Καλησπερα ειμαι 14 χρονων και ειμαι 1.71 και ειμαι 65 κιλα.. εχω λιπος στην κοιλια που προσπαθω να τα μιωσω με οτι μπορω και λιγο στα πλαγια γνωστα ως παχακια.. λοιπον &nbsp;εγω θελω να φτιάξω το περιβοητο "6 pack" και να αφξησω την μυικη μου μαζα στα μπρατσα 2κεφαλο κ 3κεφαλο.. εκανα παραγγελια Creatine (Phosphagen?) και 100% whey protein;αυτα τα 2 προιοντα για να αφξησω μυηκη μαζα.. λοιπον εχουμε και λεμε.:<br>1) θελω να μου δωσετε ενα καλο προγραμμα διατροφη- πως να χρεισιμοποιω τις πρωτεινες κτλπ. για τωρα οσο καλοκαιρι μενει και ειμαι χαλαρος.<br>2) θα ηθελα να σας ρωτησω αν με αυτα τα προιοντα χανω υψος διοτι δεν θελω για λογο μυων να χασω υψος<br>3)θελω να μαθω αν εκανα βλακεια η οχι που πηρα χωρις να καλοσκεφτω αυτα τα προιοντα ενω κανω γυμναστηρειο , θελω να μαθω αν πρωτα επρεπε να χασω κιλα(χωρις βεβαια να εχω απωλεια υψους) και μετα να παρω προτεινες και τις παρενεργιες θα θελα να γνοριζω ωστε επιτελους να φτιαξω ενα υγιες και καλιγραμμο σωμα:) το προγραμμα θα ηθελα να μην μου επιβαρυνει το σωμα ωστε να χασω υψος..&nbsp;Ευχαριστώ για τον χρονο που μου διαθεσετε αν μπορεσω να χασω αυτην την κοιλια σας χροσταω την ζωη μου και θα σβησει αιωνιο κομπλεξ! σας παρακαλω βοηθηστε με