Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 13 of 13
  1. #1
    New Member
    Join Date
    30-09-12
    Posts
    10

    Default Μείωση λίπους. Γνώμες για Animal Cuts

    Xairete,
    Loipon na sas pw pws exei i katastasi:
    a) eimai 20 xronwn
    b) gimnazomai se ka8imerini vash 5-6 proponiseis k 1 mera off(kiriaki)
    c)kirios kanw aeroviki askisi,kanw mma,alla episis kanw kai varh gia endinamosi gia na mporw na xo kalitera apotelesmata sto a8lima.
    d)to kalokairi epatha tenontitida i opia me kratise arketo kairo pisw.30-40 meres ektos

    Twra pou mpenw stin proponitiki mou season,logw traumatismou kai en merh an8igieinou lifestyle mesa sto kalokairi exw parei merika kila,(telh iouniou imoun 67-68kila me kala pososta lipous,den 8imame akrivos, kai tora eimai anamesa se 70-72 me sigoura au3imeno pososto lipous) kai 8a i8ela na akousw gnomes gia ena sigkekrimeno proion lipodialisis p exo akousei diafora.
    Legete Animal Cuts, apo oso exo diavasei exei poli kala kai grigora apotelesmata alla den 3erw peretero
    Mou proteinete na to agoraso oste na pesw sta parapanisia kila p evala mesa se afto to diastima?
    Episis exei kanenas empeiria me afto to proion? Dld gia poso kairo to eperne kai posa koutia xreiastike na agorasei oste na exei ta apotelesmata pou i8ele,
    Thelw na pesw oso to dinaton pio grigora sta 66-67 kila giati 8elw na pai3w se afti tin katigoria alla den 8elw na xasw muiko usto ktl,kai episis thelw na xo mia ligo pio energiaki diatrofi gia na mporeso na antape3el8o stis proponiseis.etoimazome gia 2 ores aeroviki askisi ka8imerina + askiseis gia dinami sta varh giafto kai diale3a na xrisimopoihsw ena tetio simpliroma diatrofis wste na xasw lipos alla na mporw na xrisimopiw idatan8raka prin tin proponisi mou,

    Euxaristo ek twn proterwn.. : )

  2. #2
    Advanced Bodybuilder Traianus's Avatar
    Join Date
    16-05-10
    Location
    Ρόδος
    Posts
    911

    Default

    Ποιός πιστεύεις ότι θα διαβάσει όλο αυτό το κατεβατό στα γκρήκλις; Εγώ μετά τις 3 πρώτες γραμμές τα παράτησα
    Αστράφτει η υποκρισία και αποκαλύπτεται γυμνή, στραβή και ξεδοντιάρα.

  3. #3
    New Member
    Join Date
    30-09-12
    Posts
    10

    Default

    Πφφφ ναι ασε μετα ειδα το reply για να μιλαω στα ελληνικα.! Ας ελπισω καποιος να το διαβασει,

  4. #4
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,861

    Default

    Αν θες σε παρακαλώ ξαναγράψτα γιατι είναι τοσο κουραστικό που δε νομίζω κανεις να καταφέρει να το διαβασει ολο!

  5. #5
    kick_boxer's Avatar
    Join Date
    10-04-11
    Location
    Body club
    Posts
    1,227

    Default

    Καλώς ήρθες!!!:)
    Μπες στην ενότητα της διατροφής.Εκεί θα βρει τους κατάλληλους οδηγούς ώστε να υπολογίσεις τις θερμίδες και μάκρος (πρωτ.-λίπη-υδατ.) που χρειάζεσαι ημερησίως.
    Με υποθερμιδική διατροφή δηλαδή τρώγοντας λιγότερο από τις θερμίδες συντήρησης σου (250-300 κάτω) θα φτάσεις σε λίγο καιρό στα κιλά που θες.

    Υ.σ.Πάλι καλά που ξέρω ξένες γλώσσες (greeklish)

  6. #6
    New Member
    Join Date
    30-09-12
    Posts
    10

    Default

    Συνοπτικα.ειμαι 20 χρονων,γυμναζομαι καθημερινα σε περιοδους προπονησης,τωρα ειναι να ξαναμπω μετα απο μια τενοντιτιδα που με κρατησε 30-40 μερες εκτος το καλοκαιρι
    εχω παρει 2-4 κιλα το περισοτερο λιπος..πρεπει να πεσω γρηγορα απο 70-72 σε 67-68 οπωσδηποτε.ετοιμαζομαι για 2 ωρες προπονηση πολεμικες τεχνες(kick boxing-mma) + βαρη για ενδυναμωση,
    θελω να πεσω γρηγορα κιλα και λιπος και σκεφτηκα να παρω ενα συμπληρωμα.Το Animal Cuts απο οσο εχω διαβασει ειναι πολυ καλο και εχει γρηγορα αποτελεσματα.
    Ζηταω γνωμη για το συμπληρωμα αυτο.Αν εχει κανενας εμπειρια με αυτο? Ποσο καιρο το χρησιμοποιουσε?Ποσες συσκευασιες θα πρεπει να αγορασω για να επιτυχω τον σκοπο μου? και γενικα τι προτεινεται εσεις

  7. #7
    New Member
    Join Date
    30-09-12
    Posts
    10

    Default

    Ok kick_boxer θα μπω και εκει.! ευχαριστω

  8. #8
    kick_boxer's Avatar
    Join Date
    10-04-11
    Location
    Body club
    Posts
    1,227

    Default

    Οι μόνες συσκευασίες που θα σε βοηθήσουν να χάσεις λίπος είναι αυτές του ρυζιού,κουακερ,μακαρόνια,αυγά(καρτέλα!),κ.ο.κ.
    Υπολόγισε αυτά που είπα πάνω και θα χάσεις τα κιλά που θες.Άσε τους λιποδιαλύτες.Τσάμπα λεφτά...

  9. #9
    Νίκος.'s Avatar
    Join Date
    04-09-12
    Location
    dis ma be da place
    Posts
    192

    Default

    αν δεν εχεις προβλημα με τον θυροειδη παρτο
    καλο ειναι

    εναλακτικα προσθεσε sesamin kai cla

  10. #10
    New Member Blade87's Avatar
    Join Date
    13-01-13
    Location
    Χαλκιδική
    Posts
    34

    Default

    καλησπερα εχω και εγω το ιδιο προβλημα σχεδον και για να μην ανοιξω νεο thread το λεω εδω.Eιμαι 25 στα 26 και εχω υψος 1.67,ειμαι 85 κιλα εβαλα 12 κιλα απο το καλοκαιρι θελω να τα χασω και σκεφτομαι να παρω τα Αnimal cut κανω πλεον 4 φορες την βδομαδα βαρη και σκεφτομαι να βαλω και δυο μερες αεροβια να τα παρω θα κανουν δουλεια?
    <<Το παρόν είναι δικό τους. Το μέλλον είναι δικό μου>>

  11. #11

    Join Date
    04-01-12
    Posts
    1,125

    Default

    Quote Originally Posted by Blade87 View Post
    καλησπερα εχω και εγω το ιδιο προβλημα σχεδον και για να μην ανοιξω νεο thread το λεω εδω.Eιμαι 25 στα 26 και εχω υψος 1.67,ειμαι 85 κιλα εβαλα 12 κιλα απο το καλοκαιρι θελω να τα χασω και σκεφτομαι να παρω τα Αnimal cut κανω πλεον 4 φορες την βδομαδα βαρη και σκεφτομαι να βαλω και δυο μερες αεροβια να τα παρω θα κανουν δουλεια?
    Όχι. Φτιάξε την διατροφή και σιγά-σιγά θα τα χάσεις τα κιλά. Λιποδιαλύτες έχει νόημα να παίρνει κάποιος όταν ήδη διατροφή και προπόνηση είναι ολόσωστα, έχει πέσει χαμηλά σε λίπος και πλεον θέλει ένα επιπλέον boost. Η Ειρήνη πάντως κατάφερε να πιάσει αγωνιστική φόρμα χωρις λιποδιαλύτη, όπως είπε η ίδια, οπότε ενδεχομένως ούτε στην περίπτωση που αναφέρω να χρειάζονται. Αυτοί, δε, που όντως δουλεύουν παίζουν με τον θυρεοειδή, οπότε επίσης τους ξεχνάς.

  12. #12
    New Member Blade87's Avatar
    Join Date
    13-01-13
    Location
    Χαλκιδική
    Posts
    34

    Default

    οκ φιλε ευχαριστω.
    <<Το παρόν είναι δικό τους. Το μέλλον είναι δικό μου>>

  13. #13
    New Member Marine's Avatar
    Join Date
    01-05-10
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    35

    Default

    To είχα δοκιμάσει το καλοκαίρι είναι ένα σακουλάκι την ημέρα που έχει 9 χαπάκια μέσα μπορώ να πω ότι ήτανε πολλά γιατί έπαιρνες 9 καθώς ξυπνούσες και άλλα 9 μισί ώρα πριν την προπόνηση....Όσο αφορά το αποτέλεσμα μέσα σε 21 μέρες δεν θα είναι ποιος ξέρει τι, τώρα σου μιλάω με σωστή διατροφή , βάρη 4 φορές τη βδομάδα και 3 μέρες μόνο τρέξιμο....Ξαναπήρα άλλο ένα πακέτο εφόσον είχα κλέισει τις 21 μέρες κάνεις μια βδομάδα παύση και μετά μπορείς να πάρεις άλλο ένα πακέτο πάλι για 21 μέρες...Μπορώ να πω ότι μετά απο 2 μήνες σχεδόν παρατήρησα την διαφορά που ήτανε καλύτεροι κοιλιακοί και πέταξα περισσότερες φλέβες στους ώμους και στις γάμπες....


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Animal Cuts της Universal - Γνώμες;
    By augi in forum Συμπληρώματα Διατροφής Bodybuilding
    Replies: 62
    Last Post: 01-02-18, 13:19
  2. ANIMAL CUTS η MITOTROPIN λυποδιαλυτες
    By hlias 3 in forum Συμπληρώματα Διατροφής Bodybuilding
    Replies: 5
    Last Post: 25-09-11, 00:53
  3. Animal Cuts Universal
    By alter45 in forum Συμπληρώματα Διατροφής Bodybuilding
    Replies: 0
    Last Post: 05-12-06, 08:54

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •