Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 2 of 2
  1. #1
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    22-12-09
    Location
    .
    Posts
    1,155

    Default muy thai και bodybuilding

    παιδια εχω αρχισει παλι κ προπονουμαι πολυ δυνατα στο muy thai και μετα κανω με την ιδια ενταση οπως παλια βαρη ομολογω με τεραστια δυσκολια κ νοιωθω κομματια...Αυτο που θελω να ρωτησω θα ηταν καλη τακτικη να συνεχισω στους ιδιους ρυθμους η θα παθω υπερκοποση?? Σε 2 βδομαδες θα ειμαι με χημικη υποστηιξη για 3 μηνες οποτε δεν θα εχω προβλημα αλλα σε περιοδους που ειμαι natural τι γινεται?
    no one other else can impress me!! RON IS BIG!! I WANT RONNIES SIZE!!

  2. #2
    Junior Bodybuilder rackpull's Avatar
    Join Date
    09-07-12
    Posts
    160

    Default

    Quote Originally Posted by maxmuscle View Post
    παιδια εχω αρχισει παλι κ προπονουμαι πολυ δυνατα στο muy thai και μετα κανω με την ιδια ενταση οπως παλια βαρη ομολογω με τεραστια δυσκολια κ νοιωθω κομματια..
    Νομιζω οτι απαντησες σην ερωτηση σου
    πρωτα απο ολα συμβουλεψου γιατρο και ΑΘΛΙΑΤΡΟ και κυριως ενδοκρινολογο για τα παντα επειγοντως
    προσοχη το κειμενο που ακολουθει ειναι μονο η αποψη μου
    λιγοτερα βαρη και ολα compound , active οχι passive stretching μετα
    Αν το ανοσοποιητικο σου ειναι διαλυμενο δοκιμασε αστραγαλο (ριζα κινεζικου λαχανικου ανταπτογονο απολυτως νομιμο πουλιεται σε ολα τα καλα βοτανοπολεια )αλλα οχι τσαι κανε το σκονη και προσεθεσε στο φαγητο
    αν οι τενοντες σου ειναι διαλυμενοι ξεκουραση και πατσας ναι εχει ασχημη γευση αλλα και πολυ κολλαγονο
    αν το συκωτι σου ειναι διαλυμενο τοτε γιαδουραγκαθο αλκοολικο διαλυμα πουλιεται σε ολα τα βοτανοπολεια
    αν εχεις μικροτραυματισμους βρες καπως (νομιμα) ενα βιβλιο convict conditioning 2 και βρες μεσα το trifecta ειναι καποα ειδικα stretching
    επιπλεωνκανε 2*40 πολυ ελαφριες ασκησεις για να στειλεις αιμα στην περιοχη
    για τις αρθρωσεις κανε καλη προθερμανση για ωμο και rotator cuff τα γνωστα κυκλακια και προσεξε τα γονατα σου
    τελος απλα σκεφου οτι οι χημικες υποστηριξεις μιλωντας γενικα αφαιρουν χρονακια απο την ζωη αυτων που τα χρησιμοποιουν και γενικα μιλωντας και δεν σε κανουν τους χρηστες γενικα μιλωντας πιο δυνατους γενικα οτι δυναμη προσθετουν εντος κυκλου την αφαιρουν εκτος κυκλου γενικα ειναι μια κοροιδια ....


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Muay Thai
    By Jimaraz97 in forum Αθλήματα Και Πολεμικές Τέχνες
    Replies: 9
    Last Post: 09-11-13, 13:42
  2. muay thai / MMA
    By dimitris.king in forum Αθλήματα Και Πολεμικές Τέχνες
    Replies: 0
    Last Post: 27-09-12, 00:15
  3. mma h myai thai
    By ops in forum Αθλήματα Και Πολεμικές Τέχνες
    Replies: 12
    Last Post: 13-02-12, 19:33
  4. Muay Thai - Πληροφορίες
    By Los-tre in forum Αθλήματα Και Πολεμικές Τέχνες
    Replies: 2
    Last Post: 13-02-11, 03:18

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •