Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 3 of 3
  1. #1
    New Member
    Join Date
    23-09-12
    Location
    καλλιθεα
    Posts
    33

    Default Ρόφημα Πρωτείνης Με Μαλτοδεξτρίνη & Δεξτρόζη

    Γεια σος ειμαι 16 ετων υψος:1.82 κιλα:82-83 γυμναζομαι 2 χρονια με αθλημα πυγμαχια και βαρη .. εχω δοσει περισσοτερα πανω στα βαρη τωρα τελευτεα και εχω μαθει αρκετα οσο και για τα συμπληρωματα....χρισημοποιο WHEY ΟΝ μετα απο ψαξιμο εχω χρισημοποιιση και αλλες 'καθαρες' .και ποληβυταμινη αυτα περνω ως σημπληροματα...διατροφη απο τον γυμναστη μου με πολους υδατανθρακες και προτεινες ... εχω δει αλλαγη στο σωμα μου σε μυες δηλαδη αλλα θελω να κανω μια ερωτισση ... θελω να ανεβω μυικα καθαρα αν συνεχισω με καθαρι πρωτεινι μονο θα δω αποτελεσματα η να παρω καποιων προσθετο υδατανθρακα;μαλτοδεξτρινι-δεξτροζη κατι; λυπος εχω για αυτο και μετα τα βαρη κανω 25-30 αεροβια και εχω κοψη λιγο την πυγμαχια τελευτεα....μετα την προπονα πινω την WHEY με ενα μυλο πρασινο αλλα σηγγεκριμενα στα χερια δεν εχω δει κατι ΤΟ ξεχωριστο μηπως να κανω υπομονη η τσαμπα θα περιμενω γιατι εχω ρωτιση για σκετη καθαρι και μου εχουν πει να χρισημοποιο και υδατανθρακα ξεχωριστα αλλα το θεμα μου ειναι οτι δεν θελω να βαλω πολη λιποσ αρα καλη διατροφη και καλα μυικα κιλα .. πιτε μου τι να κανω γιατι τα εχω πσιλοπεξη ... ευχαριστω εκ των πρωτερων

  2. #2
    New Member
    Join Date
    03-12-12
    Location
    Σαλαμινα
    Posts
    28

    Default

    Οταν καποιος ειναι σε περιοδο αυξησης ογκου-δυναμης παιρνει και φουλ συνθετους υδατανθρακες και θερμιδες οποτε μοιραια θα παρει και ενα ποσο λιπους.Απο την αλλη αν μειωσει πολυ τους υδατανθρακες με σκοπο να γραμμωσει θα πεσει σε δυναμη και θα χασει αρκετο λιπος.Οποτε η καθε περιοδος προτετοιμασιας εχει και το τίμημα της η θα εχεις δυναμη-ογκο και λιπος η θα εχεις λιγοτερη δυναμη-ογκο (σε σχεση με πριν) με λιγοτερο λιπος.Γραφεις οτι γυμναζεσαι 2 χρονια.2 χρονια ειναι αρκετος καιρος θα επρεπε να δεις διαφορα στα χερια,μηπως δεν δινεις αρκετη εμφαση στην εκγυναση των χεριων?Η μηπως δεν ξεκουραζεσαι καθολου και δεν δινεις το περιθωριο στους μυς να αναπτυχθουν?

  3. #3
    New Member
    Join Date
    23-09-12
    Location
    καλλιθεα
    Posts
    33

    Default

    βασικα γυμνασζομουν τον προηγουμενο χρονο μονο πυγμαχια καθολου βαρη και απο το πασχα και μεχρη τωρα γυμναζομαι και βαρη εχω δει διαφορα αλλα οχι οσο νομιζω οτι επρεπε δεν ξερω ισως ειναι νωρεις αλλα σωστα θα βαλω και πρωσθετους υδατανθρακες και μετα θα δω τι θα γινει ...ευχαριστω


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Κολυμπι και ροφημα πρωτεινης
    By Unlimited_22 in forum Συμβουλές Για Νέους Με Το Bodybuilding
    Replies: 1
    Last Post: 26-09-12, 16:10
  2. Μέλι, Δεξτρόζη ή Μαλτοδεξτρίνη?
    By johnnybegood in forum Διατροφή Για Bodybuilding & Fitness
    Replies: 54
    Last Post: 01-08-09, 01:19
  3. Ρόφημα Πρωτείνης "Ready To Drink" (RTD) ?
    By NIKOLAS64 in forum Συμπληρώματα Διατροφής Bodybuilding
    Replies: 3
    Last Post: 21-07-09, 19:29

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •