Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 9 of 9
  1. #1
    New Member
    Join Date
    12-06-12
    Posts
    11

    Default Χάσιμο Όγκου Στις Γάμπες!

    kalhspera!tous teleytaious mhnes arxisa na paw gymnasthrio se kathimerinh bash gia na adynathsw alles fores souidikh aerobikh alles me barh,prwi kai apogeyma.anti omws na adynatisw exw arxisei kai fouskwnw kai exw frikarei!exw problhma me tis gampes mou einai arketa megales idi kai anti gia na petyxw kapoio apotelesma arxizw na mhn xwraw sta rouxa mou..ti prepei na kanw???eidika gia tis gampes mou yparxei kati pou mporw na kanw?kai genika ti na kanw gia na adytasisoun oi mues mou?

  2. #2
    Pumping Iron Byron93's Avatar
    Join Date
    28-11-11
    Location
    Ελλάδα
    Posts
    441

    Default

    Quote Originally Posted by kellyjo View Post
    kalhspera!tous teleytaious mhnes arxisa na paw gymnasthrio se kathimerinh bash gia na adynathsw alles fores souidikh aerobikh alles me barh,prwi kai apogeyma.anti omws na adynatisw exw arxisei kai fouskwnw kai exw frikarei!exw problhma me tis gampes mou einai arketa megales idi kai anti gia na petyxw kapoio apotelesma arxizw na mhn xwraw sta rouxa mou..ti prepei na kanw???eidika gia tis gampes mou yparxei kati pou mporw na kanw?kai genika ti na kanw gia na adytasisoun oi mues mou?
    Μάλλον δεν κατάλαβες οτι τα γκρικλις απαγορεύονται...
    Feel save sleep with a Bodybuilder!

  3. #3
    Senior Bodybuilder cuban's Avatar
    Join Date
    28-03-06
    Location
    Greece
    Posts
    11,073

    Default

    Καλώς ήρθες στο φόρουμ.

    Σε παρακαλώ να γράφεις ελληνικά. Είναι κανόνας. Άλλωστε τα greeklish είναι δυσανάγνωστα.

    Καλό είναι να κοιτάξεις τη διατροφή σου, μήπως χρειάζεται διορθώσεις. Από εκεί πρέπει να ξεκινήσεις για να χάσεις τα περιττά κιλά.

    Πάντως οι γάμπες δουλεύουν αρκέτα σε προγράμματα αίθουσας αερόμπικ, οπότε αυτό το πρήξιμο ίσως είναι προσωρινή αιμάτωση.
    GO HARD... OR GO HOME!
    CAN YOU HANDLE IT ?

  4. #4
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    02-04-11
    Posts
    2,219

    Default

    Βρε άλλοι χύνουν τόνους ιδρώτα και οι γάμπες τους δεν παίρνουν και 'συ παρακαλάς να μικρύνουν;

  5. #5

    Default

    Παιρνεις καποιο συμπληρωμα μηπως?
    Αν τρεχεις η περπατας παντως να αποφευγεις την κλιση.
    push it to the limit

  6. #6
    New Member
    Join Date
    12-06-12
    Posts
    11

    Default

    συγνωμη για τα αγγλικα γραμματα δεν το ηξερα..οχι δεν παιρνω κατι,και στην διατροφη μου πραγματικα εχω κοψει τα παντα..θα βελαξω απο τα μαρουλια σε λιγο..τα κιλα μου δεν εχουνε ιδιαιτερο προβλημα..ειμαι 1,68 και 52 κιλα,απλα το σωμα μου ειναι δυσαλανογο λογο αυτου και προσπαθω να χασω κιαλλα μπας και ξεπριστουνε λιγακι

  7. #7
    New Bodybuilder
    Join Date
    22-11-13
    Posts
    1

    Default

    παιδιά και εγω εχω το ίδιο πρόβλημα αλλα με μια παραλλαγή έκανα 8 χρονια λάτιν και ειμουν πάντα πολλά κιλά είχα φτάσει μάλιστα 107 τωρα εχω χάσει 23 κιλά και συνεχίζω αλλα η γαμπα εχει. μια ελαφρά διαφορά αλλα συνεχίζει να ειναι πολυυυυυμεγαλη

  8. #8
    Pumping Iron karaman92's Avatar
    Join Date
    23-10-12
    Posts
    482

    Default

    kellyjo εχεις φτασει απο την πεινα τον οργανισμο σου σε κατασταση ''safe mode'' για αυτο αποθηκευει λιπος. ξεκινα να ανεβαζεις θερμιδες και να φτασεις 500 κατω απο της συντηρησης σου ωστε να ξυπνηση ο μεταβολισμος σου. στην αρχη ισως φουσκωσεις και λιπωσεις αποτομα αλλα μετα θα δεις αλλο εαυτο :)

  9. #9
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,861

    Default

    Quote Originally Posted by Cristina hnmf View Post
    παιδιά και εγω εχω το ίδιο πρόβλημα αλλα με μια παραλλαγή έκανα 8 χρονια λάτιν και ειμουν πάντα πολλά κιλά είχα φτάσει μάλιστα 107 τωρα εχω χάσει 23 κιλά και συνεχίζω αλλα η γαμπα εχει. μια ελαφρά διαφορά αλλα συνεχίζει να ειναι πολυυυυυμεγαλη
    Kαλώς όρισες Χριστίνα στο φόρουμ και συγχαρητήρια για τα κιλά που έχασες! Μην αποθαρρύνεσαι, συνέχισε την προσπάθειά σου και θα μικρύνει και η γαμπούλα


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Επείγον: Πόνος στις Γάμπες !!!
    By gikamc in forum Γενικά Θέματα Bodybuilding & Fitness
    Replies: 8
    Last Post: 07-06-12, 15:22
  2. Λίπος στις γάμπες - καλάμια.
    By nina77 in forum Βάρη & Αερόβια Άσκηση Για Γυναίκες
    Replies: 5
    Last Post: 21-05-12, 11:28
  3. Πόνος στις γάμπες
    By nektar in forum Βάρη & Αερόβια Άσκηση Για Γυναίκες
    Replies: 8
    Last Post: 22-03-12, 21:46
  4. Προτάσεις Για Αύξηση Όγκου Στις Γάμπες
    By THEOFILP in forum Προγράμματα Και Ασκήσεις
    Replies: 11
    Last Post: 12-05-11, 21:21
  5. Χασιμο μυικου ογκου
    By collosos in forum Προγράμματα Και Ασκήσεις
    Replies: 9
    Last Post: 21-12-08, 23:22

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •