Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 3 of 16 FirstFirst 123456713 ... LastLast
Results 61 to 90 of 467

Thread: Θέλω...

  1. #61
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,861

    Default

    Quote Originally Posted by megageo View Post
    Με βρηκατε σε δυσκολη περιοδο και γραφω τις εξομολογησεις του megageo Παλι καλα που δεν πινω

    Εγω θελω να ειναι καλα εκει που ειναι με αυτον που ειναι και την προσεχει. Δεν την θελω πισω γιατι δεν μπορω να της δωσω αυτα που θελει και επιτελους ας μην ειμαι εγωιστης για μια φορα. Δεν μετανιωνω ουτε δευτερολεπτο για ολα τα χρονια που ζησαμε μαζι, αλλα θα ηθελα να μην την ειχα πληγωσει τοσες φορες με τον κωλοχαρακτηρα μου. Τελος θα ηθελα να μην την ξαναδω ποτε...ουτε καν τυχαια γιατι φοβαμαι και των δυο την αντιδραση.

    Αμάν Γιώργο.. δύσκολη νύχτα ε;

    Όλοι τα χουμε περάσει, σε νιώθω!!! Τώρα να πω το κλασικό "ο χρόνος όλα τα γιατρεύει"; Ε θα το ξέρεις..
    Κουράγιο, θα περάσει κι αυτό..

  2. #62
    Pumping Iron mairh's Avatar
    Join Date
    14-08-12
    Location
    thessaloniki
    Posts
    497

    Default

    κι όμως είμαι ακόμα εδώ!!!έχω κάτι μικροθεματάκια μετο ιντερνετ αλλά που θα πάει θα τα λύσω!!!

    Θέλω η κατσαρόλα να πλυθεί μόνη της!!!

  3. #63
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    Quote Originally Posted by megageo View Post
    Με βρηκατε σε δυσκολη περιοδο και γραφω τις εξομολογησεις του megageo Παλι καλα που δεν πινω

    Εγω θελω να ειναι καλα εκει που ειναι με αυτον που ειναι και την προσεχει. Δεν την θελω πισω γιατι δεν μπορω να της δωσω αυτα που θελει και επιτελους ας μην ειμαι εγωιστης για μια φορα. Δεν μετανιωνω ουτε δευτερολεπτο για ολα τα χρονια που ζησαμε μαζι, αλλα θα ηθελα να μην την ειχα πληγωσει τοσες φορες με τον κωλοχαρακτηρα μου. Τελος θα ηθελα να μην την ξαναδω ποτε...ουτε καν τυχαια γιατι φοβαμαι και των δυο την αντιδραση.
    Ωμπο ...ρε συ Γιωργο πολυ "ΓΡΕΖΙ" εχεις μεσα σου !!! Κανε καμια βολτα απο τις Καλημερες να σε γλυκανουμε λιγο..!!!!!!!
    Η τεστοστερονη εφταιγε για ολα ......αγαπη μου !!!

  4. #64
    Senior Bodybuilder Leo 11's Avatar
    Join Date
    27-06-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    14,554

    Default

    Quote Originally Posted by megageo View Post
    Με βρηκατε σε δυσκολη περιοδο και γραφω τις εξομολογησεις του megageo Παλι καλα που δεν πινω

    Εγω θελω να ειναι καλα εκει που ειναι με αυτον που ειναι και την προσεχει. Δεν την θελω πισω γιατι δεν μπορω να της δωσω αυτα που θελει και επιτελους ας μην ειμαι εγωιστης για μια φορα. Δεν μετανιωνω ουτε δευτερολεπτο για ολα τα χρονια που ζησαμε μαζι, αλλα θα ηθελα να μην την ειχα πληγωσει τοσες φορες με τον κωλοχαρακτηρα μου. Τελος θα ηθελα να μην την ξαναδω ποτε...ουτε καν τυχαια γιατι φοβαμαι και των δυο την αντιδραση.
    ...τι σκατα ρε Γιωργο...? ολοι θα παμε απο μια πεταλουδα...??? για κανε τα βραδυα ενα περιπατο απο τα λοκ μας...να δεις πονο..!!! :)

    ...θελω...να...μην...αισθανομαι...
    Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
    sanguine tuo...

  5. #65
    Senior Bodybuilder Leo 11's Avatar
    Join Date
    27-06-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    14,554

    Default

    Quote Originally Posted by Kardoula View Post
    Αμάν Γιώργο.. δύσκολη νύχτα ε;

    Όλοι τα χουμε περάσει, σε νιώθω!!! Τώρα να πω το κλασικό "ο χρόνος όλα τα γιατρεύει"; Ε θα το ξέρεις..
    Κουράγιο, θα περάσει κι αυτό..
    ...χα...τιποτα δεν γιατρευει Ειρηνη...γιατι τις νυχτες...ο χρονος στρεφεται πισω...!


    ...ε ρε τι μας εκανε ο Γιωργος πρωινιατικα...
    Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
    sanguine tuo...

  6. #66

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Καλημερα παιδες, καλυτερα σημερα... απλα ειναι κατι στιγμες

  7. #67
    Senior Bodybuilder Leo 11's Avatar
    Join Date
    27-06-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    14,554

    Default

    Quote Originally Posted by megageo View Post
    Καλημερα παιδες, καλυτερα σημερα... απλα ειναι κατι στιγμες
    ..ναι...μονο στιγμες ειναι τελικα!
    Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
    sanguine tuo...

  8. #68
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,861

    Default

    Quote Originally Posted by Leo 11 View Post
    ...χα...τιποτα δεν γιατρευει Ειρηνη...γιατι τις νυχτες...ο χρονος στρεφεται πισω...!


    ...ε ρε τι μας εκανε ο Γιωργος πρωινιατικα...

    Γιατρευει λυκε μου.. κι αν δεν γιατρευει ο χρόνος το γιατρευουμε εμείς γιατί η ζωη προχωράει κι εμείς θα μείνουμε να κλαίμε τον μακαρίτη κι ο μακαρίτης θα καλοπερνάει...
    Τα λέω για να τα διαβάζω εγώ, μπας και το καταλάβω.

  9. #69
    Senior Bodybuilder Leo 11's Avatar
    Join Date
    27-06-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    14,554

    Default

    Quote Originally Posted by Kardoula View Post
    Γιατρευει λυκε μου.. κι αν δεν γιατρευει ο χρόνος το γιατρευουμε εμείς γιατί η ζωη προχωράει κι εμείς θα μείνουμε να κλαίμε τον μακαρίτη κι ο μακαρίτης θα καλοπερνάει...
    Τα λέω για να τα διαβάζω εγώ, μπας και το καταλάβω.
    ...οταν το καταλαβεις Καρδουλα μου...ελα να το εξηγησεις και σε μενα...!
    Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
    sanguine tuo...

  10. #70
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,861

    Default

    Quote Originally Posted by Leo 11 View Post
    ...οταν το καταλαβεις Καρδουλα μου...ελα να το εξηγησεις και σε μενα...!

    Αν και άργησα, ξεκίνησα να το καταλαβαίνω λύκε μου.. Και το έκανα για μένα(ε ας κάνω μια φορά κι εγώ κάτι και για μένα..)

  11. #71
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    Παιδια οτι και να λεμε οταν μια συναισθηματικη επενδυση καταρευσει δυσκολα ξεπερνιεται και αφηνει σημαδια ....
    Θελω να τρωω τσουρεκι γεμιστο οποτε ...ποναω !!!!
    Η τεστοστερονη εφταιγε για ολα ......αγαπη μου !!!

  12. #72
    Senior Bodybuilder Leo 11's Avatar
    Join Date
    27-06-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    14,554

    Default

    Quote Originally Posted by Kardoula View Post
    Αν και άργησα, ξεκίνησα να το καταλαβαίνω λύκε μου.. Και το έκανα για μένα(ε ας κάνω μια φορά κι εγώ κάτι και για μένα..)
    ...Ειρηνακι..αυτο που ειπε και ο Γιωργος ειναι το πιο οδυνηρο...να πρεπει εσυ να αφησεις...κατι που τοσο πολυ αγαπας...επειδει εσυ εισαι αυτος...που δεν μπορεις να σταθεις διπλα του...και πρεπει εσυ να το κανεις γιατι νοιαζεσαι τοσο...και διπλα σου απλα θα ειναι δυστυχησμενος...αυτο ειναι το πιο δυσκολο αντιο...και να ξερεις..πως και ο αλλος...λιωνει για σενα...

    Quote Originally Posted by tsourekas View Post
    Παιδια οτι και να λεμε οταν μια συναισθηματικη επενδυση καταρευσει δυσκολα ξεπερνιεται και αφηνει σημαδια ....
    Θελω να τρωω τσουρεκι γεμιστο οποτε ...ποναω !!!!
    bro!!! παντα σοφοτερος μας!!
    Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
    sanguine tuo...

  13. #73
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,861

    Default

    Συμφωνώ Λύκε, έχεις δίκιο.
    Κάθε πληγή πονάει, πόσο μάλλον όταν γίνεται σε γυναικεία καρδιά..

    Άσε μην αρχίζω να λέω κι εγώ ιστορίες μου γιατί θα ραγίσουν και οι πέτρες, χαχαχαχα

    Και για να μείνω ον τόπικ: Θέλω να με αγαπήσουν τόσο δυνατά όσο αγαπάω εγώ. (αυτό είναι ευχή).

    Μέχρι τότε όμως θα πάω να ετοιμάσω κοτοπουλο και πατάτα και αργότερα βουρ για αερόβια

  14. #74
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    22-12-09
    Location
    .
    Posts
    1,155

    Default

    θελω μια κοπελα που να με αγαπαει πραγματικα...
    no one other else can impress me!! RON IS BIG!! I WANT RONNIES SIZE!!

  15. #75
    Senior Bodybuilder Αλεξανδρος Μπ's Avatar
    Join Date
    04-07-12
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    5,328

    Default

    πολυ ωραιο τοπικ και δεν το ειχε παρει το ματι μου

    παιδια μου μπορει να ειμαι 23 αλλα εχω μαθει οτι η ζωη ειναι γεματη συναισθηματα καλα και κακα..
    για κακη μας τυχη τα κακα μας πονανε κ τα βραδυα μας δακριζουν ομως οταν σκεφτομαστε
    τα καλα χαμογελαμε ετσι δεν ειναι?
    μια γυναικα μπορει να πληγωθηκε απο εναν αντρα κ ενας αντρας απο μια γυναικα.
    δεν μου φαινεται περιεργο το οτι το 80% στο τοπικ ειπε για μια αγαπη για εναν ερωτα γιατι αυτος ειναι ο κυκλος της ζωης ;)
    Οποτε δεν θα πω για τον δικο μου μην ειμαστε μουντοι :Ρ

    Απλα αυτο που θελω ειναι....να ερθει κατι νεο που να με κανει να ξεχασω το παρελθον μου :)

  16. #76
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    12-10-04
    Location
    Ζεφιρυ City, Greece.
    Posts
    881

    Default

    Θελω απλα να φυγη αυτος ο βηχας που εχω 4 μηνες τωρα $%&$ και οπως και ο Maxmuscle μια κοπελα που να με αγαπαει και να την αγαπαω πραγματικα, οσο για τα σημαδια που αναφερατε παρραπανω εχω αρχισει να τα εξαφανιζω σιγα σιγα τουλαχιστον τα εμφανησιακα (15 kg) οσο για τα αλλα αν εξαιρεσεις τον εγωισμο μετα απο 3 χρονια εχουν περασει .

  17. #77
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    Φιλοι μου ετσι ειναι αυτα......
    Η τεστοστερονη εφταιγε για ολα ......αγαπη μου !!!

  18. #78
    Advanced Bodybuilder djastral232's Avatar
    Join Date
    11-06-09
    Posts
    947

    Default

    Θέλω όλος ο κόσμος να είναι ευτυχισμένος γύρω μου, τότε θα είμαι κ γω.
    Η λεβεντιά είναι μια πληγή
    που πάντα αίμα τρέχει
    Θε μου και πώς τηνε βαστά
    εκείνος που την έχει.

  19. #79
    Senior Bodybuilder SadeAdu's Avatar
    Join Date
    08-02-12
    Location
    Keratsini
    Posts
    1,812

    Default

    Διάβαζα τα posts σας και θέλω να πω πως όσο πληγωμένοι-εγωιστές-ταλαιπωρημένοι-άδικοι-απογοητευμένοι (βάλτε όποια άλλη λέξη σας αρέσει) γινόμαστε μέσα απο τις σχέσεις είτε φιλικές είτε ερωτικές δεν παύει όλα να είναι στο χέρι μας είτε να τα αλλάξουμε είτε να τα διορθώσουμε είτε να τα αφήσουμε πίσω μας και να προχωρήσουμε μπροστά. Γιαυτό δεν δέχομαι απο κανέναν είτε άνδρα είτε γυναίκα να λέει "τον-την άφησα γιατι δεν της-του άξιζα" ή "ας είναι καλά με τον-την επόμενο-νη"!! ΒΡΕΕΕΕΕΕ δεν μπορωωωωω εδώ εσείς μασάτε ΣΙΔΕΡΑ σε αυτά κολλάτε???? Η ζωή είναι τόσο μικρή τόσο σύντομη που δεν αξίζει να μένουμε στο παρελθόν ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΛΟΓΟ ΑΠΟΛΥΤΩΣ. Μόνο το ΤΩΡΑ μετράει...ούτε καν το μέλλον...γιαυτό μένουμε στο τώρα και το διαμορφώνουμε έτσι ώστε να είμαστε ευτυχισμένοι! Και αν το "παρελθόν" μας απασχολεί τόσο έντονα...τότε το μεταφέρουμε στο τώρα...το ξαναφέρνουμε στην ζωή μας και τέλος!
    Πάντως για το μοναδικό που χαίρομαι είναι πως οι ευαίσθητοι άνθρωποι sooner or later αποκομίζουν πολλά στην ζωή τους...αρκεί να μην παραμελούν τον εαυτό τους για να κάνουν τους άλλους ευτυχισμένους!

    Και για μην είμαι τελείως off topic θέλω να έχω την υγεία μου και όχι μόνο εγώ...όλοι γιατί είναι το μοναδικό όπλο-προνόμιο στην ζωή και ας το θεωρούμε δεδομένο...αν έχεις αυτό ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ μπορούμε να τα κάνουμε παιχνιδάκι αρκεί να το θέλουμε!

  20. #80
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,861

    Default

    Quote Originally Posted by SadeAdu View Post
    Διάβαζα τα posts σας και θέλω να πω πως όσο πληγωμένοι-εγωιστές-ταλαιπωρημένοι-άδικοι-απογοητευμένοι (βάλτε όποια άλλη λέξη σας αρέσει) γινόμαστε μέσα απο τις σχέσεις είτε φιλικές είτε ερωτικές δεν παύει όλα να είναι στο χέρι μας είτε να τα αλλάξουμε είτε να τα διορθώσουμε είτε να τα αφήσουμε πίσω μας και να προχωρήσουμε μπροστά.
    Πολύ ωραία κουβέντα αυτή!

  21. #81
    Senior Bodybuilder DIVER's Avatar
    Join Date
    29-08-11
    Location
    Αθήνα-Νέα Ιωνία
    Posts
    8,865

    Default

    Θέλω να περάσει ο @&^%#$πονοκέφαλος....

  22. #82
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    Η αισθησιακη μας Sade εκανε ενα ομορφο ποστ !!!!!

    @ Doc ...απορω πως εχεις ακομα πονοκεφαλο...
    Η τεστοστερονη εφταιγε για ολα ......αγαπη μου !!!

  23. #83
    Senior Bodybuilder giannis_84's Avatar
    Join Date
    05-10-09
    Location
    Greek bb Mecca
    Posts
    1,814

    Default

    Θελω να ανεβω στους αποπανω και να σπασω την ηλεκτρικη τους κιθαρα!!!


    Αυτο για τους πονεμενους του forum μας..
    http://www.youtube.com/watch?v=blStzqBG4MA
    "Don't bitch at me when your results aren't there, don't tell me your program sucks... Your program's just fine, YOU suck!"
    Μερα χωρις γυμναστηριο, ποσο χαμενη πηγε..!
    ...Albums are on!

  24. #84
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    12-10-04
    Location
    Ζεφιρυ City, Greece.
    Posts
    881

    Default

    Quote Originally Posted by SadeAdu View Post
    Διάβαζα τα posts σας και θέλω να πω πως όσο πληγωμένοι-εγωιστές-ταλαιπωρημένοι-άδικοι-απογοητευμένοι (βάλτε όποια άλλη λέξη σας αρέσει) γινόμαστε μέσα απο τις σχέσεις είτε φιλικές είτε ερωτικές δεν παύει όλα να είναι στο χέρι μας είτε να τα αλλάξουμε είτε να τα διορθώσουμε είτε να τα αφήσουμε πίσω μας και να προχωρήσουμε μπροστά. Γιαυτό δεν δέχομαι απο κανέναν είτε άνδρα είτε γυναίκα να λέει "τον-την άφησα γιατι δεν της-του άξιζα" ή "ας είναι καλά με τον-την επόμενο-νη"!! ΒΡΕΕΕΕΕΕ δεν μπορωωωωω εδώ εσείς μασάτε ΣΙΔΕΡΑ σε αυτά κολλάτε???? Η ζωή είναι τόσο μικρή τόσο σύντομη που δεν αξίζει να μένουμε στο παρελθόν ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΛΟΓΟ ΑΠΟΛΥΤΩΣ. Μόνο το ΤΩΡΑ μετράει...ούτε καν το μέλλον...γιαυτό μένουμε στο τώρα και το διαμορφώνουμε έτσι ώστε να είμαστε ευτυχισμένοι! Και αν το "παρελθόν" μας απασχολεί τόσο έντονα...τότε το μεταφέρουμε στο τώρα...το ξαναφέρνουμε στην ζωή μας και τέλος!
    Πάντως για το μοναδικό που χαίρομαι είναι πως οι ευαίσθητοι άνθρωποι sooner or later αποκομίζουν πολλά στην ζωή τους...αρκεί να μην παραμελούν τον εαυτό τους για να κάνουν τους άλλους ευτυχισμένους!

    Και για μην είμαι τελείως off topic θέλω να έχω την υγεία μου και όχι μόνο εγώ...όλοι γιατί είναι το μοναδικό όπλο-προνόμιο στην ζωή και ας το θεωρούμε δεδομένο...αν έχεις αυτό ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ μπορούμε να τα κάνουμε παιχνιδάκι αρκεί να το θέλουμε!
    Δεν νομίζω οτι υπάρχει άνθρωπος που δεν εχει πληγωθεί και να μην εχει πληγώσει στη ζωή του άπλα οπως είπες είναι στο χερι μας να παμε παρακάτω ή ακόμα και να "πληγώσουμε" κάποιον για να παει παρακάτω γιατι δεν θέλουμε να του φάμε τα χρόνια .
    Εγω πάλι είμαι ο μονος που έχω πάθει και τα 2 από τον ίδιο άνθρωπο :XD Την χωρισα γιατι καποιες λεπτομεριες με εμποδιζαν να το παω παρακάτω εγινε κολλιτσίδα στην αδελφή μου και έτσι εκανα το λαθος ... 14 μηνες μετα με χώρισε με κλεισμένη εκκλησία και κέντρο... παλι καλά που δεν ειχα τυπώσει προσκλητήρια .
    Εχω γνωστό πρώην DJ που ήταν αυτο που λεμε της αλαζε σαν τα πουκάμισα την "πάτησε" παντρεύτηκε (στους 2 μηνες) έκανε 2 παιδιά και μια μέρα αυτη πήρε τα παιδιά και έφυγε και πλέον είναι χωρισμένος με 2 παιδιά.
    Οσο για την υγεια I TOTALY agree
    Last edited by mrkaza; 24-10-12 at 19:21.

  25. #85
    Pumping Iron nastasia's Avatar
    Join Date
    03-12-10
    Posts
    280

    Default

    να σταματησω να αγχωνομαι για τα χρηματα

  26. #86
    Pumping Iron mairh's Avatar
    Join Date
    14-08-12
    Location
    thessaloniki
    Posts
    497

    Default

    επειδή πέφτει συναίσθημα κι είμαι κι εγώ πληγωμένο παιδί Θελω να μην τον ξαναδω και να μην τον ακούσω ξανά!!!Και να έρθει κάτι όμορφο στη ζωή μου γιατί όσο ψωνέ κι αν ακουστεί μου αξίζει ρε παιδιά λίγη χαρα!!!

  27. #87
    Banned
    Join Date
    14-10-12
    Posts
    335

    Default

    Θέλω να ζήσω μόνιμα σε μια παραδοσιακή κατοικία
    κάποιου μικρού γραφικού χωριού

  28. #88
    Senior Bodybuilder Leo 11's Avatar
    Join Date
    27-06-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    14,554

    Default

    Quote Originally Posted by mairh View Post
    επειδή πέφτει συναίσθημα κι είμαι κι εγώ πληγωμένο παιδί Θελω να μην τον ξαναδω και να μην τον ακούσω ξανά!!!Και να έρθει κάτι όμορφο στη ζωή μου γιατί όσο ψωνέ κι αν ακουστεί μου αξίζει ρε παιδιά λίγη χαρα!!!
    ...ρε παιδια...οι μεγαλοι ερωτες ειναι για να ζουνε χωρια...τελος!!!


    θελω καινουργιο γονατο...
    Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
    sanguine tuo...

  29. #89
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    12-10-04
    Location
    Ζεφιρυ City, Greece.
    Posts
    881

    Default

    Quote Originally Posted by Leo 11 View Post
    ...ρε παιδια...οι μεγαλοι ερωτες ειναι για να ζουνε χωρια...τελος!!!


    θελω καινουργιο γονατο...
    Τι επαθες LEO ? Ειναι κατι σαν το δικο μου θελω να χασω 3-4 κιλα μονο απο την κοιλια ή επαθες καενα τραυματισμο ? :(

  30. #90
    Senior Bodybuilder Leo 11's Avatar
    Join Date
    27-06-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    14,554

    Default

    Quote Originally Posted by mrkaza View Post
    Τι επαθες LEO ? Ειναι κατι σαν το δικο μου θελω να χασω 3-4 κιλα μονο απο την κοιλια ή επαθες καενα τραυματισμο ? :(
    ...20χρονια ποδοσφαιρο...τα 10 σε παρκε...245.890 κλωτσιες εφαγα...και προσπαθω για pr σε squat και fsquat τωρα που κρεμασα τα παπουτσια...ε ποσα να αντεξει το ερμο????
    Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
    sanguine tuo...


 
Page 3 of 16 FirstFirst 123456713 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. θελω τη συμβουλη σας!!!!!
    By angel27 in forum Βάρη & Αερόβια Άσκηση Για Γυναίκες
    Replies: 9
    Last Post: 25-04-09, 01:37
  2. Θέλω τα φώτα σας
    By greko83 in forum Νέα Μέλη Στο Bodybuilders.gr
    Replies: 11
    Last Post: 31-10-08, 21:33
  3. Θέλω την γνώμη σας
    By spalia in forum Γενικά Θέματα Bodybuilding & Fitness
    Replies: 11
    Last Post: 16-07-08, 08:57
  4. Θέλω τη γνώμη σας
    By proti-man in forum Διατροφή Για Bodybuilding & Fitness
    Replies: 0
    Last Post: 18-04-05, 06:34

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •