Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 11 of 11
  1. #1
    MAYRO GERAKI's Avatar
    Join Date
    11-05-12
    Location
    ΛΑΡΙΣΑ
    Posts
    91

    Default Εχω βρεθει σε αδιεξοδο

    Καλησπερα σε ολους και ολες...! Θελω μια μικρη βοηθεια αν σας ειναι ευκολο.. θελω να παρω αμινοξεα .. Σκεφτομουν για της γκασπαρι τα 8000 αλλα εχει μεσα κρεατινη μονουδρικη και το θεμα ειναι οτι εγω παιρνω αλκαλυκη κρεατινη.. θα εχει επιπτωσεις αν παρω..???? πειτε μου και εσεις ποια λετε να παρω.. Επισης λογο οικονομικων δεν βγγαινω πλεον .. σκεφτομαι να κοψω την πρωτεινη.. να σταματησω πρωτεινη και να παρω αμιξοεα η να σταματησω αμιξοεα και να συνχεσιω πρωτεινη..?????????? ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΜΙΝΟΞΕΑ ΒCCA Η ΤΑ ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΑ ΑΜΙΝΟΞΕΑ..?? ΚΑΙ ΠΟΙΑ....

    81 κιλα ειμαι τωρα στην παρουσα φαση.!

    ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΣΟΙ ΑΠΑΝΤΗΣΕΤΕ ΚΑΙ ΜΕ ΔΙΕΥΚΟΛΥΝΕΤΕ...

  2. #2
    Junior Bodybuilder onepiece's Avatar
    Join Date
    24-06-11
    Location
    chaos
    Posts
    174

    Default

    να σ ρωτησω κατι γτ πιστευω οτι ρωτας ακιρο πραγμα!..κ επιπλεον παρε μια μονουδρικη κρεατινη να δεις διαφορα κρε αλκαλυν πεταμενα χρηματαα..

  3. #3
    MAYRO GERAKI's Avatar
    Join Date
    11-05-12
    Location
    ΛΑΡΙΣΑ
    Posts
    91

    Default

    Quote Originally Posted by onepiece View Post
    να σ ρωτησω κατι γτ πιστευω οτι ρωτας ακιρο πραγμα!..κ επιπλεον παρε μια μονουδρικη κρεατινη να δεις διαφορα κρε αλκαλυν πεταμενα χρηματαα..
    Πες μου φιλε...! Μην το λες.. εχω δει διαφορα ολοφανερη....!

  4. #4
    Junior Bodybuilder onepiece's Avatar
    Join Date
    24-06-11
    Location
    chaos
    Posts
    174

    Default

    καταρχιν τ αμινο 8000 π λογικα τ ιδια λεμε δεν εχουν κρεατινη μεσα!...κ στο τελευταιο ερωτημα αμινο ή πρωτεινη θα σ απαντουσα πρωτεινη φυσικα..αν παρεις μονουδρικη θα δεις πολυ καλυτερη διαφορα με τ καιρο..

  5. #5
    MAYRO GERAKI's Avatar
    Join Date
    11-05-12
    Location
    ΛΑΡΙΣΑ
    Posts
    91

    Default

    Quote Originally Posted by onepiece View Post
    καταρχιν τ αμινο 8000 π λογικα τ ιδια λεμε δεν εχουν κρεατινη μεσα!...κ στο τελευταιο ερωτημα αμινο ή πρωτεινη θα σ απαντουσα πρωτεινη φυσικα..αν παρεις μονουδρικη θα δεις πολυ καλυτερη διαφορα με τ καιρο..
    Φιλε συγγνωμη αλλα εισαι λαθος.. πηγαινε πισω και διαβασε να δεις τι λενε.....! θα δεις.! Περιμενα γνωμη απο κανεναν ειδικο.. πως να στο πω. τους μεγαλους εδω μεσα...

  6. #6
    Junior Bodybuilder onepiece's Avatar
    Join Date
    24-06-11
    Location
    chaos
    Posts
    174

    Default

    καλα μν νομιζεισ δεν σε κανουν τ ποστ bodybuilder!...xωρις παρεξηγηση προς τους moderator( δεν τους αμφισβητω)

    p.s. εχεις δικιο εχει δεν τ προσεξα επειδη ειναι μπλεντ κανεις δεν ξερει ποσο εχει μεσα αλλα μαλον πανω απο 3-5 γρ δεν πρεπει να ειναι λογο κ την θεση π εχει στο πως αναγραφοντε τ συστατικα στη θεση σ δεν θ μειωνα την δοδολογια απο κρε αλκαλυν π περνεισ κ τωρα κ θα συνεχιζα κανονικα...ασ μιλισουν οι μεγαλοι τωρα σε ποστ!...πλακα κανω
    Last edited by onepiece; 30-06-12 at 23:54.

  7. #7
    Pumping Iron outnumb's Avatar
    Join Date
    18-01-10
    Location
    North, very north
    Posts
    422

    Default

    τα AminoMax 8000 δεν εχουν κρεατινη!
    τα BCAA ειναι τα απαραιτητα αμινοξεα που χρειαζεσαι (λευκινη, ισολευκινη, βαλινη), με τη λευκινη το βασικοτερο
    απο οικονομικης πλευρας δες ποιο σε συμφερει περισσοτερο, ποιο καταναλωνεις περισσοτερο χρονο

  8. #8
    New Member dee's Avatar
    Join Date
    06-04-09
    Location
    KΑΒΑΛΑ
    Posts
    98

    Default

    Τα αλλαξανε , στην καινουργια συσκευασια βγαινουν με κρεατινη τωρα, δεν ξερω ποσο αλλα λογικα σε μικρη ποσοτητα.

  9. #9
    MAYRO GERAKI's Avatar
    Join Date
    11-05-12
    Location
    ΛΑΡΙΣΑ
    Posts
    91

    Default

    Quote Originally Posted by dee View Post
    Τα αλλαξανε , στην καινουργια συσκευασια βγαινουν με κρεατινη τωρα, δεν ξερω ποσο αλλα λογικα σε μικρη ποσοτητα.

    Ναι και εγω αυτο λεω....! Τωρα εβαλαν μεσα κρεατινη μονουδρικη.. λογικα χαμηλη ποσοτητα.....!

  10. #10
    MAYRO GERAKI's Avatar
    Join Date
    11-05-12
    Location
    ΛΑΡΙΣΑ
    Posts
    91

    Default

    Το θεμα μου τωρα ειναι.. Bcaa?? Αμινοξεα..? η πρωτεινη? Η εκτος και αν εχουν χαμηλο κοστος και ειναι καλα..

  11. #11
    New Member
    Join Date
    07-03-12
    Location
    patrai
    Posts
    38

    Default

    τα bcaa πηγαινουν στανταρ μιση ωρα πριν την προπονηση...τα αμινοξεα αν ειναι σε υγρη μορφη κατευτθειαν ματα την προπονηση και μετα απο 10 λεπτα λοιπα συμπληρωματα...αν ειναι σε ταμπλετα 10 λεπτα πριν απο καθε κυριωσ γευμα...πρωτεινη ειναι το πρωτο βασικο συμπληρωμα που παιρνει καποιοσ που κανει bodybuilding δεν το κοβεισ για κανεναν λογο...αν παρεισ και τα 3 με τον καιρο θα δεισ καλα αποτελεσματα εννοειται με πιοτικη διατροφη καλο υπνο κ σωστη προπονηση...αν οικονομικα δεν ωγαινεισ κοψε τα αμινοξεα...οταν κανεισ προπονηση πιο βασικο ειναι τα αλλα 2...αμινοξεα υπαρχουν κ στην διατροφη σου...


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Όγκος ή Γράμμωση: Αδιέξοδο!
    By masterdk in forum Άρθρα Για Διατροφή, Συμπληρώματα Και Προγράμματα.
    Replies: 43
    Last Post: 28-02-10, 07:29
  2. Τα Φωτα σας....ΑΔΙΕΞΟΔΟ......HELP
    By papazaf in forum Προγράμματα Και Ασκήσεις
    Replies: 0
    Last Post: 27-01-06, 05:16

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •