Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 12 of 12
  1. #1
    MAYRO GERAKI's Avatar
    Join Date
    11-05-12
    Location
    ΛΑΡΙΣΑ
    Posts
    91

    Default Απορια για αυτο το συμπληρωμα..... Φαινεται καλο...

    Καλησπερα.... Ειδα ενα συμπληρωμα το οποιο εχω απορια αν ειναι καλο και το εχει δοκιμασει καποιος... διοτι στην περιγραφη του μιλαει ΓΙΑ ΤΡΕΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ...
    ειναι το
    TESTO-4HD, 2x120 caps (ΠΑΚΕΤΟ ΤΩΝ 2)

    Και εχω απορια αν καποιος ξερει κατι για αυτο το προιον και αν ειναι καλο....

    ευχαριστω...!

  2. #2
    Pumping Iron outnumb's Avatar
    Join Date
    18-01-10
    Location
    North, very north
    Posts
    422

    Default

    είσαι προχωρημένος αθλητής;
    γιατί
    ΑΠΕΥΘΥΝΕΤΑΙ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΣΕ ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟΥΣ ΑΘΛΗΤΕΣ.

    όσο για τα τρελά αποτελέσματα, από αυτά τα συστατικά, μόνο το xtr θα μπορούσε να τα υποσχεθεί
    και επειδή το budget σου, απο προηγούμενο thread που είδα, είναι μικρό, αν το αγοράσεις θα τα κλαις τα λεφτά σου

  3. #3

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Χαλαρωσε λιγο με τα συνεχομμενα θεματα για συμπληρωματα. Ειναι προφανες οτι εισαι αρχαριος, μεινε σε πρωτεινη και αντε και καμια κρεατινη προς το παρον. Δεν χρειαζεσαι κατι αλλο εκτος αν εχεις λεφτα για πεταμα

  4. #4
    MAYRO GERAKI's Avatar
    Join Date
    11-05-12
    Location
    ΛΑΡΙΣΑ
    Posts
    91

    Default

    Quote Originally Posted by megageo View Post
    Χαλαρωσε λιγο με τα συνεχομμενα θεματα για συμπληρωματα. Ειναι προφανες οτι εισαι αρχαριος, μεινε σε πρωτεινη και αντε και καμια κρεατινη προς το παρον. Δεν χρειαζεσαι κατι αλλο εκτος αν εχεις λεφτα για πεταμα
    Συγγνωμη ενταξει απλως δεν ειναι θεμα αρχαριου θεμα αναποφασιστηκοτητας ειναι πιο πολυ...!

  5. #5
    MAYRO GERAKI's Avatar
    Join Date
    11-05-12
    Location
    ΛΑΡΙΣΑ
    Posts
    91

    Default

    Εχω καποιες αποριες γενικα και ηθελα να παρω καμια γνωμη απο το σαιτ... γιατι εχω δει πολλα απλως δεν ειναι ακριβως αυτο που ψανχω ... καταλαβες..?

  6. #6
    Pumping Iron
    Join Date
    13-08-11
    Location
    Ηράκλειο κρήτης
    Posts
    334

    Default

    Φίλε καλά στα είπε ο megageo μην τρελαίνεσαι για τα συμπληρώματα μείνε στα βασικά.. Επιπλέον test booster συμπλήρωμα αν είσαι κάτω από τα 35 δε νομίζω να δεις κάποια αισθητή διαφορά..
    lift light, till you can lift right..

    If you haven't failed, you haven't lived..

  7. #7
    Pumping Iron outnumb's Avatar
    Join Date
    18-01-10
    Location
    North, very north
    Posts
    422

    Default

    Quote Originally Posted by MAYRO GERAKI View Post
    Εχω καποιες αποριες γενικα και ηθελα να παρω καμια γνωμη απο το σαιτ... γιατι εχω δει πολλα απλως δεν ειναι ακριβως αυτο που ψανχω ... καταλαβες..?
    οι απορίες σου μπορούν να λυθούν, από σένα, με αναζήτηση και διάβασμα στο φόρουμ αυτό, για το συγκεκριμένο συμπλήρωμα εχει χιλιοειπωθεί πως τα συστατικά του δε βοηθάν παρά μόνο και αν, στη λίμπιντο

  8. #8
    MAYRO GERAKI's Avatar
    Join Date
    11-05-12
    Location
    ΛΑΡΙΣΑ
    Posts
    91

    Default

    Quote Originally Posted by g_dask View Post
    Φίλε καλά στα είπε ο megageo μην τρελαίνεσαι για τα συμπληρώματα μείνε στα βασικά.. Επιπλέον test booster συμπλήρωμα αν είσαι κάτω από τα 35 δε νομίζω να δεις κάποια αισθητή διαφορά..
    Φιλε μου συγγνωμη ασχολουμε εδω και 3 χρονια.... κανω διατροφες ολα... Εχω και γνωστους που κατεβαινιυν σε αγωνες.. ενταξει χαλαρωστε ολοι.. Μια δευτερη γνωμη θελω να παρω.... σιγα τι εκανα....!

  9. #9
    Pumping Iron
    Join Date
    13-08-11
    Location
    Ηράκλειο κρήτης
    Posts
    334

    Default

    οκ φίλε αφού έχεις και γνωστούς που κατεβαίνουν σε αγώνες πάρε ότι θες.. Στην τελική από τη δική σου τσέπη θα βγουν τα λεφτά.. Απλά θέλω να σου πω ότι το να ψάχνεσαι πολύ σε σχέση με συμπληρώματα δεν βοηθάει όσο νομίζουν οι περισσότεροι..
    Last edited by g_dask; 01-07-12 at 19:00.
    lift light, till you can lift right..

    If you haven't failed, you haven't lived..

  10. #10
    MAYRO GERAKI's Avatar
    Join Date
    11-05-12
    Location
    ΛΑΡΙΣΑ
    Posts
    91

    Default

    Quote Originally Posted by g_dask View Post
    οκ φίλε αφού έχεις και γνωστούς που κατεβαίνουν σε αγώνες πάρε ότι θες.. Στην τελική από τη δική σου τσέπη θα βγουν τα λεφτά.. Απλά θέλω να σου πω ότι το να ψάχνεσαι πολύ σε σχέση με συμπληρώματα δεν βοηθάει όσο νομίζουν οι περισσότεροι..

    Nαι ρε τρελε... δεν σου ειπα οτι βοηθανε τοσο πολυ...! το παν η διατροφη το ξερω....!

  11. #11
    Senior Bodybuilder lary2332's Avatar
    Join Date
    30-07-11
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    2,527

    Default

    Quote Originally Posted by MAYRO GERAKI View Post
    Καλησπερα.... Ειδα ενα συμπληρωμα το οποιο εχω απορια αν ειναι καλο και το εχει δοκιμασει καποιος... διοτι στην περιγραφη του μιλαει ΓΙΑ ΤΡΕΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ...
    ειναι το
    TESTO-4HD, 2x120 caps (ΠΑΚΕΤΟ ΤΩΝ 2)

    Και εχω απορια αν καποιος ξερει κατι για αυτο το προιον και αν ειναι καλο....

    ευχαριστω...!
    καλησπερα ειχα παρει και γω ενα παρεμφερη συμπληρωμα αλλα πραγματι δεν εδειξε κατι..το μονο που ειδα ηταν οτι ειχα πιο ενεργεια και δυναμη στην γυμναστικη!σαν να ειχα παρει κρεατινουλα ενα τετοιο πραγμα!!δεν μου λεει κατι ακυρο αυτα τα συμπληρωματα!και καλα μεγαλη αναπτυξη και τετοια...στην θεωρια βεβαια εχω ακουσει οτι σε αλλους δουλευουν και σε αλλους οχι.η δικη μου γνωμη ειναι μια απο τα ιδια με τους προλαλησαντες!!!

  12. #12
    MAYRO GERAKI's Avatar
    Join Date
    11-05-12
    Location
    ΛΑΡΙΣΑ
    Posts
    91

    Default

    Quote Originally Posted by lary2332 View Post
    καλησπερα ειχα παρει και γω ενα παρεμφερη συμπληρωμα αλλα πραγματι δεν εδειξε κατι..το μονο που ειδα ηταν οτι ειχα πιο ενεργεια και δυναμη στην γυμναστικη!σαν να ειχα παρει κρεατινουλα ενα τετοιο πραγμα!!δεν μου λεει κατι ακυρο αυτα τα συμπληρωματα!και καλα μεγαλη αναπτυξη και τετοια...στην θεωρια βεβαια εχω ακουσει οτι σε αλλους δουλευουν και σε αλλους οχι.η δικη μου γνωμη ειναι μια απο τα ιδια με τους προλαλησαντες!!!
    Σε ευχαριστω πολυ φιλε... Μια τετοια απαντηση περιμενα.. Να σαι καλα....!!


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Ενα καλό συμπλήρωμα αμινοξέων?
    By dzimmys in forum Συμπληρώματα Διατροφής Bodybuilding
    Replies: 14
    Last Post: 21-05-12, 07:17
  2. Πως σας φαίνεται αυτό το πρόγραμμα?
    By tsofras in forum Προγράμματα Και Ασκήσεις
    Replies: 0
    Last Post: 17-02-06, 20:11
  3. Τι Συμπλήρωμα είναι αυτό???
    By dreaming123 in forum Συμπληρώματα Διατροφής Bodybuilding
    Replies: 0
    Last Post: 31-05-05, 06:34

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •