Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 7 of 17 FirstFirst ... 34567891011 ... LastLast
Results 181 to 210 of 508
  1. #181
    Senior Bodybuilder BillPeristeri3's Avatar
    Join Date
    22-01-13
    Posts
    2,037

    Default

    Οσα δεν φτανει η αλεπου φιλε μου.. Εχεις δικιο..

  2. #182
    Advanced Bodybuilder djastral232's Avatar
    Join Date
    11-06-09
    Posts
    947

    Default

    μπράβο κ πάλι μπράβο για τους κόπους σου ρε παλικάρι

    Αν θυμάμαι καλά ξεκίνησες από τα 105+. Στα πόσο είσαι τώρα, 100; Κ στα πόσο έχεις στόχο να στεγνώσεις φέτος;
    Η λεβεντιά είναι μια πληγή
    που πάντα αίμα τρέχει
    Θε μου και πώς τηνε βαστά
    εκείνος που την έχει.

  3. #183
    Senior Bodybuilder Αλεξανδρος Μπ's Avatar
    Join Date
    04-07-12
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    5,328

    Default

    φετος ξεκινησα την προσπαθεια μου μετα απο μια δυσκολη πνευμονια στα 88 κιλα εφτασα τα 108,8κιλα κ σταματησα για λογους υγειας ημουν συνεχεια φουσκωμενος κ ειχα πιασει τον εαυτο μου να βαριανασενει συν οτι ροχαλιζα τα βραδυα :Ρ

    αρχησα πριν 4 βρομαδες το cutting και ειμαι 104 τωρα,στον μυαλο μου για φετος ειχα τα 96 κιλα,αλλα ειναι αδυνατο να κατεβω τοσο χαμηλα γτ εβαλα πολλες μαζες....στοχος τα 100 με ενα 10% λιπος κ τις καλες μερες στα 8-9%

  4. #184
    Advanced Bodybuilder djastral232's Avatar
    Join Date
    11-06-09
    Posts
    947

    Default

    Quote Originally Posted by Αλεξανδρος Μπ View Post
    φετος ξεκινησα την προσπαθεια μου μετα απο μια δυσκολη πνευμονια στα 88 κιλα εφτασα τα 108,8κιλα κ σταματησα για λογους υγειας ημουν συνεχεια φουσκωμενος κ ειχα πιασει τον εαυτο μου να βαριανασενει συν οτι ροχαλιζα τα βραδυα :Ρ

    αρχησα πριν 4 βρομαδες το cutting και ειμαι 104 τωρα,στον μυαλο μου για φετος ειχα τα 96 κιλα,αλλα ειναι αδυνατο να κατεβω τοσο χαμηλα γτ εβαλα πολλες μαζες....στοχος τα 100 με ενα 10% λιπος κ τις καλες μερες στα 8-9%
    πάντα θαύμαζα τα πόδια σου (θυμάμαι κ το avatar που είχες) που ήταν κατακομμένα

    έχεις στο μυαλό σου κ φέτος να το προσπαθήσεις μέχρι τέτοιο βαθμό ή για κάποια άλλη στιγμή στο μέλλον, ώστε να κρατήσεις κ περισσότερες μάζες; (νομίζω ότι έχεις απαντήσει ήδη ξεκάθαρα στο προηγούμενο Post. sorry )

    τα πόδια σου είναι από τα δυνατά σου σημεία; (αν δεν κάνω λάθος ήσουν αθλητής στίβου, αυτό έπαιξε ρόλο στην μέχρι τώρα πορεία στο bbing);

    συγνώμη αν επεμβαίνω σε προσωπικές ερωτήσεις
    Last edited by djastral232; 14-05-13 at 00:32.
    Η λεβεντιά είναι μια πληγή
    που πάντα αίμα τρέχει
    Θε μου και πώς τηνε βαστά
    εκείνος που την έχει.

  5. #185
    Pumping Iron fragias -7-'s Avatar
    Join Date
    20-09-11
    Location
    Athens,Dafni
    Posts
    437

    Default

    Ποσα χρονια κανεις βαρη? 10 % λιπος στα 100 κιλα με βαση το υψος σου θελει χρονια πιστευω ..ο συνολικος στοχος σου ποιος ειναι?
    NO PAIN NO GAIN

  6. #186
    Senior Bodybuilder Αλεξανδρος Μπ's Avatar
    Join Date
    04-07-12
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    5,328

    Default

    Quote Originally Posted by djastral232 View Post
    πάντα θαύμαζα τα πόδια σου (θυμάμαι κ το avatar που είχες) που ήταν κατακομμένα

    έχεις στο μυαλό σου κ φέτος να το προσπαθήσεις μέχρι τέτοιο βαθμό ή για κάποια άλλη στιγμή στο μέλλον, ώστε να κρατήσεις κ περισσότερες μάζες; (νομίζω ότι έχεις απαντήσει ήδη ξεκάθαρα στο προηγούμενο Post. sorry )

    τα πόδια σου είναι από τα δυνατά σου σημεία; (αν δεν κάνω λάθος ήσουν αθλητής στίβου, αυτό έπαιξε ρόλο στην μέχρι τώρα πορεία στο bbing);

    συγνώμη αν επεμβαίνω σε προσωπικές ερωτήσεις
    εσενα οταν εχεις ενα ονειρα σε σταματα κατι? οχι ετσι θα γινει θα κοπουν τα ποδια μου οσο μπορω,οταν εχεις βαλει μαζες πρεπει να μην φας για αρκετο καιρο για να τις χασεις δεν μπορω να μην φαω χαχαχ.
    οσο για το στιβο σιγουρα ο στιβος επαιξε μεγαλο ρολο θα ελεγα,αλλα το μεγαλυτερο το παιζει το γενετικο.ο στιβος με βοηθησε πολυ στο μεταβολισμο κ στο νο μεγαλωσουν τα ποδια


    Ποσα χρονια κανεις βαρη? 10 % λιπος στα 100 κιλα με βαση το υψος σου θελει χρονια πιστευω ..ο συνολικος στοχος σου ποιος ειναι?
    απο τον οκτωμβρη του 2011,1.88 ειμαι κ ο στοχος μου ειναι 10 κιλα πανω απο το υψος μου.πιστευω οτι ειναι 10-12 ειναι κατι που μπορω να το εχω οπως ξερω τον εαυτο μου.
    στοχος? καθε μερα και καινουργιος

  7. #187

    Default

    Aλεξ πολυ δουλεια εριξες και αυτο φενεται φιλε εισαι ψηλος και με καλα γενετικα μπορεις να φορτοσεις κιαλλα κιλα κα8ως βλεπω οτι εισαι εκτομορφος οποτε δωσε πονο απο τον χειμωνα..Ποιο ειναι το διατροφικο σου πλανο μπορεις να το αποκαλυψεις αχαχα :)Καλες προπονισεις φιλε και μακρυα απο τραυματισμους!

  8. #188
    Senior Bodybuilder Αλεξανδρος Μπ's Avatar
    Join Date
    04-07-12
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    5,328

    Default

    Quote Originally Posted by Takamouri View Post
    Aλεξ πολυ δουλεια εριξες και αυτο φενεται φιλε εισαι ψηλος και με καλα γενετικα μπορεις να φορτοσεις κιαλλα κιλα κα8ως βλεπω οτι εισαι εκτομορφος οποτε δωσε πονο απο τον χειμωνα..Ποιο ειναι το διατροφικο σου πλανο μπορεις να το αποκαλυψεις αχαχα :)Καλες προπονισεις φιλε και μακρυα απο τραυματισμους!
    καλημερα τακαμουρη :) ειμαι εκτομεσομορφικος αν με εβλεπες πριν ημουν καρμπον εκτομορφος,το χειμωνα εχω αλλα σχεδια :Ρ.
    το ειχα γραψει κ στο λοκ μου το πλανο μου

    ΔΙΑΤΡΟΦΗ 300prot/250carb/100fat

    1)βρωμη-νερο-5 αυγα -2 κροκους - 1scoop προτ
    2)φασολακια-τονος-2 ασπραδια-ελαιολαδο
    3)φασολακια-κοτοπουλο-ελαιολαδο
    4)ρυζι-κοτοπουλο (ναιιιιιιιιιι υδατανθρακας )

    προπονηση

    5)ρυζι-κοτοποθλο (ξανα υδατανθρακας )
    6)γιαουρτι με αμυγδαλα

  9. #189
    Pumping Iron Billysoner's Avatar
    Join Date
    22-05-11
    Location
    Θεσσαλονικη
    Posts
    303

    Default

    Quote Originally Posted by Αλεξανδρος Μπ View Post
    αυτο που μου κινησε την περιεργεια ειναι οτι δυο τρια ατομα ρωτησαν αν παιρνω κατι ενω ειναι γραμμενα στους προχωρημενους που αντι να δουν εκει τι παιζει ρωτανε εδω....

    καλο βραδυ και αν θελετε να κρινεται καποιον πρεπει να κρινεται τον ιδιο σας τον εαυτο πρωτα
    Αλέξανδρε εγώ δεν σε ρώτησα αν παίρνεις κάτι άλλο εκτός από συμπληρώματα για να σε κρίνω αρνητικά ή να σε μειώσω. Άλλωστε για μένα όταν κάποιος είναι σε ένα φόρουμ bodybuilding και έχει "ταμπού" με το φάρμακο, κάτι πάει λάθος. Όπως είδες ξεκίνησα το ποστ μου με "μπράβο" για όσα έχεις χτίσει. Όσο για το ότι δεν κοίταξα στο προχωρημένο για το thread σου, διαβάζω μόνο αυτά που έχουν καθημερινή κίνηση που είναι 3-4 συγκεκριμένα όπως θα βλέπεις κι εσύ και δεν έκατσα να ψάξω αν έχεις φτιάξει thread κάποτε. Παρόλα αυτά μόλις μου είπες "δες στο προχωρημένο γιατί έχω γράψει εκεί", το έκανα και τελείωσε εκεί το θέμα.
    Κάτι τελευταίο, με μια πρόχειρη ματιά στο συγκεκριμένο log σου δεν είδα ούτε έναν να σε κρίνει αρνητικά ή να σχολιάζει το αν παίρνεις φάρμακο ή όχι. Όλοι σου δίνουν συγχαρητήρια για το αποτέλεσμά σου. Οπότε για μένα η έξαψη σου είναι αδικαιολόγητη.
    The easy day was yesterday

  10. #190
    Senior Bodybuilder Αλεξανδρος Μπ's Avatar
    Join Date
    04-07-12
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    5,328

    Default

    μην το παιρνεις προσωπικα..... ειναι κ αλλοι απο πισω που μιλανε κ ρωτανε αλλα δεν γραφουνε εδω.

    θα χαρω να σε δω κ στο λοκ μου καμια μερα καλη συνεχεια.
    Last edited by Αλεξανδρος Μπ; 14-05-13 at 14:03.

  11. #191
    Senior Bodybuilder lakers4life24's Avatar
    Join Date
    08-05-12
    Posts
    3,557

    Default

    καθαρος μεσομορφος εισαι και δε σηκωνω κουβεντα ως προς αυτο

  12. #192
    Senior Bodybuilder Αλεξανδρος Μπ's Avatar
    Join Date
    04-07-12
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    5,328

    Default

    Quote Originally Posted by lakers4life24 View Post
    καθαρος μεσομορφος εισαι και δε σηκωνω κουβεντα ως προς αυτο
    δες την πρωτη φωτο κ πες :Ρ σε αυτο το τοπικ

  13. #193
    Senior Bodybuilder lakers4life24's Avatar
    Join Date
    08-05-12
    Posts
    3,557

    Default

    δεν εχει σημασια αγορινα μου....την ειδα....αμα ετρωγες οποτε θυμοσουν ενα γευμα τη μερα και ειχες παρατησει τα παντα απο αθλητισμο λογικο ειναι να γινεις οσιος ονουφριος.
    Η ΕΞΕΛΙΞΗ σου καταδεικνυει οτι εισαι μεσομορφος....αν ησουν εκτομορφος το πολυ στα 85 να σουν τωρα μετα απο 2 σεζον βαρη

  14. #194
    Senior Bodybuilder Αλεξανδρος Μπ's Avatar
    Join Date
    04-07-12
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    5,328

    Default

    για αυτο κ ειμαι εκτομεσο....καλουπι εκτο ....βιο μεσο ;)

  15. #195
    Senior Bodybuilder lakers4life24's Avatar
    Join Date
    08-05-12
    Posts
    3,557

    Default

    καλα καλα εδω δεν ξερω για μενα τι ειμαι αρα δεν επιμενω περαιτερω...το θεμα δεν ειναι απο που ξεκινησες αλλα που εχεις φτασει

  16. #196
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    Θα κλάψουνε μάνες φέτος στα avatar!!! Φλέβες και στ' αυτιά θέλω!!!

    Μα πού είσαι, να σε πάρω να κυκλοφορήσουμε στη παραλία στα Χανιά;! :P
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

  17. #197
    Senior Bodybuilder Αλεξανδρος Μπ's Avatar
    Join Date
    04-07-12
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    5,328

    Default

    Quote Originally Posted by Mazda 6 View Post
    Θα κλάψουνε μάνες φέτος στα avatar!!! Φλέβες και στ' αυτιά θέλω!!!

    Μα πού είσαι, να σε πάρω να κυκλοφορήσουμε στη παραλία στα Χανιά;! :P
    χαχαχα θα δειξει αν παμε καλα στην γραμμωση ειναι νωρις ακομα :),αστα να πανε ειμαι φυλακισμενος στην αθηνα :(

  18. #198
    New Member tzak's Avatar
    Join Date
    14-08-10
    Posts
    21

    Default

    Πω πω μιλάμε ούτε ο Cutler δεν στέκεται δίπλα σου...

  19. #199
    Senior Bodybuilder Αλεξανδρος Μπ's Avatar
    Join Date
    04-07-12
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    5,328

    Default

    ξυδακι :)

  20. #200
    Advanced Bodybuilder GeorgeS's Avatar
    Join Date
    20-07-08
    Location
    Πέριξ
    Posts
    1,175

    Default

    Quote Originally Posted by Αλεξανδρος Μπ View Post
    Έχεις genetics για μεγάλα πράματα. Καθώς παρακολουθώ κάποιες φορές το log σου, βλέπω ότι με την προπονητική καθοδήγηση του κουβανού έχεις βελτιώσει σημαντικά κάποια σωματικά τμήματα που θεωρούσες ότι ήταν πίσω. Καλή συνέχεια και κουράγιο με τη δίαιτα

  21. #201
    Senior Bodybuilder Αλεξανδρος Μπ's Avatar
    Join Date
    04-07-12
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    5,328

    Default

    Quote Originally Posted by GeorgeS View Post
    Έχεις genetics για μεγάλα πράματα. Καθώς παρακολουθώ κάποιες φορές το log σου, βλέπω ότι με την προπονητική καθοδήγηση του κουβανού έχεις βελτιώσει σημαντικά κάποια σωματικά τμήματα που θεωρούσες ότι ήταν πίσω. Καλή συνέχεια και κουράγιο με τη δίαιτα
    μαλλον με μπερδευεις με καποιον αλλον γιωργο

  22. #202
    Pumping Iron Billysoner's Avatar
    Join Date
    22-05-11
    Location
    Θεσσαλονικη
    Posts
    303

    Default

    Quote Originally Posted by Αλεξανδρος Μπ View Post
    μην το παιρνεις προσωπικα..... ειναι κ αλλοι απο πισω που μιλανε κ ρωτανε αλλα δεν γραφουνε εδω.

    θα χαρω να σε δω κ στο λοκ μου καμια μερα καλη συνεχεια.
    Δικαιολογημένο το roid rage, είμαι παθών. χαχαχαχ
    The easy day was yesterday

  23. #203
    Senior Bodybuilder Αλεξανδρος Μπ's Avatar
    Join Date
    04-07-12
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    5,328

    Default

    Quote Originally Posted by Billysoner View Post
    Δικαιολογημένο το roid rage, είμαι παθών. χαχαχαχ
    μπα να σου πω την αληθεια δεν το παθαινω εδω μεσα σπανια νευριαζω κ λεω νευριαζω προχτες ηρθε μια 50αρα κ μου εκανε παρατηρηση 7 το απογευμα γτ ηταν στο μπαλκονι της κ ακουγε την μουσικη μου....

    εκει πραγματικα αν δεν εκλεινα την πορτα να την ακουω να μου λεει βλακειες θα ηταν ακομα καρφωμενη στον τοιχο :Ρ

  24. #204
    Pumping Iron Billysoner's Avatar
    Join Date
    22-05-11
    Location
    Θεσσαλονικη
    Posts
    303

    Default

    Καταλαβαίνω φίλε. Εγώ δυστυχώς δεν έχω υπομονή ώρες ώρες. Καταραμένη κρεατίνη.. :P
    The easy day was yesterday

  25. #205
    Senior Bodybuilder Αλεξανδρος Μπ's Avatar
    Join Date
    04-07-12
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    5,328

    Default

    Quote Originally Posted by Billysoner View Post
    Καταλαβαίνω φίλε. Εγώ δυστυχώς δεν έχω υπομονή ώρες ώρες. Καταραμένη κρεατίνη.. :P
    καποτε ειχα σοβαρα προβληματα νευρων νευριαζα κ κοπανουσα κ εσπαγα οτι εβλεπα μπροστα μου (17-18χρονων)
    μετα βρηκα την λυση αποφευγω τα μερη που θα με κανουν να νευριασω κ επιλεγω την απομονωση :Ρ
    ειμαστε μηχανες το ξερεις μπορει το 90% εδω μεσα να μην ξερει πως να βαλει την δυναμη σε μια μπουνια αλλα αν την βαλει
    ισως να μην ειναι ευχαρηστα τα πραγματα για αυτο ποτε μα ποτε δεν σηκωνεις χερι :Ρ

  26. #206
    Pumping Iron Billysoner's Avatar
    Join Date
    22-05-11
    Location
    Θεσσαλονικη
    Posts
    303

    Default

    Εντάξει η συμπεριφορά που λες είναι φυσιολογική στην εφηβεία (βλ. 17-18 χρονών). Αυτό για τα μέρη που λες δεν είναι άσχημη ιδέα αλλά εγώ είχα θέμα με την μάνα μου όταν ήμουν έφηβος και δεν μπορούσα να αποφεύγω να πηγαίνω σπίτι. χαχαχαχ Πάντως απ ότι σε διαβάζω πρέπει να έχεις ψαχτεί σε μερικά πράγματα "κοινωνικής συμπεριφοράς" και αυτό είναι καλό. Ανέκαθεν με ενδιέφερε και μένα. Θεωρώ πολύ σημαντικό να ξέρουμε να φερόμαστε μέσα σε ένα κοινωνικό σύνολο. Χαίρομαι επίσης γιατί μπορεί να κάνουμε bbing αλλά δεν είμαστε ζώα και η κουβέντα μερικές φορές ξεφεύγει και σε άλλα θέματα εκτός από αυτό.
    The easy day was yesterday

  27. #207
    Senior Bodybuilder Αλεξανδρος Μπ's Avatar
    Join Date
    04-07-12
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    5,328

    Default

    Quote Originally Posted by Billysoner View Post
    Εντάξει η συμπεριφορά που λες είναι φυσιολογική στην εφηβεία (βλ. 17-18 χρονών). Αυτό για τα μέρη που λες δεν είναι άσχημη ιδέα αλλά εγώ είχα θέμα με την μάνα μου όταν ήμουν έφηβος και δεν μπορούσα να αποφεύγω να πηγαίνω σπίτι. χαχαχαχ Πάντως απ ότι σε διαβάζω πρέπει να έχεις ψαχτεί σε μερικά πράγματα "κοινωνικής συμπεριφοράς" και αυτό είναι καλό. Ανέκαθεν με ενδιέφερε και μένα. Θεωρώ πολύ σημαντικό να ξέρουμε να φερόμαστε μέσα σε ένα κοινωνικό σύνολο. Χαίρομαι επίσης γιατί μπορεί να κάνουμε bbing αλλά δεν είμαστε ζώα και η κουβέντα μερικές φορές ξεφεύγει και σε άλλα θέματα εκτός από αυτό.
    σιγουρα ετσι ειναι....εξαλλου οταν λεω οτι ειμαι γατακι το εννοω μην κρινεις τα κιλα μου,τα παιδια που με γνωρησαν απο δω καταλαβαινουν τι εννοω.

    οσο για το τελευταιο σκελος της προτασης σου θα συμφωνησω εξαλλου οι πιο ποιοτητες συζητησης γινονται απο παιδια που αθλουνται σκληρα

  28. #208
    Senior Bodybuilder Leo 11's Avatar
    Join Date
    27-06-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    14,554

    Default

    Quote Originally Posted by Αλεξανδρος Μπ View Post
    καποτε ειχα σοβαρα προβληματα νευρων νευριαζα κ κοπανουσα κ εσπαγα οτι εβλεπα μπροστα μου (17-18χρονων)
    μετα βρηκα την λυση αποφευγω τα μερη που θα με κανουν να νευριασω κ επιλεγω την απομονωση :Ρ
    ειμαστε μηχανες το ξερεις μπορει το 90% εδω μεσα να μην ξερει πως να βαλει την δυναμη σε μια μπουνια αλλα αν την βαλει
    ισως να μην ειναι ευχαρηστα τα πραγματα για αυτο ποτε μα ποτε δεν σηκωνεις χερι
    Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
    sanguine tuo...

  29. #209
    Senior Bodybuilder Nastya's Avatar
    Join Date
    18-02-11
    Location
    here...on the red planet Mars
    Posts
    2,009

    Default

    Αλεξ ωραιο αβαταρ, οι προσπαθειες του χειμωνα απεδωσαν πολυ καλους καρπους. Καλη συνεχεια στην γραμμωση
    Μια Βδομαδα τρως αγγουρι και το Σαββατο εισαι μουρη

  30. #210
    Senior Bodybuilder Αλεξανδρος Μπ's Avatar
    Join Date
    04-07-12
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    5,328

    Default

    Quote Originally Posted by Nastya View Post
    Αλεξ ωραιο αβαταρ, οι προσπαθειες του χειμωνα απεδωσαν πολυ καλους καρπους. Καλη συνεχεια στην γραμμωση
    σε ευχαριστω κουμπαρα τις φιλης μου :Ρ


 
Page 7 of 17 FirstFirst ... 34567891011 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Νέο Μέλος - Αλέξανδρος
    By jaguar in forum Νέα Μέλη Στο Bodybuilders.gr
    Replies: 24
    Last Post: 09-03-08, 20:05

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •