Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 1 of 1
  1. #1
    New Member maviator's Avatar
    Join Date
    30-09-12
    Location
    thessalonikh
    Posts
    90

    Default Tα Ωφέλη Της Γυμναστικής Με Βάρη

    Σα νεο μελλος του φορουμ διαβασα πολλα αρθρα, ακομα περισσοτερα πριν που δεν ειχα γινει μελλος ακομα.Βρηκα απαντησεις σε πολλες αποριες μου,εμαθα πολλα καινουρια πραγματα και εμεινα εκπληκτος με την τεραστια αλλαγη που εκαναν καποιοι χωρις στην ουσια να μην εχουν καμια βοηθεια απο το σωμα τους. Μια τετοια προσπαθεια ξεκινησα και γω φετος το καλοκαιρι. Οι σχεσεις μου με το γυμναστηριο πριν τοσο καλες οσο οι ελληνοτουρκικες(πρωτου ξεκινησουν τα τουρκικα σειριαλ). Απο καταχρησεις σχεδων τα παντα. Απο διατροφη...τα fast food εβγαζαν το ενοικιο απο την παρτυ μου. Μεσα καλοκαιριου ξαφνικα μου μπηκε στο μυαλο να παω γυμναστηριο. Την επομενη αφου προμηθευτικα με καινουριο αθλητικο ρουχισμο εκανα εγγραφη στο χχχχ χχχχ και ξεκινησα να βαζω στοχους.Και επειδη οτι κανω οσο ασημαντο και να ειναι μαρεσει να το κανω σωστα αμεσως μαζι με τη γυμναστικη ξεκινησα και διατροφη κοβοντας μαχερι ολα τα παραπανω.(σχεδων ολα το τσιγαρο αδυνατον να το κοψω). Τα αποτελεσματα δεν αργησαν να φανουν πανω μου. Βεβαια λογο σωματοτυπου και παρολλες τισ καταχρησεις που εκανα πριν το σωμα μου ηταν σε πολυ καλη κατασταση και ξεκινησα με πολυ καλη βαση. Εκει που θελω να καταλληξω ομως περα απο την αλλαγη στην εμφανιση που φυσικα γουσταρω τρελά και θα τα δοσω ολα για να γινω ακομα καλυτερα, ειναι η ΤΕΡΑΣΤΙΑ αλλαγη στην ψυχολογεια και στην ενεργεια που εχω πλεον.Και αυτο για μενα ειναι ποιο σημαντικο απο τα six packs.Και οταν μιλαω για ενεργεια εννοω για την ενεργεια ενος 18χρονου(πλησιαζω τα 30).Και ναι βγαινω εξω και περναω γαμ.... πινοντας φυσικο χυμο(παντα σατιριζα αυτους ποθ τοκαναν) χωρις να χρειαζετε να πιω 8 μοχιτο. Και με τις γυναικες εχω πολυ μεγαλυτερη επιτυχεια.Οχι γιατι ξαφνικα εγινα ο Αδωνης και δεν μπορει καμια να αντισταθει στο κορμι μου.Αλλα επειδη τωρα η ψυχολογια μου βαραει κοκκινα.Και αμα εχεις ψυχολογεια αυτοματα μεταφερετε και στουσ γυρο σου. Και τελος το gym εγινε ο προδρομος για να ξεκινησω καποια σπορ που παντα ηθελα.Αλλα τωρα στην πραξη οχι απο δευτερα.Υγεια δεν ειναι να μην εχεις πυρετο και να μη σε ποναει το κεφαλι και το ποδι.Υγεια ειναι να ξυπνας λες και εχεις κοιμηθει 100 ωρες και να ανεβαινεις τιε σκαλες στη δουλεια τρεις τρεις γιατι βαριεσαι να περιμαινεις το ασανσερ.Αυτο που λεω τωρα πολλες φορες ειναι ποσο μα...... ειμουν τοσα χρονια.Και ειναι και αλλα τοσα πολλα που αν αρχισω να γραφω το πληκτρολογειο θα χρειαστει επιπλεον υδατανθρακα καο τοχω σε γραμμωση αυτη την περιοδο.Αυτα απο μενα καληνυχτα σε οσους την πεφτουν καλημερα στους υπολοιπους.
    Last edited by maviator; 05-10-12 at 02:24.


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Τα ωφέλη του σκόρδου
    By kreator in forum Διατροφή Για Bodybuilding & Fitness
    Replies: 8
    Last Post: 22-12-17, 05:41
  2. Ασκήσεις Με Βάρη Και Πρόγραμμα Γυμναστικής Στο Σπίτι
    By Stathis12 in forum Συμβουλές Για Νέους Με Το Bodybuilding
    Replies: 25
    Last Post: 23-01-12, 20:28
  3. Τι Ωφέλη Αποκομίζουμε Απο Το Gym?
    By vespa in forum Γυμναστήρια & Εξοπλισμός Για Bodybuilding
    Replies: 8
    Last Post: 30-08-09, 23:50

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •