Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 4 of 4
  1. #1

    Question Τι Πρωτείνη Να Πάρω;

    Καλησπέρα σας.Με λένε Δημήτρη και είμαι νέος εδώ.Γυμνάζομαι ένα χρόνο με στόχο να πάρω όγκο αλλά δεν είμαι ακόμη ικανοποιημένος με το αποτέλεσμά μου.Σκέφτομαι να ξεκινήσω κάποιο συμπλήρωμα πρωτείνης αλλά δε ξέρω τι ακριβώς να πάρω.Είμαι 23 χρονών στα 74 κιλά και 1,72 ύψος.Θα ήθελα τη γνώμη σας και να μου προτείνετε κάποιες ιδέες για πρωτείνες με κάποιο πρόγραμμα λήψης και φυσικά το κόστος που χρειάζεται περίπου το μήνα.Συγγνώμη αν υπάρχει κάποιο αντίστοιχο θέμα και μπορεί να το μετακινήσει κάποιος αρμόδιος.Ευχαριστώ όποιον με βοηθήσει.

  2. #2
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,856

    Default

    Καλησπέρα Δημήτρη και καλώς όρισες στο φόρουμ!

    Πριν βάλεις το χέρι στην τσέπη να αγοράσεις πρωτείνη, κοίτα μήπως η διατροφή σου δεν είναι η κατάλληλη. Το φαγητό είναι αυτό που θα κάνει τη διαφορά. Γι αυτό επένδυσε καλύτερα εκεί και όταν με το καλό την τελειοποιήσεις, παίρνεις και μια πρωτείνη.

    Γράψε στην αντίστοιχη ενότητα τη διατροφή σου για να πάρεις τις γνώμες των παιδιών, παράλληλα αφιέρωσε χρόνο να διαβάσεις τα άρθρα που υπάρχουν και θα σου λυθούν πολλές απορίες.

  3. #3

    Default

    Ευχαριστω για την απαντηση και την καθοδηγηση.

  4. #4

    Default

    Καταρχήν όντως ένα χρόνο που έκανα γυμναστήριο η διατροφή μου ήταν χάλια και γι αυτό τώρα θέλω να ξεκινήσω να τρέφομαι σωστα.Μόλις φτιάξω ένα πλάνο διατροφής θα το αναρτήσω για σχολια και βελτιώσεις.Μια απορία έχω ακόμη που δεν κατάφερα να τη λύσω.Το φαγητό μας το ζυγίζουμε πρίν το μαγείρεμα ή μετά;Ευχαριστώ.


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Να παρω πρωτεινη ή κρεατινη ?
    By KonstantinosV in forum Συμπληρώματα Διατροφής Bodybuilding
    Replies: 9
    Last Post: 06-12-12, 00:32
  2. Να πάρω πρωτείνη?
    By thorkor28 in forum Συμβουλές Για Νέους Με Το Bodybuilding
    Replies: 4
    Last Post: 29-03-12, 14:14
  3. Ποια πρωτεινη να παρω ?
    By fnwokke in forum Συμπληρώματα Διατροφής Bodybuilding
    Replies: 0
    Last Post: 12-06-06, 19:20

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •