Καλησπερα,

Ειμαι 27 χρονων 1.83 υψος 82 κιλα και παιζω μπασκετ σε επιπεδο Γ εθνικης.κανω βαρη αρκετα χρονια και πρωτη φορα αρχισα να περνω συμπληρωμα διατροφης για να με βοηθησει κυριως στην ανακτηση μετα απο προπονηση αλλα και στο να αυξησω λιγο τον ογκο μου και την δυναμη μου.να τονισω οτι κανω βαρη 3-4 φορες την εβδομαδα και κυριως κανω βαρη που θα με βοηθησουν στο μπασκετ.εχει κανα μηνα που χρησιμοποιω την φορμουλα πρωτεινης της muscletech(nitrotech perforance series) και περνω ενα scoop καθε πρωι και ενα μετα την προπονηση με βαρη.θα ηθελα να παρω καποιο συμπληρωμα preworkout δηλαδη να το περνω πριν την προπονηση μπασκετ ετσι ωστε να επωφεληθω περισσοτερο στην προπονηση.πιστευω πως αυτο που χρειαζομαι ειναι συμπληρωμα αυξησης νιτρικου οξειδιου αλλα προβληματιζομαι για το αν πειραζει το γεγονος οτι θα περνω παραλληλα την formula πρωτεινης και το συμπληρωμα νιτρικου οξειδιου και αυτο κυριως γιατι η formoula δεν ειναι καθαρη πρωτεινη αλλα περιεχει και αλλα μεσα οπως κρεατινη, αμινοξεα κτλ οπως επισης και το συμπληρωμα νιτρικου περιεχει κρεατινη κτλ.
Μπορω να χρησιμοποιω και τα δυο μαζι?ας πουμε καθε πρωι ενα σκουπ της πρωτεινης αλλο ενα σκουπ μετα απο βαρη και παντα πριν την προπονηση μπασκετ ενα σκουπ νιτρικου οξειδιου(σκεφτομαι το neurocore)
Μπορει να μου δημιουργησει καποιο προβλημα υγειας?

ευχαριστω.