Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 3 of 3
  1. #1
    New Bodybuilder
    Join Date
    24-06-12
    Posts
    2

    Default Ποιος συνδυασμος συμπληρωματων ειναι ο ιδανικος?

    Ειμαι 18 ετων,1,82 υψος και περιπου 82 κιλα.Γυμναζομαι 18 μηνες τωρα στο σπιτι κυριως με ελευθερα βαρη,μονοζυγο,σχοινακι,ελατηρια και αλλα.Πηρα τα πρωτα συμπληρωματα απο τα Xtreme stores και μου προτειναν της Warrior lab την Complete 8 για ενα σκουπ καθε πρωι και την After παλι της Warrior lab με δυο σκουπ μετα απο καθε προπονηση.Εγω επιθυμω να αποκτησω ογκο και ενδιαφερομαι για συμπλερωματα τα οποια θα με βοηθησουν να αποκτησω μυικη μαζα.Αλλα απ' οτι καταλαβα διαβαζοντας το φορουμ τα σκευασματα αυτα δν ειναι απο τα καλυτερα.Εσεις ποιο συνδυασμο συμπληρωματων θα μου προτεινατε?
    Last edited by Maniaouri; 26-06-12 at 00:29.

  2. #2
    Pumping Iron CostasMayLaf's Avatar
    Join Date
    02-07-11
    Location
    New World
    Posts
    537

    Default

    Μην πιστευεις τα xtr stores, και μην αγοραζεις απο κει καθως ειναι πανακριβα. Αγορασε απο το εξωτερικο. Για μενα παρε μια καθαρη whey και δεν χρειαζεσαι τιποτα αλλο, εφωσον η διατροφη σου ειναι πληρης. Θα σου πρωτεινα την Gold Standard της ON, αλλα και η myofusion που ειναι πολλαπλων πηγων ειναι πολυ καλη.
    “Your dreams are always going to be the most important to you than they will be to anybody else. So keep dreaming, keep believing, keep pressing forward. So all those warriors out there – be encouraged” - Kai Greene (IFBB Pro Bodybuilder)

  3. #3
    New Bodybuilder
    Join Date
    24-06-12
    Posts
    2

    Default

    Δηλαδη δεν θα ηταν καλυτερο να παρω πχ την myofusion και μια after η οποια θα περιεχει και λιγη κρεατινη μεσα?και κατι αλλο...αυτα τα σκευασματα τωρα που εχω ειναι τελειως αχρηστα ?


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Συνδυασμός συμπληρωμάτων
    By Billysoner in forum Συμπληρώματα Διατροφής Bodybuilding
    Replies: 3
    Last Post: 23-03-12, 12:32
  2. Συνδυασμός Συμπληρωμάτων
    By stergios13 in forum Συμπληρώματα Διατροφής Bodybuilding
    Replies: 0
    Last Post: 25-03-11, 03:04
  3. Συνδυασμός Συμπληρωμάτων
    By evolution10 in forum Συμπληρώματα Διατροφής Bodybuilding
    Replies: 37
    Last Post: 11-03-10, 04:52

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •