!!!
    Άθελα σου με έβαλες να σου ορκιστώ πως θα τα καταφέρω και πισωγύρισμα δεν θα κάνω...άθελα σου με πείσμωσες ακόμη ποιο πολύ! Το χαμόγελο σου δεν θα το σβήσω ποτέ από τη καρδιά μου!!!

  23. #113
    Senior Bodybuilder anna_lou's Avatar
    Join Date
    01-02-11
    Location
    Φραπεδούπολη
    Posts
    4,283

    Default

    Από χθές το απόγευμα οι ορμόνες μου κάνουν πάρτι, λύσσα για να φάω σαβούρα ευτυχώς τα 3ωρα έρχονται γρήγορα και δεν πεινάω. Με το που τρώω σταματάνε όλα. Στη δουλειά πανικός και να με βάζουν να κρατάω και πυρηνικά με τα χέρια (το αφεντικό πείνασε και ήθελε goοdys και ο κολλητός γυρίλα) η μυρωδιά να μου τρυπάει τα ρουθούνια, κρύος ιδρώτας να με κόβει και τα χέρια μου να τρέμουν αλλά ήρθε η ώρα του 4ου γεύματος αρχίζω μασάω και τέλος! Ασε που μου έρχονται στο μυαλό συνεχεια οι λέξεις σας....Σας ευχαριστώ!
    Το σημερινό μενού είπα να το αλλάξω λίγο και θέλω να δείτε αν το 4ο γεύμα είναι οκ.
    Γάλα 250 μλ
    Βρώμη 60γρ
    Σταφίδες 20γρα

    Κοτόπουλο 160γρ
    Ρυζι 80γρ
    Ντομάτα 200 γρ
    Λάδι 1 μια κουτ. Σουπας

    Κοτόπουλο 90 γρ
    Πατάτα 300γρ
    Λάδι 1 κουτ.σου

    1αυγό ολόκληρο
    Πατάτα 300γρ
    1κου.λαδι (σήμερα έχω πολύ δουλειά και θα με βολέψει για γρήγορο γεύμα)

    Κοτόπουλο 90 γρ
    Πατάτα 100γρ
    1κου.λαδι μικρή.
    Πρέπει να φτιάξω το μενού κομάντο για αύριο στις 6 είναι ο γάμος θα έχω φάει καμιά ώρα πρίν (μη πάω και πρισμένη) και θα πρέπει να έχω 2 ταπεριές μαζί μου!θα κάνω συμβούλιο με τη πάρτη μου και θα δώ!
    Επιτρέπεται να πέσεις αλλά επιβάλλεται να σηκωθεις! Σήκω καλέ!!!
    Άθελα σου με έβαλες να σου ορκιστώ πως θα τα καταφέρω και πισωγύρισμα δεν θα κάνω...άθελα σου με πείσμωσες ακόμη ποιο πολύ! Το χαμόγελο σου δεν θα το σβήσω ποτέ από τη καρδιά μου!!!

  24. #114
    kick_boxer's Avatar
    Join Date
    10-04-11
    Location
    Body club
    Posts
    1,227

    Default


  25. #115
    Senior Bodybuilder cuban's Avatar
    Join Date
    28-03-06
    Location
    Greece
    Posts
    11,073

    Default

    Εντάξει έχεις λίγη πρωτεΐνη στο 4ο γεύμα, αλλά καλύπτεσαι από τα προηγούμενα. Αφού σε βολεύει κιόλας, λόγω δουλειάς, ΟΚ ! Δεν παθαίνεις τίποτα αν σε ένα γεύμα φας λιγότερη πρωτεΐνη !!
    GO HARD... OR GO HOME!
    CAN YOU HANDLE IT ?

  26. #116
    Pumping Iron 8avos's Avatar
    Join Date
    27-07-11
    Posts
    651

    Default

    δοκίμασε,αν θες στο 4 αντί για ένα ολόκληρο,να κάνεις στο αντικολητικό
    3 ή 4 ασπράδια με λίγη κανέλα.σαν κρέπα θα σου δώσει μια αίσθηση γεύσης.
    και θα χεις και 12 γρ πρωτείνης

  27. #117
    Senior Bodybuilder Nastya's Avatar
    Join Date
    18-02-11
    Location
    here...on the red planet Mars
    Posts
    2,009

    Default

    Πολυ μου αρεσει να διαβαζω το λογκ σου Αννα. Συνεχισε ετσι και θα τα καταφερεις. Μην δινεις σημασια στα λογια/ματιες αλλων, εχεις ενα στοχο και τα πας πολυ καλα.
    Καλη συνεχεια.
    Μια Βδομαδα τρως αγγουρι και το Σαββατο εισαι μουρη

  28. #118
    Senior Bodybuilder anna_lou's Avatar
    Join Date
    01-02-11
    Location
    Φραπεδούπολη
    Posts
    4,283

    Default

    Quote Originally Posted by cuban View Post
    Εντάξει έχεις λίγη πρωτεΐνη στο 4ο γεύμα, αλλά καλύπτεσαι από τα προηγούμενα. Αφού σε βολεύει κιόλας, λόγω δουλειάς, ΟΚ ! Δεν παθαίνεις τίποτα αν σε ένα γεύμα φας λιγότερη πρωτεΐνη !!
    Το ξέρω αλλά σήμερα είναι πολύ δύσκολη μέρα στη δουλειά! Αστα να πάνε! Και σε εμένα δεν μου άρεσε αυτή η αναλογία. Το έβγαλα΄και λίγο γρήγορα το μενού! Αλλά θα το αλλάξω θα δώ τις αναλογίες!Αρε Αντώνηηηηη
    Επιτρέπεται να πέσεις αλλά επιβάλλεται να σηκωθεις! Σήκω καλέ!!!
    Άθελα σου με έβαλες να σου ορκιστώ πως θα τα καταφέρω και πισωγύρισμα δεν θα κάνω...άθελα σου με πείσμωσες ακόμη ποιο πολύ! Το χαμόγελο σου δεν θα το σβήσω ποτέ από τη καρδιά μου!!!

  29. #119
    Senior Bodybuilder anna_lou's Avatar
    Join Date
    01-02-11
    Location
    Φραπεδούπολη
    Posts
    4,283

    Default

    Quote Originally Posted by 8avos View Post
    δοκίμασε,αν θες στο 4 αντί για ένα ολόκληρο,να κάνεις στο αντικολητικό
    3 ή 4 ασπράδια με λίγη κανέλα.σαν κρέπα θα σου δώσει μια αίσθηση γεύσης.
    και θα χεις και 12 γρ πρωτείνης
    Θανό καλή ιδέα!!! Με βοήθησες για το αυριανό μου μενού!!!!!!Να σαι καλά
    Επιτρέπεται να πέσεις αλλά επιβάλλεται να σηκωθεις! Σήκω καλέ!!!
    Άθελα σου με έβαλες να σου ορκιστώ πως θα τα καταφέρω και πισωγύρισμα δεν θα κάνω...άθελα σου με πείσμωσες ακόμη ποιο πολύ! Το χαμόγελο σου δεν θα το σβήσω ποτέ από τη καρδιά μου!!!

  30. #120
    Senior Bodybuilder anna_lou's Avatar
    Join Date
    01-02-11
    Location
    Φραπεδούπολη
    Posts
    4,283

    Default

    Quote Originally Posted by Nastya View Post
    Πολυ μου αρεσει να διαβαζω το λογκ σου Αννα. Συνεχισε ετσι και θα τα καταφερεις. Μην δινεις σημασια στα λογια/ματιες αλλων, εχεις ενα στοχο και τα πας πολυ καλα.
    Καλη συνεχεια.
    Που είσαι εσύ χαμένη?????ε?ε?ε? Σε ευχαριστώ ρε κοριτσάρα νασαι καλά! Εσυ τι κάνεις? πως είσαι?
    Επιτρέπεται να πέσεις αλλά επιβάλλεται να σηκωθεις! Σήκω καλέ!!!
    Άθελα σου με έβαλες να σου ορκιστώ πως θα τα καταφέρω και πισωγύρισμα δεν θα κάνω...άθελα σου με πείσμωσες ακόμη ποιο πολύ! Το χαμόγελο σου δεν θα το σβήσω ποτέ από τη καρδιά μου!!!


 
Page 4 of 16 FirstFirst 1234567814 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Ημερολόγιο Προπονήσεων
    By 9iorgos in forum Ημερολόγια Προπόνησης Bodybuilding
    Replies: 11
    Last Post: 03-11-13, 13:49
  2. Με λενε Άννα....
    By anna girlrider in forum Νέα Μέλη Στο Bodybuilders.gr
    Replies: 14
    Last Post: 22-03-13, 22:29
  3. Το ημερολόγιο μου
    By nina papaki in forum Logs & Photos Γυναικών Forum
    Replies: 583
    Last Post: 13-07-12, 19:22
  4. Το Ημερολόγιο Μου!!
    By pipi fakidomiti in forum Logs & Photos Γυναικών Forum
    Replies: 536
    Last Post: 18-04-11, 22:25
  5. Ημερολόγιο διατροφής...
    By WizeAss in forum Διατροφή Για Bodybuilding & Fitness
    Replies: 0
    Last Post: 25-06-05, 17:44

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •