Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 30 of 126

Threaded View

  1. #1
    Pumping Iron xrhstostakhs's Avatar
    Join Date
    08-06-12
    Location
    ΑΜΑΡΥΝΘΟΣ,ΕΥΒΟΙΑΣ
    Posts
    267

    Post Η Διατροφη Μου!!!!

    Ποσταρω την διατροφη που ακολουθω εδω και 3 εβδομαδες(λογω δουλειας αλλαξε λιγο) και θελω οσοι την βλεπεται να την αξιολογεισεται και να την διορθωσετε.δεκτα ολα τα σχολια.....

    Γευμα 1:(με το που ξυπνησω) 20γρ.whey gold standard

    Γευμα 2:(μιση ωρα μετα το γευμα 1) 100γρ.βρωμη+6 ασπραδια+σαλατα(πιππεριες,σπανακι)

    Γευμα 3:μιση ωρα πριν την προπονηση 5γρ.bcaa και ακριβως πριν την προπονηση 20γρ.whey gold standard

    Γευμα 4:(αμεσως μετα την προπονηση) 30γρ.whey gold standard+5γρ.bcaa ON+40γρ.glycomaize ON ή 1 μπανανα

    Γευμα 5:(40 λεπτα με 1 ωρα μετα το γευμα 4) 65γρ.καστανο ρυζι+150γρ.απαχο κρεας(γαλοπουλα,κοτοπουλο,νουα,φιλετο μοσχαρι)

    Γευμα 6: 65γρ.καστανο ρυζι+150γρ.απαχο κρεας+σαλατα εποχης+1κ.σ.ελαιολαδο
    ΤΟ ΓΕΥΜΑ 7 ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΧΡΟΝΟΣ ΓΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΓΕΥΜΑ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΑ 5 ΚΑΙ 6
    Γευμα 7: 80γρ.βρωμη+9 αυγα (8 ασπραδια+1 ολοκληρο)

    Γευμα 8: 1 scoop casein gold standard+25γρ.καρυδια

    Περιμενω οποιαδηποτε απορια σας και φυσικα διορθωσεις.Να σας πω οτι ειμαι 20χρονων, 176 υψος και 72 κιλα.
    Επισης να πω λιγο πως προεκυψε το ολο θεμα με την διατροφη και το γυμναστηριο.στα 16 μου ζυγιζα 95 κιλα:thumb_down: στα 18 μου εκανα ΔΙΑΙΤΑ το τονιζω γιατι δεν ηταν διατροφη δεν ηξερα που πανε τα 4 απλως μια απλη διαιτα οπου σε 4 μηνες εχασα 35 ολοκληρα κιλα(βλακεια μου??...ΦΥΣΙΚΑ... επρεπε να τα χασω ομως)να μην τα πολληλογω πηγα στα 60 κιλα και τωρα(μετα απο 2 χρονια πολυ καλης διατροφης και προπονησης)ειμαι στα 72(πολυ κοπο)χαλαρωση δεν εχω(απο τα πολλα κιλα που εχασα αποτωμα!!).να πω επισης πως δεν εχω κανει ποτε μου λιπομετρηση αλλα μονο στα χερια με δερματοπαχυμετρο(αν το λεω καλα)και μου ειπαν πως ειχα 2%(με μετρησε 3 φορες γιατι νομιζε οτι κατι δεν πηγαινε καλα χαχα).Και εννοειται χωρις αυτο το site με την ΤΕΛΕΙΑ δουλεια που εχουν κανει τα παιδια εδω μεσα δεν θα τα ειχα καταφερει(αν και χρειαζομαι κιαλο ογκο πιστευω αν και οι φιλοι μου,μου λενε οτι οχι κιαλο ογκο πηγαινε για τρελα κοψιματα:confused:)αυτα απο εμενα χιλια συγνωμη αν σας κουρασα.edit:την διατροφη να σχολιασετε:laughs:
    Last edited by xrhstostakhs; 30-06-12 at 10:09.


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •