Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 31 to 47 of 47
  1. #31
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    24-07-15
    Posts
    1,027

    Default Γνώμες για την εταιρεία Συμπληρωμάτων PROZIS

    Γεια σας θα ήθελα την γνώμη σας για την εταιρεία συμπληρωμάτων PROZIS

    Εάν έχετε πάρει συμπληρώματα από την εταιρεία και πως σας φάνηκαν

  2. #32
    Advanced Bodybuilder astrosunnefo's Avatar
    Join Date
    25-08-19
    Posts
    950

    Default

    Quote Originally Posted by Zyzz the king View Post
    Γεια σας θα ήθελα την γνώμη σας για την εταιρεία συμπληρωμάτων PROZIS

    Εάν έχετε πάρει συμπληρώματα από την εταιρεία και πως σας φάνηκαν
    Δεν έχω πάρει (ακόμα) αλλά από διάφορα θέματα που έχω διαβάσει σχετικά και από έναν φίλο που 'χει πάρει, μια χαρά είναι οι εντυπώσεις μου. Τα σχόλια ήταν θετικά.

  3. #33
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    24-07-15
    Posts
    1,027

    Default

    Εχθές έβαλα την Πρώτη παραγγελία μου από το Prozis, έχει κάποια πολύ ενδιαφέρον πράγματα, ΄τεράστια ποικιλία από προιόντα,τώρα περιμένω για να παραλάβω.

  4. #34
    Advanced Bodybuilder astrosunnefo's Avatar
    Join Date
    25-08-19
    Posts
    950

    Default

    Quote Originally Posted by Zyzz the king View Post
    Εχθές έβαλα την Πρώτη παραγγελία μου από το Prozis, έχει κάποια πολύ ενδιαφέρον πράγματα, ΄τεράστια ποικιλία από προιόντα,τώρα περιμένω για να παραλάβω.
    Θα μείνεις μια χαρά ικανοποιημένος. Με το καλό να τα παραλάβεις.

  5. #35
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    27-08-08
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    2,180

    Default

    Η προζις είναι μια πάρα πολύ value for money επιλογή..για αρκετο καιρό την προτιμούσα.

    Κοίταξε και την yamamoto nutrition από iafstore. Όταν βάζει προσφορά έχει καλές τιμές και από ποιότητα κατ εμέ ανώτερη από προζις-myp klp

    Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  6. #36
    Senior Bodybuilder alex1995's Avatar
    Join Date
    06-08-14
    Posts
    1,343

    Default

    Αρκετα καλη επιλογη ειδικα σε σχεση χρηματα-ποιοτητα και με πολλες επιλογες πχ: Στην πρωτεινη μπορεις να παρεις 5κιλα συσκευασια αλλα θα εχεις 3 διαφορετικες γευσεις (4χ1250) λιγοτερα χρηματα για την ελαχιστη παραγγελια και με την δυνατοτητα δωρεαν αποστολης και πολλες μα πολλες επιλογες σε συμπληρωματα φαγητα γκατζετακια κλπ (εχω δοκιμασει σχεδον τα παντα απο εκει και μπορω να πω αξιζουν και τα τροφιμα ειδικα ειναι αψογα και οι σαλτσες και ολα) το μονο που δεν μου αρεσει ηταν το preworkout τους δεν με επιασε χρειαζομουν 3-4 σκουπ αλλα απο γεσεις τρομερο και αυτο δοκιμασε pina collada θα κολησεις
    I like the color red because it’s a fire. And I see myself as always being on fire

  7. #37
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    24-07-15
    Posts
    1,027

    Default

    Quote Originally Posted by astrosunnefo View Post
    Θα μείνεις μια χαρά ικανοποιημένος. Με το καλό να τα παραλάβεις.
    Σε ευχαριστώ πολύ.

  8. #38
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    24-07-15
    Posts
    1,027

    Default

    Quote Originally Posted by alex1995 View Post
    Αρκετα καλη επιλογη ειδικα σε σχεση χρηματα-ποιοτητα και με πολλες επιλογες πχ: Στην πρωτεινη μπορεις να παρεις 5κιλα συσκευασια αλλα θα εχεις 3 διαφορετικες γευσεις (4χ1250) λιγοτερα χρηματα για την ελαχιστη παραγγελια και με την δυνατοτητα δωρεαν αποστολης και πολλες μα πολλες επιλογες σε συμπληρωματα φαγητα γκατζετακια κλπ (εχω δοκιμασει σχεδον τα παντα απο εκει και μπορω να πω αξιζουν και τα τροφιμα ειδικα ειναι αψογα και οι σαλτσες και ολα) το μονο που δεν μου αρεσει ηταν το preworkout τους δεν με επιασε χρειαζομουν 3-4 σκουπ αλλα απο γεσεις τρομερο και αυτο δοκιμασε pina collada θα κολησεις

    Καλησπέρα Alex

    Άπό Συμπληρώματα έβαλα: Κρεατίνη, BCAA.

    Για φαγητό έβαλα:
    Ασπράδι αυγού (πολύ χρήσιμο για ομελέτες)
    Oatmeal + Whey
    OAT PORRIDGE

    Zero Ketchup
    Zero Σιρόπι Σοκολάτας

    Ετοιμάζω και άλλη παραγγελία Θέλω κάποια πράγματα Omega 3 Ταυρίνη και Φαγητά.

    Ήθελα να πάρω και Πρωτείνη αλλά δεν σύμφερε και πήρα από την My Protein τα 2.5 κιλά τα πήρα 32 ευρώ.

    Ποια Πρωτείνη (Ορού Γάλακτος) από το Prozis είναι πιο οικονομική?

    Alex εάν θέλεις Κάνε ένα review από τα πιο Σημαντικά προϊόντα που έχεις δοκιμάσει Πρωτεΐνη Κρεατίνη κλπ
    Γενικά ότι σου άρεσε πιο πολύ.

    Για να έχουμε μια καλύτερη εικόνα!

  9. #39
    Senior Bodybuilder alex1995's Avatar
    Join Date
    06-08-14
    Posts
    1,343

    Default

    Λοιπον θα κανω ενα συντομο review απο οσα εχω δοκιμασει απο την εταιρεια αυτη (παντος δεν εχει να ζηλεψει κατι απο myp ακομα και στην πρωτεινη πανω κατω ορισμενες ειναι ιδιες απλα το καλο με την prozis ειναι η μεγαλη ποικιλια που εχει)

    Zero Ketchup: Εμενα μου αρεσε θα της εβαζα 9/10
    Zero Σιρόπι Σοκολάτας: Και αυτο μου αρεσε σιγουρα 9/10
    Κρεατινη μονουδρικη: Σαν την myp σαν γενικα οποιαδηποτε κρεατινη μονουδρικη (αν και εγω εχω αγορασει creapure)
    BCAA: Αρκετα καλα μπορω να πω αν και την τελευταια φορα αγορασα EAA
    Πρωτεινη: Αν θελεις να βρεις μια που να ειναι πανω κατω σαν την Impact whey protein μπορεις να παρεις την 100% Whey Prime ( η impacth whey στα 25 γραμμαρια εχει 21 πρωτεινη 1,9 λιπαρα και 1 υδατανθρακα και η 100% Whey Prime εχει στα 25 γραμμαρια 21 πρωτεινη 1,48 λιπαρα και 1,01 υδατανθρακα)
    Omega 3: Τα χρησιμοποιω και εχω μεινει ευχαριστημενος και με αυτα βαζω 2-3 καψουλες την μερα
    Preworkout: Εμενα δεν με τρελανε χρειαζομουν οπως ξανα ειπα 3-4 σκουπ (βεβαια η τιμη του δεν ειναι ακριβη) οποτε και παλι συμφερει και απο γευσεις με 2 εμεινα 100% ευχαριστημενος coca cola & pina collada

    Τωρα απο φαγητα αυτα που εβαλες τα εχω δοκιμασει και εχω μεινει υπερβολικα ευχαριστημενος κιολας μπορω να πω σιγουρα ενα 9/10 και στα 3

    Lean Bread - Πολύσπορο Ψωμί: 9/10 μπορω να πω ηταν αρκετα νοστιμο
    Lean Burger Buns: Νοστιμα ψωμακια τα εκανα μπεργκερ με μοσχαρισιο μπιφτεκι 9/10 σιγουρα
    Φυστικοβούτυρο: Πολυ νοστιμο θα ελεγα ιδιο με την myp δεν αλλαζει και πολυ 8-9/10
    Zero Caesar Dressing: Υπερβολικα νοστιμο!! 10/10
    Zero Μπάρμπεκιου: Το ιδιο και εδω πολυ νοστιμη σαλτσα 10/10
    Zero Ketchup Original: Εδω την ηθελα λιγο καλυτερη ειναι η αληθεια... 7/10
    ZERO Cookie: Αρκετα νοστιμο μπισκοτακι 9/10

    Γενικα τροφιμα δεν εχω δοκιμασει παρα πολλα αλλα εχω στο νου μου στην επομενη παραγγελια να δοκιμασω σιγουρα (μπαρες μπισκοτα γκοφρετες θελω να τα δοκιμασω αυτα)
    I like the color red because it’s a fire. And I see myself as always being on fire

  10. #40
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    24-07-15
    Posts
    1,027

    Default

    Alex σε ευχαριστώ για το Review είναι πολύ κατατοπιστικό!

    Από τις Πρωτείνες της PROZIS τι έχεις δοκιμάσει?

    Επίσης από τα Pre Workout πιο πήρες και δεν σε έπιανε?
    Εάν πήρες το Big Shot και δεις τα συστατικά του θα δεις ότι δεν έχει μέσα κάτι το ιδιαίτερο.
    Από τα Pre Workout από ότι βλέπω το πιο δυνατό τους είναι το Powa 2.0

    Επίσης με τις Εκπτώσεις που βγάζει (με τους κωδικούς) δεν έχω καταλάβει ακόμη το σύστημα τους πως δουλεύει.
    Όταν έβαλα την παραγγελία μου είχε εως 40% σε όλο το Site
    Έβαλα τον Κωδικό και σε άλλα προιόντα έκανε 25% σε άλλα 30% κλπ

    Τώρα έχει 40% επιστροφή μέσο κουπονιού για την επόμενη παραγγελία.

    Βγάζει Προσφορές π.χ 40% σε όλες της Πρωτείνες ή 50% σε Αμινοξέα όπως ή My Protein
    Ή βγάζει τις προσφορές που έγραψα πιο πάνω?

    Πάντως οι τιμές είναι φοβερές.

  11. #41
    Senior Bodybuilder alex1995's Avatar
    Join Date
    06-08-14
    Posts
    1,343

    Default

    Εχω χρησιμοποιησει και τις 3-4 βασικες πρωτεινες απο την prozis (100% real whey protein, 100% whey prime, real whey 100% isolate)
    ναι το Big Shot ειχε καλη τιμη η μεγαλη συσκευασια γι αυτο και πηρα να το δοκιμασω απο γευση ηταν αψογο
    με τους κωδικους δεν το εχω πολυ ψαξει αναλογα τι εχει οταν κανω παραγγελια χρησιμοποιω

    ενα ακομα ++++ ειναι οι ποντοι μπορεις να μαζεψεις πολλους ποντους και να δοκιμασεις ετσι ενα σωρο σνακ
    I like the color red because it’s a fire. And I see myself as always being on fire

  12. #42
    Senior Bodybuilder alex1995's Avatar
    Join Date
    06-08-14
    Posts
    1,343

    Default

    Quote Originally Posted by Zyzz the king View Post
    Καλησπέρα Alex

    Άπό Συμπληρώματα έβαλα: Κρεατίνη, BCAA.

    Για φαγητό έβαλα:
    Ασπράδι αυγού (πολύ χρήσιμο για ομελέτες)
    Oatmeal + Whey
    OAT PORRIDGE

    Zero Ketchup
    Zero Σιρόπι Σοκολάτας

    Ετοιμάζω και άλλη παραγγελία Θέλω κάποια πράγματα Omega 3 Ταυρίνη και Φαγητά.

    Ήθελα να πάρω και Πρωτείνη αλλά δεν σύμφερε και πήρα από την My Protein τα 2.5 κιλά τα πήρα 32 ευρώ.

    Ποια Πρωτείνη (Ορού Γάλακτος) από το Prozis είναι πιο οικονομική?

    Alex εάν θέλεις Κάνε ένα review από τα πιο Σημαντικά προϊόντα που έχεις δοκιμάσει Πρωτεΐνη Κρεατίνη κλπ
    Γενικά ότι σου άρεσε πιο πολύ.

    Για να έχουμε μια καλύτερη εικόνα!
    Επισης δεν ξερω αν λογο μερας αλλαξαν οι τιμες παντος χωρις τους κωδικους πιο πολυ σε συμφερε να επαιρνες την πρωτεινη απο prozis (απλα αντι για 2500 θα επαιρνες 2400) Τωρα ας πουμε την αγευστη χωρις κωδικους το myp την εχει 53.99 τα 2500 το prozis αμα βαλεις 2400 αγευστη πρωτεινη την 100% real whey βγαινει συνολο 52,77 οπως και βγανει και πολυ πιο οικονομικο στην 5κιλη το myp την εχει 99,99 το prozis τα 5 κιλα με 5 διαφορετικες γευσεις την εχουν 93,46 (αν βαλεις απο prozis 5κιλα αγευστα βγαινουν συνολο 88,78) οποτε με τον σωστο κωδικο παλι απο prozis σε συμφερε και η πρωτεινη
    I like the color red because it’s a fire. And I see myself as always being on fire

  13. #43
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    24-07-15
    Posts
    1,027

    Default

    Αυτό σου λέω πιο πάνω, έχουν σχεδόν την ίδια αρχική MY PROTEIN 53.99 τα 2500 το PROZIS 52,77 τα2400 αγευστη πρωτεινη την 100% real

    Με κωδικό έκπτωσης που έβαλα στην My Protein -42% μου βγήκε 2.5 κιλη στα 32 ευρώ!

  14. #44
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    27-08-08
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    2,180

    Default

    Φιλε Alex πραγματικά το θεμα της γευσης ειναι υποκειμενικό αλλα επειδή εχω δοκιμάσει την κετσαπ και την μπαρμπεκιου του Πρόζις..

    Ειναι απαράδεκτα, ισως τα δοκιμασες σε περίοδο δίαιτας ή τα γευστικά στάνταρ σου να ειναι χαμηλά αλλα πραγματικα δεν εχω δοκιμασει χειροτερο πραγμα απο αυτα τα 2, ειδικα η κέτσαπ.. Μια αηδία, ενα γλυκό χημικό πράγμα με περιεργο χρώμα.. Μακρια..

  15. #45
    Senior Bodybuilder alex1995's Avatar
    Join Date
    06-08-14
    Posts
    1,343

    Default

    Για την κετσαπ μπορω να συμφωνησω μαζι σου καθως την ειχα βαλει στην δευτερη προετοιμασια στην διαιτα οποτε μου φαινοταν λιγο καλυτερη απο οτι ειναι αλλα για την μπαρμπεκιου τι να σου πω εμενα μου αρεσε αρκετα.. Γενικα θα σου ελεγα να μην εχεις μεγαλες απαιτησεις απο τετοια προιοντα δεν υπαρχει περιπτωση να ειναι κοντα στην γευση με την κανονικη κετσαπ η την κανονικη μπαρμπεκιου
    I like the color red because it’s a fire. And I see myself as always being on fire

  16. #46
    Advanced Bodybuilder xristoforos_13's Avatar
    Join Date
    20-01-16
    Location
    Athens
    Posts
    1,001

    Default

    Υπάρχει κάποιο κουπόνι στο Prozis όπως στο Myprotein από το forum μήπως ;


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  17. #47
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    24-07-15
    Posts
    1,027

    Default

    Τα παιδιά από το Forum συνεργάζονται μόνο με την MyProtein

    Δεν συνεργάζονται με την Prozis.


 
Page 2 of 2 FirstFirst 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Prozis Whey Protein Isolate - Απόψεις & Αξιολογήσεις
    By okada23 in forum Συμπληρώματα Διατροφής Bodybuilding
    Replies: 6
    Last Post: 25-07-19, 20:36
  2. Prozis Xcore - Γνώμες;
    By ultratyler in forum Συμπληρώματα Πρωτεΐνης
    Replies: 6
    Last Post: 09-12-18, 16:12
  3. Αιτησεις συμπληρωματων για το Prozis!
    By lazaross in forum Συμπληρώματα Διατροφής Bodybuilding
    Replies: 11
    Last Post: 12-09-12, 00:06

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •