Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 5 of 5
  1. #1

    Default Εξετάσεις...

    Καλησπέρα. Θα μπω στο κυριωσ. .στην προσπάθεια μου να αντισταθω να παω με ιεροδουλη , η παρεα μου μ επεισε να . . Δοκιμασω. . Δοκιμασα,και τωρα εχω πανικοβληθει σχετικα με το aids. .με προφυλακτικο εγινε οτι εγινε και υπηρξαν φιλια. .
    Τι γινεται τωρα?εχω κολλησει?να κανω εξετασεις για να ησυχάσω? Τι εξετασεις?σορυ αλα πρωτη φορα το εκανα και μπορει για τα συμπληρωματα διατροφής και την γυμνταστικη να γνωριζω αρκετα αλα για αυτο τ θεμα δν ξερω πολα

  2. #2
    Banned
    Join Date
    14-10-12
    Posts
    335

    Default

    Καλησπέρα
    Mάλλον δεν έχεις κολλήσει από αυτό που περιγράφεις
    Κάνε μια εξέταση να σου φύγει η ιδέα και να είσαι σίγουρος
    δεν υπάρχει μόνο το aids
    Σε μικροβιολόγο πήγαινε και πέστου την υπόνοιά σου
    Last edited by Timoleon; 25-11-12 at 04:57.

  3. #3
    New Member
    Join Date
    25-11-12
    Location
    Ρέθυμνο
    Posts
    6

    Default

    Πρώτα από όλα μην αγχωνεσαι! Αν ήτανε να κολάνε όλοι όσοι πάνε με ιερόδουλη θα είχαμε γεμίσει απο φορείς!
    Η ιερόδουλη αν είναι νόμιμη σε "σπίτι", περνάει απο γιατρό κάθε 3 μέρες, όποτε δεν τίθετε θέμα. Έπισης, αφού φορούσες προφυλακτικό είναι πολυ λίγες οι πιθανότιτες.
    Αν παρόλα αυτά θες να κάνεις εξετάσεις για να σου φύγει η ιδέα, να ξέρεις ότι ο ιός HIV (αυτός που προκαλεί το aids), ανοιχνέυεται στο αίμα μετα από 6 βδομάδες το λιγότερο, ίσως χρειαστουν και 6 μήνες για απόλυτος σίγουρα αποτελέσματα.

  4. #4

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Χαλαρωσε, ακομα και AIDS να ειχε ακομα και να εσπαγε το προφυλακτικο, παλι οι πιθανοτητες να κολλησες με μια φορα ηταν πολυ λιγες. Επισης μην αρχισεις να διαβαζεις στο ιντερνετ οτι αν ειχε ουλιτιδα κι εσυ καποια πληγη και παει λεγοντας, γιατι ετσι πως σε βλεπω θα φουνταρεις απο κανα μπαλκονι. Παντως εδω που τα λεμε, για ποιο λογο πηγες και την φιλησες; Νομιζες οτι θα τα φτιαξετε ; 99.99999999999% δεν εχεις τπτ, οπως αναφερθηκε δεν υπαρχει μονο το AIDS, εξετασεις μετα απο λιγο καιρο για να ηρεμησεις οριστικα.

  5. #5
    Senior Bodybuilder Mikekan's Avatar
    Join Date
    26-08-12
    Location
    Μαρούσι
    Posts
    1,332

    Default

    Επειδή και εγω έκανα μια τέτοια χαζομαρα χωρίς προφυλακτικο μάλιστα και στη Γκανα που είχα παει για δουλειές άκου τι έχω να σου πω. Η βλακεία που έκανες ήταν τα Φιλια, για ποιο λόγο? Απο κει και πέρα και χωρίς προφυκαλακτικο να το κανείς οι πιθανότητες σε κολπικο σεξ να κολλησεις, με ατομο που εχει AIDS, ειναι μια στις δυο χιλιάδες, άρα ελάχιστες. με εξετάσεις στους τρεις μήνες είσαι 99% σίγουρος με εξετάσεις στους 6 μήνες, 100% σίγουρος.

    Αν η πράξη έγινε το τελευταίο 48ωρο μπορείς να πας να πάρεις θεραπευτικη αγωγή που το αποτρέπει απο το να εμφανιστεί.

    Άμα εχει περάσει λίγο διάστημα δεν εχει νόημα να κανείς εξετάσεις. Περίμενε να περάσει το διάστημα που σου είπα. Α...και όσο και αν ειναι δύσκολο (το ξέρω), Μην αγχωνεσαι πιθανότατα δεν έχεις τίποτα. Σταμάτα να το σκέφτεσαι και μην αρχίσεις να ψάχνεις πληροφορίες στο Internet.

    Επίσης έκανες καθόλου πυρετο? Γιατι με το φιλί το πιο πιθανό που μπορείς να κολλησεις ειναι λοιμωδη μονοπυρηνωση η αλλιώς και "νόσος του φιλιου".
    Last edited by Mikekan; 25-11-12 at 09:09.
    Μιχάλης


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Εξετάσεις Τεστοστερόνης,GH και ΙGF 1
    By ankat in forum Γενικά Θέματα Bodybuilding & Fitness
    Replies: 36
    Last Post: 22-11-08, 02:17
  2. Τι εξετάσεις να ζητήσω;
    By kleanthis in forum Γενικά Θέματα Bodybuilding & Fitness
    Replies: 1
    Last Post: 29-05-08, 17:05

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •